COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Covasna după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2020

104 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1 %, iar liderul atinge 153 %.

FirmăCAGR 3 ani
APT AG GROUP S.R.L.▲ 5153 %▲ 114,1 %
MIND ELECTROSERV S.R.L.▲ 1289,2 %▲ 81,8 %
ZOLTIX-CONSTR. SRL▲ 3489 %▲ 298 %
EPITO PALOK SRL▲ 1484,2 %▲ 218,1 %
VERO TRANS-BUILDING S.R.L.▼ 282,8 %▲ 15,8 %
MONTIVO CONSTRUCT SRL▼ 580,9 %▼ 28,2 %
TEAM WORKS SYSTEM SRL▼ 579,4 %▲ 43,3 %
CON RESTART SRL=74,3 %▲ 22 %
CONSTRUCTII COMERT "ILCOM" SRL▲ 1660,8 %▲ 8,1 %
ADAB SRL▲ 159,1 %▲ 80 %
CONSTRUCTII "MODERN HOUSE" SRL▲ 3456,1 %▲ 205,4 %
JOBB CONSTRUCT SRL▲ 1852,9 %▼ 6,7 %
EDUFORAJ S.R.L.=52,4 %▲ 41,8 %
H.I.CO.A PRODUCTIE SI SERVICII SRL▲ 1251,6 %▲ 46,2 %
"VALDEK IMPEX" SRL▲ 6847,2 %▲ 43,7 %
ARNOLD SRL▲ 347,1 %▲ 60,6 %
BVB BIRO CONSTRUCT S.R.L.▼ 745,8 %▲ 66,1 %
P.C.E. ELECTRIC SRL▼ 645,2 %▲ 7,7 %
ZOLDUT SRL▲ 1744,1 %▲ 22,9 %
KREAT-ING SRLnou44 %▼ 79,7 %
"DETA H" SRLnou41,9 %▲ 12,5 %
"BAUMEISTER" SRLnou40,7 %▲ 41,2 %
EUROHOUSE SRL▲ 7739,1 %▲ 391,8 %
GAS SYSTEMS COMPANY SRL▲ 439 %▲ 17,2 %
CRISMATEL S.R.L.▼ 1037,7 %▼ 28,7 %
HOMENG S.R.L.▼ 2235,5 %▲ 16,5 %
ÎNTORSURA CONSTRUCT S.R.L.nou35,3 %▲ 0,1 %
AMALIA IMPORT EXPORT SRLnou34,6 %▲ 76,4 %
ALPIN SHUNT SRL▼ 2434,6 %▼ 44,5 %
EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▼ 833,5 %▲ 45,8 %
ORTHO TREND SRLnou33,2 %▲ 114,9 %
EUROBUILDING SRL▼ 331,8 %▲ 28,8 %
BELFACON S.R.L.▲ 6029,3 %▲ 44,6 %
E&M BERAT S.R.L.nou28,6 %▲ 0,5 %
KIPER SRLnou26,8 %▲ 78,3 %
ELEN INSTAL SRL▲ 1826,5 %▲ 39,9 %
ALFA INSTAL TRANS H55 S.R.L.nou26,5 %▲ 17,6 %
PAPÓ S.R.L.nou25,2 %▲ 10,4 %
DRUMURI SI PODURI COVASNA SA▼ 124 %▼ 15,5 %
BARTFA S.R.L.nou23,8 %▲ 17,9 %
USEPREST SRLnou23,5 %▲ 124,8 %
PROVECTUS BUILDING S.R.L.nou23,2 %▲ 152,9 %
ROBY-ADRI S.R.L.▲ 523,2 %▲ 43,7 %
"TUIA" SRL▲ 4723,1 %▲ 53,1 %
RICIIAS IMPEX SRL▲ 621,4 %▲ 2,3 %
BICON SRL▼ 1321 %▼ 3,8 %
CONSTRUCŢII OP-ART SRL▲ 2920,7 %▲ 73,9 %
RESTYLING CONSTRUCT S.R.L.nou20,5 %▼ 34 %
COLOMADE CONSTRUCT SRL▼ 720,2 %▲ 9,6 %
SANTANA EDILE SRL▼ 320,2 %▼ 7,7 %
CONSTRUCTII "ORDOG" SRLnou20,2 %▼ 3,3 %
CONSTRUCTII CONICO SRL▲ 1620,1 %▲ 9,3 %
THERMO CONTROL SRL▼ 119,8 %▲ 28,7 %
NAGY ASZ CONSTRUCT S.R.L.nou19,4 %▲ 39,5 %
BI-TURN CONS SRLnou18,7 %▲ 238,1 %
IMPORT-EXPORT "CONSAC" SRL▲ 1418,3 %▲ 9,2 %
DE CONSTRUCTII "ADRIANA" SRL▼ 418,1 %▼ 10,2 %
DWT INTERNATIONAL SRL▼ 4118,1 %▲ 25,2 %
AGSIM CONSTRUCT SRL▼ 1917,9 %▼ 1,9 %
DE PRESTARI SERVICII GERTA SRLnou17,8 %▲ 57,8 %
PROFI CLIMA SRL▼ 4116,7 %▼ 15,1 %
ATIZA SRL▼ 2716,7 %▼ 25 %
ARBOMAX S.R.L.nou16,3 %▲ 36,2 %
DION CONSTRUCT SRL▼ 915 %▼ 0,8 %
CONSIC SA▲ 213,6 %▲ 35 %
DECSY COM SRLnou12,9 %▼ 67,9 %
ALPIN CONSTRUCTION S.R.L.▼ 2112,6 %▲ 13,4 %
BIK-LIFT S.R.L.▲ 712,1 %▲ 11,8 %
ORKAN PRODUCTIE SRLnou11,9 %▲ 48,2 %
ROBYNS BBE S.R.L.▼ 4911 %▲ 3,9 %
EUROȘAPĂ S.R.L.▼ 1210,5 %▲ 1,9 %
TM-ART S.R.L.nou10,4 %▼ 4,8 %
IMPORT-EXPORT IBA SRLnou9,4 %▲ 11,8 %
PAL SYSTEM SRLnou9,1 %▲ 2,3 %
CONSULTANȚĂ INSTALAȚII PROIECTĂRI CIP-GAZ S.R.L.▼ 528,5 %▼ 16 %
"PRACHTBAU STUDIO" SRL▼ 528,4 %▲ 3,1 %
DAEND TERMOPAN S.R.L.▲ 128,3 %▲ 12,3 %
B.I.A. ELECTRONIC SRLnou7,9 %▲ 80,3 %
STORM SRL▼ 17,7 %▲ 32,9 %
PRODUCTIE PRESTARI SERVICII SI COMERT "SYLVI COM-PROD" SRL▼ 177,3 %▲ 10,5 %
BORIX SRLnou6,4 %▼ 0,7 %
"INSTAL-ALL" SRL▼ 206,3 %▲ 11,8 %
HANICOM SRL▼ 35,8 %▲ 36 %
"INYT" SRLnou4,7 %▼ 5,9 %
INTER-COM SRL▼ 254,5 %▼ 32 %
PRODUCTIE SI COMERT "VIDO" SRL▼ 24,3 %▼ 62,1 %
SZEKLERS-HOUSE S.R.L.nou4 %▲ 81,5 %
ECO-MATIC SISTEM SRLnou4 %▲ 18 %
ERN-CONS SRL▼ 623,8 %▼ 11,9 %
"COBEM INVEST" SRLnou3,3 %▼ 5,4 %
HIDROCONS SRLnou2,8 %▲ 45,3 %
CSÖVESEK S.R.L.▼ 492,5 %▼ 9,2 %
KOSZIAG S.R.L.▲ 22,4 %▲ 16,7 %
TORDAY LIFT-SERVICE SRL▼ 22,3 %▼ 2,1 %
IZOPLUS BUILDING SRLnou2,3 %▲ 22,5 %
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO S.R.L.▼ 172,1 %▼ 2,1 %
PRESTARI SERVICII "CROEL SERV" SRL▼ 361,6 %▼ 0,6 %
SALMO TECHNOLOGY S.R.L.nou1,4 %▲ 138,8 %
"CLIMAX" SRLnou1,1 %▲ 12,2 %
MABI86 S.R.L.▼ 911 %▲ 10,6 %

Codurile CAEN din construcții — Covasna

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
54 firme · 239 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
207 firme · 160,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
12 firme · 138,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
51 firme · 82,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
46 firme · 42,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
42 firme · 37,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
30 firme · 20,1 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
11 firme · 16,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
14 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
6 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
6 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
12 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
20 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
2 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 535,3 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4 firme · 254,7 K RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
2 firme · 218,4 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 167,8 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 117,2 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 35 K RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
2 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci