Top 100 firme — Învățământ, Cluj după datorii în 2016
330 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 34,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 40,8 K RON, iar liderul atinge 6,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AUTO TUDOR TS SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,4 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -46,3 K RON | |
| 2 | 2.ALFA INSTRUIRE A CONDUCATORILOR AUTO AMATORI SA▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,1 mil. RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | -445,1 K RON | |
| 3 | 3.AUTO RALLY SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,6 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -7,7 K RON | |
| 4 | 4.AUTO TUDOR SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | -55,2 K RON | |
| 5 | 5.TONI AUTO SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 69,7 % | ▲ 69,7 % | 390,3 K RON | |
| 6 | 6.TOP SEMINAR SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 36 % | ▲ 36 % | -165,8 K RON | |
| 7 | 7.CENTRO DE ESTUDIOS INFER SL MURCIA SUCURSALA CLUJ▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | -86,2 K RON | |
| 8 | 8.STUDYING FOR EUROPE SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON▼ 19 % | ▼ 19 % | -54,8 K RON | |
| 9 | 9.PENSIUNEA ANA SRLnou | Sat Beliş, Comuna Beliş, Cluj | 992,5 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 20,5 K RON | |
| 10 | 10.ECOSERV SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 778,1 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 139,9 K RON | |
| 11 | 11.KIDS OFFICE SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 432,4 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | -75,8 K RON | |
| 12 | 12.EDUCAŢIE INFORMALĂ S.A.▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 399,9 K RON▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 195,8 K RON | |
| 13 | 13.ADVENTURE INC SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 351,7 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 131,2 K RON | |
| 14 | 14.SPRINT TOURS SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 351,6 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -25,4 K RON | |
| 15 | 15.CRIM TRANS AUTO SRL▲ 5 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 332,5 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | -62,4 K RON | |
| 16 | 16.AUTO RALLY INVESTMENTS SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 332,2 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -22,3 K RON | |
| 17 | 17.EDU EVENT SRL-D▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 331,6 K RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 357,5 K RON | |
| 18 | 18.MONA PROFESIONAL CONSULTING SRL▲ 4 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 315,6 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | -59 K RON | |
| 19 | 19.ACIBO LEARNING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 311,6 K RON— | — | — | 861,4 K RON |
| 20 | 20.AUTO RALLY DRIVE SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 289,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 21 | 21.ARINI SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 280,9 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 36,5 K RON | |
| 22 | 22.LEARNING INVEST SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 268,9 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | -84,2 K RON | |
| 23 | 23.KNOW CONCEPT SRL▲ 59 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 261,5 K RON▲ 430,5 % | ▲ 430,5 % | 296,8 K RON | |
| 24 | 24.ADA 99 SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 261,2 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 17,7 K RON | |
| 25 | 25.CABRIOLET SRL▼ 6 | Municipiul Turda, Cluj | 257,2 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 35,6 K RON | |
| 26 | 26.D&D PRO BEAUTY SRL▲ 106 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 248 K RON▲ 1.140 % | ▲ 1.140 % | 7,9 K RON | |
| 27 | 27.BIA BLANCA SRL▲ 10 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 244,3 K RON▲ 101,2 % | ▲ 101,2 % | -45,9 K RON | |
| 28 | 28.PROFESSIONAL CARE SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 239,9 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 224,2 K RON | |
| 29 | 29.TONI AUTO CENTER SRL▲ 21 | Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj | 216,3 K RON▲ 143,4 % | ▲ 143,4 % | -51,3 K RON | |
| 30 | 30.VLANTOMAR S.R.L.▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 204,7 K RON▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | -87,8 K RON | |
| 31 | 31.ALDESIA ACTIVITY CENTER SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 190,3 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | -49,3 K RON | |
| 32 | 32.C & P INTRANS SRL▼ 3 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 182,9 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 20,9 K RON | |
| 33 | 33.PLAN DE PARENTING SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 159 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 67 K RON | |
| 34 | 34.EDUKADO SRL▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 154,9 K RON▲ 135,5 % | ▲ 135,5 % | -43 K RON | |
| 35 | 35.EMI NAILS SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 152,9 K RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | -15,2 K RON | |
| 36 | 36.AUTO START SRL▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 147,7 K RON▲ 97,9 % | ▲ 97,9 % | -82,6 K RON | |
| 37 | 37.TRIF TRANS SRL▼ 10 | Municipiul Turda, Cluj | 143,4 K RON▼ 35 % | ▼ 35 % | 70,1 K RON | |
| 38 | 38.AUTO RALLY INSTRUIRE SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 127,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 39 | 39.LUCUȚA & ASOCIAȚII SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 126,5 K RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | -6,8 K RON | |
| 40 | 40.PROMAMA CENTER SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 125,6 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 363 RON | |
| 41 | 41.ALL IN ONE LEARNING S.R.L.▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 121 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | -14,5 K RON | |
| 42 | 42.REICHL MOTORS S.R.L.nou | Sat Petreştii de Jos, Comuna Petreştii de Jos, Cluj | 118,5 K RON— | — | — | -19,3 K RON |
| 43 | 43.MEDIA DEVELOPMENT TRAINING SRL▲ 201 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 115,6 K RON▲ 7.498,1 % | ▲ 7.498,1 % | 327,5 K RON | |
| 44 | 44.TRAINING ACT TEAM SRL▲ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 114,7 K RON▲ 123,3 % | ▲ 123,3 % | 263,3 K RON | |
| 45 | 45.AUTO FORMULA D SOFERI SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 113,4 K RON▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | -33,5 K RON | |
| 46 | 46.STABILITY IN MOTION SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 111,5 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 8,6 K RON | |
| 47 | 47.STUDIO EMI SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 101,8 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 7,4 K RON | |
| 48 | 48.LEX NETWORKING SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 98,1 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 45,8 K RON | |
| 49 | 49.STYLL T.O. MATRIX SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 50 | 50.BRAIN EDUCATION SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 51 | 51.VARO TRAINING SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,5 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -22,4 K RON | |
| 52 | 52.CRIM TRANS CONTACT SRLnou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 93,8 K RON— | — | — | -20,4 K RON |
| 53 | 53.CUIBUL BERZELOR S.R.L.▲ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91,6 K RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | -1,2 K RON | |
| 54 | 54.HAPPY EDUCATION SRL▲ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 90,5 K RON▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 10,8 K RON | |
| 55 | 55.CENTRUL DE ARTE MARȚIALE TENGU SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 90 K RON▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | 42,2 K RON | |
| 56 | 56.RODNA SERVICII RUTIERE SRL▲ 135 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 87,7 K RON▲ 1.121,9 % | ▲ 1.121,9 % | 857 RON | |
| 57 | 57.PRO GNOSIS CONSULT SRL▲ 4 | Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj | 87,5 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 47,5 K RON | |
| 58 | 58.MARYBELLE COSMETICS SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 86,5 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -9,8 K RON | |
| 59 | 59.LVA TRAINING CAMP SRL▼ 11 | Municipiul Dej, Cluj | 85,1 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 42 K RON | |
| 60 | 60.GLIA CENTER SRL▲ 147 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 79,8 K RON▲ 1.706,2 % | ▲ 1.706,2 % | 82,4 K RON | |
| 61 | 61.PILOTAJ ALFA SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 78,5 K RON▲ 56,1 % | ▲ 56,1 % | 62,2 K RON | |
| 62 | 62.CENTRUL DE EDUCATIE PRENATALA SI ALAPTARE BURTICA MEA S.R.L.▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,3 K RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 47,1 K RON | |
| 63 | 63.SOMADIS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 72,3 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -5 K RON | |
| 64 | 64.RCG CONSULTING GROUP S.R.L.▼ 59 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 69,5 K RON▼ 96,2 % | ▼ 96,2 % | 114,7 K RON | |
| 65 | 65.CONNECTING CIRCLES S.R.L.▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 65,5 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | -15,4 K RON | |
| 66 | 66.PROMOAUTO INVEST SRLnou | Loc. Băiţa, Municipiul Gherla, Cluj | 65,2 K RON— | — | — | -40,4 K RON |
| 67 | 67.EXPERT TRAINING SRL▼ 56 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 64,5 K RON▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | -45,2 K RON | |
| 68 | 68.HOLVITAL SRL▲ 101 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 64 K RON▲ 464,6 % | ▲ 464,6 % | -48,2 K RON | |
| 69 | 69.JMY AUDITING S.R.L.▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,5 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 5,4 K RON | |
| 70 | 70.STAMPRINT SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,3 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 4,8 K RON | |
| 71 | 71.MISIANA AUTO SRL▼ 16 | Municipiul Turda, Cluj | 62,4 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 3,5 K RON | |
| 72 | 72.LOGOPOLIS SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 61,9 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 5,2 K RON | |
| 73 | 73.EMI NAILS PRODUCTS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 61,5 K RON— | — | — | 67,8 K RON |
| 74 | 74.AUTO MOTO START SRL▲ 47 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,8 K RON▲ 132,6 % | ▲ 132,6 % | 43 K RON | |
| 75 | 75.HEDONIA SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,2 K RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 27,8 K RON | |
| 76 | 76.DELICII SANATOASE SRL▲ 151 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 58,3 K RON▲ 2.178,6 % | ▲ 2.178,6 % | -47,8 K RON | |
| 77 | 77.INFO PROJECT SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.IEES EUROPEAN PROFESSIONAL TRAINING CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Turda, Cluj | 55,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 79 | 79.HUM MANAGEMENT CONSULTING SRL▲ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,7 K RON▲ 81,2 % | ▲ 81,2 % | 53,3 K RON | |
| 80 | 80.NEW EFFECTIVE LEADERSHIP S.R.L.▼ 42 | Municipiul Turda, Cluj | 54,5 K RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | -122 RON | |
| 81 | 81.ADMIN SERV MED SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 51,8 K RON0,0% | 0,0% | -1,3 K RON | |
| 82 | 82.DRIVE AUTO TIM SRL▲ 60 | Municipiul Dej, Cluj | 49,9 K RON▲ 220,6 % | ▲ 220,6 % | 39 K RON | |
| 83 | 83.ELLE PREGATIRE PROFESIONALA IN INFRUMUSETARE SRL▲ 112 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,8 K RON▲ 725 % | ▲ 725 % | 8,7 K RON | |
| 84 | 84.POP EXPRESSION SRL▲ 60 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,2 K RON▲ 218,9 % | ▲ 218,9 % | 147,2 K RON | |
| 85 | 85.GLOBCONSULTING SRL▲ 93 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,1 K RON▲ 395,6 % | ▲ 395,6 % | 69,5 K RON | |
| 86 | 86.ȘCOALA GLIGOR S.R.L.▲ 5 | Sat Buza, Comuna Buza, Cluj | 47,8 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -4,7 K RON | |
| 87 | 87.GLIA TRAINING SRL▲ 115 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 47 K RON▲ 901 % | ▲ 901 % | 64,3 K RON | |
| 88 | 88.LINGUASTAR SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,9 K RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 21 K RON | |
| 89 | 89.GLOBAL TEAM SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,9 K RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 9 K RON | |
| 90 | 90.BERAR TRAINING SRL▲ 64 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,7 K RON▲ 216,1 % | ▲ 216,1 % | 254,8 K RON | |
| 91 | 91.CASA IGNAT PENTRU SĂNĂTATE S.R.L.▲ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,5 K RON▲ 65 % | ▲ 65 % | -18,9 K RON | |
| 92 | 92.GMC PILOTAJ SRL▲ 15 | Municipiul Dej, Cluj | 44,3 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 3,1 K RON | |
| 93 | 93.ANISSIA & MEDEEA SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43,5 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -400 RON | |
| 94 | 94.ART COND AUTO SRL▲ 8 | Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 43,3 K RON▲ 29 % | ▲ 29 % | -4,5 K RON | |
| 95 | 95.SMART HR SRL▼ 1 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 43 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 217,9 K RON | |
| 96 | 96.SIP IT PUB S.R.L.▲ 102 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 41,3 K RON▲ 598,2 % | ▲ 598,2 % | 225,2 K RON | |
| 97 | 97.OVB IMOFINANZ SRL▲ 154 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 41,1 K RON▲ 3.949,4 % | ▲ 3.949,4 % | 7 K RON | |
| 98 | 98.MICHAELS HANDEL A B IMPORT EXPORT SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 41,1 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -876 RON | |
| 99 | 99.HUMAN INSPIRE SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,9 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 20,2 K RON | |
| 100 | 100.KIDS AGENCY SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,8 K RON▼ 35 % | ▼ 35 % | -10,3 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON