Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024
484 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 34,6 %, iar liderul atinge 229,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ROMEC GREEN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 229,9 %▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 472,4 K RON | |
| 2 | 2.REDPOINT MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 201,9 %▲ 87,9 % | ▲ 87,9 % | 3,3 mil. RON | |
| 3 | 3.PRIME RESPONSIBILITY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 165,2 %▲ 125,6 % | ▲ 125,6 % | 638,7 K RON | |
| 4 | 4.DANIELFAMILYCONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 160,8 %▲ 198,9 % | ▲ 198,9 % | 614,8 K RON | |
| 5 | 5.VISUAL MEDIA ADV SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 135,3 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 675,3 K RON | |
| 6 | 6.LUANA CONCEPT SRL▲ 41 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 123,6 %▲ 302,5 % | ▲ 302,5 % | -27,5 K RON | |
| 7 | 7.RENOVATIO MOBILITY SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 119,2 %▲ 156,5 % | ▲ 156,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 8 | 8.MACRO (EUROPE) LIMITED LONDRA - SUCURSALA BUCURESTInou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 100,6 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 108,5 K RON | |
| 9 | 9.SAN EXPO & EVENTS SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 97,4 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 577,9 K RON | |
| 10 | 10.NITRO NOBEL GROUP SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 96,8 %▼ 79,4 % | ▼ 79,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 11 | 11.STC TUNING CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 90,2 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 640,4 K RON | |
| 12 | 12.ATELIER IMAGE SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 85,6 %▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 934,3 K RON | |
| 13 | 13.CIMA EXPERT SERV SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 84,7 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 286,3 K RON | |
| 14 | 14.HYPNOTIC COMMUNICATION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 84,5 %▲ 71,6 % | ▲ 71,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.ASVREA IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 83,8 %▲ 483,8 % | ▲ 483,8 % | 355,6 K RON | |
| 16 | 16.SNOW WHITE PRODUCTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 81,4 %▲ 82,5 % | ▲ 82,5 % | 407,2 K RON | |
| 17 | 17.PEAK SUPPORT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 78,5 %▲ 693,6 % | ▲ 693,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 18 | 18.PROMYKE PRESTARI SERVICII S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 76,5 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 983,8 K RON | |
| 19 | 19.INTERECYCLING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 76,2 %▲ 645,1 % | ▲ 645,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 20 | 20.10ABILITY.EU S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 71 %▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 582,4 K RON | |
| 21 | 21.MRY COMPLET TRANS SRL= | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 69,8 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 361,8 K RON | |
| 22 | 22.PERSONAL AUTO LOGISTIC SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 68,7 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 786,1 K RON | |
| 23 | 23.KPMG DELIVERY CENTER SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 68 %▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 3,1 mil. RON | |
| 24 | 24.ARRISE LIVE S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 67,5 %▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 65,7 mil. RON | |
| 25 | 25.IVA COLLECTION SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 64,6 %▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 477,1 K RON | |
| 26 | 26.CAPITAL BENEFIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 63,7 %▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 558,9 K RON | |
| 27 | 27.BLACKSTAR REAL ESTATE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 63,5 %▲ 109,1 % | ▲ 109,1 % | 424,6 K RON | |
| 28 | 28.SOUTH STAR ENTERPRISE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 60,7 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 29 | 29.SERCO POWER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 60,5 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 80,1 K RON | |
| 30 | 30.KARLA AUCTION TEAM S.R.L.▼ 27 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 59,3 %▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | 155,6 K RON | |
| 31 | 31.TORY TASHA BUSINESS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 58,9 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -60,9 K RON | |
| 32 | 32.DRAFT ADVERTISING SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 58 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 110,5 K RON | |
| 33 | 33.GLIESE CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 57,7 %▲ 296,1 % | ▲ 296,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 34 | 34.ALBERIKA BUSINESS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 57,6 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 537,5 K RON | |
| 35 | 35.MCG TOP SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 57,5 %▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 264,1 K RON | |
| 36 | 36.DYNAMIC BTL EVENTS S.R.L.▼ 20 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 57,3 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 1 mil. RON | |
| 37 | 37.FILDAS SRL▲ 76 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 57,3 %▲ 118,9 % | ▲ 118,9 % | 760 K RON | |
| 38 | 38.BUBICO TEAM S.R.L.▲ 29 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 57 %▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 345,6 K RON | |
| 39 | 39.METALS SUPPLY CONSULTING SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 56,9 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 2,8 mil. RON | |
| 40 | 40.ANKULARTECH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 54,4 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 580,7 K RON | |
| 41 | 41.KUGIRA INTERCON SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 53,3 %▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 312,7 K RON | |
| 42 | 42.CONGRESS SOLUTIONS SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 51,6 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 43 | 43.PETRO CARMIL SRL▲ 51 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 51,5 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 218 K RON | |
| 44 | 44.IRRO SRL▲ 64 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 51,2 %▲ 34 % | ▲ 34 % | 838,3 K RON | |
| 45 | 45.UNIVERSAL SERVICE 95 SRL▲ 138 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 51,1 %▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 603,9 K RON | |
| 46 | 46.FREE SENSES SRL▲ 50 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 50,9 %▲ 252,4 % | ▲ 252,4 % | 993 K RON | |
| 47 | 47.EYA-RESTO SRL▼ 38 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 50,4 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 180,9 K RON | |
| 48 | 48.TOTAL SUPPORT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 49,6 %▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 121,1 K RON | |
| 49 | 49.MIAOIL STATION SRL▲ 100 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 49,6 %▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 148,2 K RON | |
| 50 | 50.ENCO IDEAS SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 49,3 %▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 51 | 51.GAMI PRO CONSULTING SRL▲ 22 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 49,3 %▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 291,6 K RON | |
| 52 | 52.RED SQUARE MANAGEMENT S.R.L.▼ 44 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48,7 %▼ 33 % | ▼ 33 % | 499,1 K RON | |
| 53 | 53.G.R.G. AUTOCONSULT SRL▲ 94 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 48,1 %▲ 84,6 % | ▲ 84,6 % | 215,3 K RON | |
| 54 | 54.AREKU&ANDO SRL▲ 133 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 46,4 %▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 169,2 K RON | |
| 55 | 55.SMART PRESS DISTRIBUTIONS SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 46,2 %▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | -126,8 K RON | |
| 56 | 56.DKV EURO SERVICE ROMANIA SRL▼ 32 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 44,6 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 57 | 57.GLOBAL MOBILE PROJECT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 44,3 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 325,2 K RON | |
| 58 | 58.DP ASSOCIATES XPRESS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 43,7 %▲ 30 % | ▲ 30 % | 254,3 K RON | |
| 59 | 59.GEMENII MEDIA SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 43,5 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 243 K RON | |
| 60 | 60.PACK ENERGY SUPORT SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 43,3 %▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 136,2 K RON | |
| 61 | 61.HR BUSINESS ADVISERS SRL▲ 123 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 43 %▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 267 K RON | |
| 62 | 62.VERLUCK BUSINESS S.R.L.▲ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 42,8 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 334 K RON | |
| 63 | 63.DAN FRIGO SERVICE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 42,7 %▲ 191,6 % | ▲ 191,6 % | 701,4 K RON | |
| 64 | 64.EXCEL SMART HUB SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 42,1 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | -771,2 K RON | |
| 65 | 65.STIC SERVICII TEHNICE INSTALATII CONSTRUCTII SRL▲ 149 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 41,5 %▲ 82,7 % | ▲ 82,7 % | 263,7 K RON | |
| 66 | 66.VLADY INTERACTIV MARKET S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 41,3 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 519,4 K RON | |
| 67 | 67.JOHNNY AIR S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 41,3 %▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 134 K RON | |
| 68 | 68.PTR LIVE TECHNOLOGIES SRL▼ 38 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 41,2 %▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 5,5 mil. RON | |
| 69 | 69.BENTZ CONSULTING ADMINISTRATION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 41 %▲ 26 % | ▲ 26 % | 871,4 K RON | |
| 70 | 70.VERIFIES INTEGRITY SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 40,5 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 71 | 71.PROMAAD SOLUTIONS SRL▲ 72 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 40,3 %▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 70,4 K RON | |
| 72 | 72.EVOLUTION PRODUCTS RO S.R.L.▲ 42 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39,5 %▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 2 mil. RON | |
| 73 | 73.YELLOW DROP SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 39,5 %▲ 171,3 % | ▲ 171,3 % | 596,1 K RON | |
| 74 | 74.FILIPPO TEAM S.R.L.▲ 74 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 39,4 %▲ 128,6 % | ▲ 128,6 % | 408,5 K RON | |
| 75 | 75.HMY MANAGEMENT CONCEPT SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39,3 %▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 76 | 76.MIRA OIL ACTIV SRL▲ 33 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 39,1 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 347,7 K RON | |
| 77 | 77.YANIS BIJOUX SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 38,9 %▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 303,9 K RON | |
| 78 | 78.MULTI PROFESSIONAL SOLUTIONS SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 38,8 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 79 | 79.BIOTRADE COSMECEUTICALS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 38,7 %▲ 50 % | ▲ 50 % | 128,7 K RON | |
| 80 | 80.ADMINMARKET S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 38,2 %▲ 62 % | ▲ 62 % | 245,5 K RON | |
| 81 | 81.BEST PARTY DENISE SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 38,1 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 80,8 K RON | |
| 82 | 82.AYVENS SERVICE CENTER S.R.L.▲ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 38,1 %▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 5,2 mil. RON | |
| 83 | 83.ANDAL CREATIVE SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 38 %▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 170,4 K RON | |
| 84 | 84.HAPPY FAMILY ARTISTS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 37,7 %▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | -15,2 K RON | |
| 85 | 85.GLOBAL WIND ENERGY SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 37,7 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 659,3 K RON | |
| 86 | 86.EXCES MUSIC SRL▼ 59 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,6 %▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | -143,9 K RON | |
| 87 | 87.ACTEFIRMA SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 37,6 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 402,7 K RON | |
| 88 | 88.DIGHITAL DESIGN CONSULTANTS S.R.L.▼ 24 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 37,5 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 89 | 89.VANLUFI S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 37,2 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 192,7 K RON | |
| 90 | 90.OGRE EVENTS SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,1 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 283,7 K RON | |
| 91 | 91.FLOWRAMY SPECIALITIES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 36,9 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 103,4 K RON | |
| 92 | 92.COSMOSTRAKH ALPHA SRL▲ 70 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36,8 %▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | -996,8 K RON | |
| 93 | 93.POWERHOUSE DEVELOPMENT S.R.L.▼ 32 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36,6 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 4 mil. RON | |
| 94 | 94.ERIAN BUSINESS CONSULTING INTL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36,4 %▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 81,5 K RON | |
| 95 | 95.ECOPOZITIV CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 36,3 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 65,3 K RON | |
| 96 | 96.TRIHAUS ARGHEZI S.R.L.▼ 47 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 36 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | -567,8 K RON | |
| 97 | 97.MARRIE BUSINESS SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 35,8 %▲ 12 % | ▲ 12 % | -10,1 K RON | |
| 98 | 98.SILDANA CONSULTING SRL▲ 82 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 35,3 %▲ 88,9 % | ▲ 88,9 % | 330,7 K RON | |
| 99 | 99.K2 CONCEPT S.R.L.▲ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35,2 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 60,4 K RON | |
| 100 | 100.HUMAN'S RES TEAM SRL▲ 54 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 34,6 %▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 214,6 K RON |