Top 100 firme — Construcții, Constanța după datorii în 2009
2.439 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,3 mld. RON. Pragul de intrare în top este 4,4 mil. RON, iar liderul atinge 345,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.WESTHOUSE GROUP SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 345,7 mil. RON▲ 91,8 % | ▲ 91,8 % | -34,6 mil. RON | |
| 2 | 2.CONFORT URBAN SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 205,1 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -23,4 mil. RON | |
| 3 | 3.WESTHOUSE INVEST SRL= | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 139,8 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | -14,6 mil. RON | |
| 4 | 4.TOMIS DEVELOPMENT SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 105,9 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 5 | 5.ARGOS SA▲ 1 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 60,9 mil. RON▲ 42 % | ▲ 42 % | 794,1 K RON | |
| 6 | 6.RELAX TIME SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 59,5 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 5,9 K RON | |
| 7 | 7.G.S.N. GROUP PROFESIONAL SRL▲ 78 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 50,3 mil. RON▲ 842,8 % | ▲ 842,8 % | -47 mil. RON | |
| 8 | 8.DRUMURI JUDEȚENE CONSTANȚA S.A.▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 44,8 mil. RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 437,1 K RON | |
| 9 | 9.GENERAL CONCRETE CERNAVODA SRL▲ 15 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 43,4 mil. RON▲ 96,6 % | ▲ 96,6 % | 20,8 mil. RON | |
| 10 | 10.ALCOR MERCHANT SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 43,1 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | -45,4 K RON | |
| 11 | 11.MAGIC CONSTRUCT STAR SRL▲ 5 | Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa | 42,7 mil. RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | -2,5 mil. RON | |
| 12 | 12.FRAMACO-EPIK-METIŞ J.V. SRL▲ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 41,6 mil. RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | -12,1 mil. RON | |
| 13 | 13.ALCOR CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 40,4 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -182,4 K RON | |
| 14 | 14.EUROEST OPERATION SRL▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 39,7 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | -5,5 mil. RON | |
| 15 | 15.RICO SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 37 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 888,6 K RON | |
| 16 | 16.CES CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 35,5 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | -240,6 K RON | |
| 17 | 17.INAVEST IMOB S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 32,3 mil. RON— | — | — | -9,7 mil. RON |
| 18 | 18.HAZINEDAROGLU CONSTRUCTION SRL▲ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 30,4 mil. RON▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | -1,8 mil. RON | |
| 19 | 19.AMBIENT PRIM CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 28,7 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | -8,4 mil. RON | |
| 20 | 20.ERAOS SAnou | Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Constanţa | 27,7 mil. RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 4 mil. RON | |
| 21 | 21.WESTHOUSE OASIS RESIDENCES S.R.L.▼ 3 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 27,2 mil. RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | -3,2 mil. RON | |
| 22 | 22.ELCOMEX-I.E.A. SA▼ 3 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 26,2 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 2,5 mil. RON | |
| 23 | 23.INVERCES RO SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 22 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 1,4 K RON | |
| 24 | 24.A.B.C.VAL SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 21,8 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 2,9 mil. RON | |
| 25 | 25.ROSEMBERG IMOBILIARE SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 21,6 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 177,2 K RON | |
| 26 | 26.BASCONSLUX CHIŞINĂU FILIALA CONSTANŢA SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 20,4 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 15,4 K RON | |
| 27 | 27.INAVEST DEVELOPMENT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 19,5 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -1,5 mil. RON | |
| 28 | 28.PETROCONST SA▼ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 19,3 mil. RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 26,8 mil. RON | |
| 29 | 29.PROCONEX UNIVERSAL SRL▲ 43 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 18,9 mil. RON▲ 187,7 % | ▲ 187,7 % | 21,1 K RON | |
| 30 | 30.CONVAS CONSTRUCT SRL▼ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 18 mil. RON▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 329,9 K RON | |
| 31 | 31.IMVEST SA▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,5 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | -652,6 K RON | |
| 32 | 32.LOCRIDA ESTIVAL SA▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17,2 mil. RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -4,4 K RON | |
| 33 | 33.INTERCONSTRUCT SRL▲ 35 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 16,3 mil. RON▲ 137,7 % | ▲ 137,7 % | 125,7 K RON | |
| 34 | 34.FIN.CO.GE.R.O. SPA CATANIA ITALIA-SUCURSALA ROMANIAnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,6 mil. RON▲ 3.160,3 % | ▲ 3.160,3 % | -306,3 K RON | |
| 35 | 35.MANOLE CONSTRUCT PROIECT SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 14,7 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -2,6 mil. RON | |
| 36 | 36.AMBIENT PRIM RESIDENCE SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 14,4 mil. RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | -494,3 K RON | |
| 37 | 37.LIBERTY DANCE HOUSE SRL▲ 22 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,8 mil. RON▲ 75,6 % | ▲ 75,6 % | -10,3 K RON | |
| 38 | 38.ATHENA SA GRECIA SUCURSALA CONSTANŢA▲ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,5 mil. RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | -3,9 mil. RON | |
| 39 | 39.BELGIAN INVESTIMENT SRL▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,2 mil. RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 726,2 K RON | |
| 40 | 40.CONSTRUCT CON STEEL SRL▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,1 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | -1,8 mil. RON | |
| 41 | 41.IRCOSOL MAR NEGRO SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,1 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -119,9 K RON | |
| 42 | 42.WEST FERIAE SRL▲ 75 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 11,9 mil. RON▲ 232 % | ▲ 232 % | -224,6 K RON | |
| 43 | 43.AGRO MICH SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 11,9 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -350,6 K RON | |
| 44 | 44.TAREA CREMNA SRL▲ 46 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 10,8 mil. RON▲ 120,6 % | ▲ 120,6 % | -2,2 mil. RON | |
| 45 | 45.HENK'S COMPANY SRL▲ 2 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 10,7 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -1,8 mil. RON | |
| 46 | 46.AUTOPRIMA SERV SRL▲ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10,6 mil. RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 3,5 mil. RON | |
| 47 | 47.C & C CONSACO SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10,4 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -264,3 K RON | |
| 48 | 48.WEST LIMEN SRL▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10,3 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -12,9 mil. RON | |
| 49 | 49.IMPERIAL AGRO PALAZ SRLnou | Sat Pietreni, Comuna Deleni, Constanţa | 10,2 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 31,5 K RON | |
| 50 | 50.IRCOSOL DELTA SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10,1 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | -639,7 K RON | |
| 51 | 51.TIGER INVESTMENT SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 9,6 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -517,8 K RON | |
| 52 | 52.ALFABE CONSTRUCTION SRL▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 9,5 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | -399,5 K RON | |
| 53 | 53.HIDROCORA ALPHA GROUP SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,9 mil. RON▲ 1.515,7 % | ▲ 1.515,7 % | 57,1 K RON | |
| 54 | 54.GENERAL CONTRACTOR MANAGEMENT SRL▲ 154 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,8 mil. RON▲ 440,7 % | ▲ 440,7 % | 37,2 K RON | |
| 55 | 55.ARCONI STAR SA▼ 23 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 8,6 mil. RON▼ 51 % | ▼ 51 % | 2,6 mil. RON | |
| 56 | 56.GO PROPER INVEST SRL▲ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,5 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | -268 K RON | |
| 57 | 57.INVESTATE SRL▼ 1 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 8,5 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -34,5 K RON | |
| 58 | 58.VENID & CO SRL▼ 35 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,5 mil. RON▼ 65 % | ▼ 65 % | 2,9 mil. RON | |
| 59 | 59.EUCASS SRL▲ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,4 mil. RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 150 K RON | |
| 60 | 60.C.L.I.F. SA▼ 17 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,1 mil. RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 93,5 K RON | |
| 61 | 61.ALBA IMOBILIARE SRL▲ 1 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 7,9 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -416 K RON | |
| 62 | 62.FLUID SERV SA▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,9 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 94,4 K RON | |
| 63 | 63.VENID CONSTRUCTION SRL▼ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,8 mil. RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | -790,3 K RON | |
| 64 | 64.CITY INVEST SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,7 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -29,6 K RON | |
| 65 | 65.MAINTENANCE SERVICES SRL▼ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,7 mil. RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | -2,2 mil. RON | |
| 66 | 66.ITALIAN DESIGNER & CONSTRUCTION SRL▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -32,1 K RON | |
| 67 | 67.FRISIA HOLDINGS SRL▲ 31 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,5 mil. RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | -1 mil. RON | |
| 68 | 68.TOMIS TECH S.R.L.▼ 35 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,5 mil. RON▼ 57 % | ▼ 57 % | 2,9 mil. RON | |
| 69 | 69.SEASIDE ESTATE COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,5 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -358,3 K RON | |
| 70 | 70.SOCIETATEA DE CONSTRUCTII,INSTALATII SI MONTAJ (S.C.I.M.) SA▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,3 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 51,9 K RON | |
| 71 | 71.NEW INVEST SRL▲ 90 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,7 mil. RON▲ 175,6 % | ▲ 175,6 % | 40,1 K RON | |
| 72 | 72.97 ELECTRICONST SRL▲ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,6 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 611,2 K RON | |
| 73 | 73.M.M.COMPANY 2000 SRL▼ 2 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 6,6 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -969,3 K RON | |
| 74 | 74.ANT & LAU CONST SRL▲ 5 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 6,6 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -4,5 mil. RON | |
| 75 | 75.R.H.C. CITY CROWN SRL▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,5 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -649 K RON | |
| 76 | 76.GLOBAL UNO SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,4 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -46,7 K RON | |
| 77 | 77.MAMAIA LUXURY CONSTRUCTION SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,4 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -336,4 K RON | |
| 78 | 78.GREENLAND INVESTMENT SRL▲ 2.497 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,2 mil. RON▲ 1.035.314,7 % | ▲ 1.035.314,7 % | 1,9 K RON | |
| 79 | 79.INTERNATIONAL MEDINA SRL▼ 1 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 6,2 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -1,1 mil. RON | |
| 80 | 80.ALMACONS SRL▼ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,1 mil. RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 3,4 K RON | |
| 81 | 81.GRUP MEDIA SUD CONSTRUCT SRL▼ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,9 mil. RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 471 K RON | |
| 82 | 82.TOPORAŞUL VERDE SRL▲ 19 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,6 mil. RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 24,4 K RON | |
| 83 | 83.VAN OORD OFFSHORE B.V.-GORINCHEM SUCURSALA CONSTANŢA▼ 71 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,4 mil. RON▼ 84,8 % | ▼ 84,8 % | 13,5 mil. RON | |
| 84 | 84.UTILTRANS SA▲ 5 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 5,4 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -458,4 K RON | |
| 85 | 85.MASTER SA▲ 1 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 5,2 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -756,1 K RON | |
| 86 | 86.CONSTRUCT SERV INSTAL 2004 SRL▲ 80 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 5,1 mil. RON▲ 115,7 % | ▲ 115,7 % | 35,9 K RON | |
| 87 | 87.AMBER INVEST GRUP SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,1 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -23,7 K RON | |
| 88 | 88.IFCO SA= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 680,1 K RON | |
| 89 | 89.GLOBAL INVEST SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,9 mil. RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 406,9 K RON | |
| 90 | 90.EURO HOUSE CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,7 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -566,3 K RON | |
| 91 | 91.ALMATOWN SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,7 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -28,6 K RON | |
| 92 | 92.SUNRISE INVESTMENT SA▼ 9 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 4,7 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | -726,9 K RON | |
| 93 | 93.PROCONSTRUCT INVEST SRL▲ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,6 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | -25,6 K RON | |
| 94 | 94.PGF VISION SRL▲ 37 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,6 mil. RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 206,2 K RON | |
| 95 | 95.DANIELIS STAR COMPANY SRL▲ 39 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,6 mil. RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | -6,4 K RON | |
| 96 | 96.NYOTA MAMAIA S.R.L.▼ 22 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,5 mil. RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 3,8 mil. RON | |
| 97 | 97.CONCORDIA INVESTMENT SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,5 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -536,3 K RON | |
| 98 | 98.AVE TEBIA SRL▲ 303 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,5 mil. RON▲ 707,1 % | ▲ 707,1 % | 57 K RON | |
| 99 | 99.LIVAROM PREST SRL▼ 26 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,4 mil. RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 554,6 K RON | |
| 100 | 100.KARISMA DEVELOPMENT SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -3,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Constanța
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
492 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.120 firme · 1 mld. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
10 firme · 737,7 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
41 firme · 699,5 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
412 firme · 572,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
409 firme · 375,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
199 firme · 358,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
157 firme · 316,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
42 firme · 224,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
30 firme · 204,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
28 firme · 168,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 81,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
9 firme · 53,4 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
100 firme · 49,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
52 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
20 firme · 23,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
9 firme · 17,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 16,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
20 firme · 16 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
11 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
4 firme · 1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 664 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 155 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON