Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2016
257 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 19,8 %, iar liderul atinge 114,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.APS PROPERTY INVESTMENTS S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 114,9 %▲ 134,3 % | ▲ 134,3 % | -24,4 mil. RON | |
| 2 | 2.KPMG DELIVERY CENTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 106,5 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 86,2 K RON | |
| 3 | 3.DRAFT ADVERTISING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 93 %▲ 103,9 % | ▲ 103,9 % | 288,5 K RON | |
| 4 | 4.GOODYEAR OPERATIONS ROMANIA S.R.L.▲ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 87,3 %▲ 170,7 % | ▲ 170,7 % | 700,9 K RON | |
| 5 | 5.SALONUL 7 SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 74,5 %▲ 396,4 % | ▲ 396,4 % | 111,8 K RON | |
| 6 | 6.G.A.S. ADMINISTRATIVE SERVICE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 73,6 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 208,5 K RON | |
| 7 | 7.RLG REBAT ROMANIA S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 71,5 %▲ 53,6 % | ▲ 53,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 8 | 8.VIVA PROD SOLUTIONS S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 69,7 %▼ 75,7 % | ▼ 75,7 % | 99,3 K RON | |
| 9 | 9.SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 68,5 %▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 10,7 mil. RON | |
| 10 | 10.ALARMA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 67,6 %▲ 2.086,9 % | ▲ 2.086,9 % | 140,6 K RON | |
| 11 | 11.SCALA EVENTS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 65,5 %▲ 46 % | ▲ 46 % | 758,3 K RON | |
| 12 | 12.H&O AMBIENT SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 63,6 %▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 73 K RON | |
| 13 | 13.PRESTIGE ART & DESIGN SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 62,5 %▲ 81,6 % | ▲ 81,6 % | 114,5 K RON | |
| 14 | 14.ALKARA OIL SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 60 %▲ 167,1 % | ▲ 167,1 % | 462,3 K RON | |
| 15 | 15.AFFINITY TRANSPORT SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 51,8 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 7,9 mil. RON | |
| 16 | 16.PIM SOLUTIONS SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 51,7 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 126,6 K RON | |
| 17 | 17.EXCES MUSIC SRL▲ 126 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 51,2 %▲ 81,2 % | ▲ 81,2 % | 127,6 K RON | |
| 18 | 18.VILOTOP INVEST SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 50,5 %▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 178,1 K RON | |
| 19 | 19.PADERA OIL SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 49,8 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 187,9 K RON | |
| 20 | 20.MULTI PROFESSIONAL SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48,4 %▲ 229,2 % | ▲ 229,2 % | 126,6 K RON | |
| 21 | 21.ECOLOGIC 3R S.R.L.▲ 106 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 46,7 %▲ 196,4 % | ▲ 196,4 % | 5,2 mil. RON | |
| 22 | 22.UNIT VISION SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 44,9 %▲ 272,8 % | ▲ 272,8 % | 108,8 K RON | |
| 23 | 23.INTERACTIVITY COMUNICARE SRL▲ 78 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 44,8 %▲ 107,5 % | ▲ 107,5 % | 178,7 K RON | |
| 24 | 24.EASY TECHNIX S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 44,3 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -83,1 K RON | |
| 25 | 25.SARA FRESH FOOD SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 43,6 %▲ 59,1 % | ▲ 59,1 % | 164,2 K RON | |
| 26 | 26.PRO-FEST MEDIA SRL▲ 161 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 43,4 %▲ 103,9 % | ▲ 103,9 % | 371,9 K RON | |
| 27 | 27.TERMOROM AUDIT SRL▲ 38 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 43 %▲ 85,4 % | ▲ 85,4 % | -28,1 K RON | |
| 28 | 28.BOCAS PROJECT SRL▲ 60 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 41,8 %▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 35,6 K RON | |
| 29 | 29.MILLENNIUM ASSISTANCE SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 40 %▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 986,6 K RON | |
| 30 | 30.FAST PREST SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 37,5 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 244,8 K RON | |
| 31 | 31.FILDAS SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,2 %▲ 58,9 % | ▲ 58,9 % | 93,5 K RON | |
| 32 | 32.VAOP PRESS CATALOG SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 36,8 %▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 47,6 K RON | |
| 33 | 33.RLG SYSTEMS ROMANIA S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 36,1 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 4,9 mil. RON | |
| 34 | 34.BENDRAL CLASIC SRL▲ 79 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 35,9 %▲ 57 % | ▲ 57 % | 67,1 K RON | |
| 35 | 35.UNDA MAI SRL▲ 31 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 35,2 %▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 47 K RON | |
| 36 | 36.C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL▲ 139 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 35,2 %▲ 120,4 % | ▲ 120,4 % | 236,5 K RON | |
| 37 | 37.ADA ART DESIGN SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34,7 %▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 15,4 K RON | |
| 38 | 38.BOOKING.COM (ROMANIA) SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34,3 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 39 | 39.ACCENTE NOI FAIR SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 34 %▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 166,1 K RON | |
| 40 | 40.MIRON INSTAL SRL▲ 59 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34 %▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 695,1 K RON | |
| 41 | 41.KAMARAD CONSULT SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 33,9 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 108,3 K RON | |
| 42 | 42.SERVICE UTILAJE TIPOGRAFICE E.P. SRL▲ 171 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 33,8 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 77,2 K RON | |
| 43 | 43.FULL MOTORS SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 33 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 146,8 K RON | |
| 44 | 44.BIALEXIA BEST SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 32,1 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 124,9 K RON | |
| 45 | 45.MIH SELECT EVENIMENT SRL▼ 37 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 31,9 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | -237,5 K RON | |
| 46 | 46.COCIOBANU SI ASOCIATII SRL▲ 64 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31,7 %▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 163,6 K RON | |
| 47 | 47.OPEN FACES SRL▲ 32 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 31,5 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 51,7 K RON | |
| 48 | 48.SMARTFIT SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 31,4 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 79,5 K RON | |
| 49 | 49.PRONTO OIL SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 31,4 %▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 647,1 K RON | |
| 50 | 50.ARIAM HEALTH INTERNAŢIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 31,3 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 51,9 K RON | |
| 51 | 51.MAGIMEX IMPORT EXPORT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31,2 %▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 58,9 K RON | |
| 52 | 52.GTA BUSINESS STRATEGY SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 29,9 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 168,3 K RON | |
| 53 | 53.ANDUSTEF PRINCESS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 29,5 %▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 268,2 K RON | |
| 54 | 54.MED CONSULTING S.S.M. SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 29,2 %▼ 15 % | ▼ 15 % | 95,4 K RON | |
| 55 | 55.CROC TEHNIC EXPERT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 28,4 %▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 382,3 K RON | |
| 56 | 56.DRAGON LIMITED SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 28,3 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 191,7 K RON | |
| 57 | 57.SELCOLECT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 28 %▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 106,9 K RON | |
| 58 | 58.EVENT TECHNOLOGY AV SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 27,7 %▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 347,6 K RON | |
| 59 | 59.LED EXPERT MARKETING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27,6 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 29,7 K RON | |
| 60 | 60.GRANTED SYSTEM SOLUTIONS SRL▲ 82 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27,5 %▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 221,8 K RON | |
| 61 | 61.AUDIO VIDEO LIGHTS SYSTEMS SRL▲ 26 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 27,4 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 193,1 K RON | |
| 62 | 62.SIMAC IMPEX TRADING SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 27 %▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | -154,5 K RON | |
| 63 | 63.OMICRON SERVICE SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,9 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 53,6 K RON | |
| 64 | 64.DELTA SPEED SOLUTIONS SRL▲ 124 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 26,8 %▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 798,5 K RON | |
| 65 | 65.BLACK CAT SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26,7 %▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 8 K RON | |
| 66 | 66.MORGAN & WEBER SRL▲ 48 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 26,7 %▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 17,9 K RON | |
| 67 | 67.HAPPY FAMILY INTERNATIONAL SRL▲ 33 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26,6 %▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | -15,1 K RON | |
| 68 | 68.DC AUDIO-VIDEO STUDIO SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 26 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 24,9 K RON | |
| 69 | 69.TREXIMOD COM SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 25,3 %▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 665 RON | |
| 70 | 70.OUTSTAND SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 25 %▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 216,8 K RON | |
| 71 | 71.SAFETY & HEALTH CONSULTING SRL▲ 126 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 24,6 %▲ 64,6 % | ▲ 64,6 % | 171,2 K RON | |
| 72 | 72.AUTO LOGISTIC SERV SRL▲ 22 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 24,1 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 173,3 K RON | |
| 73 | 73.CORTEX TRADE & SERVICES SRL▲ 94 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 23,9 %▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 120,2 K RON | |
| 74 | 74.CONSULTING BUSINESS ALLIANCE SRL▼ 44 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 23,8 %▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 8,1 K RON | |
| 75 | 75.SSM-SU-RSVTI CONSULT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 23,6 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 55,7 K RON | |
| 76 | 76.NEXUS HRP SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 23,4 %▲ 287,7 % | ▲ 287,7 % | 26,1 K RON | |
| 77 | 77.SAN EXPO & EVENTS SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 23,2 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 16,1 K RON | |
| 78 | 78.VISUAL MEDIA ADV SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 22,6 %▲ 71,3 % | ▲ 71,3 % | 71,3 K RON | |
| 79 | 79.DI-BAS MOTORS SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 22,6 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 262,5 K RON | |
| 80 | 80.ABIPAY SRL▼ 68 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 22,4 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | -977,7 K RON | |
| 81 | 81.POLITECH EXPO SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 22,2 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 48,3 K RON | |
| 82 | 82.2 B PHOTO ACTION SRL▲ 62 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 22,2 %▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 119,9 K RON | |
| 83 | 83.FMCG MARKETING & DISTRIBUTIE SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 22 %▲ 67,4 % | ▲ 67,4 % | 3,8 mil. RON | |
| 84 | 84.VALMAR EXIMP SRL▼ 60 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 21,7 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 240,2 K RON | |
| 85 | 85.BIGOACTIV SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 21,6 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 4 K RON | |
| 86 | 86.DKV EURO SERVICE ROMANIA SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 21,6 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 62,5 K RON | |
| 87 | 87.NEW TECHNOLOGY META CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 21,5 %▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 33,1 K RON | |
| 88 | 88.PODO SERVICII ARHIVARE SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 21,4 %▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 333,9 K RON | |
| 89 | 89.UNICREDIT S.P.A. MILANO SUCURSALA BUCURESTI▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 21,3 %▲ 16 % | ▲ 16 % | 5,6 mil. RON | |
| 90 | 90.ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL▲ 100 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 21 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 703 K RON | |
| 91 | 91.ROMRAZ CONSULTING SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 20,7 %▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 273,2 K RON | |
| 92 | 92.CRIAMI BEST CONSULTING SRL▼ 39 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,7 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 209,6 K RON | |
| 93 | 93.SERV & INSTAL SAT COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20,6 %▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 81,3 K RON | |
| 94 | 94.SIMET IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,3 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -25 K RON | |
| 95 | 95.GALAXIS 94 SERVIMPEX SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20,2 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 48,4 K RON | |
| 96 | 96.RAD CERT SRL▼ 47 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,2 %▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 218,8 K RON | |
| 97 | 97.GRAND TOURING AUTO SRL▲ 71 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 20,1 %▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 183,7 K RON | |
| 98 | 98.INDUSTRIAL SERVICE TEAM SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 20,1 %▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 40,6 K RON | |
| 99 | 99.B&C GRUP SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 20,1 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 103,4 K RON | |
| 100 | 100.LABOUR INVEST SRL▼ 40 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 19,8 %▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 53,5 K RON |