Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după datorii în 2015
546 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 61,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 102,7 K RON, iar liderul atinge 9,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INDUSTRIAL M & A CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,3 mil. RON▲ 103,4 % | ▲ 103,4 % | -48,6 K RON | |
| 2 | 2.PRIME FINANCIAL CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,6 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 3 | 3.KLEVER SYSTEM SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,3 mil. RON▲ 254 % | ▲ 254 % | 11,6 K RON | |
| 4 | 4.I.C.P.E. BISTRITA SA▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 5,4 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 50,4 K RON | |
| 5 | 5.CLIPART ADVERTISING SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,2 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -28,7 K RON | |
| 6 | 6.TOURMONT KING SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,7 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 25,9 K RON | |
| 7 | 7.DURJA SRLnou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON— | — | -191,5 K RON | |
| 8 | 8.CASA PROIECT SRL▲ 205 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 5.266,7 % | ▲ 5.266,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 9 | 9.TRANSILVANIA DEPO S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 1,3 K RON | |
| 10 | 10.TOTAL TRUST INTERNATIONAL SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | -65,8 K RON | |
| 11 | 11.VET MEDICA SRL▲ 4 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 1 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 42,4 K RON | |
| 12 | 12.BOTA CONSPRO SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 973 K RON▼ 55,4 % | ▼ 55,4 % | -132,4 K RON | |
| 13 | 13.PROMARKT SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 747,4 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 26,8 K RON | |
| 14 | 14.ASIX-RO PRODCOM SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 741,7 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 1,6 K RON | |
| 15 | 15.LIDERMAXIM SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 694,3 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 53,7 K RON | |
| 16 | 16.SEPIA PRINT SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 661,5 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 306,2 K RON | |
| 17 | 17.COLIBITA ENERGY GROUP S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 575,6 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | -37,2 K RON | |
| 18 | 18.AMINODAN 2004 SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 570,5 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 17,8 K RON | |
| 19 | 19.CONSTANDA INSTAL SRL▼ 1 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 568,9 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 3,4 K RON | |
| 20 | 20.STADIM-PROIECT SRL▲ 5 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 529,9 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -10,7 K RON | |
| 21 | 21.REALITY BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 89 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 514,9 K RON▲ 544,8 % | ▲ 544,8 % | 9,8 K RON | |
| 22 | 22.GIATOS CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 475,3 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 67,2 K RON | |
| 23 | 23.AGENTIA 215 SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 458,5 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 37,5 K RON | |
| 24 | 24.REVIDAS INTERNATIONAL SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 451,5 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -17,7 K RON | |
| 25 | 25.BALLARDINI CONSULT SRL▲ 152 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 435,2 K RON▲ 1.023,7 % | ▲ 1.023,7 % | 74,7 K RON | |
| 26 | 26.ACTIV CONTROLLING SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 419,7 K RON▼ 31,9 % | ▼ 31,9 % | 81,7 K RON | |
| 27 | 27.M.B. INTREST CONSULTING SRL▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 406,3 K RON▼ 70 % | ▼ 70 % | 80,8 K RON | |
| 28 | 28.CONTEC I.E.Q. SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 400,4 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 85,2 K RON | |
| 29 | 29.VILAGE CONSTRUCT SRL▲ 13 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 396,7 K RON▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | -8,5 K RON | |
| 30 | 30.COVET SERV SRL▲ 3 | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 371,1 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 767 RON | |
| 31 | 31.ZOOVET SERV SRL▲ 3 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 358,5 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -47,1 K RON | |
| 32 | 32.CAPRICCIO SRL▲ 45 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 342,5 K RON▲ 149,3 % | ▲ 149,3 % | 407,4 K RON | |
| 33 | 33.FOTO-SIGMA SERV.COM. SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 318,4 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | -23 K RON | |
| 34 | 34.TRANSILVANIA PROIECT SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 281,2 K RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 126,2 K RON | |
| 35 | 35.SMART REM INVEST SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 275,5 K RON▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 58,2 K RON | |
| 36 | 36.INFOTURISM LUNCA SRLnou | Sat Lunca Ilvei, Comuna Lunca Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 271,5 K RON— | — | — | -24,5 K RON |
| 37 | 37.MARILUC PREST SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 271,4 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -23,4 K RON | |
| 38 | 38.MOBITRAD SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 264 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 36,6 K RON | |
| 39 | 39.LDM CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 261,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 40 | 40.VETERINARIA SRL▲ 10 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 260,4 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 72 K RON | |
| 41 | 41.TOPTEN INFO CONSULT SRL▲ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 254,4 K RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | -39,8 K RON | |
| 42 | 42.COMINO GROUP SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 246,7 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -9,6 K RON | |
| 43 | 43.SIC ORION SRL▲ 10 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 242,4 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 17,4 K RON | |
| 44 | 44.PROMO DESIGN SRL▲ 147 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 239,2 K RON▲ 675,6 % | ▲ 675,6 % | 113,9 K RON | |
| 45 | 45.ACTFIN-CONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 232,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 46 | 46.OPEN CONSULT IMPEX SRL▲ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 231,9 K RON▲ 74,8 % | ▲ 74,8 % | 2,8 K RON | |
| 47 | 47.BLUE APPLE CONCEPT SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 228,4 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 248 RON | |
| 48 | 48.SCALA SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 227,8 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -16,7 K RON | |
| 49 | 49.MOBILSERV SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 227 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 20,2 K RON | |
| 50 | 50.HRD GROUP SRL▲ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 224,3 K RON▲ 42 % | ▲ 42 % | 30 K RON | |
| 51 | 51.EUROFILTER SRL▼ 6 | Sat Sieu-Odorhei, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | 214,1 K RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 14,6 K RON | |
| 52 | 52.BILL VET SRL▲ 3 | Sat Satu Nou, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 213,5 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -58,5 K RON | |
| 53 | 53.FOISOR CONSTRUCT SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 212,2 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | -41,9 K RON | |
| 54 | 54.HELLO MEDIA SRL▼ 22 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 209,8 K RON▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | 61,6 K RON | |
| 55 | 55.BEST-ART S.R.L.▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 203,7 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 24,5 K RON | |
| 56 | 56.UNIDAL-GRUP SRL▲ 88 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 203,2 K RON▲ 234,8 % | ▲ 234,8 % | 201,5 K RON | |
| 57 | 57.COCEAN EXPERT SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 202,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 58 | 58.GOMAS SRL▼ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 201,4 K RON▼ 30 % | ▼ 30 % | -22,6 K RON | |
| 59 | 59.ECO-MIR-CONSULT SRL▲ 35 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 200,7 K RON▲ 87,3 % | ▲ 87,3 % | -58,5 K RON | |
| 60 | 60.A.B. CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 199,7 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 9 K RON | |
| 61 | 61.ECO FORTE BISTRITA SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 196 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -17,1 K RON | |
| 62 | 62.WOOD CONSTRUCT DESIGN S.R.L.▼ 1 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 190,1 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -11,1 K RON | |
| 63 | 63.GEOLAND SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 189,9 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 31,5 K RON | |
| 64 | 64.MPC QB CAD S.R.L.nou | Sat Măriselu, Comuna Măriselu, Bistriţa-Năsăud | 185,8 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 99,7 K RON | |
| 65 | 65.FOTO VRASMAS SRL= | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 175,5 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | -11,9 K RON | |
| 66 | 66.INAMIVIS CONS SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 174,8 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 222,5 K RON | |
| 67 | 67.ADVER GRUP SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 169,7 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 404,3 K RON | |
| 68 | 68.SIEURIVER VET SRL▲ 5 | Sat Sirioara, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | 165,1 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 10,1 K RON | |
| 69 | 69.SERVICII VETERINARE SBIRCEA SRL▲ 12 | Sat Susenii Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 163,3 K RON▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | -33,8 K RON | |
| 70 | 70.CARPATHIA RESOURCE MANAGEMENT SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 163,1 K RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | -59,5 K RON | |
| 71 | 71.CATVAL SRLnou | Sat Sânmihaiu de Câmpie, Comuna Sinmihaiu de Câmpie, Bistriţa-Năsăud | 157,8 K RON▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | -20 K RON | |
| 72 | 72.AEGYS CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 156,1 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -14,7 K RON | |
| 73 | 73.PRODICON SRL▲ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 155,2 K RON▲ 61 % | ▲ 61 % | 63,1 K RON | |
| 74 | 74.ARCADE ARTDESIGN SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 153 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | -48,8 K RON | |
| 75 | 75.ASCENSOR ADVERTISING SRL▼ 39 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 152,4 K RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 66 K RON | |
| 76 | 76.COLUMNA CONSULT SRL▲ 45 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 150,7 K RON▲ 108,9 % | ▲ 108,9 % | 185,5 K RON | |
| 77 | 77.FULL SERVICE SRL▲ 79 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 150,1 K RON▲ 187,9 % | ▲ 187,9 % | -101,6 K RON | |
| 78 | 78.DCE OPORTUNITY SRL▼ 38 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 149,4 K RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 1,3 K RON | |
| 79 | 79.REDSIGN SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 143,9 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | -5,3 K RON | |
| 80 | 80.APRO CON SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 143,8 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 19,4 K RON | |
| 81 | 81.GRADUAL ASSET INVEST SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 142,5 K RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | -22,9 K RON | |
| 82 | 82.TAVETANA MED SRL▼ 10 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 140,1 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 42,1 K RON | |
| 83 | 83.UNIDAL PROIECT SRL▲ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 138,3 K RON▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 36,5 K RON | |
| 84 | 84.PEGAMEDVET SRL▼ 1 | Sat Gersa I, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 135,2 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | -29,6 K RON | |
| 85 | 85.INVESTMENT ASSISTANCE GROUP SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 133,3 K RON— | — | — | -3,2 K RON |
| 86 | 86.DR.PAWS AND CLAWS SRL-D▲ 54 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 129,4 K RON▲ 109,9 % | ▲ 109,9 % | -52,3 K RON | |
| 87 | 87.DELTA LINE SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 127,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 88 | 88.ASCENDENT SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 125,9 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 278 RON | |
| 89 | 89.VEPA LOGISTIC SRL▼ 14 | Sat Piatra Fantinele, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 121,1 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 46,5 K RON | |
| 90 | 90.DEKARTIS SRL▲ 399 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 119,5 K RON▲ 195.860,7 % | ▲ 195.860,7 % | -18,1 K RON | |
| 91 | 91.ARHIPLAN SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 115,8 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -11,2 K RON | |
| 92 | 92.HEDRO STAR SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 115,3 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 114,4 K RON | |
| 93 | 93.RURAL BUSINES PROIECT SRL▲ 259 | Sat Beudiu, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 115 K RON▲ 2.397,4 % | ▲ 2.397,4 % | 658,1 K RON | |
| 94 | 94.SIVETCOFARM SRL▼ 3 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 112,3 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 15 K RON | |
| 95 | 95.DESIGN CONSTRUCT IMOBIL S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 111,2 K RON— | — | — | 47 K RON |
| 96 | 96.WILD HARMONY S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 110,8 K RON— | — | — | -16,2 K RON |
| 97 | 97.KES PROJECT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 109,7 K RON— | — | — | 14,4 K RON |
| 98 | 98.EXPICONT SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 104,6 K RON0,0% | 0,0% | -12,3 K RON | |
| 99 | 99.OPPORTUNITY BUSINESS SRL▼ 39 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 104,5 K RON▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | -25,4 K RON | |
| 100 | 100.AMG - MANAGEMENT SI CONSULTANTA SRL-D▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 102,7 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 36,5 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON