Top 100 firme — Activități profesionale, Caraș-Severin după profit net în 2025
537 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 32,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 106,1 K RON, iar liderul atinge 4,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAX - JUNIOR PROJECT SRL= | Loc. Moldova Veche, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 4,4 mil. RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 4,4 mil. RON | |
| 2 | 2.KSBC MAGISTER COUNSELLING S.R.L.▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,3 mil. RON▲ 137,6 % | ▲ 137,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 3 | 3.LEINSTEIN SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,3 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.GENERAL DESIGN TECH SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,2 mil. RON▲ 119,3 % | ▲ 119,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 5 | 5.TERACON SRL▲ 235 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,2 mil. RON▲ 6.555,2 % | ▲ 6.555,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 6 | 6.WGS-TOPOTEAM S.R.L.▲ 13 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 857,2 K RON▲ 96,3 % | ▲ 96,3 % | 857,2 K RON | |
| 7 | 7.ROAD SURVEY SRL▲ 13 | Sat Cornea, Comuna Cornea, Caraş-Severin | 856,7 K RON▲ 114,5 % | ▲ 114,5 % | 856,7 K RON | |
| 8 | 8.IMC PLANUNGSTEAM S.R.L.▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 806,4 K RON▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 806,4 K RON | |
| 9 | 9.FIDIC CLAIM CONTROL SRL▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 701,2 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 701,2 K RON | |
| 10 | 10.PROMAESEXPERT SRL▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 691,6 K RON▲ 55,1 % | ▲ 55,1 % | 691,6 K RON | |
| 11 | 11.SOLIVET CONCEPT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 530,1 K RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 530,1 K RON | |
| 12 | 12.R & F EUROPE PROJECT CONSULTING S.R.L.▲ 79 | Sat Slatina-Timiş, Comuna Slatina-Timiş, Caraş-Severin | 508,9 K RON▲ 305,6 % | ▲ 305,6 % | 508,9 K RON | |
| 13 | 13.GCO ALPINTOPO SRL▲ 9 | Sat Vălişoara, Comuna Bucoşniţa, Caraş-Severin | 481,9 K RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 481,9 K RON | |
| 14 | 14.ROSCHIWAL+PARTNER ENGINEERING REŞIŢA SRL▲ 26 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 467,3 K RON▲ 112,2 % | ▲ 112,2 % | 467,3 K RON | |
| 15 | 15.DANOV INTEGRAL ASSIST S.R.L.▼ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 433,5 K RON▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 433,5 K RON | |
| 16 | 16.GJG ENGINEERING S.R.L.▲ 107 | Sat Cuptoare, Comuna Cornea, Caraş-Severin | 382,7 K RON▲ 296,5 % | ▲ 296,5 % | 382,7 K RON | |
| 17 | 17.IBB SPRINKLER S.R.L.▲ 45 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 378 K RON▲ 119,6 % | ▲ 119,6 % | 378 K RON | |
| 18 | 18.MAD DRAGHINA CONSULT SSM S.R.L.▲ 334 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 377,4 K RON— | — | 377,4 K RON | |
| 19 | 19.PROTECH DESIGN SRL▲ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 370,7 K RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 370,7 K RON | |
| 20 | 20.TAU BOGDAN CAB MED VET S.R.L.▲ 23 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 362,6 K RON▲ 73,6 % | ▲ 73,6 % | 362,6 K RON | |
| 21 | 21.DACRIS OPTIM CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Brebu Nou, Comuna Brebu Nou, Caraş-Severin | 349,6 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 349,6 K RON | |
| 22 | 22.BANAT CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 347,6 K RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 347,6 K RON | |
| 23 | 23.CONTA INTELIGENT SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 336 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 336 K RON | |
| 24 | 24.AMAPRUDENS SRL▼ 3 | Sat Valeadeni, Comuna Brebu, Caraş-Severin | 335,2 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 335,2 K RON | |
| 25 | 25.URBAN INNOVATION HUB S.R.L.▼ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 320,6 K RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 320,6 K RON | |
| 26 | 26.LUCA DTS AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.▼ 2 | Sat Berzovia, Comuna Berzovia, Caraş-Severin | 317,9 K RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 317,9 K RON | |
| 27 | 27.MGA PROIECT CONSULT S.R.L.▼ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 314,8 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 314,8 K RON | |
| 28 | 28.A.E.M. TEHNO CONSULTING S.R.L.▲ 41 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 313,7 K RON▲ 107,9 % | ▲ 107,9 % | 313,7 K RON | |
| 29 | 29.RURALVET LINAGRUP SRL▲ 4 | Sat Caraşova, Comuna Caraşova, Caraş-Severin | 299,2 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 299,2 K RON | |
| 30 | 30.GALAXY X-RAY S.R.L.▲ 67 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 280,6 K RON▲ 145,7 % | ▲ 145,7 % | 280,6 K RON | |
| 31 | 31.PROCON ROADPIPE S.R.L.▲ 50 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 279,6 K RON▲ 108,5 % | ▲ 108,5 % | 279,6 K RON | |
| 32 | 32.TTC SAUBER ZAUBER SRL▼ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 269,2 K RON▼ 27 % | ▼ 27 % | 269,2 K RON | |
| 33 | 33.GENIALITATE ALEX S.R.L.▼ 7 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 263,5 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 263,5 K RON | |
| 34 | 34.MNS CONS GRUP SRL▲ 37 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 256,3 K RON▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 256,3 K RON | |
| 35 | 35.STAR INVEST & CONSULTING SRL▲ 30 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 255,6 K RON▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | 255,6 K RON | |
| 36 | 36.MEDIA SHOP PUBLICITATE S.R.L.▲ 10 | Sat Poiana Mărului, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 249,7 K RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 249,7 K RON | |
| 37 | 37.CONSART SRL▲ 280 | Sat Susca, Comuna Pojejena, Caraş-Severin | 244,4 K RON▲ 6.383,8 % | ▲ 6.383,8 % | 244,4 K RON | |
| 38 | 38.GOLDEN 9 FLOW CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 236,1 K RON— | — | 236,1 K RON | |
| 39 | 39.VETERIN PRAX SRL▲ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 235,2 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 235,2 K RON | |
| 40 | 40.ALBU CRISTIAN CONSULTING SRL▲ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 223,7 K RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 223,7 K RON | |
| 41 | 41.LORALY ADMIR ITP S.R.L.▲ 6 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 222,3 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 222,3 K RON | |
| 42 | 42.BEST GROUP ANGHEL PPW SRL▲ 103 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 221 K RON▲ 194,4 % | ▲ 194,4 % | 221 K RON | |
| 43 | 43.ALTCEVA AGENCY S.R.L.▲ 30 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 216,9 K RON▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 216,9 K RON | |
| 44 | 44.AVART DEARCH S.R.L.▲ 60 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 216,8 K RON▲ 96,2 % | ▲ 96,2 % | 216,8 K RON | |
| 45 | 45.BAM SERVICII FINANCIARE S.R.L.▲ 53 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 207,5 K RON▲ 81,9 % | ▲ 81,9 % | 207,5 K RON | |
| 46 | 46.CABINET VETERINAR SINCULET SRL▲ 42 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 205,9 K RON▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 205,9 K RON | |
| 47 | 47.ELMA CENTER REŞIŢA SRL▼ 11 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 203,7 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 203,7 K RON | |
| 48 | 48.REMARK SMART AGENCY S.R.L.▲ 87 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 199,1 K RON▲ 135,6 % | ▲ 135,6 % | 199,1 K RON | |
| 49 | 49.AM VISUALS S.R.L.▲ 71 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 196,5 K RON▲ 99,9 % | ▲ 99,9 % | 196,5 K RON | |
| 50 | 50.PROTECT.RAD SRL▲ 45 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 189,9 K RON▲ 57 % | ▲ 57 % | 189,9 K RON | |
| 51 | 51.AGROFOREST CONSULT S.R.L.▼ 26 | Sat Valeadeni, Comuna Brebu, Caraş-Severin | 186,2 K RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 186,2 K RON | |
| 52 | 52.BALACI EXPERTISE S.R.L.▲ 23 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 185,3 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 185,3 K RON | |
| 53 | 53.P & R AUDIT EXPERT CONSULTING SRL▲ 31 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 184,1 K RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 184,1 K RON | |
| 54 | 54.CABINET MEDICAL VETERINAR DR. PANGA SRL▼ 1 | Sat Zăgujeni, Comuna Constantin Daicoviciu, Caraş-Severin | 180,8 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 180,8 K RON | |
| 55 | 55.DISCRET COM SRL▼ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 180,2 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 180,2 K RON | |
| 56 | 56.ARRY STRITTER MEDIA S.R.L.▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 177,2 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 177,2 K RON | |
| 57 | 57.LANSA NOVA SRL▼ 22 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 177,2 K RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 177,2 K RON | |
| 58 | 58.MAFTEI MARIANA EXPERT CONT SRL▲ 22 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 172,9 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 172,9 K RON | |
| 59 | 59.GRUP CONSTRUCT XXL SRL▲ 446 | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 172,9 K RON— | — | 172,9 K RON | |
| 60 | 60.FINANCIAR AUDIT CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 168 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 168 K RON | |
| 61 | 61.M.L. BELU CONSULTING SRL▼ 13 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 166,7 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 166,7 K RON | |
| 62 | 62.OLID EXPERT SRL▲ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 162,9 K RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 162,9 K RON | |
| 63 | 63.WGS SURV S.R.L.▲ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 162,3 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 162,3 K RON | |
| 64 | 64.IDEAL CONT SELECTIV SRL▲ 39 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 161,7 K RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 161,7 K RON | |
| 65 | 65.BEST ADVICE TEAM S.R.L.▲ 14 | Sat Vermeş, Comuna Vermeş, Caraş-Severin | 160 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 160 K RON | |
| 66 | 66.VED UTILITY STORE S.R.L.▲ 265 | Sat Ezeriş, Comuna Ezeriş, Caraş-Severin | 157,9 K RON▲ 7.438,2 % | ▲ 7.438,2 % | 157,9 K RON | |
| 67 | 67.ECOMETRICX ANALYTICS S.R.L.▲ 136 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 150,9 K RON▲ 339,7 % | ▲ 339,7 % | 150,9 K RON | |
| 68 | 68.CARAŞEXPERTCONT SRL▲ 73 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 150,6 K RON▲ 96,4 % | ▲ 96,4 % | 150,6 K RON | |
| 69 | 69.RVL AUTO PERFORMANCE S.R.L.▲ 96 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 146,6 K RON▲ 158,5 % | ▲ 158,5 % | 146,6 K RON | |
| 70 | 70.GOLDCONT SRL▲ 128 | Sat Măru, Comuna Zăvoi, Caraş-Severin | 141,7 K RON▲ 275,5 % | ▲ 275,5 % | 141,7 K RON | |
| 71 | 71.VET ZOO FARM SRL▲ 66 | Sat Doclin, Comuna Doclin, Caraş-Severin | 140,8 K RON▲ 74 % | ▲ 74 % | 140,8 K RON | |
| 72 | 72.NIPAISMIM CONSULT SRL▲ 2 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 140,6 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 140,6 K RON | |
| 73 | 73.STA NAMSUS S.R.L.▲ 483 | Sat Soceni, Comuna Ezeriş, Caraş-Severin | 140,4 K RON— | — | 140,4 K RON | |
| 74 | 74.STOICHESCU VETERIN S.R.L.▲ 102 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 138,7 K RON▲ 181,3 % | ▲ 181,3 % | 138,7 K RON | |
| 75 | 75.ROSNO PROTECT SRL▼ 16 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 138,1 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 138,1 K RON | |
| 76 | 76.SDL MEDIALAB S.R.L.▲ 376 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 136,8 K RON— | — | 136,8 K RON | |
| 77 | 77.SPECTRUM LOGICS CONTROL SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 134,8 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 134,8 K RON | |
| 78 | 78.GOSPODARUL MARCOS SRL▼ 29 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 134,7 K RON▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 134,7 K RON | |
| 79 | 79.CONSULTTES SRL▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 134,6 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 134,6 K RON | |
| 80 | 80.AFJ VOYAGER EXPERT CONSULT SRL▲ 58 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 134,2 K RON▲ 70,6 % | ▲ 70,6 % | 134,2 K RON | |
| 81 | 81.RTS SCANDINAV STEEL SRL▲ 158 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 133 K RON▲ 648,6 % | ▲ 648,6 % | 133 K RON | |
| 82 | 82.MARKITT TOUR SRL▲ 33 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 131,6 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 131,6 K RON | |
| 83 | 83.GINA BARBU CONSULTING EXPERT S.R.L.▲ 60 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 131,4 K RON▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 131,4 K RON | |
| 84 | 84.TCM GREEN CONSULTING S.R.L.▲ 78 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 130,1 K RON▲ 120,3 % | ▲ 120,3 % | 130,1 K RON | |
| 85 | 85.ELMA FIRST CONCEPT S.R.L.▲ 339 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 128,5 K RON— | — | 128,5 K RON | |
| 86 | 86.MIHAILO AUTO ENGINEERING S.R.L.▲ 356 | Sat Dalboşeţ, Comuna Dalboşeţ, Caraş-Severin | 126,2 K RON— | — | 126,2 K RON | |
| 87 | 87.EXPERTFINANCIA SRL▲ 158 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 124,3 K RON▲ 629 % | ▲ 629 % | 124,3 K RON | |
| 88 | 88.TAIM IMPEX SRL▼ 32 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 122,6 K RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 122,6 K RON | |
| 89 | 89.TOOLBOX PUB S.R.L.▼ 87 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 121,6 K RON▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | 121,6 K RON | |
| 90 | 90.ASO ACTIV CONSULT SRL▼ 35 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 120,7 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 120,7 K RON | |
| 91 | 91.SALLY BEST JOBS SRL▲ 390 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 120,7 K RON— | — | 120,7 K RON | |
| 92 | 92.CARMIL CONT SRL▲ 16 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 120,4 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 120,4 K RON | |
| 93 | 93.MAG DEMETRA EDIL S.R.L.▲ 119 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 116,7 K RON▲ 321,3 % | ▲ 321,3 % | 116,7 K RON | |
| 94 | 94.QUIZARA PREST SRL▲ 20 | Comuna Lăpuşnicu Mare, Caraş-Severin | 116,5 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 116,5 K RON | |
| 95 | 95.STĂNCIULESCU CONCEPT S.R.L.▲ 87 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 115,2 K RON▲ 154,7 % | ▲ 154,7 % | 115,2 K RON | |
| 96 | 96.LORYBELLA COSMETICS SRL▲ 63 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 112,4 K RON▲ 85,8 % | ▲ 85,8 % | 112,4 K RON | |
| 97 | 97.CABINET VETERINAR BRANCU SRL▼ 4 | Sat Mehadia, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 111,9 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 111,9 K RON | |
| 98 | 98.NOVAC APIVET S.R.L.▲ 69 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 110,4 K RON▲ 99,9 % | ▲ 99,9 % | 110,4 K RON | |
| 99 | 99.CZIPLE F & G CONSULTING S.R.L.▼ 7 | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 108,5 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 108,5 K RON | |
| 100 | 100.TOMACONT EXPERT S.R.L.▲ 193 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 106,1 K RON▲ 1.296,4 % | ▲ 1.296,4 % | 106,1 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Caraș-Severin
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
105 firme · 75,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
47 firme · 23,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
65 firme · 22,5 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
65 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
32 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
45 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
22 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
33 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
42 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
37 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
11 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
5 firme · 790,5 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
5 firme · 353,3 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
6 firme · 145,9 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
4 firme · 74,4 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 71,5 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 14,3 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 8 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
2 firme · 7,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 0 RON