Top 100 firme — Învățământ, Cluj după datorii în 2017
417 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 41 mil. RON. Pragul de intrare în top este 52,6 K RON, iar liderul atinge 6,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AUTO TUDOR TS SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,1 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 277,9 K RON | |
| 2 | 2.ALFA INSTRUIRE A CONDUCATORILOR AUTO AMATORI SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,8 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | -55,5 K RON | |
| 3 | 3.AUTO TUDOR SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,6 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 59,3 K RON | |
| 4 | 4.AUTO RALLY SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,6 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 747 RON | |
| 5 | 5.TOP SEMINAR SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | -163,5 K RON | |
| 6 | 6.TONI AUTO SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,3 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 1,5 K RON | |
| 7 | 7.GENERAL RALLY CONSULTING SRLnou | Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj | 2,2 mil. RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 38,1 K RON | |
| 8 | 8.IDB GRUP SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | 199,5 K RON | |
| 9 | 9.CENTRO DE ESTUDIOS INFER SL MURCIA SUCURSALA CLUJ▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -19 RON | |
| 10 | 10.STUDYING FOR EUROPE SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 mil. RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 14,5 K RON | |
| 11 | 11.BENYAMIN COMPANY SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 930,9 K RON▲ 813,7 % | ▲ 813,7 % | 696,4 K RON | |
| 12 | 12.CRIM TRANS AUTO SRL▲ 3 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 551,1 K RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | -84,4 K RON | |
| 13 | 13.KIDS OFFICE SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 489,3 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | -44,4 K RON | |
| 14 | 14.EDUCAŢIE INFORMALĂ S.A.▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 473 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 517,5 K RON | |
| 15 | 15.ECOSERV SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 413,4 K RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 206,9 K RON | |
| 16 | 16.SPRINT TOURS SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 370,5 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -38 K RON | |
| 17 | 17.PROFESSIONAL CARE SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 368,8 K RON▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 329,8 K RON | |
| 18 | 18.EDU EVENT SRL-D▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 285,5 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | -156,8 K RON | |
| 19 | 19.RCG CONSULTING GROUP S.R.L.▲ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 284,8 K RON▲ 309,5 % | ▲ 309,5 % | 4,7 K RON | |
| 20 | 20.MONA PROFESIONAL CONSULTING SRL▼ 2 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 282,5 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | -20,2 K RON | |
| 21 | 21.EMI NAILS SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 261,8 K RON▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | 88,4 K RON | |
| 22 | 22.ALDESIA ACTIVITY CENTER SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 257,7 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | -33,9 K RON | |
| 23 | 23.ADA 99 SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 244,4 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 8,7 K RON | |
| 24 | 24.ARINI SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 238,6 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 185,7 K RON | |
| 25 | 25.D&D PRO BEAUTY SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 233,5 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -10,2 K RON | |
| 26 | 26.CABRIOLET SRL▼ 1 | Municipiul Turda, Cluj | 224,9 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | -1,3 K RON | |
| 27 | 27.SIP IT PUB S.R.L.▲ 69 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 220,9 K RON▲ 434,9 % | ▲ 434,9 % | -17,1 K RON | |
| 28 | 28.KREST TRAINING SRL▲ 122 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 217,3 K RON▲ 1.243 % | ▲ 1.243 % | 1,8 K RON | |
| 29 | 29.TONI AUTO CENTER SRL= | Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj | 214,7 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -59,3 K RON | |
| 30 | 30.VLANTOMAR S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 198,7 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -6,1 K RON | |
| 31 | 31.BIA BLANCA SRL▼ 4 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 193,2 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 35,7 K RON | |
| 32 | 32.LVA TRAINING CAMP SRL▲ 27 | Municipiul Dej, Cluj | 187,1 K RON▲ 119,8 % | ▲ 119,8 % | 44,2 K RON | |
| 33 | 33.C & P INTRANS SRL▼ 1 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 182,6 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 6,2 K RON | |
| 34 | 34.AUTO FORMULA D SOFERI SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 177,8 K RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | -33,5 K RON | |
| 35 | 35.LUCUȚA & ASOCIAȚII SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 177,6 K RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | -56,8 K RON | |
| 36 | 36.ACADEM CONSULT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 176,3 K RON— | — | — | 11,5 K RON |
| 37 | 37.XOY ACADEMY S.R.L.▲ 218 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 166,5 K RON▲ 8.221,8 % | ▲ 8.221,8 % | 7,8 K RON | |
| 38 | 38.DRIVE AUTO TIM SRL▲ 44 | Municipiul Dej, Cluj | 164,8 K RON▲ 230,1 % | ▲ 230,1 % | 29,6 K RON | |
| 39 | 39.IT WEBSUPPORT SRL▲ 177 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 162,9 K RON▲ 3.041,5 % | ▲ 3.041,5 % | 30,3 K RON | |
| 40 | 40.TRANSILVANIAN EDUCATIONAL SERVICES AND TRANSLATIONS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 162,5 K RON— | — | -511 RON | |
| 41 | 41.STUDIO EMI SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 156,3 K RON▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 93 K RON | |
| 42 | 42.MEDIA DEVELOPMENT TRAINING SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 150,5 K RON▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | -269 K RON | |
| 43 | 43.AUTO START SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 147,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 44 | 44.EDUKADO SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 145 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 118,7 K RON | |
| 45 | 45.KNOW CONCEPT SRL▼ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 144,8 K RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 451,3 K RON | |
| 46 | 46.SILAGHI AUTO S.R.L.▲ 55 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 141,2 K RON▲ 246,8 % | ▲ 246,8 % | -22,9 K RON | |
| 47 | 47.HOLVITAL SRL▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 138,7 K RON▲ 116,7 % | ▲ 116,7 % | -77,1 K RON | |
| 48 | 48.GLOBAL TEAM SRL▲ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 136,2 K RON▲ 203,6 % | ▲ 203,6 % | 993 RON | |
| 49 | 49.REICHL MOTORS S.R.L.▼ 7 | Sat Petreştii de Jos, Comuna Petreştii de Jos, Cluj | 136,1 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -26 K RON | |
| 50 | 50.HOLUNGA FORMATOR SRLnou | Municipiul Turda, Cluj | 135,1 K RON— | — | -60,6 K RON | |
| 51 | 51.AUTO MOTO START SRL▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 123,7 K RON▲ 103,3 % | ▲ 103,3 % | -53,9 K RON | |
| 52 | 52.STABILITY IN MOTION SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 120,1 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 3,5 K RON | |
| 53 | 53.GHIRAN AUTO MOTO SRL▲ 50 | Municipiul Dej, Cluj | 116,9 K RON▲ 196,2 % | ▲ 196,2 % | -33,6 K RON | |
| 54 | 54.EMI NAILS PRODUCTS SRL▲ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 112,8 K RON▲ 83,4 % | ▲ 83,4 % | 84,6 K RON | |
| 55 | 55.CUIBUL BERZELOR S.R.L.▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 110,8 K RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 7,5 K RON | |
| 56 | 56.PRAXISSCHILDER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 103,7 K RON▲ 1.730,8 % | ▲ 1.730,8 % | 4,1 K RON | |
| 57 | 57.SERVICII INTEGRALE DE SECURITATE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 103,3 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -3,9 K RON | |
| 58 | 58.ORTHO EDUCATION SRL▲ 154 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 102,3 K RON▲ 1.731,3 % | ▲ 1.731,3 % | 161,8 K RON | |
| 59 | 59.TRAINING ACT TEAM SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 100,3 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 553,1 K RON | |
| 60 | 60.MARYBELLE COSMETICS SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 99,8 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -14,2 K RON | |
| 61 | 61.GOLF LAB SRL▲ 51 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 98,1 K RON▲ 172,2 % | ▲ 172,2 % | -3,2 K RON | |
| 62 | 62.VARO TRAINING SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,4 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -21,4 K RON | |
| 63 | 63.VASROM MOTO SPORT SRL▲ 75 | Municipiul Dej, Cluj | 97,3 K RON▲ 335,1 % | ▲ 335,1 % | 172 K RON | |
| 64 | 64.BRAIN EDUCATION SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.GEO FORMARE SRL▲ 107 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,3 K RON▲ 679,6 % | ▲ 679,6 % | 150,2 K RON | |
| 66 | 66.DELICII SANATOASE SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91 K RON▲ 56 % | ▲ 56 % | -3,8 K RON | |
| 67 | 67.NEW EFFECTIVE LEADERSHIP S.R.L.▲ 13 | Municipiul Turda, Cluj | 90,6 K RON▲ 66,5 % | ▲ 66,5 % | -37,6 K RON | |
| 68 | 68.ALL IN ONE LEARNING S.R.L.▼ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 89,8 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | -162,8 K RON | |
| 69 | 69.STAMPRINT SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 86 K RON▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 1,1 K RON | |
| 70 | 70.PROMAMA CENTER SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 85,4 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 124,6 K RON | |
| 71 | 71.CONNECTING CIRCLES S.R.L.▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 85,2 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 8,5 K RON | |
| 72 | 72.LINGUASTAR SRL▲ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 85 K RON▲ 89,4 % | ▲ 89,4 % | -7 K RON | |
| 73 | 73.INTENSA TRAINING SRL▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 84,5 K RON▲ 116,8 % | ▲ 116,8 % | 18,6 K RON | |
| 74 | 74.AGORA HUMAN RESOURCES SRL▲ 42 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 82,9 K RON▲ 138,8 % | ▲ 138,8 % | 57,5 K RON | |
| 75 | 75.AUTO TUDOR SPEED SRL▲ 65 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 82,7 K RON▲ 308,5 % | ▲ 308,5 % | 176,9 K RON | |
| 76 | 76.SUPERACTIV DM S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,8 K RON— | — | — | 114,6 K RON |
| 77 | 77.SOMADIS S.R.L.▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,6 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 1,2 K RON | |
| 78 | 78.TODEA AUTO MOTO SRLnou | Sat Coplean, Comuna Caseiu, Cluj | 77,1 K RON— | — | — | 15,5 K RON |
| 79 | 79.MISIANA AUTO SRL▼ 8 | Municipiul Turda, Cluj | 76,3 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | -13,8 K RON | |
| 80 | 80.TRIF TRANS SRL▼ 43 | Municipiul Turda, Cluj | 74,9 K RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 74,8 K RON | |
| 81 | 81.OMEGA TRAINING & MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,4 K RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 59,8 K RON | |
| 82 | 82.GMC PILOTAJ SRL▲ 10 | Municipiul Dej, Cluj | 74,2 K RON▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | -26,2 K RON | |
| 83 | 83.HUMAILO CONS FIN ASIG SRLnou | Sat Comşeşti, Comuna Tureni, Cluj | 71,1 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | -155,2 K RON | |
| 84 | 84.CRIM TRANS CONTACT SRL▼ 32 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 69,9 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | -5,9 K RON | |
| 85 | 85.PROMOAUTO INVEST SRL▼ 19 | Loc. Băiţa, Municipiul Gherla, Cluj | 69,8 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 25,2 K RON | |
| 86 | 86.FASTTRACKIT CURSURI SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 68,9 K RON— | — | — | 509,2 K RON |
| 87 | 87.ADVENTURE INC SRL▼ 74 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 68,5 K RON▼ 80,5 % | ▼ 80,5 % | 202 K RON | |
| 88 | 88.HAPPY EDUCATION SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 68,2 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 42,3 K RON | |
| 89 | 89.GRAVITY LYNX S.R.L.▲ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 67,2 K RON▲ 150 % | ▲ 150 % | -42,3 K RON | |
| 90 | 90.CENTRUL DE ARTE MARȚIALE TENGU SRL▼ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 65,9 K RON▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 89,8 K RON | |
| 91 | 91.JMY AUDITING S.R.L.▼ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.OVB IMOFINANZ SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,5 K RON▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | -4,8 K RON | |
| 93 | 93.GLOBCONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 58,4 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | -8,5 K RON | |
| 94 | 94.INFO PROJECT SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,1 K RON0,0% | 0,0% | -160 RON | |
| 95 | 95.LOGOPOLIS SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 56,4 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 5,2 K RON | |
| 96 | 96.IEES EUROPEAN PROFESSIONAL TRAINING CENTER SRL▼ 18 | Municipiul Turda, Cluj | 55,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 97 | 97.ȘCOALA GLIGOR S.R.L.▼ 11 | Sat Buza, Comuna Buza, Cluj | 55,4 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | -10,5 K RON | |
| 98 | 98.TERMO CASA ECO CONSTRUCT SRL-D▲ 96 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,5 K RON▲ 532,8 % | ▲ 532,8 % | -36,7 K RON | |
| 99 | 99.REGINA CLUJULUI SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 53,9 K RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.INTERSTUDIA SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 52,6 K RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | -22,9 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON