Top 100 firme — Construcții, Constanța după datorii în 2023
4.060 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 5,1 mld. RON. Pragul de intrare în top este 13,1 mil. RON, iar liderul atinge 599,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VAN OORD DREDGING AND MARINE CONTRACTORS B.V. ROTTERDAM-SUCURSALA CONSTANTA▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 599,9 mil. RON▲ 109 % | ▲ 109 % | 74,2 mil. RON | |
| 2 | 2.CALIK ENERJI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI ISTANBUL SUCURSALA NAVODARI▼ 1 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 577,2 mil. RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | -31 mil. RON | |
| 3 | 3.ALEZZI S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 239,8 mil. RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 26 mil. RON | |
| 4 | 4.SOLID HOUSE SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 175,5 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 3,3 mil. RON | |
| 5 | 5.MAURER IMOBILIARE CONSTANȚA S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 153,2 mil. RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 2,3 mil. RON | |
| 6 | 6.ASFALT DOBROGEA SRL▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 132,4 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 633,5 K RON | |
| 7 | 7.ALPHA BUILDERS GROUP S.A.▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 125,5 mil. RON▲ 59,9 % | ▲ 59,9 % | 539,7 K RON | |
| 8 | 8.W TITANIC RESORT S.R.L.▲ 1 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 116,2 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 33,8 mil. RON | |
| 9 | 9.FRANC ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 101,4 mil. RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 9 K RON | |
| 10 | 10.EURO VIAL RESIDENCE SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 100 mil. RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.GRAFF PINK ESTATE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 95 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 12 | 12.COUNTRY ESTATE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 92,3 mil. RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 27 mil. RON | |
| 13 | 13.GEOMETRIK BUILD S.R.L.▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 86,2 mil. RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | -2,2 mil. RON | |
| 14 | 14.GEMINI ESTATE SRL▼ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 77,7 mil. RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | -227,6 K RON | |
| 15 | 15.G.S.N. GROUP PROFESIONAL SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 73,3 mil. RON0,0% | 0,0% | -17,8 K RON | |
| 16 | 16.AUTOPRIMA SERV SRL▲ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 72,3 mil. RON▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 25,8 mil. RON | |
| 17 | 17.MOBIPARK S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 71,3 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -5,2 mil. RON | |
| 18 | 18.DAF TRANS 2000 SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 71 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 1,6 mil. RON | |
| 19 | 19.AQUA CULLINAN S.R.L.▲ 2.916 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 66,6 mil. RON▲ 933.389,8 % | ▲ 933.389,8 % | -157,8 K RON | |
| 20 | 20.HARBEST DEVELOPMENT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 64,6 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | -5,2 mil. RON | |
| 21 | 21.SERVICII ENERGETICE DOBROGEA SA▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 57,6 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -140,7 K RON | |
| 22 | 22.OPERA RESIDENCE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 55,1 mil. RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 457,7 K RON | |
| 23 | 23.MIVARO TRAVEL S.R.L.▲ 4 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 54,9 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 24 | 24.MERAKI ESTATE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 53,3 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 15,3 mil. RON | |
| 25 | 25.BUILDING ȘTEFAN AOP SRL▲ 4 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 53,1 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 17,8 mil. RON | |
| 26 | 26.RICO SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 51,9 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | -239,3 K RON | |
| 27 | 27.CANDU ENERGY INC. MISSISSAUGA SUCURSALA CERNAVODA▲ 1 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 49,9 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | -961,6 K RON | |
| 28 | 28.MISTRAL VOYAGE SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 45,6 mil. RON0,0% | 0,0% | -55,4 K RON | |
| 29 | 29.NEW CONCEPT IMOB SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 44,6 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | -1,7 mil. RON | |
| 30 | 30.TOMIS PLUS SRL▼ 18 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 42 mil. RON▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | 11,5 mil. RON | |
| 31 | 31.SOPRA SATURN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 40 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | -318 RON | |
| 32 | 32.HOUSE 3000 REAL ESTATE INVESTMENT SRL▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 38 mil. RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 27,9 mil. RON | |
| 33 | 33.ALCOR MERCHANT SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 37,7 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -470,4 K RON | |
| 34 | 34.UTILNAVOREP SAnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 36,7 mil. RON▲ 83,5 % | ▲ 83,5 % | 6,6 mil. RON | |
| 35 | 35.ARGOS SA▲ 4 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 35,2 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -323,3 K RON | |
| 36 | 36.PRIMAVERA CAMPUS S.R.L.▲ 935 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 34,4 mil. RON▲ 5.922,7 % | ▲ 5.922,7 % | 134,9 K RON | |
| 37 | 37.SMART & FAST CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 33,5 mil. RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 38 | 38.EDLESBLUE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 32 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 39 | 39.FLUID DEVELOPMENT SRL▲ 91 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 31 mil. RON▲ 252,4 % | ▲ 252,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 40 | 40.RAMALI CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 30,4 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 10,3 mil. RON | |
| 41 | 41.RECOL MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 28,8 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 508,2 K RON | |
| 42 | 42.NITALEXIL SRL▲ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 27,3 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | -159,8 K RON | |
| 43 | 43.MOOZ SERVICES SRL▲ 72 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 27,1 mil. RON▲ 172,4 % | ▲ 172,4 % | 10,7 mil. RON | |
| 44 | 44.ASTORIA BUILDING SRL▲ 2 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 26,1 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 402,7 K RON | |
| 45 | 45.OLD INTERNATIONAL OLIMP IMOBILIARE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 25,8 mil. RON▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | -247,7 K RON | |
| 46 | 46.GEOMARCO CONSTRUCT SRL▲ 72 | Loc. Murfatlar, Oraş Murfatlar, Constanţa | 25,7 mil. RON▲ 161,6 % | ▲ 161,6 % | 4 mil. RON | |
| 47 | 47.A.B.C.VAL SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 25,1 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 48 | 48.ONE CONSTRUCTION TOP S.R.L.▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 24,9 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 90,5 K RON | |
| 49 | 49.GENERAL CONCRETE CERNAVODA SRL▼ 16 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 24,6 mil. RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 9,1 mil. RON | |
| 50 | 50.DE TOATE IN CONSTRUCȚII SRL▼ 20 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 24,4 mil. RON▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 51 | 51.DRAFT CONSTRUCT SRL▲ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 24,4 mil. RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 3 mil. RON | |
| 52 | 52.MOVILIFT CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 23,4 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 53 | 53.CALIPSO RESIDENCES SRL▲ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 23,2 mil. RON▲ 43 % | ▲ 43 % | -110 K RON | |
| 54 | 54.PET COMMUNICATIONS SRL▲ 45 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 23 mil. RON▲ 105,5 % | ▲ 105,5 % | 15,6 mil. RON | |
| 55 | 55.ANM LAKE RESORT S.R.L.▲ 12 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 22,9 mil. RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | -2,2 mil. RON | |
| 56 | 56.ELMONT CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 22,6 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 7,9 mil. RON | |
| 57 | 57.ORIENT CONSTRUCT DECOR SRL▲ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 22,3 mil. RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | -592,4 K RON | |
| 58 | 58.CORADY STAR SRL▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 22,2 mil. RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 6,5 mil. RON | |
| 59 | 59.PETROCONST SA▲ 33 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 20,7 mil. RON▲ 73 % | ▲ 73 % | 3,5 mil. RON | |
| 60 | 60.SOPRA ESTATE HOLDING S.A.▲ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 19,9 mil. RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | -170,3 K RON | |
| 61 | 61.BELINDA CONSTRUCT S.R.L.▲ 83 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 19,6 mil. RON▲ 144,7 % | ▲ 144,7 % | 24 K RON | |
| 62 | 62.PASA AGRO & CONSTRUCT SRL▲ 21 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 19 mil. RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 57,4 K RON | |
| 63 | 63.TALPAC SRL▲ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 18,9 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 8,5 mil. RON | |
| 64 | 64.EURO HOUSE CONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 18,7 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 501,8 K RON | |
| 65 | 65.ONYX LINE SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 18,5 mil. RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | -516 K RON | |
| 66 | 66.TOMIS DEVELOPMENT SRL▼ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 18,4 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 9,2 K RON | |
| 67 | 67.SERCONSTRUCT ROADS S.R.L.▲ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 18,2 mil. RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 208,3 K RON | |
| 68 | 68.MAGIC AGROLEG SRL▲ 17 | Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa | 18,2 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | -117,5 K RON | |
| 69 | 69.OPAL CONSTRUCT SRL▼ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,9 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -977,7 K RON | |
| 70 | 70.BANAT KAPITAL S.R.L.▼ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,5 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -748 K RON | |
| 71 | 71.CONFORT URBAN SRL▼ 57 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,4 mil. RON▼ 77,2 % | ▼ 77,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 72 | 72.TERMICA DISTRIBUŢIE NĂVODARI SRL▼ 10 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 17,3 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 586 K RON | |
| 73 | 73.GOOD CONNECTION SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,1 mil. RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 996,1 K RON | |
| 74 | 74.ALMAS HOUSE CONSTRUCT S.R.L.▼ 8 | Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol, Constanţa | 17,1 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 755,9 K RON | |
| 75 | 75.NEW STYLE ARCHITECTURE SRL▲ 21 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 16,7 mil. RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | -3,8 mil. RON | |
| 76 | 76.ALEXIO STAR DEVELOPMENT SUN S.R.L.▼ 15 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 16,6 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -3,8 K RON | |
| 77 | 77.OPAL SMART RESIDENCE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 16,4 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | -137,4 K RON | |
| 78 | 78.BURONIA VM S.R.L.▲ 294 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 16,3 mil. RON▲ 493,3 % | ▲ 493,3 % | 3 mil. RON | |
| 79 | 79.COMFORT CONSTRUCT SRL▼ 22 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 16,2 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 186,1 K RON | |
| 80 | 80.MATURO HOMES S.R.L.▲ 123 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,9 mil. RON▲ 201,8 % | ▲ 201,8 % | -62,1 K RON | |
| 81 | 81.DISAN EXPERT SRL▲ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,4 mil. RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 659,9 K RON | |
| 82 | 82.GTFROM CONSTRUCT 2022 S.R.L.▲ 773 | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | 15,3 mil. RON▲ 1.968,5 % | ▲ 1.968,5 % | -160,7 K RON | |
| 83 | 83.GONUC INSAAT ANONIM SIRKETI DIYARBAKIR SUCURSALA EFORIE NORD▲ 18 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,1 mil. RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | -249,1 K RON | |
| 84 | 84.MAGENTA CONSTRUCT SRL▼ 40 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,1 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | -1,6 mil. RON | |
| 85 | 85.AL STOM COMPANY SRL▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 14,7 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -62,1 K RON | |
| 86 | 86.LOGIS PROJECT SRL▼ 31 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 14,5 mil. RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -5,1 mil. RON | |
| 87 | 87.MORI'S MEDIA SRL▲ 8 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 14,3 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | -1,9 mil. RON | |
| 88 | 88.PG DELTA ELECTRON SRL▼ 18 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 14,2 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 643,2 K RON | |
| 89 | 89.FLAMINIA BLACK SEA SRL▲ 50 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 14,1 mil. RON▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | -343 K RON | |
| 90 | 90.NIKOMAR-CONS S.R.L.▲ 22 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 14,1 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | -2 mil. RON | |
| 91 | 91.ALMMA CONTRACTORS GROUP S.R.L.▲ 143 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,9 mil. RON▲ 190,6 % | ▲ 190,6 % | 3,5 mil. RON | |
| 92 | 92.NYOTA OLIMP S.R.L.▼ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,7 mil. RON0,0% | 0,0% | -137,3 K RON | |
| 93 | 93.XENERO BEACH SRL▲ 24 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,6 mil. RON▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | -123 K RON | |
| 94 | 94.MAMAIA NORTH INVESTMENTS S.A.▼ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,5 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 1,2 mil. RON | |
| 95 | 95.CONSAL TRADE CARIERA SRL▼ 19 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Constanţa | 13,4 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 96 | 96.MCG PRIVATE RESIDENCE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,4 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | -286,8 K RON | |
| 97 | 97.CELINE PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L.▲ 2.907 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,2 mil. RON▲ 228.995,4 % | ▲ 228.995,4 % | -383,5 K RON | |
| 98 | 98.77 INȘAAT VE TAAHHUT SOCIETATE PE ACTIUNI ISTANBUL SUCURSALA CONSTANTA▼ 19 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,1 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -125,6 K RON | |
| 99 | 99.IBO MARINA S.R.L.▲ 423 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 13,1 mil. RON▲ 657,1 % | ▲ 657,1 % | -128,5 K RON | |
| 100 | 100.IRCOSOL MAR NEGRO SRL▼ 19 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,1 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 0 RON |
Codurile CAEN din construcții — Constanța
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
492 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.120 firme · 1 mld. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
10 firme · 737,7 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
41 firme · 699,5 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
412 firme · 572,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
409 firme · 375,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
199 firme · 358,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
157 firme · 316,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
42 firme · 224,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
30 firme · 204,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
28 firme · 168,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 81,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
9 firme · 53,4 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
100 firme · 49,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
52 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
20 firme · 23,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
9 firme · 17,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 16,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
20 firme · 16 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
11 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
4 firme · 1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 664 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 155 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON