Top 100 firme — Construcții, Călărași după datorii în 2021
676 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 311,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 521,2 K RON, iar liderul atinge 56,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EVERGREEN SOLAR ORIZONT S.R.L.▲ 69 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 56,4 mil. RON▲ 7.950,3 % | ▲ 7.950,3 % | -404 K RON | |
| 2 | 2.BUILDROM S.A.▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 45,4 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 236,2 K RON | |
| 3 | 3.SAGA INFRASTRUCTURĂ S.R.L.▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 23,7 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 4 | 4.SMITH CONSTRUCT COMPANY SRL▲ 3 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 11,8 mil. RON▲ 69,7 % | ▲ 69,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 5 | 5.TQM SERVICES SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7,9 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,9 mil. RON | |
| 6 | 6.CAMPIS SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7,5 mil. RON▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 397,4 K RON | |
| 7 | 7.DALCONS CONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,6 mil. RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 469,2 K RON | |
| 8 | 8.PROINSTAL SRL▲ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,2 mil. RON▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 3,7 mil. RON | |
| 9 | 9.NICO CONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | 6 mil. RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 269,8 K RON | |
| 10 | 10.COLUMNA N.G. SA▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5,8 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 206,4 K RON | |
| 11 | 11.ELECTROENEL SERVICES SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5,6 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 66,9 K RON | |
| 12 | 12.ROMANOR SRL▲ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5 mil. RON▲ 124,4 % | ▲ 124,4 % | 327,2 K RON | |
| 13 | 13.DECORA REZIDENT SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,7 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 392,6 K RON | |
| 14 | 14.BETA BUILDING SOLUTION SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,6 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 23,6 K RON | |
| 15 | 15.ROMANIAN COLDSTORES & FOOD INDUSTRIES SRL▼ 2 | Comuna Frumuşani, Călăraşi | 4,6 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -395,7 K RON | |
| 16 | 16.REVASORT LOGISTIC SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,8 mil. RON▲ 488,8 % | ▲ 488,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 17 | 17.AQUA SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,7 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 1 mil. RON | |
| 18 | 18.PCS-MADCOM GRUP SRL▲ 3 | Sat Orăşti, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 3,7 mil. RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 250,1 K RON | |
| 19 | 19.PROIECT BUILDING SRL= | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | 3,4 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -43,4 K RON | |
| 20 | 20.DRUMURI SI PODURI SA▲ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,4 mil. RON▲ 122 % | ▲ 122 % | 77,8 K RON | |
| 21 | 21.MVO CIVIL CONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,3 mil. RON▲ 83 % | ▲ 83 % | -287,7 K RON | |
| 22 | 22.ADRIANO STIL CONSTRUCT SRL▲ 571 | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | 3 mil. RON— | — | 881,9 K RON | |
| 23 | 23.DORNACOR SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 3 mil. RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 503,2 K RON | |
| 24 | 24.DONAU TERMO SRL▲ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,6 mil. RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 85,4 K RON | |
| 25 | 25.ELMET PROEX SRL▼ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,5 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -11,3 K RON | |
| 26 | 26.VTC & LOGISTIC RENTING SRL▲ 25 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,3 mil. RON▲ 132,3 % | ▲ 132,3 % | -77,4 K RON | |
| 27 | 27.VIBO CONSTRUCT SRL▲ 5 | Sat Dichiseni, Comuna Dichiseni, Călăraşi | 2,2 mil. RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 28 | 28.CONFORT SA▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,9 mil. RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 856,6 K RON | |
| 29 | 29.CONSIM INVEST SRL▼ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,9 mil. RON▼ 60,5 % | ▼ 60,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 30 | 30.DOMAREX '94 SRL▲ 32 | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 1,8 mil. RON▲ 122,8 % | ▲ 122,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 31 | 31.TOP MARELA SRL▼ 2 | Sat Belciugatele, Comuna Belciugatele, Călăraşi | 1,8 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 102,4 K RON | |
| 32 | 32.LA VASILE PVC SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,8 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 889,2 K RON | |
| 33 | 33.PUNCT NET RO&MA SRL▲ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,7 mil. RON▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 153,5 K RON | |
| 34 | 34.UNION 04 IMPEX SRL▲ 20 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,7 mil. RON▲ 85,5 % | ▲ 85,5 % | 58 K RON | |
| 35 | 35.STYL XXI SRL▼ 12 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,6 mil. RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 175,8 K RON | |
| 36 | 36.RCH CON INSTAL SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,6 mil. RON▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 477,9 K RON | |
| 37 | 37.MACOM GROUP SRL▲ 16 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,5 mil. RON▲ 54 % | ▲ 54 % | -7,2 K RON | |
| 38 | 38.MARIAN AGRO CONSTRUCT SRLnou | Sat Gălbinaşi, Comuna Gălbinaşi, Călăraşi | 1,4 mil. RON— | — | 389,2 K RON | |
| 39 | 39.ALEX GIURCAN CONSTRUCT SRL▲ 19 | Sat Stancea, Comuna Spanţov, Călăraşi | 1,4 mil. RON▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | -290,2 K RON | |
| 40 | 40.CONSTRUCTOR PRIMA SRL▲ 8 | Sat Rasa, Comuna Gradiştea, Călăraşi | 1,4 mil. RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 70,3 K RON | |
| 41 | 41.SIGMA HOUSE CONSTRUCT SRL▼ 16 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,3 mil. RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 490,7 K RON | |
| 42 | 42.NIRONA UNION EUROPE SRLnou | Sat Drajna Nouă, Comuna Dragalina, Călăraşi | 1,3 mil. RON▲ 194,1 % | ▲ 194,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 43 | 43.TELPRON COMEX SRL▼ 26 | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 1,3 mil. RON▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 3 mil. RON | |
| 44 | 44.LA GUGUŢĂ PIK SRL▼ 9 | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | 1,3 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 45 | 45.ALECOS CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,3 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 549 RON | |
| 46 | 46.NEW LED SMD SRL▲ 45 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | 1,2 mil. RON▲ 140,4 % | ▲ 140,4 % | 30,7 K RON | |
| 47 | 47.FIREXT S.R.L.= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,2 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 312,2 K RON | |
| 48 | 48.RARES&MARINA MARKET SRL▲ 12 | Sat Dâlga, Comuna Dor Mărunt, Călăraşi | 1,2 mil. RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 318,3 K RON | |
| 49 | 49.ECONLOGISTIC GRUP SRL▲ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,2 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | -29,7 K RON | |
| 50 | 50.DETECT SYSTEM SOLUTION SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON0,0% | 0,0% | -7,8 K RON | |
| 51 | 51.EXPERT CONSTRUCT CL SRL▲ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 58,9 K RON | |
| 52 | 52.ALEX STAR SRL▼ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 574 K RON | |
| 53 | 53.MEDIA TECH SRL▲ 170 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 684,7 % | ▲ 684,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 54 | 54.GESIM UTILAJ SRL▲ 28 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 341,4 K RON | |
| 55 | 55.KYTEOLAND IMOB SRL▼ 12 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -1,9 K RON | |
| 56 | 56.SILVYCOM INSTAL SRL▲ 45 | Sat Curcani, Comuna Curcani, Călăraşi | 1 mil. RON▲ 127,8 % | ▲ 127,8 % | 597,5 K RON | |
| 57 | 57.DADO BENEFIC CONSTRUCT SRL▼ 8 | Sat Cândeasca, Comuna Belciugatele, Călăraşi | 1 mil. RON0,0% | 0,0% | -37,7 K RON | |
| 58 | 58.SOLID OPTIM CONSTRUCT S.R.L.▼ 14 | Sat Roseţi, Comuna Roseţi, Călăraşi | 1 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | -79,9 K RON | |
| 59 | 59.SEVEN SRL▲ 19 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 998,7 K RON▲ 65,8 % | ▲ 65,8 % | 22,9 K RON | |
| 60 | 60.TRANS AUTOPIT SRL▼ 20 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 973,1 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 486,1 K RON | |
| 61 | 61.JULISAL SRL= | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 931,5 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -63,1 K RON | |
| 62 | 62.TOPSIDE WELLNESS S.R.L.▼ 25 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 913,8 K RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 271,8 K RON | |
| 63 | 63.ELINSTAL SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 912,2 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 599,6 K RON | |
| 64 | 64.CALIN SERVICE TOTAL SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 907,9 K RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 2,5 mil. RON | |
| 65 | 65.AVISECO SYSTEMS SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 901,2 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 596,6 K RON | |
| 66 | 66.GLOBAL TRANS EDIL SRL▲ 61 | Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călăraşi | 890,1 K RON▲ 160,2 % | ▲ 160,2 % | 29,3 K RON | |
| 67 | 67.UNION BUSINESS COMPANY SRL▼ 22 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 852 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 51,7 K RON | |
| 68 | 68.MARISAD CONSTRUCT SRL▲ 15 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 847,3 K RON▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 47,1 K RON | |
| 69 | 69.MEDIR SRL▼ 49 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 840,6 K RON▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | 751,6 K RON | |
| 70 | 70.MALEX BYG PREST S.R.L.▲ 24 | Sat Rasa, Comuna Gradiştea, Călăraşi | 836,3 K RON▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | -431,3 K RON | |
| 71 | 71.TERMO INSTAL PROD SRL▼ 4 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 820,8 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 41,2 K RON | |
| 72 | 72.PAVAJDEVIS S.R.L.▲ 94 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 769,1 K RON▲ 247,4 % | ▲ 247,4 % | 185,9 K RON | |
| 73 | 73.TOP MARELA CONSTRUCT S.R.L.▲ 42 | Sat Belciugatele, Comuna Belciugatele, Călăraşi | 765,5 K RON▲ 103,2 % | ▲ 103,2 % | -407,8 K RON | |
| 74 | 74.ROMTRANS METAL SRL= | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 751,1 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 199,4 K RON | |
| 75 | 75.TROTUŞ CONSTRUCT SRL▼ 10 | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | 750,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.CONART GROUP SRL▼ 21 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 735,8 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | -38,9 K RON | |
| 77 | 77.ANDMIR CONS SRL▼ 11 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 730,3 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -202,5 K RON | |
| 78 | 78.BLOCKS BUILDER SRL▼ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 719,2 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 249,8 K RON | |
| 79 | 79.EL MONT SRL▲ 57 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 711,9 K RON▲ 141,2 % | ▲ 141,2 % | 44,9 K RON | |
| 80 | 80.DAMAR HOLDING SRL▲ 45 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 708,5 K RON▲ 103,4 % | ▲ 103,4 % | -157,6 K RON | |
| 81 | 81.AD MONTAJ SOLUTION S.R.L.▼ 5 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 703,8 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 385,9 K RON | |
| 82 | 82.STOICA GRUP INSTAL SRL▼ 9 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 702,8 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -110,6 K RON | |
| 83 | 83.MAC DESIGN SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 689,2 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 291,2 K RON | |
| 84 | 84.OPTIM SA▲ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 677,9 K RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 19 K RON | |
| 85 | 85.PANDAN DEVELOPMENT SRL▼ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 676,6 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -26,1 K RON | |
| 86 | 86.COLT S.R.L.▼ 36 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 668 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | -369,8 K RON | |
| 87 | 87.INTERMED EURODISTRIBUTION SRL▲ 99 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 662,8 K RON▲ 262,2 % | ▲ 262,2 % | 201,1 K RON | |
| 88 | 88.DYNAMIC INVESTMENT SRL▲ 89 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 651,6 K RON▲ 225,9 % | ▲ 225,9 % | 681,1 K RON | |
| 89 | 89.LUXCONSTRUCT SRL▲ 64 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 625,5 K RON▲ 144 % | ▲ 144 % | 180,9 K RON | |
| 90 | 90.BUIACONSTRUCT PREST SRL▼ 6 | Sat Goştilele, Oraş Fundulea, Călăraşi | 621,8 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 60,7 K RON | |
| 91 | 91.CONTEC BUILDING S.R.L.▲ 37 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 613,8 K RON▲ 83,4 % | ▲ 83,4 % | -132,5 K RON | |
| 92 | 92.CHARLOT SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 601,6 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | -91,6 K RON | |
| 93 | 93.SPIREAMAR CONSTRUCT SRL▼ 4 | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | 578,8 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | -36,2 K RON | |
| 94 | 94.AVANTRADE SRL▲ 29 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 572,2 K RON▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | -211,4 K RON | |
| 95 | 95.ACHIZIŢII IONIS S.R.L.▲ 5 | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 560,7 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 4 K RON | |
| 96 | 96.FGU 17 CONSTRUCT & DEVELOPMENT S.R.L.▲ 56 | Sat Cojeşti, Comuna Belciugatele, Călăraşi | 557,2 K RON▲ 115,7 % | ▲ 115,7 % | 103,9 K RON | |
| 97 | 97.POP ALI CONSTRUCT SRL▲ 52 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 548,1 K RON▲ 101,1 % | ▲ 101,1 % | 122,2 K RON | |
| 98 | 98.MAREŞALU CONSTRUCT S.R.L.▲ 21 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 541,8 K RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 12,7 K RON | |
| 99 | 99.SPACE SRL▲ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 530,5 K RON▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 37,8 K RON | |
| 100 | 100.EFI SRL▲ 37 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 521,2 K RON▲ 78 % | ▲ 78 % | 40,8 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Călărași
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
313 firme · 450,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
68 firme · 213,7 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
15 firme · 150,3 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
87 firme · 129,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
64 firme · 82,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
24 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
18 firme · 25,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
20 firme · 22,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
25 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
21 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
17 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 888,2 K RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 845,5 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
2 firme · 396,6 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 349,2 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 80 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
1 firme · 30,7 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 200 RON