Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., București după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2023
489 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 37 %, iar liderul atinge 275,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GOT INTERNATIONAL TECHNOLOGIES RO S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 275,9 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 99,5 K RON | |
| 2 | 2.NITRO NOBEL GROUP SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 250,2 %▲ 854,3 % | ▲ 854,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 3 | 3.KARLA AUCTION TEAM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 179 %▲ 364,5 % | ▲ 364,5 % | 642 K RON | |
| 4 | 4.KALEIDO CONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 174,7 %▲ 21 % | ▲ 21 % | 27,1 K RON | |
| 5 | 5.BTF GRUP GENERAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 165,8 %▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 6 | 6.DEFCON MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 144,1 %▲ 70,5 % | ▲ 70,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 7 | 7.ENVIRO PACK CONSULT S.A.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 140,9 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 471,5 K RON | |
| 8 | 8.RED SQUARE MANAGEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 138,6 %▲ 122,1 % | ▲ 122,1 % | 934 K RON | |
| 9 | 9.EYA-RESTO SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 136 %▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 302 K RON | |
| 10 | 10.SAN EXPO & EVENTS SRL▲ 298 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 131,3 %▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 573,2 K RON | |
| 11 | 11.IQ MEDIA RENTAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 129,8 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 250,5 K RON | |
| 12 | 12.ARRISE LIVE S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 107 %▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 11,7 mil. RON | |
| 13 | 13.ECO POSITIVE S.A.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 104,2 %▲ 51,7 % | ▲ 51,7 % | -7,9 mil. RON | |
| 14 | 14.SPV MARKETING & PROMOTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 99,2 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 1,1 mil. RON | |
| 15 | 15.METALS SUPPLY CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 96,5 %— | — | 2,6 mil. RON | |
| 16 | 16.DYNAMIC BTL EVENTS S.R.L.▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,3 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 576 K RON | |
| 17 | 17.ENCO IDEAS SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 93,8 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 826,4 K RON | |
| 18 | 18.ATELIER IMAGE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 93,5 %▲ 149,1 % | ▲ 149,1 % | 652,8 K RON | |
| 19 | 19.VISUAL MEDIA ADV SRL▲ 75 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 89,1 %▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | 164,8 K RON | |
| 20 | 20.SMART PRESS DISTRIBUTIONS SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 84,5 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 18,3 K RON | |
| 21 | 21.MRY COMPLET TRANS SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 84,5 %▲ 149,8 % | ▲ 149,8 % | 701,5 K RON | |
| 22 | 22.VOIVODE CENTRUM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 82,8 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 310,3 K RON | |
| 23 | 23.CONGRESS SOLUTIONS SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 82 %▲ 99,6 % | ▲ 99,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 24 | 24.DKV EURO SERVICE ROMANIA SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 80,3 %▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 25 | 25.CIMA EXPERT SERV SRL▲ 198 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 79,3 %▲ 294,3 % | ▲ 294,3 % | 260,2 K RON | |
| 26 | 26.PROJECT WORK SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 78,1 %▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 330,5 K RON | |
| 27 | 27.EXCES MUSIC SRL▲ 90 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 75,5 %▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 175,2 K RON | |
| 28 | 28.VALMAR EXIMP SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,4 %▲ 126,2 % | ▲ 126,2 % | 812,8 K RON | |
| 29 | 29.GEMENII MEDIA SRL▲ 282 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 74 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 344,6 K RON | |
| 30 | 30.PTR LIVE TECHNOLOGIES SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 73,7 %▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 6,4 mil. RON | |
| 31 | 31.CONSULTING BUSINESS ALLIANCE SRL▲ 252 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 71,6 %▲ 255,8 % | ▲ 255,8 % | 100,5 K RON | |
| 32 | 32.GODYRIS HOPE SRL▲ 119 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 71,5 %▲ 100,6 % | ▲ 100,6 % | 124,6 K RON | |
| 33 | 33.DRAFT ADVERTISING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69 %▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | -84,9 K RON | |
| 34 | 34.TONIC ADVERTISING SRL▲ 80 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 69 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 253,4 K RON | |
| 35 | 35.ROPOT BOUTIQUE SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 68 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 514,8 K RON | |
| 36 | 36.SCRIPTA VERITAS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 66,5 %▲ 195,8 % | ▲ 195,8 % | 512,2 K RON | |
| 37 | 37.MAGDY TOP CONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 66,1 %▲ 76,5 % | ▲ 76,5 % | 367,9 K RON | |
| 38 | 38.STRATEGIC GAMING SRL▲ 268 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 64,4 %▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 193,3 K RON | |
| 39 | 39.PERSONAL AUTO LOGISTIC SRL▲ 221 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 62,3 %▲ 195,5 % | ▲ 195,5 % | 781,3 K RON | |
| 40 | 40.UNITY FOX S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 61,3 %▲ 166,3 % | ▲ 166,3 % | 313,6 K RON | |
| 41 | 41.SOCIAL TRENDS ADVERTISING SRL▲ 32 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 60,9 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 735 K RON | |
| 42 | 42.MARCAN TRADITIONAL FRESH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 58,7 %▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 228,4 K RON | |
| 43 | 43.ELITE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 57,9 %▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 249,7 K RON | |
| 44 | 44.NEGRU BRAND SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 56,4 %▲ 344,5 % | ▲ 344,5 % | 420,9 K RON | |
| 45 | 45.SABRIO INFO SERV SRL▲ 85 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 55,1 %▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 80,2 K RON | |
| 46 | 46.M.R. ADVISORY SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 54,8 %▲ 298,7 % | ▲ 298,7 % | 280,7 K RON | |
| 47 | 47.LUANA CONCEPT SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 54,6 %▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 16,1 K RON | |
| 48 | 48.MICRO 1 CONSULTING SRL▲ 50 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52,6 %▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 49 | 49.TRIHAUS ARGHEZI S.R.L.▼ 17 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52,2 %▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 7,2 K RON | |
| 50 | 50.HKR MEDIA SRL▼ 44 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52,2 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 4,4 mil. RON | |
| 51 | 51.COOL KIDS NEVER SLEEP S.R.L.▲ 64 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52 %▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 665,3 K RON | |
| 52 | 52.ORGANIZING SOLUTIONS SRL▼ 40 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 51,1 %▲ 112,6 % | ▲ 112,6 % | 55 mil. RON | |
| 53 | 53.KUGIRA INTERCON SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 50,9 %▲ 291,9 % | ▲ 291,9 % | 359,8 K RON | |
| 54 | 54.AMO MEDIA PRESS SRL▼ 39 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 49,8 %▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 179 K RON | |
| 55 | 55.VERIFIES INTEGRITY SRL▼ 42 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 49,8 %▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 1 mil. RON | |
| 56 | 56.ART STUDIO CLUB SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 49,4 %▲ 70,8 % | ▲ 70,8 % | 6,8 K RON | |
| 57 | 57.KOMETA SERVICE S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 49,2 %▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 64,8 K RON | |
| 58 | 58.INNOVUS MANAGEMENT SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48,1 %▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 102,6 K RON | |
| 59 | 59.MAGIMEX IMPORT EXPORT SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 48,1 %▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 954,9 K RON | |
| 60 | 60.HARD GLOBAL RESOURCES S.R.L.▼ 52 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 47,9 %▲ 69,5 % | ▲ 69,5 % | -146,2 K RON | |
| 61 | 61.POWERHOUSE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 47 %▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 62 | 62.SKINART CONSULT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 47 %▲ 118,9 % | ▲ 118,9 % | 343,4 K RON | |
| 63 | 63.KPMG DELIVERY CENTER SRL▲ 45 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 46,9 %▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 64 | 64.DIGHITAL DESIGN CONSULTANTS S.R.L.▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 46,9 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 65 | 65.MABEL CONCERT SRL▲ 327 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 46,6 %▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 230,4 K RON | |
| 66 | 66.OM BUSINESS BASE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 46,2 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 70,6 K RON | |
| 67 | 67.BUBICO TEAM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 45,9 %▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | -176,3 K RON | |
| 68 | 68.EXCEL SMART HUB SRL▼ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 44,8 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 167 K RON | |
| 69 | 69.HMY MANAGEMENT CONCEPT SRL▲ 143 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 44,4 %▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 858,6 K RON | |
| 70 | 70.MOROIANU, MOROIANU & PARTNERS SRL▲ 263 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 44,4 %▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 228,7 K RON | |
| 71 | 71.VERLUCK BUSINESS S.R.L.▲ 70 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 44,3 %▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 250,6 K RON | |
| 72 | 72.KARISMA SOLUTION COMPANY SRL▼ 47 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 44 %▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 13,3 K RON | |
| 73 | 73.GAMI PRO CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 44 %▲ 231,2 % | ▲ 231,2 % | 716,4 K RON | |
| 74 | 74.MANGO TROPICAL SERVICES S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 43,6 %▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 75 | 75.INTEGRATED SUPPORT SOLUTIONS SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 43,4 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 667 K RON | |
| 76 | 76.PACK ENERGY SUPORT SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 43,1 %▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 6 K RON | |
| 77 | 77.OGRE EVENTS SRL▲ 278 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 43 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 157,7 K RON | |
| 78 | 78.VIVA PROD SOLUTIONS S.R.L.▲ 92 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 42,5 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 14,3 K RON | |
| 79 | 79.PROTEAM SERVICII SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 42,2 %▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 88 K RON | |
| 80 | 80.KAIRAS LEAF SRL▲ 352 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 42 %▲ 76,1 % | ▲ 76,1 % | 106,1 K RON | |
| 81 | 81.ECO-ELECTRO-SERVICE SRL▲ 72 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 42 %▲ 55 % | ▲ 55 % | 2,2 mil. RON | |
| 82 | 82.RMS CONTAINER SRL▼ 27 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 41,9 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 83 | 83.NCS CONTRACT MEDIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 41,6 %▲ 92,2 % | ▲ 92,2 % | 2 mil. RON | |
| 84 | 84.CALIADRA SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 41,4 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 254,6 K RON | |
| 85 | 85.EURO MANAGEMENT GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 40,6 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 292,3 K RON | |
| 86 | 86.MICOR RETAIL SRL▲ 59 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 40,1 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 567,9 K RON | |
| 87 | 87.MULTI PROFESSIONAL SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 40,1 %▲ 182,5 % | ▲ 182,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 88 | 88.AYVENS SERVICE CENTER S.R.L.▲ 30 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 39,9 %▲ 53 % | ▲ 53 % | 3,4 mil. RON | |
| 89 | 89.BFK EDUCATION SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 39,7 %— | — | 485,8 K RON | |
| 90 | 90.AR GENERAL SERVICES SRL▼ 63 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 39,6 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 578,2 K RON | |
| 91 | 91.PRORELD SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 39,5 %▲ 90,3 % | ▲ 90,3 % | 314,8 K RON | |
| 92 | 92.VIDEO ZOOM MEDIA S.R.L.▼ 55 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 39 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 338,5 K RON | |
| 93 | 93.DARI TOP TRANS SRL▼ 70 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 38,9 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 141,6 K RON | |
| 94 | 94.PETRO CARMIL SRL▲ 210 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 38,6 %▲ 121 % | ▲ 121 % | 269,5 K RON | |
| 95 | 95.OCTOGON ESTHÉTIQUE LONGÉVITÉ S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 38,6 %— | — | 122,7 K RON | |
| 96 | 96.FREE SENSES SRL▼ 82 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 38,3 %▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 600 K RON | |
| 97 | 97.YANIS BIJOUX SRL▲ 45 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 38 %▲ 51,9 % | ▲ 51,9 % | 186,6 K RON | |
| 98 | 98.TAKEO BUSINESS GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,4 %▲ 122,5 % | ▲ 122,5 % | 51,4 K RON | |
| 99 | 99.NORD PROPERTY INVESTMENTS SRL▼ 48 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,3 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 699,7 K RON | |
| 100 | 100.SAM EXCLUSIVE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37 %▲ 91,9 % | ▲ 91,9 % | 158,6 K RON |