COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Prahova după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2012

98 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,8 %, iar liderul atinge 126,1 %.

FirmăCAGR 3 ani
MYROFOREST SRLnou126,1 %▲ 39,9 %
CRIAG SRL▲ 1103,9 %▼ 19,2 %
MIGAB FOREST SRL▼ 279,8 %▲ 28,5 %
LA VIE SRLnou79,5 %▲ 19,8 %
IODRA AGRO SRL▲ 678,5 %▲ 39,7 %
COVALEX AGRO SRL=73,3 %▼ 4 %
STEL AGRO SERV SRL▲ 1272,7 %▲ 105,2 %
AGROSEMCU SRLnou72,3 %▲ 201,2 %
SPUMA SERV SRLnou66,7 %▲ 37,4 %
AGRIANCA PRODSERV SRL▼ 164,1 %▲ 19,5 %
PANIMAC PROD SRL▼ 363,6 %▼ 24,6 %
CÎRSTEA FOREST SRL▲ 2062,9 %▲ 127,8 %
UROMED SRLnou62,5 %▲ 191,3 %
GANAGRO IMPEX SRL▲ 3759,9 %▲ 13,4 %
PINTUIA IMPEX SRLnou55,8 %▲ 17,2 %
ZAFIN SILVA SRLnou50,4 %▼ 36 %
AFILIU TRANS SRL=49,5 %▼ 5,3 %
FAGUS FOREST PROD SRL▲ 249 %▲ 34,9 %
MARVOFLOR SRL▲ 1844,3 %▲ 19,2 %
AGRICOLA RAHTIVANI SRLnou44,3 %▲ 33,4 %
MARAGET PROD SRL▲ 2543,4 %▲ 41,1 %
ANDY IMPEX SRLnou42,9 %▼ 10,8 %
GERI PROD SRL▲ 342,3 %▼ 21,9 %
DIAGRA SRL▼ 1242 %▼ 23,2 %
EXPO FOREST SRL▲ 5340,5 %▲ 218,8 %
LIVPROD AGRO SRLnou40,4 %▼ 18,4 %
BOERU SRL▲ 2139,8 %▲ 26,2 %
AQUILA AGRICOLA SRL▲ 1238,1 %▼ 18,1 %
MATRAFOR SRL▲ 737,9 %▼ 6,2 %
FISHPLAN SRLnou37,3 %▲ 63,6 %
GAVSEM INTERNATIONAL SRL▼ 2137,1 %▼ 44,3 %
JIMAGRO SRL▼ 1434,4 %▼ 17,6 %
GEGEREUL AGROTRANS SRL▼ 2034,2 %▼ 1,7 %
PRUNUS FOREST SRL▲ 1132,9 %▼ 5,4 %
CORNELIUS IMPEX SRL▲ 732,3 %▼ 24 %
GESSAS COM SRLnou31,9 %▲ 6,8 %
AGROSTEP SERV SRLnou31,6 %▼ 27,8 %
DOROBANŢU AGROIND SRLnou31,5 %▼ 7,5 %
AGRIZIT SRL=31,2 %▼ 8,6 %
ECO.ROMEX SRLnou30,8 %▲ 19,6 %
TOMAGROS SERV SRL▼ 630,2 %▲ 10,2 %
PLANTIS - AGRO SRL▲ 1329,6 %▲ 6 %
REXIAL SRL▼ 1829,5 %▼ 20,2 %
STIREX FOR SRL▲ 629,4 %▼ 2,8 %
SISĂNELU FOREXIM SRL▼ 228,9 %▲ 50,9 %
RALU PROD SRL▼ 1928,8 %▲ 32,7 %
TULCIN COST SRL▼ 2628,7 %▲ 24 %
VOX GREEN SRL▲ 2828,7 %▲ 34,8 %
IONEL NEGOITA SRL▼ 3428,2 %▼ 15 %
AGRICOLĂ FLORA▼ 2628,2 %▲ 2,4 %
MULTI AGRO SRL▼ 1327,5 %▼ 2,7 %
CEDAGRO PLANT SRL▼ 3827,5 %▼ 11,5 %
CONADIEM CONSULTING SRL▲ 124,8 %▲ 3,4 %
NEOFOREST SRL▲ 1224,7 %▼ 10,1 %
GENUA CENTER SRLnou24,5 %▲ 11,5 %
ASTERI IMPEX SRL▲ 1924,4 %▲ 90,2 %
MONI SERV PROD SRL▲ 1324,4 %▲ 55,4 %
TEOMED LOGISTIC PARC SRLnou24,3 %▼ 70,8 %
AGRINVEST PLANT SRL▼ 5424,1 %▲ 1,5 %
BIOINTER AGRO SRL▼ 5623,5 %▼ 27 %
ARMELI SRLnou23,1 %▲ 123,3 %
DARY COMAGRO SRL▼ 5522,4 %▼ 46,1 %
C & I AGRO BUSINES SRLnou20,9 %▲ 68 %
BANU INDUSTRII SRL▼ 3620,7 %▲ 10,2 %
SEMAR TRADING SRL▲ 619,7 %▲ 75,4 %
AGROMEC BUCOV SA▼ 1918,4 %▲ 16,6 %
AGROMCOS SRL▼ 4517,6 %▼ 5,7 %
AGROTEHNIC SRL▼ 1217,6 %▲ 31,7 %
FERUCCIO COM SRLnou16,8 %▲ 76,1 %
SEGETIS AGROSERV SRLnou16,7 %▼ 14,6 %
AGRICOLĂ TRITICUM II▼ 1816,4 %▲ 14,4 %
PRIS SRL▼ 1316 %▲ 9,3 %
FLORSYL SRL▼ 115,9 %▲ 9,6 %
LEBROM COM SRL▼ 514,9 %▲ 3,2 %
GROMFID SRLnou13,3 %▲ 68,9 %
ALROB-SILV SRL▼ 1912,9 %▼ 11,4 %
PIM SAnou12,8 %▼ 59 %
EVYMAT IMPEX SRL▼ 6212,6 %▼ 0,7 %
BAGLAS PROD SRL▼ 4911,8 %▼ 4,7 %
ROXYN FOREST SRLnou11,7 %▼ 29,7 %
FRILEU PROD SRL▼ 4010,1 %▼ 22,2 %
ELBAS IMPEX SRL▼ 489,7 %▼ 2,9 %
GRANO AGRO SRL▼ 529,4 %▼ 42,6 %
SADON SRL▼ 169 %▲ 7,9 %
STADIN FOREST SRLnou8,6 %▲ 28,2 %
ARTFOREST GREEN ZONE SRL▼ 578,2 %▼ 31 %
RODODENDRON PC SRL▼ 138,1 %▼ 17 %
BĂRBOI & CO SRLnou6,4 %▲ 27,4 %
VITIS METAMORFOSIS SRLnou6,4 %▲ 105 %
ALEEN SRLnou6,3 %▼ 4,2 %
SUMI AGRO SRLnou6,2 %▼ 17,3 %
PRAHOVEANA 93 SRLnou5 %▲ 14,1 %
AGRINVEST LAND SRL▼ 604,7 %▲ 26,5 %
TREMOT DOBRE SI FIII SRL▼ 333,8 %▲ 59,4 %
MINCO IMPEX SRL▼ 373,8 %▲ 4,8 %
VERLIV ROM SRL▼ 472,7 %▼ 37,5 %
AGRISVILUPPO SRLnou2,3 %▲ 36,6 %
BIGFOREST SRLnou0,8 %▼ 12,9 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Prahova

CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
156 firme · 675,6 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
84 firme · 120,7 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
31 firme · 89,3 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
9 firme · 82,7 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
23 firme · 45 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
12 firme · 35,7 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
8 firme · 25,8 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
21 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
1 firme · 18,8 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
32 firme · 17,5 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
15 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
7 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
21 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
5 firme · 5 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
5 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
7 firme · 2 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
9 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 285,4 K RON
CAEN 0311
Pescuitul maritim
1 firme · 233,2 K RON
CAEN 0115
Cultivarea tutunului
1 firme · 162,2 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
1 firme · 128,8 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
5 firme · 66,8 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
1 firme · 15,9 K RON
CAEN 0126
Cultivarea fructelor oleaginoase
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci