Top 100 firme — Construcții, Călărași după cifră de afaceri în 2025
717 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 993,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,4 mil. RON, iar liderul atinge 191,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CAMPIS SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 191,9 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 2 | 2.SAGA INFRASTRUCTURĂ S.R.L.▲ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 57,6 mil. RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.TQM SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 50,7 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 4,3 mil. RON | |
| 4 | 4.NICO CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | 47,6 mil. RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 5 mil. RON | |
| 5 | 5.TELPRON COMEX SRL▼ 2 | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 42,5 mil. RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 8,9 mil. RON | |
| 6 | 6.PROINSTAL SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 41,9 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 12,5 mil. RON | |
| 7 | 7.DECORA REZIDENT SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 32,3 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 4,5 mil. RON | |
| 8 | 8.DOMAREX '94 SRL▲ 1 | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 32,2 mil. RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 3,6 mil. RON | |
| 9 | 9.CONSIM INVEST SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 28,7 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 7,6 mil. RON | |
| 10 | 10.DRUMURI SI PODURI SA▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 26,2 mil. RON▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 936 K RON | |
| 11 | 11.SIMPEX LOGISTIC SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 22,3 mil. RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 12 | 12.UNION 04 IMPEX SRL▲ 50 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 20 mil. RON▲ 696,9 % | ▲ 696,9 % | 166,4 K RON | |
| 13 | 13.PCS-MADCOM GRUP SRL▲ 11 | Sat Orăşti, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 17,1 mil. RON▲ 76,5 % | ▲ 76,5 % | 504,7 K RON | |
| 14 | 14.ROMANOR SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 17 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 726,9 K RON | |
| 15 | 15.DAHAI SOLAR S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 16,5 mil. RON▲ 759,3 % | ▲ 759,3 % | 278,7 K RON | |
| 16 | 16.LA VASILE PVC SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 15,2 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 836,9 K RON | |
| 17 | 17.DONAU TERMO SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 14,4 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 509,4 K RON | |
| 18 | 18.CALIN SERVICE TOTAL SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 14,1 mil. RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 5,5 mil. RON | |
| 19 | 19.DALCONS CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 13,8 mil. RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 734 K RON | |
| 20 | 20.MEDIR SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 11,2 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 103,5 K RON | |
| 21 | 21.BUILDROM S.A.▲ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 10,7 mil. RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | -2,8 mil. RON | |
| 22 | 22.GLOBAL TRANS EDIL SRL▼ 3 | Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călăraşi | 10,7 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 4,9 mil. RON | |
| 23 | 23.AQUA SRL▼ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 9,7 mil. RON▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 24 | 24.NIRONA UNION EUROPE SRL▲ 1 | Sat Drajna Nouă, Comuna Dragalina, Călăraşi | 9,6 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 25 | 25.ROMCONFORT SRL▲ 64 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7,4 mil. RON▲ 346,8 % | ▲ 346,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 26 | 26.MADYCOR ELECTRIC SRL▲ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7,2 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 181,1 K RON | |
| 27 | 27.TSGED BUILDING CONSTRUCT S.R.L.▼ 9 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Călăraşi | 7 mil. RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 998,3 K RON | |
| 28 | 28.RCH CON INSTAL SRL▲ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,4 mil. RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 614,3 K RON | |
| 29 | 29.VILLA INVEST SRL▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,2 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 530,1 K RON | |
| 30 | 30.ROMTRANS METAL SRL▲ 52 | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 6,1 mil. RON▲ 238,6 % | ▲ 238,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 31 | 31.MVO CIVIL CONSTRUCT SRL▲ 203 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5,8 mil. RON▲ 1.166,9 % | ▲ 1.166,9 % | 152,5 K RON | |
| 32 | 32.GESIM UTILAJ SRL▼ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 5,8 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | -579,4 K RON | |
| 33 | 33.POLAND MARIO SRL▲ 1 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 5,4 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 34 | 34.STEFAN BAUMASCHINEN S.R.L.▲ 11 | Comuna Fundeni, Călăraşi | 5,4 mil. RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 35 | 35.EURO ELECTRIC SRL▲ 17 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | 5,2 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 36 | 36.PHOENIX - PROD SRL▲ 60 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5,2 mil. RON▲ 217,8 % | ▲ 217,8 % | 332,6 K RON | |
| 37 | 37.POHA GRUP SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5,1 mil. RON— | — | 577,7 K RON | |
| 38 | 38.MONDO STAR SHOP SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,8 mil. RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 417,3 K RON | |
| 39 | 39.GEOMAR GELU S.R.L.▼ 10 | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | 4,8 mil. RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | -57 K RON | |
| 40 | 40.GRIDSERV PROIECT SRL▲ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,6 mil. RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 226,1 K RON | |
| 41 | 41.AVISECO SYSTEMS SRL▲ 52 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,4 mil. RON▲ 170,1 % | ▲ 170,1 % | 415,9 K RON | |
| 42 | 42.EST CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,3 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 475,4 K RON | |
| 43 | 43.CONART GROUP SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,2 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 446,2 K RON | |
| 44 | 44.SMITH CONSTRUCT COMPANY SRL▼ 13 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 4,2 mil. RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 977,6 K RON | |
| 45 | 45.RAD VAL SRLnou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 4,2 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 351,7 K RON | |
| 46 | 46.ANDREI GDA CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 4,1 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 935,4 K RON | |
| 47 | 47.UNION BUSINESS COMPANY SRL▼ 25 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 4 mil. RON▼ 62 % | ▼ 62 % | 124,8 K RON | |
| 48 | 48.FIREXT S.R.L.▲ 31 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,9 mil. RON▲ 114,4 % | ▲ 114,4 % | 224,6 K RON | |
| 49 | 49.AD MONTAJ SOLUTION S.R.L.= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 3,7 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 292,6 K RON | |
| 50 | 50.MARMICAR CONCEPT S.R.L.▼ 22 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 3,7 mil. RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 51 | 51.ACCESORIA SRL▼ 5 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 3,6 mil. RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 52 | 52.MARIMAR STAR SRL▲ 4 | Sat Independenţa, Comuna Independenţa, Călăraşi | 3,6 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 669,5 K RON | |
| 53 | 53.CONFORT SA▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3,3 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 9,1 mil. RON | |
| 54 | 54.AVDF DESIGN S.R.L.▲ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3 mil. RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 384,5 K RON | |
| 55 | 55.SMART NOD PROFILE SRL▼ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3 mil. RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 222 K RON | |
| 56 | 56.CHEMANA CONSTRUCT SRL▲ 19 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,9 mil. RON▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 57 | 57.HANNAH MONTANA SRL▼ 21 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,9 mil. RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 1 mil. RON | |
| 58 | 58.GREEN SOLAR SERVICES S.R.L.▲ 336 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,8 mil. RON▲ 1.947 % | ▲ 1.947 % | 595,8 K RON | |
| 59 | 59.CONCORDIA GRUP SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,7 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 472,4 K RON | |
| 60 | 60.SETACO PREVENT S.R.L.= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,6 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 229,1 K RON | |
| 61 | 61.CRISTALROM CONSTRUCT SRL▲ 88 | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Călăraşi | 2,6 mil. RON▲ 183,8 % | ▲ 183,8 % | 663,6 K RON | |
| 62 | 62.MAGNETIC PREST S.R.L.▲ 42 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,6 mil. RON▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 285,6 K RON | |
| 63 | 63.GEOMKD SOLUTIONS S.R.L.▲ 326 | Sat Stancea, Comuna Spanţov, Călăraşi | 2,5 mil. RON▲ 1.691,9 % | ▲ 1.691,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 64 | 64.GABITERMO INSTAL SRLnou | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | 2,5 mil. RON— | — | 314,9 K RON | |
| 65 | 65.ZIDO TERM CONSTRUCT S.R.L.▲ 279 | Sat Săruleşti-Gară, Comuna Săruleşti, Călăraşi | 2,4 mil. RON▲ 1.076,1 % | ▲ 1.076,1 % | 840,5 K RON | |
| 66 | 66.LUXCONSTRUCT SRL▲ 73 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2,4 mil. RON▲ 138,4 % | ▲ 138,4 % | 14,5 K RON | |
| 67 | 67.SELENA HOUSE CONSTRUCT S.R.L.▼ 16 | Sat Răzvani, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 2,4 mil. RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 225,9 K RON | |
| 68 | 68.NAMATE UNION CONSTRUCT S.R.L.▲ 32 | Sat Drajna Nouă, Comuna Dragalina, Călăraşi | 2,3 mil. RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 770,7 K RON | |
| 69 | 69.SEVEN SRL= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2,2 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 34,6 K RON | |
| 70 | 70.LEFALEX CURĂȚENIE S.R.L.▲ 113 | Sat Negoeşti, Comuna Şoldanu, Călăraşi | 2,2 mil. RON▲ 195,8 % | ▲ 195,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 71 | 71.RIC CONSTRUCT REZIDENT S.R.L.▲ 24 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 2,1 mil. RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 74,6 K RON | |
| 72 | 72.ASFALTERRA BETA CONSTRUCT S.R.L.▼ 33 | Sat Seinoiu, Comuna Tămădău Mare, Călăraşi | 2,1 mil. RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | -1 K RON | |
| 73 | 73.MEDIA TECH SRL▲ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2 mil. RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 893 K RON | |
| 74 | 74.ORESTEES TEAM SRL▲ 127 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 2 mil. RON▲ 232,3 % | ▲ 232,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 75 | 75.MLT EDILITARE S.R.L.▲ 118 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2 mil. RON▲ 209,1 % | ▲ 209,1 % | 280,9 K RON | |
| 76 | 76.SOS WORK & CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 2 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 164,6 K RON | |
| 77 | 77.MARISAD CONSTRUCT SRL▼ 24 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2 mil. RON▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | 23,1 K RON | |
| 78 | 78.ALEX STAR SRL▲ 139 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,9 mil. RON▲ 252 % | ▲ 252 % | -1 mil. RON | |
| 79 | 79.ALDRUM CONS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,9 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 80 | 80.MOTOR MADI FLORI S.R.L.▲ 74 | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | 1,9 mil. RON▲ 113,3 % | ▲ 113,3 % | 505,1 K RON | |
| 81 | 81.HAB CONSULT S.R.L.▲ 109 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,9 mil. RON▲ 170,5 % | ▲ 170,5 % | 230,8 K RON | |
| 82 | 82.NAZARET CONSTRUCT SRL▲ 24 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,9 mil. RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 505,1 K RON | |
| 83 | 83.BANU PREST SRL▼ 7 | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | 1,8 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 908,2 K RON | |
| 84 | 84.M & M DESIGN SRL▲ 29 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,8 mil. RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 925,5 K RON | |
| 85 | 85.BROȘTUC CONSTRUCT S.R.L.▲ 492 | Sat Aprozi, Oraş Budeşti, Călăraşi | 1,8 mil. RON▲ 510.033,4 % | ▲ 510.033,4 % | 239,7 K RON | |
| 86 | 86.KAROM CONSTRUCT MOBIL SRL▲ 23 | Sat Plumbuita, Comuna Tămădău Mare, Călăraşi | 1,7 mil. RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 195,7 K RON | |
| 87 | 87.ACHIZIŢII IONIS S.R.L.▼ 16 | Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 1,7 mil. RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 418,4 K RON | |
| 88 | 88.PAVAJDEVIS S.R.L.▼ 27 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 1,6 mil. RON▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | -1,1 mil. RON | |
| 89 | 89.AURAL GROUP & CLEANING SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 236 | Sat Progresu, Comuna Sohatu, Călăraşi | 1,6 mil. RON▲ 570,7 % | ▲ 570,7 % | 711,3 K RON | |
| 90 | 90.SPACE SRL▲ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,6 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 12,4 K RON | |
| 91 | 91.MEŞTERUL NOSTRU SRL▼ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,6 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 422,3 K RON | |
| 92 | 92.POP ALI CONSTRUCT SRL▼ 24 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 1,5 mil. RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 162,5 K RON | |
| 93 | 93.REAL YVN EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▼ 19 | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | 1,5 mil. RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 109,2 K RON | |
| 94 | 94.DENIS STEFAN CONSTRUCT S.R.L.▲ 34 | Sat Gâldău, Comuna Jegălia, Călăraşi | 1,5 mil. RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 469 K RON | |
| 95 | 95.DYNAMIC INVESTMENT SRL▼ 7 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 1,5 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 163 K RON | |
| 96 | 96.LUK TRANS SISTEM SRL▲ 26 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 1,5 mil. RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 778,1 K RON | |
| 97 | 97.RYN & ALEX MONTAJ S.R.L.nou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 1,5 mil. RON— | — | — | 114,6 K RON |
| 98 | 98.CALIF SA▲ 114 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,4 mil. RON▲ 151,9 % | ▲ 151,9 % | 28,4 K RON | |
| 99 | 99.MARINARU CONSTRUCȚII ȘI PLACĂRI S.R.L.▲ 45 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 1,4 mil. RON▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 397,3 K RON | |
| 100 | 100.VLADAN MAURIZIO S.R.L.nou | Sat Curcani, Comuna Curcani, Călăraşi | 1,4 mil. RON— | — | — | 895,5 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Călărași
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
313 firme · 450,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
68 firme · 213,7 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
15 firme · 150,3 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
87 firme · 129,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
64 firme · 82,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
24 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
18 firme · 25,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
20 firme · 22,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
25 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
21 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
17 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 888,2 K RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 845,5 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
2 firme · 396,6 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 349,2 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 80 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
1 firme · 30,7 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 200 RON