Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după creștere YoY în 2017
91 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1 %, iar liderul atinge 202,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LEN CONF SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 202,5 % | -151,6 K RON | |
| 2 | 2.FONTES SRLnou | Sat Moiad, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 195,3 % | 368,6 K RON | |
| 3 | 3.DAVA CONSULT SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 133 % | 42,8 K RON | |
| 4 | 4.DINAMIC CONCEPT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 122,5 % | 645,3 K RON | |
| 5 | 5.GABO SPIC SRL▲ 32 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 116,8 % | 81,3 K RON | |
| 6 | 6.ETAMATIC SRL▼ 4 | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 105,1 % | 443,1 K RON | |
| 7 | 7.ITALSERVICE SRL▲ 34 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 101,4 % | 544 K RON | |
| 8 | 8.TUBES CONSULTING SRL▲ 57 | Municipiul Zalău, Sălaj | 100,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 9 | 9.VAMARO CONTROL SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 93,5 % | 159,4 K RON | |
| 10 | 10.CONCRET DESIGN SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 91,9 % | 189,3 K RON | |
| 11 | 11.SMART FINANCIAL TEAM SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 90,7 % | 163,9 K RON | |
| 12 | 12.MAG INSTALMONT SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 87,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.BLAJ FINANCE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,9 % | 65,9 K RON | |
| 14 | 14.H INVEST SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 84,8 % | 284,1 K RON | |
| 15 | 15.LEADING SOLUTIONS SRLnou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 77,9 % | 3,7 mil. RON | |
| 16 | 16.EXPERT PROIECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 71,2 % | 271,3 K RON | |
| 17 | 17.POP-MARE VET SRLnou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 71,1 % | 106,3 K RON | |
| 18 | 18.IUSTIN CONSULTING ANTON GRUP SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 69,9 % | 143,9 K RON | |
| 19 | 19.JOI LA 5 SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 68,3 % | 11 K RON | |
| 20 | 20.FORMATEKTURA S.R.L.nou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 62,4 % | 81,9 K RON | |
| 21 | 21.WYA-PROJECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 61,7 % | 148 RON | |
| 22 | 22.HEALTHY VITAL SRL▲ 27 | Municipiul Zalău, Sălaj | 60,2 % | 254,4 K RON | |
| 23 | 23.BEST CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 59,2 % | 294,1 K RON | |
| 24 | 24.PENTA MEDIA ADVERTISING SRL▼ 12 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 53,5 % | 362,6 K RON | |
| 25 | 25.ECOPROIECT SRL▲ 36 | Municipiul Zalău, Sălaj | 46,9 % | 109,7 K RON | |
| 26 | 26.RESEARCH PLUS SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 46,8 % | 271,6 K RON | |
| 27 | 27.ART PROIECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 43,4 % | 101,4 K RON | |
| 28 | 28.GRANDEMACRIS VET SRLnou | Sat Năpradea, Comuna Năpradea, Sălaj | 38,9 % | 17,5 K RON | |
| 29 | 29.DELTA QUANTUM EXPERT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 37,6 % | 21,6 K RON | |
| 30 | 30.MARKER SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 37,4 % | 50,7 K RON | |
| 31 | 31.OUVERTURE COMMUNICATION SRLnou | Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 36,5 % | 36,3 K RON | |
| 32 | 32.CONSTRUCT PROGET SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 36,4 % | -47 K RON | |
| 33 | 33.INTERLINE TEAM INFINITY SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 35 % | 11,6 K RON | |
| 34 | 34.INBOX PRINT S.R.L.nou | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 34,7 % | 1,1 K RON | |
| 35 | 35.QUALITY UNIT SRLnou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 34,1 % | 16,5 K RON | |
| 36 | 36.DOSA DANIEL VET SRL▼ 19 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 32,9 % | 303,7 K RON | |
| 37 | 37.POWER MEDIA SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 32 % | 6,7 K RON | |
| 38 | 38.BOUZEN IMPEX FARM SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 29,8 % | 10,4 K RON | |
| 39 | 39.ELLY'S CONTAB SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 28,7 % | 59,6 K RON | |
| 40 | 40.DORIS CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 28,6 % | 129,7 K RON | |
| 41 | 41.PROFI PROIECT SRL▼ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 23,9 % | 198,8 K RON | |
| 42 | 42.PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 34 | Municipiul Zalău, Sălaj | 23,1 % | 433,9 K RON | |
| 43 | 43.PRESTCO SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 21,3 % | 307 K RON | |
| 44 | 44.TEHNICO SRL▲ 31 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 20,8 % | 23 K RON | |
| 45 | 45.DIMENYSTING SRL▲ 22 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 20,5 % | 83,8 K RON | |
| 46 | 46.SOFIRA TADIA SRL▼ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,3 % | 52,2 K RON | |
| 47 | 47.I.G.PROIECT PLUS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 19,4 % | 46,2 K RON | |
| 48 | 48.INWAY CONSULTANŢĂ ŞI PROIECTARE SRL▼ 40 | Municipiul Zalău, Sălaj | 18,5 % | 415,3 K RON | |
| 49 | 49.CONION ACCOUNTING SRL▼ 5 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 18,5 % | 96,2 K RON | |
| 50 | 50.DEBIT CREDIT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 16,4 % | 29,8 K RON | |
| 51 | 51.DIANDRA IMAGES SRL▼ 33 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 16,3 % | 118 K RON | |
| 52 | 52.TEXTIL CONSULT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 16 % | 68,5 K RON | |
| 53 | 53.RARES CONSULTING GROUP SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 15,5 % | 121,6 K RON | |
| 54 | 54.CORNER STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 15,4 % | 221,8 K RON | |
| 55 | 55.PROEXMIN SRL▼ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 15,1 % | 185,9 K RON | |
| 56 | 56.METROPLAST SRL▲ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 15,1 % | 134,6 K RON | |
| 57 | 57.GERO BEDOT SRL▼ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 14,5 % | 35,9 K RON | |
| 58 | 58.VETMARC SRLnou | Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj | 13,8 % | 36,1 K RON | |
| 59 | 59.DEMED EXPERT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,5 % | 92,5 K RON | |
| 60 | 60.CONTAS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,5 % | 65,7 K RON | |
| 61 | 61.POLINSTALL DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,4 % | 35 K RON | |
| 62 | 62.ANIMA VET SRL▲ 18 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 12,3 % | 2,2 K RON | |
| 63 | 63.PETZONE SRL▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 11,8 % | -18,6 K RON | |
| 64 | 64.CEZARVET ZONE SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 11,1 % | 3,7 K RON | |
| 65 | 65.CONTROLUL CALITĂŢII SRL▲ 9 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 9,9 % | 20,9 K RON | |
| 66 | 66.BLACK LINE DRAWING SRL▼ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 9,9 % | 142,8 K RON | |
| 67 | 67.EDILAS AGG SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 9,4 % | 190,9 K RON | |
| 68 | 68.CORPORATE CONSULTING SRL▼ 12 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 8,9 % | 32,2 K RON | |
| 69 | 69.PIROTEHNIC COM SRL▲ 9 | Sat Meseşenii de Jos, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 8,8 % | 70,5 K RON | |
| 70 | 70.TELETECH SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,5 % | 92,4 K RON | |
| 71 | 71.KASTIN TEST SRL▼ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,3 % | 40,4 K RON | |
| 72 | 72.DINU SERV SRL▼ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 8 % | 71,5 K RON | |
| 73 | 73.CONTA CATA SRL▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,5 % | 33,8 K RON | |
| 74 | 74.DUCAVET SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 7,5 % | 90,2 K RON | |
| 75 | 75.FINANCIAR CONSULT SRL▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,4 % | 79,6 K RON | |
| 76 | 76.EXPERT CONTABIL PETRUŞAN ANA SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,2 % | 84,8 K RON | |
| 77 | 77.PROVET SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 6,4 % | 126,8 K RON | |
| 78 | 78.IZOCONT EXPERT SRL▼ 48 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,4 % | 114,8 K RON | |
| 79 | 79.STARTVET SRL▼ 22 | Sat Cuzăplac, Comuna Cuzăplac, Sălaj | 3,6 % | 70,5 K RON | |
| 80 | 80.RADU ZETTAVET SRL▼ 18 | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | 3,5 % | 33 K RON | |
| 81 | 81.ATON BUSINESS DEVELOPEMENT SRL▼ 23 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 2,3 % | 3,9 K RON | |
| 82 | 82.VECOM SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 % | 61,7 K RON | |
| 83 | 83.MATRA IMPEX PROD COM SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,8 % | 4,1 K RON | |
| 84 | 84.MARDI CONSULTANCE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,8 % | 23,8 K RON | |
| 85 | 85.GHIURUŢAN VET SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,7 % | -450 RON | |
| 86 | 86.ALFAVET SRL▼ 35 | Sat Ceaca, Comuna Zalha, Sălaj | 1,5 % | 1,6 K RON | |
| 87 | 87.ANACONT SRL▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 % | -22,6 K RON | |
| 88 | 88.CARONARI SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,1 % | 43,2 K RON | |
| 89 | 89.ANCOS GROUP SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,5 % | 98,3 K RON | |
| 90 | 90.ORIONCONT SERVICIICONTABILE SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0,5 % | 94,5 K RON | |
| 91 | 91.CÎMPEAN PROIECT SRL▼ 65 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,1 % | 140 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON