Top 100 firme — Construcții, Călărași după scădere cifră de afaceri în 2025
176 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -114,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este -168,8 K RON, iar liderul atinge -12,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TELPRON COMEX SRLnou | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | -12,4 mil. RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 8,9 mil. RON | |
| 2 | 2.DALCONS CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -7 mil. RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 734 K RON | |
| 3 | 3.TQM SERVICES SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -7 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 4,3 mil. RON | |
| 4 | 4.UNION BUSINESS COMPANY SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -6,6 mil. RON▼ 62 % | ▼ 62 % | 124,8 K RON | |
| 5 | 5.PROINSTAL SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -6,6 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 12,5 mil. RON | |
| 6 | 6.TSGED BUILDING CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Călăraşi | -5,2 mil. RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 998,3 K RON | |
| 7 | 7.DECORA REZIDENT SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -4,8 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 4,5 mil. RON | |
| 8 | 8.AQUA SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -4 mil. RON▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 9 | 9.MARMICAR CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -3,5 mil. RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 10 | 10.HANNAH MONTANA SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -2,7 mil. RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 1 mil. RON | |
| 11 | 11.ASFALTERRA BETA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Seinoiu, Comuna Tămădău Mare, Călăraşi | -2,7 mil. RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | -1 K RON | |
| 12 | 12.SMITH CONSTRUCT COMPANY SRLnou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | -2,5 mil. RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 977,6 K RON | |
| 13 | 13.NIKOLSOS METAL S.R.L.nou | Sat Pasărea, Comuna Frumuşani, Călăraşi | -2,4 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -6,9 K RON | |
| 14 | 14.CONSIM INVEST SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -2,3 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 7,6 mil. RON | |
| 15 | 15.GEOMAR GELU S.R.L.nou | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | -2 mil. RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | -57 K RON | |
| 16 | 16.SMART NOD PROFILE SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -1,8 mil. RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 222 K RON | |
| 17 | 17.MARISAD CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -1,7 mil. RON▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | 23,1 K RON | |
| 18 | 18.SELENA HOUSE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Răzvani, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | -1,6 mil. RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 225,9 K RON | |
| 19 | 19.AUR ALEX CONSTRUCT SRLnou | Sat Progresu, Comuna Sohatu, Călăraşi | -1,5 mil. RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 135,5 K RON | |
| 20 | 20.ALX TOTAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Progresu, Comuna Sohatu, Călăraşi | -1,3 mil. RON▼ 94,6 % | ▼ 94,6 % | -289,6 K RON | |
| 21 | 21.BAREX SERV CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -1,1 mil. RON▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | -98,1 K RON | |
| 22 | 22.M&G BRO CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Aprozi, Oraş Budeşti, Călăraşi | -1,1 mil. RON▼ 92,4 % | ▼ 92,4 % | -142,9 K RON | |
| 23 | 23.GESIM UTILAJ SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -973,4 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | -579,4 K RON | |
| 24 | 24.BABULEA REZIDENCE S.R.L.nou | Sat Fundeni, Comuna Fundeni, Călăraşi | -944,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 25 | 25.PAVAJDEVIS S.R.L.▲ 62 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | -906,1 K RON▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | -1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.BALANŢ PREST SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -832,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -47,9 K RON | |
| 27 | 27.GD STAR EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -816,9 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 135,4 K RON | |
| 28 | 28.NIKMAR PROIECT CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Progresu, Comuna Sohatu, Călăraşi | -806,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -56,8 K RON | |
| 29 | 29.TGV ONE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Valea Argovei, Comuna Valea Argovei, Călăraşi | -720,3 K RON▼ 90 % | ▼ 90 % | -22,2 K RON | |
| 30 | 30.INTER MEGA CONSTRUCT SRLnou | Sat Bogdana, Comuna Dragoş Vodă, Călăraşi | -689,6 K RON▼ 67,9 % | ▼ 67,9 % | -40,6 K RON | |
| 31 | 31.CAGENI ECOLOGIC SRLnou | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | -654 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -4,1 K RON | |
| 32 | 32.HERMANOS MOISE SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -641,4 K RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 33,9 K RON | |
| 33 | 33.ANDREY BYO CONSTRUCT SRLnou | Sat Independenţa, Comuna Independenţa, Călăraşi | -634,1 K RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 155,2 K RON | |
| 34 | 34.EDISARA ŞTEF SRLnou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | -630,6 K RON▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | 368 RON | |
| 35 | 35.TERMIS SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -629,6 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 68,7 K RON | |
| 36 | 36.MACOM GROUP SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -621 K RON▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | -440,3 K RON | |
| 37 | 37.POP ALI CONSTRUCT SRLnou | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | -618 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 162,5 K RON | |
| 38 | 38.POLAND MARIO SRLnou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | -608,1 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 39 | 39.ACCESORIA SRL▼ 3 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | -606,3 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 40 | 40.FILIP IOAN CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | -592,3 K RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 248 K RON | |
| 41 | 41.GLOBAL TRANS EDIL SRLnou | Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călăraşi | -582,2 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 4,9 mil. RON | |
| 42 | 42.BIG CARS BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -577,2 K RON▼ 54,1 % | ▼ 54,1 % | 15,4 K RON | |
| 43 | 43.LUKDIDA PROJECTS S.R.L.nou | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | -576,2 K RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | -84,7 K RON | |
| 44 | 44.BLS REBRANDING S.R.L.nou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | -551,6 K RON▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 19,7 K RON | |
| 45 | 45.PROFICONSTRUCTPLUS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -542,5 K RON▼ 99,5 % | ▼ 99,5 % | -51,6 K RON | |
| 46 | 46.ANTONIO LUX CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Dâlga, Comuna Dor Mărunt, Călăraşi | -538,3 K RON▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | 140,4 K RON | |
| 47 | 47.ANILADY BUILDING SRLnou | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | -531 K RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 6,4 K RON | |
| 48 | 48.ZMD PRO INSTAL S.R.L.▲ 46 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -523,4 K RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 107,9 K RON | |
| 49 | 49.ROMIDEAL CONSTRUCT SRL▼ 5 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -514,9 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 50 | 50.CHIPĂILĂ MGV CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | -510,2 K RON▼ 65,5 % | ▼ 65,5 % | -307,2 K RON | |
| 51 | 51.M & D ELECTRIC INSTAL SRLnou | Sat Curcani, Comuna Curcani, Călăraşi | -508,6 K RON▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | -77,5 K RON | |
| 52 | 52.BULL TECH MACHINES S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -503,6 K RON▼ 54 % | ▼ 54 % | 317,4 K RON | |
| 53 | 53.EUROMIST URBAN SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -460,2 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 620,2 K RON | |
| 54 | 54.VALY FLOREA CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -457,9 K RON▼ 63,9 % | ▼ 63,9 % | 56,4 K RON | |
| 55 | 55.REAL YVN EXPERT CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | -455,3 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 109,2 K RON | |
| 56 | 56.TECHNO VAL SRLnou | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | -441 K RON▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | -88 K RON | |
| 57 | 57.MAREŞALU CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -438,2 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 58 | 58.EMILIAN Y.D.E. TOP CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | -424,7 K RON▼ 67,9 % | ▼ 67,9 % | -33,6 K RON | |
| 59 | 59.AD MONTAJ SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -402,3 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 292,6 K RON | |
| 60 | 60.EST CONSTRUCT SRL▲ 53 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -384 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 475,4 K RON | |
| 61 | 61.NICU SI CRISTINA SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -375,2 K RON▼ 87,9 % | ▼ 87,9 % | 3,4 K RON | |
| 62 | 62.ACHIZIŢII IONIS S.R.L.nou | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | -359,3 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 418,4 K RON | |
| 63 | 63.CLAU ART DESIGN S.R.L.nou | Sat Radovanu, Comuna Radovanu, Călăraşi | -354,1 K RON▼ 75,7 % | ▼ 75,7 % | -120,9 K RON | |
| 64 | 64.BARLOG ELECTRIC S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -351,9 K RON▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 79,9 K RON | |
| 65 | 65.MELTEK ITEK CONS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -348,2 K RON▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 32,7 K RON | |
| 66 | 66.SUPER CONSTRUCT NEVADA SRLnou | Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi | -346,1 K RON▼ 47 % | ▼ 47 % | 58,4 K RON | |
| 67 | 67.TERMOSANEL SRL▼ 30 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -339,8 K RON▼ 95,9 % | ▼ 95,9 % | -125,7 K RON | |
| 68 | 68.TADPOLE SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -337,5 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 128,3 K RON | |
| 69 | 69.IUSEIN COMPANY SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -332,7 K RON▼ 91,6 % | ▼ 91,6 % | 6 K RON | |
| 70 | 70.HAGEN INSTAL SRL▲ 87 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -323,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -93,8 K RON | |
| 71 | 71.NAE & YONI CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi | -320,9 K RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 52,3 K RON | |
| 72 | 72.NECULA ŞTEF CONSTRUCT SRL▲ 51 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | -316,6 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | -31,7 K RON | |
| 73 | 73.ECO THERM SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -293,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 74 | 74.MEŞTERUL NOSTRU SRL▼ 28 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -293,1 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 422,3 K RON | |
| 75 | 75.GENERAL TRANS METAL S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -283,1 K RON▼ 51,2 % | ▼ 51,2 % | 36,4 K RON | |
| 76 | 76.ALEXANDRA ELENA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Fundeni, Comuna Fundeni, Călăraşi | -271,8 K RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 147,5 K RON | |
| 77 | 77.BELMAN SUIN SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -270,8 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 115,1 K RON | |
| 78 | 78.RĂZVAN NIC CONSTRUCŢII S.R.L.nou | Sat Dragalina, Comuna Dragalina, Călăraşi | -263,1 K RON▼ 92,3 % | ▼ 92,3 % | -15,2 K RON | |
| 79 | 79.ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | -256,6 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 935,4 K RON | |
| 80 | 80.DORELISDANA CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -254,9 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -34,8 K RON | |
| 81 | 81.GUGIU CONSTRUCT SRL▲ 30 | Sat Dorobanţu, Comuna Dorobanţu, Călăraşi | -253,5 K RON▼ 81,2 % | ▼ 81,2 % | 22,8 K RON | |
| 82 | 82.MNS IDEAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Vasilaţi, Comuna Vasilaţi, Călăraşi | -242 K RON▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | 17,6 K RON | |
| 83 | 83.EDI ȘI MIRCEA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | -239,3 K RON▼ 62,2 % | ▼ 62,2 % | -136,8 K RON | |
| 84 | 84.GLASS ART SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -235,1 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 33,7 K RON | |
| 85 | 85.LOGISTIC ROOF SRL▲ 57 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -234,3 K RON▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | -95,4 K RON | |
| 86 | 86.NEW LED SMD SRL▼ 10 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | -228,5 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 42,8 K RON | |
| 87 | 87.SASOIA 2003 SRL▲ 60 | Sat Belciugatele, Comuna Belciugatele, Călăraşi | -227,8 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 26,3 K RON | |
| 88 | 88.ROVISA DECOR SRL▼ 55 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -225,1 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | -50,2 K RON | |
| 89 | 89.RAD VAL SRLnou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | -204,8 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 351,7 K RON | |
| 90 | 90.ALICE SECURITY S.R.L.nou | Sat Ileana, Comuna Ileana, Călăraşi | -201,8 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | -46,3 K RON | |
| 91 | 91.CRISROM CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -197,9 K RON▼ 89,9 % | ▼ 89,9 % | -109,4 K RON | |
| 92 | 92.STOICA CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | -195,2 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 36,5 K RON | |
| 93 | 93.ALEX ȘI NICU CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Călăraşii Vechi, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | -194,4 K RON▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 3,3 K RON | |
| 94 | 94.CONSTRUCTIV EXPERT S.R.L.nou | Sat Gâldău, Comuna Jegălia, Călăraşi | -192,4 K RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | -170,2 K RON | |
| 95 | 95.CHELU MIHAI CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cetatea Veche, Comuna Spanţov, Călăraşi | -189,1 K RON▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | -32,3 K RON | |
| 96 | 96.CLARA & DENIS CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -187,9 K RON▼ 93,2 % | ▼ 93,2 % | -8,4 K RON | |
| 97 | 97.FGU 17 CONSTRUCT & DEVELOPMENT S.R.L.▼ 67 | Sat Cojeşti, Comuna Belciugatele, Călăraşi | -182,2 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -120 K RON | |
| 98 | 98.ALBERTO & LILI CONSTRUCT S.R.L.▲ 66 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | -170,8 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 451,7 K RON | |
| 99 | 99.TOPSIDE WELLNESS S.R.L.▼ 78 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | -169,3 K RON▼ 94,1 % | ▼ 94,1 % | -375,6 K RON | |
| 100 | 100.CONSTRUCTII CIVILE NVG S.R.L.nou | Comuna Dragalina, Călăraşi | -168,8 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 62,5 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Călărași
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
313 firme · 450,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
68 firme · 213,7 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
15 firme · 150,3 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
87 firme · 129,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
64 firme · 82,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
24 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
18 firme · 25,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
20 firme · 22,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
25 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
21 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
17 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 888,2 K RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 845,5 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
2 firme · 396,6 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 349,2 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 80 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
1 firme · 30,7 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 200 RON