Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Prahova după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025
124 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 4,4 %, iar liderul atinge 117,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BUCURIA PRODCOM IMPEX SRLnou | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 117,3 %▲ 925,6 % | ▲ 925,6 % | 374,3 K RON | |
| 2 | 2.FRESH JUST FOR YOU S.R.L.nou | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 103,9 %▲ 185 % | ▲ 185 % | -42,4 K RON | |
| 3 | 3.ELALL AGRO COMPANY S.R.L.nou | Sat Albeşti-Muru, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 83,1 %▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 336,6 K RON | |
| 4 | 4.FLORYWOOD FOREST INDUSTRY SRLnou | Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova | 80,5 %▲ 107,4 % | ▲ 107,4 % | 26,6 K RON | |
| 5 | 5.PISCICOLA PRAHOVA SRL▲ 11 | Sat Fulga de Jos, Comuna Fulga, Prahova | 74,9 %▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | 42 K RON | |
| 6 | 6.ECHYCHIA TRADE S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 73,9 %▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 477,5 K RON | |
| 7 | 7.COMAN AGRO INDUSTRIAL S.R.L.= | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 63,5 %▲ 349,5 % | ▲ 349,5 % | 185,1 K RON | |
| 8 | 8.WED ROUTE SRLnou | Sat Cocorăştii Mislii, Comuna Cocorăştii Mislii, Prahova | 48,9 %▲ 162,1 % | ▲ 162,1 % | 143,8 K RON | |
| 9 | 9.ALSOLEX AGRI S.R.L.▲ 31 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 47,4 %▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 293,2 K RON | |
| 10 | 10.COOPERATIVA AGRICOLĂ VIA DOMNULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 10 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 38,8 %▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 11 | 11.ROMFOREST DIO SRL▲ 42 | Sat Coada Izvorului, Comuna Măneşti, Prahova | 37,4 %▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 124,6 K RON | |
| 12 | 12.BAU FRUCHT PARTNER SRL▼ 3 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 37,1 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 8,1 K RON | |
| 13 | 13.GIOSERV EXPERT EXPEDITION SRL▲ 6 | Sat Tinosu, Comuna Tinosu, Prahova | 34,2 %▲ 18 % | ▲ 18 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.PETRE FOREST INTERPREST SRLnou | Sat Slon, Comuna Ceraşu, Prahova | 31,7 %▲ 189,6 % | ▲ 189,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 15 | 15.DUTCH TRADING INTERNATIONAL SRLnou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 31,4 %▲ 19 % | ▲ 19 % | 12,4 mil. RON | |
| 16 | 16.MINCO IMPEX SRLnou | Sat Albeşti-Muru, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 29,9 %▲ 108 % | ▲ 108 % | 1,7 mil. RON | |
| 17 | 17.DAIRY AGRO FOOD SRL▲ 43 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 28,8 %▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 160,3 K RON | |
| 18 | 18.NEOFOREST SRL▲ 54 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28,6 %▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 67,1 K RON | |
| 19 | 19.BINISA AGRI INVEST S.R.L.nou | Sat Gura Vadului, Comuna Gura Vadului, Prahova | 27,5 %▲ 83 % | ▲ 83 % | -73,7 K RON | |
| 20 | 20.DEVICOSTORE COM SRL▲ 47 | Comuna Surani, Prahova | 27,2 %▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 379,8 K RON | |
| 21 | 21.FAGUS FOREST PROD SRL▲ 37 | Sat Chiciureni, Comuna Măneciu, Prahova | 26,5 %▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 22 | 22.RIN AGROLEX S.R.L.nou | Sat Sălciile, Comuna Sălciile, Prahova | 26,2 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 18,9 K RON | |
| 23 | 23.TRITICUM INVEST SRL▲ 86 | Sat Fulga de Sus, Comuna Fulga, Prahova | 25,5 %▲ 110,9 % | ▲ 110,9 % | 4,1 K RON | |
| 24 | 24.DOMENIILE BAGDAT S.R.L.nou | Sat Perşunari, Comuna Gura Vadului, Prahova | 25,1 %▲ 271 % | ▲ 271 % | -333,5 K RON | |
| 25 | 25.ACLAD DESIGN SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 24,9 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -247,2 K RON | |
| 26 | 26.MAGROPAN ATLAS SRLnou | Sat Vâlcelele, Comuna Colceag, Prahova | 23,6 %▲ 323,7 % | ▲ 323,7 % | 44,4 K RON | |
| 27 | 27.OCTIMA VINIS SRL▼ 10 | Sat Moceşti, Comuna Iordăcheanu, Prahova | 23,6 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 42,7 K RON | |
| 28 | 28.WISFOR INVEST SRL▲ 42 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 23,3 %▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 272,4 K RON | |
| 29 | 29.JARISTO AGRISERV SRL▲ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,9 %▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | -243,9 K RON | |
| 30 | 30.AGROMYR SPIC CEREAL SRL▲ 11 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 21,7 %▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | 75,7 K RON | |
| 31 | 31.AGROMEC BUCOV SA▲ 80 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 21,6 %▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 181,7 K RON | |
| 32 | 32.APITEO FOR GOOD BEEHIVE SRLnou | Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova | 20,2 %▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | -22 K RON | |
| 33 | 33.GENIC SRL▼ 32 | Sat Boldeşti, Comuna Boldeşti-Grădiştea, Prahova | 19,9 %▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 1,1 K RON | |
| 34 | 34.FERMA BOB DE GRAU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Fulga de Jos, Comuna Fulga, Prahova | 19,4 %▲ 813,1 % | ▲ 813,1 % | 599,5 K RON | |
| 35 | 35.STENOTA WINERY SRL▲ 13 | Sat Moceşti, Comuna Iordăcheanu, Prahova | 19,2 %▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 20,9 K RON | |
| 36 | 36.PINTUIA IMPEX SRL▲ 44 | Oraş Breaza, Prahova | 18,8 %▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 114,9 K RON | |
| 37 | 37.TEOGRADA S.R.L.▲ 42 | Sat Ostrovu, Comuna Aluniş, Prahova | 18,7 %▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 155,6 K RON | |
| 38 | 38.ECOHOLT SILVATREE SRL▼ 24 | Sat Bertea, Comuna Bertea, Prahova | 18,4 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 122,7 K RON | |
| 39 | 39.LOLITA COMPANY SRL▼ 3 | Sat Poienarii Burchii, Comuna Poienarii Burchii, Prahova | 18,3 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 40 | 40.AGRINVEST PLANT SRL▼ 10 | Sat Bărăitaru, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 17,7 %▲ 133,4 % | ▲ 133,4 % | 8,1 mil. RON | |
| 41 | 41.GARDENFLOR SRL▼ 19 | Sat Băltiţa, Comuna Măneşti, Prahova | 17 %▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 430,2 K RON | |
| 42 | 42.SIGEMA AGRO-VEGETAL SRL▲ 42 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 16,8 %▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 150,5 K RON | |
| 43 | 43.AGRARIAN SERV CONSULT SRL▲ 12 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 16,5 %▲ 94,4 % | ▲ 94,4 % | 375,4 K RON | |
| 44 | 44.PADEX ROMFOREST SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▼ 40 | Sat Bătrâni, Comuna Bătrâni, Prahova | 16,1 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 60,9 K RON | |
| 45 | 45.ADILEX AGRO CEREAL S.R.L.nou | Sat Boldeşti, Comuna Boldeşti-Grădiştea, Prahova | 15,6 %▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 188,1 K RON | |
| 46 | 46.GENUA CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,5 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | -147,2 K RON | |
| 47 | 47.BERRY MEDIA EXPERT SRLnou | Sat Brătăşanca, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 15,4 %▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 59,5 K RON | |
| 48 | 48.LICORNA WINE HOUSE S.R.L.▲ 37 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 15,3 %▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 371,3 K RON | |
| 49 | 49.ANDUŢA INTERSERV FOREST SRL▲ 5 | Sat Dumbrăveşti, Comuna Dumbrăveşti, Prahova | 14,9 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 578,5 K RON | |
| 50 | 50.ALMINA INVESTMENT SRLnou | Sat Ceptura de Jos, Comuna Ceptura, Prahova | 14,9 %▲ 95,6 % | ▲ 95,6 % | 182,9 K RON | |
| 51 | 51.HORIZPET SRLnou | Sat Schiuleşti, Comuna Izvoarele, Prahova | 14,8 %▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | -27,4 K RON | |
| 52 | 52.TOMAGROS SERV SRLnou | Sat Trăisteni, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 14,8 %▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 70,9 K RON | |
| 53 | 53.KALYDIAS SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 14,6 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | -87,1 K RON | |
| 54 | 54.AGROMEC MIZIL SAnou | Sat Ungureni, Comuna Vadu Săpat, Prahova | 13,5 %▲ 162,1 % | ▲ 162,1 % | 2,5 K RON | |
| 55 | 55.EMALUC AGRO - LAND S.R.L.nou | Sat Târgşoru Nou, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 13,5 %▲ 818,7 % | ▲ 818,7 % | -79,7 K RON | |
| 56 | 56.BOERU SRLnou | Sat Cătunu, Comuna Berceni, Prahova | 13,2 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 57 | 57.PIM AGRICOLA SRL▲ 7 | Comuna Lipăneşti, Prahova | 12,9 %▼ 5 % | ▼ 5 % | -104 K RON | |
| 58 | 58.TUMPY WOOD FOREST SRL▼ 12 | Sat Trăisteni, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 12,8 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 32,8 K RON | |
| 59 | 59.AGRISAF PRODUCTION SRLnou | Sat Magula, Comuna Tomşani, Prahova | 12,5 %▲ 438,2 % | ▲ 438,2 % | 351,3 K RON | |
| 60 | 60.VIE VIN PODGORIA VALEA CALUGAREASCA SRL▼ 55 | Sat Valea Nicovani, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 12,2 %▼ 37 % | ▼ 37 % | -1,1 mil. RON | |
| 61 | 61.ALEGAB INTER FOREST S.R.L.nou | Sat Secăria, Comuna Secăria, Prahova | 12,1 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | -42,5 K RON | |
| 62 | 62.ECOTROUT FARM S.R.L.▲ 1 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 11,8 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 10 K RON | |
| 63 | 63.DSD EXPERT FOREST SRL▼ 50 | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 11,1 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 88,9 K RON | |
| 64 | 64.VELVET WINERY S.R.L.▼ 3 | Sat Tohani, Comuna Gura Vadului, Prahova | 11 %▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | -1,4 mil. RON | |
| 65 | 65.SADAGRO INTERPROD SRL▼ 39 | Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova | 10,7 %▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 2,3 mil. RON | |
| 66 | 66.STADIN FOREST SRLnou | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 10,3 %▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 13,7 K RON | |
| 67 | 67.KOPLAX SRLnou | Comuna Gorgota, Prahova | 10 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 14,5 mil. RON | |
| 68 | 68.BIO - AGRI PROD IMPEX SRLnou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 9,9 %▲ 141,8 % | ▲ 141,8 % | 145,8 K RON | |
| 69 | 69.CAPROLACT SRLnou | Loc. Slănic, Oraş Slănic, Prahova | 9,8 %▲ 94,2 % | ▲ 94,2 % | -545,8 K RON | |
| 70 | 70.NIRGO SERV SRL▲ 18 | Sat Tinosu, Comuna Tinosu, Prahova | 9,5 %▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 163,5 K RON | |
| 71 | 71.DIAGRA SRLnou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 9,1 %▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | -329,4 K RON | |
| 72 | 72.AGRINVEST LAND SRLnou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 9 %▲ 111,1 % | ▲ 111,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 73 | 73.TURNU APIPLANT SRL▲ 3 | Sat Târgşoru Vechi, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 9 %▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | -49,5 K RON | |
| 74 | 74.RĂSARE ALEX PROD SRLnou | Sat Filipeştii de Târg, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 8,4 %▲ 100,2 % | ▲ 100,2 % | 90,9 K RON | |
| 75 | 75.DANAGRI MONSERV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,3 %▲ 126,9 % | ▲ 126,9 % | 465,6 K RON | |
| 76 | 76.HORTICDEV - SERV SRL▼ 25 | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Prahova | 8,3 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 18,4 K RON | |
| 77 | 77.CÎRSTEA FOREST SRL▲ 4 | Sat Trăisteni, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 8,1 %▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 159,9 K RON | |
| 78 | 78.SADON SRL▲ 14 | Sat Gheaba, Comuna Măneciu, Prahova | 8,1 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 7,2 K RON | |
| 79 | 79.SILVVIT SRLnou | Sat Goruna, Comuna Cocorăştii Mislii, Prahova | 8 %▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 980,5 K RON | |
| 80 | 80.NATURA BIOINVEST SRL▲ 11 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 7,8 %▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 81 | 81.LEVYS - DANY FOREST S.R.L.▲ 8 | Oraş Breaza, Prahova | 7,7 %▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 163 K RON | |
| 82 | 82.AGROMCOS SRL▼ 50 | Sat Sălciile, Comuna Sălciile, Prahova | 7,7 %▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | 3,4 mil. RON | |
| 83 | 83.VICFOR EXPOFOREST S.R.L.▼ 62 | Sat Trăisteni, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 7,5 %▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 77,4 K RON | |
| 84 | 84.MONI SERV PROD SRL▲ 6 | Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova | 7,4 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -211,2 K RON | |
| 85 | 85.ANDAV EXPERT FOREST S.R.L.▼ 83 | Sat Colceag, Comuna Colceag, Prahova | 7,1 %▼ 51,5 % | ▼ 51,5 % | 8,1 K RON | |
| 86 | 86.COSTAGRO EXPERT SRLnou | Sat Şipotu, Comuna Lipăneşti, Prahova | 6,9 %▲ 119,6 % | ▲ 119,6 % | 46,5 K RON | |
| 87 | 87.AGRICOLA ANDA UTIL SRLnou | Sat Baba Ana, Comuna Baba Ana, Prahova | 6,9 %▲ 300,9 % | ▲ 300,9 % | 215,3 K RON | |
| 88 | 88.ECOVIT FARM INVEST SRLnou | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 6,5 %▲ 812,4 % | ▲ 812,4 % | 69,7 K RON | |
| 89 | 89.ROMVERT AGROTURISM SRLnou | Sat Trăisteni, Comuna Valea Doftanei, Prahova | 6 %▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 107,2 K RON | |
| 90 | 90.AFILIU TRANS SRL▲ 8 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 5,9 %▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 11,5 mil. RON | |
| 91 | 91.MICROPLANTE BALTA DOAMNEI S.R.L.▼ 57 | Sat Balta Doamnei, Comuna Balta Doamnei, Prahova | 5,7 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 39,7 K RON | |
| 92 | 92.SEMAR TRADING SRL▼ 40 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 5,5 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 993,1 K RON | |
| 93 | 93.THE ORGANIC ORCHARD SRL▲ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,4 %▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 266,4 K RON | |
| 94 | 94.DARY COMAGRO SRLnou | Sat Măneşti, Comuna Măneşti, Prahova | 5,2 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 364,3 K RON | |
| 95 | 95.ICONIC VINEYARDS S.R.L.nou | Comuna Gura Vadului, Prahova | 5,1 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 81,5 K RON | |
| 96 | 96.ECO FERM INVEST SRL▼ 49 | Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 5,1 %▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | -2,1 mil. RON | |
| 97 | 97.SUMI AGRO SRLnou | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 5 %▲ 142,1 % | ▲ 142,1 % | 498,4 K RON | |
| 98 | 98.PRO ECO GARDEN S.R.L.▲ 5 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 4,5 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 8,2 K RON | |
| 99 | 99.EUROVIN CONCEPT S.R.L.▼ 55 | Sat Gura Vadului, Comuna Gura Vadului, Prahova | 4,4 %▼ 4 % | ▼ 4 % | -196,8 K RON | |
| 100 | 100.VICAND CLAUDELLA SRLnou | Sat Corlateşti, Comuna Berceni, Prahova | 4,4 %▲ 88,7 % | ▲ 88,7 % | -420,5 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Prahova
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
156 firme · 675,6 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
84 firme · 120,7 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
31 firme · 89,3 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
9 firme · 82,7 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
23 firme · 45 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
12 firme · 35,7 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
8 firme · 25,8 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
21 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
1 firme · 18,8 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
32 firme · 17,5 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
15 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
7 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
21 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
5 firme · 5 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
5 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
7 firme · 2 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
9 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 285,4 K RON
CAEN 0311
Pescuitul maritim
1 firme · 233,2 K RON
CAEN 0115
Cultivarea tutunului
1 firme · 162,2 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
1 firme · 128,8 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
5 firme · 66,8 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
1 firme · 15,9 K RON
CAEN 0126
Cultivarea fructelor oleaginoase
1 firme · 0 RON