Top 100 firme — Activități profesionale, Caraș-Severin după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2015
58 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0 %, iar liderul atinge 126,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAX - JUNIOR PROJECT SRL= | Loc. Moldova Veche, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 126,1 %▲ 94,4 % | ▲ 94,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 2 | 2.VIRAGO MFA SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 56,7 %▲ 144,5 % | ▲ 144,5 % | 34 K RON | |
| 3 | 3.RIF VET FARM SRL▲ 4 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 50,6 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 11,6 K RON | |
| 4 | 4.P & R AUDIT EXPERT CONSULTING SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 45,9 %▲ 148,2 % | ▲ 148,2 % | 180,4 K RON | |
| 5 | 5.FORMIN SA▲ 13 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 44,1 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 3,1 mil. RON | |
| 6 | 6.PRO GERENAS SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 43,7 %▲ 140,1 % | ▲ 140,1 % | -36,8 K RON | |
| 7 | 7.EFFECT DESIGN SRL▼ 3 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 36,1 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -53,5 K RON | |
| 8 | 8.R.G. RAAL PRODSERV SRLnou | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 36,1 %▲ 275,7 % | ▲ 275,7 % | 147,9 K RON | |
| 9 | 9.KIKO-VET SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 34,9 %▼ 55,8 % | ▼ 55,8 % | 29,7 K RON | |
| 10 | 10.LANSA NOVA SRL▲ 2 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 31,4 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 170,3 K RON | |
| 11 | 11.SFERA ACTIV CONSULT SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 28,4 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 46,5 K RON | |
| 12 | 12.CANI-VET-PREST SRL▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 27,8 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 29,2 K RON | |
| 13 | 13.HISTEREZIS SRL▲ 25 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 26,1 %▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 151,1 K RON | |
| 14 | 14.POLINOM SERV SRL▲ 33 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 24,6 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 77,9 K RON | |
| 15 | 15.S.D. VERAMIS SRLnou | Sat Grădinari, Comuna Grădinari, Caraş-Severin | 21,3 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 72,7 K RON | |
| 16 | 16.ARDRUM CONSULT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 20,6 %▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 212,5 K RON | |
| 17 | 17.EXPERT CAPITAL INVEST SRL▲ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 20,5 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 124,4 K RON | |
| 18 | 18.SECO SRL▲ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 18,7 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 221,8 K RON | |
| 19 | 19.CABINET STOICHESCU FARM SRL▼ 9 | Sat Teregova, Comuna Teregova, Caraş-Severin | 17,1 %▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 21 K RON | |
| 20 | 20.STAR INVEST & CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 15,9 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 212,9 K RON | |
| 21 | 21.VET ZOO FARM SRL▲ 2 | Sat Doclin, Comuna Doclin, Caraş-Severin | 15,1 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 37,1 K RON | |
| 22 | 22.MUSIC & HEALTH SRL▲ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,6 %▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 155,3 K RON | |
| 23 | 23.CABINET VETERINAR SINCULET SRL▲ 19 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,5 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 28,6 K RON | |
| 24 | 24.GRUP CONSTRUCT XXL SRLnou | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,1 %▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | -12,8 K RON | |
| 25 | 25.AUTO NERA SRLnou | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 14,1 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | -11,5 K RON | |
| 26 | 26.ARAVET MEDIPLUS SRL▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 13,9 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 355,4 K RON | |
| 27 | 27.POMPIERUL CĂRĂŞAN REŞIŢA 2011 SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 13,2 %▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 49 K RON | |
| 28 | 28.CHAOS CREATION SRL▼ 23 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 12 %▼ 60 % | ▼ 60 % | 18,3 K RON | |
| 29 | 29.PRO CASA PROIECT SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 11 %▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | -27,7 K RON | |
| 30 | 30.MG PAINTING SYSTEMS SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,5 %▲ 93,1 % | ▲ 93,1 % | 181,2 K RON | |
| 31 | 31.SERVCONT SRL▲ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 10,2 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 33,5 K RON | |
| 32 | 32.CRIS CONSULT SRLnou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 9,5 %▲ 53 % | ▲ 53 % | 409 RON | |
| 33 | 33.RULAND ENGINEERING & CONSULTING SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 9,2 %▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 2,3 K RON | |
| 34 | 34.LAVI PROBEXPERT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 9,2 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 67,8 K RON | |
| 35 | 35.VERTRIEB KELLER SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 8,3 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 368,8 K RON | |
| 36 | 36.UHER EXPERT SRL▼ 10 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 8 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 18,5 K RON | |
| 37 | 37.NICO EXPERT CONT SRL▲ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 7,8 %▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 69,5 K RON | |
| 38 | 38.LEXAVY COM SRL▼ 17 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 7,8 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 40,7 K RON | |
| 39 | 39.FOTOZENTI SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 7,1 %▲ 97,9 % | ▲ 97,9 % | -60,1 K RON | |
| 40 | 40.SERVIFARM SRLnou | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 7,1 %▲ 15 % | ▲ 15 % | -508 RON | |
| 41 | 41.BANAT MANAGEMENT CONSULTING SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 6,1 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 31,6 K RON | |
| 42 | 42.ROSCHIWAL+PARTNER ENGINEERING REŞIŢA SRL▼ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,8 %▲ 6 % | ▲ 6 % | 625,2 K RON | |
| 43 | 43.MNS CONS GRUP SRL▼ 40 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,7 %▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 230,4 K RON | |
| 44 | 44.VETERIN PRAX SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 5,7 %▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 154,6 K RON | |
| 45 | 45.PARCHET PE VIAŢĂ SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 5,6 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 35,2 K RON | |
| 46 | 46.PROTECH DESIGN SRL▼ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 4,6 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 188,4 K RON | |
| 47 | 47.ACSANIA PREST SRL▼ 7 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 4,2 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 53,7 K RON | |
| 48 | 48.ELMA CENTER REŞIŢA SRL▼ 33 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,1 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 45,6 K RON | |
| 49 | 49.EVRIKA EXCELSIOR SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,1 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 209,6 K RON | |
| 50 | 50.DOCUMENT SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 44 K RON | |
| 51 | 51.STICOMEX SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2,9 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -41,5 K RON | |
| 52 | 52.EXPERTFINANCIA SRL▼ 33 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2,5 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 12,7 K RON | |
| 53 | 53.VETEX GRUP SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,7 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 40,8 K RON | |
| 54 | 54.MICHELINI MOTORS SRL▼ 17 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,4 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 13,2 K RON | |
| 55 | 55.MAMIAPREST SRL▼ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,8 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 103,2 K RON | |
| 56 | 56.M - PROIECT CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,8 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 32,1 K RON | |
| 57 | 57.TOPCORN AGRO SERVICE SRL▼ 35 | Sat Măureni, Comuna Măureni, Caraş-Severin | 0,1 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 170,2 K RON | |
| 58 | 58.ADVICE LEGAL SRL▼ 12 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0 %0,0% | 0,0% | 15,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Caraș-Severin
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
105 firme · 75,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
47 firme · 23,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
65 firme · 22,5 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
65 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
32 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
45 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
22 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
33 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
42 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
37 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
11 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
5 firme · 790,5 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
5 firme · 353,3 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
6 firme · 145,9 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
4 firme · 74,4 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 71,5 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 14,3 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 8 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
2 firme · 7,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 0 RON