Top 100 firme — Construcții, Buzău după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2022
290 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 30,1 %, iar liderul atinge 195,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A.▲ 161 | Municipiul Buzău, Buzău | 195,1 %▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 2 mil. RON | |
| 2 | 2.EUROLIA ROMTEHNIC SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 191,5 %▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 129,4 K RON | |
| 3 | 3.ROTHOUSE CONCEPT SRL▲ 41 | Municipiul Buzău, Buzău | 183,8 %▲ 149,6 % | ▲ 149,6 % | 682,4 K RON | |
| 4 | 4.AGRICO-LEI FRESH SRL▼ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 169,6 %▼ 82,9 % | ▼ 82,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.TPS ACME-ANTREPRIZĂ CONSTRUCŢII-MONTAJ ENERGETIC SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 155,7 %▲ 123,7 % | ▲ 123,7 % | 74,7 K RON | |
| 6 | 6.RIANA NT DINAMIC CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cislău, Comuna Cislău, Buzău | 154,6 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 2,8 mil. RON | |
| 7 | 7.LEX PROTECT TEHNIC SRLnou | Sat Lipia, Comuna Merei, Buzău | 150,3 %▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 208,8 K RON | |
| 8 | 8.TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 143,9 %▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 9 | 9.WMC BEST DIVERS CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 138,8 %▲ 380,3 % | ▲ 380,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 10 | 10.NIAD NEW ERA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cislău, Comuna Cislău, Buzău | 114,3 %▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | -93,2 K RON | |
| 11 | 11.INVELITORI ZINK MONTAJ S.R.L.nou | Sat Valeanca-Vilăneşti, Comuna Breaza, Buzău | 107 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 231,5 K RON | |
| 12 | 12.TAM DIVERS MACHINERY S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 105,1 %▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 41,5 K RON | |
| 13 | 13.INNOVATION EDIL NOVA S.R.L.▼ 3 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 99,5 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 287,3 K RON | |
| 14 | 14.FRIGO SUD RAPID SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 97,7 %— | — | 704,7 K RON | |
| 15 | 15.PROSPER IZOTERM SYSTEM S.R.L.nou | Sat Merei, Comuna Merei, Buzău | 96,4 %▲ 72,3 % | ▲ 72,3 % | -570,4 K RON | |
| 16 | 16.PUBLIC CREATION SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 92,4 %▲ 230 % | ▲ 230 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.CRICON INTEGRAL SRL▲ 124 | Municipiul Buzău, Buzău | 91,2 %▲ 453,1 % | ▲ 453,1 % | 671,2 K RON | |
| 18 | 18.SIR EXECONS S.R.L.▼ 10 | Sat Brăeşti, Comuna Brăeşti, Buzău | 88,9 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 348,3 K RON | |
| 19 | 19.OVICOM ELECTRIC DESIGN SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 88,3 %— | — | 113,8 K RON | |
| 20 | 20.AIO ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 78,2 %— | — | 914,1 K RON | |
| 21 | 21.LAUR FLORY CONSTRUCT SRL▲ 156 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 76,5 %▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 416,8 K RON | |
| 22 | 22.URBAN ESTATES SRL-D▲ 53 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 73,6 %▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 241,9 K RON | |
| 23 | 23.KEYBOARD SRL▼ 22 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 72,5 %▲ 64,4 % | ▲ 64,4 % | 5,3 mil. RON | |
| 24 | 24.LEMN COMPOZIT WPC S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 71,1 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 5,5 K RON | |
| 25 | 25.ANC TOTAL EDILCONS SRLnou | Sat Beceni, Comuna Beceni, Buzău | 66,3 %▲ 9.615,9 % | ▲ 9.615,9 % | 135,9 K RON | |
| 26 | 26.NCV EDIL MAŞINI SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 66 %▲ 261,6 % | ▲ 261,6 % | 332,9 K RON | |
| 27 | 27.ANDRA & ELIZA FACTORY S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 64,5 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 607,1 K RON | |
| 28 | 28.TRANSNIC SUD CONSTRUCTII S.R.L.▼ 9 | Sat Poşta Cîlnău, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 64,3 %▲ 107 % | ▲ 107 % | 271,4 K RON | |
| 29 | 29.SERV AGRONIC SRL▲ 39 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 63,6 %▲ 32 % | ▲ 32 % | 229,3 K RON | |
| 30 | 30.INEL SAnou | Municipiul Buzău, Buzău | 63,4 %▲ 301,8 % | ▲ 301,8 % | 243 K RON | |
| 31 | 31.MARICON CONSTRUCT SRL▲ 185 | Municipiul Buzău, Buzău | 62,8 %▲ 448,4 % | ▲ 448,4 % | 267,7 K RON | |
| 32 | 32.FIRST DYNAMIC CONTRACTOR S.R.L.▼ 18 | Municipiul Buzău, Buzău | 62,8 %▲ 54 % | ▲ 54 % | 282,5 K RON | |
| 33 | 33.CRISALEX CONSTRUCT SRL▲ 50 | Sat Mărgineanu, Comuna Mihăileşti, Buzău | 62 %▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | 61,3 K RON | |
| 34 | 34.LINK DESIGN INNOVATOR S.R.L.nou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 61,5 %▲ 129,2 % | ▲ 129,2 % | 244,8 K RON | |
| 35 | 35.CRISTI & FLORI PNCM S.R.L.nou | Sat Puieşti de Jos, Comuna Puieşti, Buzău | 60 %▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 132,2 K RON | |
| 36 | 36.LE ARTCONSTRUCT ASOCIATION S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 59,1 %▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 115,8 K RON | |
| 37 | 37.DIVERS TERMOINSTAL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 59 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 962,8 K RON | |
| 38 | 38.EUROFRIG PROSPECTING SRL▼ 16 | Municipiul Buzău, Buzău | 58,5 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 39 | 39.ELMIS SRLnou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 57,9 %▲ 311,9 % | ▲ 311,9 % | 500,9 K RON | |
| 40 | 40.EURO PREST 2006 SRL▼ 10 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 57,1 %▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | 6,5 K RON | |
| 41 | 41.VALSANIA PAVAJE S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 56,9 %▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 42,2 K RON | |
| 42 | 42.MAGENTIS SRL▲ 5 | Sat Stâlpu, Comuna Stâlpu, Buzău | 56,9 %▲ 124,5 % | ▲ 124,5 % | 650,6 K RON | |
| 43 | 43.ELECTRO & CONSTRUCT SRL▼ 14 | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 55,7 %▲ 72,9 % | ▲ 72,9 % | 878,1 K RON | |
| 44 | 44.FRATTELI STEMATE SRL▼ 20 | Sat Cireşu, Comuna Mânzăleşti, Buzău | 55,4 %▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 825,1 K RON | |
| 45 | 45.NI SMART CONS EDILITAR S.R.L.▲ 33 | Sat Cislău, Comuna Cislău, Buzău | 53,9 %▲ 78,3 % | ▲ 78,3 % | 3,6 mil. RON | |
| 46 | 46.EVO FIT INSTAL SRL▼ 35 | Sat Răteşti, Comuna Berca, Buzău | 53,3 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 39,7 K RON | |
| 47 | 47.PRESAG PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Dâmbroca, Comuna Săgeata, Buzău | 52,9 %▲ 104,9 % | ▲ 104,9 % | 67,1 K RON | |
| 48 | 48.MONDO PROFI DESIGN S.R.L.▼ 42 | Municipiul Buzău, Buzău | 52,3 %▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 417,2 K RON | |
| 49 | 49.STANIFLO ACORD CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Tăbărăşti, Comuna Gălbinaşi, Buzău | 51,9 %▲ 98,5 % | ▲ 98,5 % | 45,6 K RON | |
| 50 | 50.ALEX ŞI ANDY PAVAJ SRLnou | Sat Chirleşti, Oraş Nehoiu, Buzău | 51,6 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 131,6 K RON | |
| 51 | 51.EDUNIC BAD SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 50,7 %▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 46,1 K RON | |
| 52 | 52.FIBER NET SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 50,1 %▲ 85,3 % | ▲ 85,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 53 | 53.TEHNOCONSTRUCT SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 48,5 %▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 54 | 54.ALPET SRL▲ 42 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 48,3 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 138,5 K RON | |
| 55 | 55.GATI OPTUSPE SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 47,2 %▲ 85,3 % | ▲ 85,3 % | 79,3 K RON | |
| 56 | 56.ROOF SYSTEMS UTIL S.R.L.▲ 15 | Sat Luncile, Comuna Lopătari, Buzău | 47,1 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 208 RON | |
| 57 | 57.ALCATO GROUP SRL▲ 52 | Municipiul Buzău, Buzău | 46,2 %▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 58 | 58.BAICU PETRUŞ EUSEBIU INSTAL S.R.L.▼ 3 | Sat Căpăţîneşti, Comuna Mărăcineni, Buzău | 46,1 %▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 59 | 59.ALICIP AUTO SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 45,1 %▲ 42 % | ▲ 42 % | 155,1 K RON | |
| 60 | 60.MUNTEANU MARIETA CONSTRUCT SRL▲ 52 | Sat Năeni, Comuna Năeni, Buzău | 44,3 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 448,7 K RON | |
| 61 | 61.EDILIZIA GEORDANA SRL▲ 142 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 43,8 %▲ 153,5 % | ▲ 153,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 62 | 62.IAMANDIU EDILCONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Păcurile, Comuna Căneşti, Buzău | 42,4 %▲ 57,8 % | ▲ 57,8 % | 157,4 K RON | |
| 63 | 63.LYON DESIGN TERM SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 42,2 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 10,8 K RON | |
| 64 | 64.SYSNEC BLUE SRL▼ 16 | Sat Poşta Cîlnău, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 42,2 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 195,3 K RON | |
| 65 | 65.TESLA POWER SYSTEMS SRL▲ 130 | Municipiul Buzău, Buzău | 41,3 %▲ 141,8 % | ▲ 141,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 66 | 66.DOREMY RADA SRL▼ 43 | Municipiul Buzău, Buzău | 40,7 %▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 220,9 K RON | |
| 67 | 67.TESAROM CONINVEST SRLnou | Sat Mărunţisu, Oraş Patârlagele, Buzău | 40,3 %▲ 82,3 % | ▲ 82,3 % | 38 K RON | |
| 68 | 68.CONSTRUCT VALCOR SRL▼ 53 | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Buzău | 39 %▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 243,9 K RON | |
| 69 | 69.ELECTRIC SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 38,5 %▲ 187 % | ▲ 187 % | 2,9 K RON | |
| 70 | 70.DANUR SRLnou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 37,9 %▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 30,6 K RON | |
| 71 | 71.MATEIU TRANS SRLnou | Sat Zărneşti, Comuna Zărneşti, Buzău | 37,6 %▲ 115,5 % | ▲ 115,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 72 | 72.DIOMA ELECTRICE SRL▼ 10 | Sat Sudiţi, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 37,6 %▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 758,9 K RON | |
| 73 | 73.CIOBOTARU IDEAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Stănceşti, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 36,3 %▼ 61 % | ▼ 61 % | 190,5 K RON | |
| 74 | 74.EDIM INSTAL ENGINEERING SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 36,1 %▲ 87,9 % | ▲ 87,9 % | 464,1 K RON | |
| 75 | 75.METTCOS ENGINEERING & CONSTRUCTION SRL▼ 18 | Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 36,1 %▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 76 | 76.DST IMPACT UTIL CONS S.R.L.nou | Sat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău | 35,1 %▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 77 | 77.GABI IZOEXPERT SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 35 %▲ 69,3 % | ▲ 69,3 % | 284,7 K RON | |
| 78 | 78.SONI CONS SRL▼ 73 | Municipiul Buzău, Buzău | 34,4 %▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 79 | 79.IDEON AMC CONSTRUCT INSTAL SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 34,4 %▲ 125,9 % | ▲ 125,9 % | 8,1 K RON | |
| 80 | 80.GEORGIANA & IASMINA CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 34,2 %▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 244,4 K RON | |
| 81 | 81.FORT CONSTRUCT SRL▲ 24 | Sat Grăjdana, Comuna Tisău, Buzău | 34,1 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 9,2 K RON | |
| 82 | 82.OHIO LIMO SRL▲ 19 | Sat Cochirleanca, Comuna Cochirleanca, Buzău | 34 %▲ 75,2 % | ▲ 75,2 % | 486,9 K RON | |
| 83 | 83.DRAGU CONSTRUZZIONI & PIASTRELLE SRL▲ 32 | Sat Fundeni, Comuna Zărneşti, Buzău | 34 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 195 K RON | |
| 84 | 84.RED CRISTAL SRL▼ 63 | Sat Gălbinaşi, Comuna Gălbinaşi, Buzău | 33,8 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 85 | 85.DUMIS ALEXABOG CONS SRL▼ 73 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 33,3 %▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | -64,2 K RON | |
| 86 | 86.MIH ELECTRO SERG SRL▲ 113 | Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău | 33 %▲ 170,3 % | ▲ 170,3 % | 186,6 K RON | |
| 87 | 87.VULCANI RAL TRANZIT SRLnou | Sat Alexandru Odobescu, Comuna Buda, Buzău | 32,6 %— | — | 3 mil. RON | |
| 88 | 88.NOVA GBF ACTIV SRL▲ 143 | Municipiul Buzău, Buzău | 32,6 %▲ 81,9 % | ▲ 81,9 % | 179,4 K RON | |
| 89 | 89.ALEX TRANS SRL▲ 102 | Sat Pogonele, Comuna Ţinteşti, Buzău | 32,4 %▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 90 | 90.GV ELECTRO TOTAL SRL▲ 137 | Sat Niculeşti, Comuna Vintilă Vodă, Buzău | 32,3 %▲ 86,7 % | ▲ 86,7 % | 637,8 K RON | |
| 91 | 91.IGNIROM SRL▼ 52 | Sat Poşta Cîlnău, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 32,2 %▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 751,9 K RON | |
| 92 | 92.PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL▼ 22 | Sat Sudiţi, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 32 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 1 mil. RON | |
| 93 | 93.IBON GRUP SRL▼ 30 | Loc. Nehoiu, Oraş Nehoiu, Buzău | 31,9 %▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 60,3 K RON | |
| 94 | 94.TRANS EMI FLOR COM SRL▲ 1 | Oraş Patârlagele, Buzău | 31,6 %▲ 56,4 % | ▲ 56,4 % | 922,2 K RON | |
| 95 | 95.2147 AE CONSTRUCT SRL▼ 23 | Sat Răteşti, Comuna Berca, Buzău | 31,5 %▲ 98,4 % | ▲ 98,4 % | 73,7 K RON | |
| 96 | 96.GREEN CON ENGINEERING SRL▼ 43 | Municipiul Buzău, Buzău | 31,3 %▲ 242 % | ▲ 242 % | 75,2 K RON | |
| 97 | 97.GRUP IMOBILIARE ROMSPANIA SRLnou | Sat Vadu Paşii, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 31,1 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 187,4 K RON | |
| 98 | 98.ELECTRO ADI TIME SRL▲ 29 | Municipiul Buzău, Buzău | 31,1 %▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 142,5 K RON | |
| 99 | 99.SGÎEACONST MODERN CONSTRUCT SRL▲ 45 | Municipiul Buzău, Buzău | 30,5 %▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 228 K RON | |
| 100 | 100.EURO TRICONS SRL▲ 73 | Municipiul Buzău, Buzău | 30,1 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 247,6 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Buzău
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
322 firme · 732,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
54 firme · 501,5 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
122 firme · 439 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
335 firme · 430,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
135 firme · 279,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 110,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 50,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
62 firme · 49,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 27,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
40 firme · 20,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 19,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
24 firme · 16,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
10 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
41 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
18 firme · 11,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
13 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
6 firme · 1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 290,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 218,9 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 79,5 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 24,4 K RON