COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Brașov după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2012

187 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 10 %, iar liderul atinge 174,3 %.

FirmăCAGR 3 ani
ASONIDO SRLnou174,3 %▲ 107,1 %
BIZHUNG CRON SRLnou142,1 %▼ 88,9 %
BUCIUMUL TRANSILVANIEI SRL▲ 83128,3 %▲ 652,7 %
CREMBURG SRLnou111,1 %▲ 373,6 %
DELIANA SRL▲ 193,1 %▲ 20,3 %
D.Y INTERNATIONAL SRLnou86,4 %▲ 114,3 %
CONSOFT SRLnou81,4 %▲ 366 %
TINECOM SRLnou76,3 %▲ 147,4 %
VILA MARIA SRLnou76,1 %▼ 15,5 %
MEGACON SRLnou67,5 %▼ 36,7 %
ARENA HOTELS SRLnou63 %▲ 39,1 %
ALEXUCA DEVELOPMENT SRLnou61,2 %▲ 6,6 %
ALDAR REZIDENTIAL SRLnou60,2 %▲ 10 %
LOMI LOMI SRLnou58 %▼ 3,9 %
POIANA RASNOAVEI SRL▲ 557,3 %▲ 11 %
BRAN TURIST TRAVEL SRLnou54,3 %▲ 19,2 %
ARILEN IMPEX SRL=54,2 %▲ 45,6 %
FLODEM MOBIL SRLnou47,9 %▲ 17,7 %
OLIN FOODS SRL▼ 346,2 %▲ 40,8 %
RIOMATEX SRL▲ 1444,5 %▲ 50,2 %
SAM-NICE SRL▼ 2043,3 %▲ 28,5 %
EMICO SRL▲ 1442,2 %▲ 6 %
JUST COFFEE SRLnou41,4 %▲ 9,7 %
HERALDIC CLUB SRLnou40,2 %▲ 595 %
FRAMARTUR SRL▲ 6337,6 %▲ 66,9 %
MARIENBURG COMERT SRLnou36,9 %▲ 4,3 %
H.P. TOWER SRL▼ 2336,1 %▲ 122,1 %
GORUX SRL▼ 1935,7 %▲ 12,1 %
FANCEA PROD SRL▲ 433,1 %▲ 14 %
NEVROMEDSAN SRLnou31,2 %▲ 150,2 %
PAPA BOOM SRLnou29,8 %▼ 15,6 %
STARDUST SRLnou29 %▲ 28,6 %
GENERAL NORDIK SRLnou29 %▲ 31,7 %
DELTA VACANTA SRLnou28,5 %▲ 198,8 %
MIGAR TOUR SRLnou27,4 %▲ 22,2 %
ALPIN 2003 SRL▲ 1127,3 %▲ 25,2 %
LEMPES-CONSTRUCT SRLnou27,3 %▼ 71,6 %
VILA BRAN SRL▼ 126 %▲ 6,8 %
BRADUS INVEST SRL▼ 1025,9 %▲ 16,7 %
FORGES PRODUCTION SRLnou25,3 %▼ 49,8 %
LEROIV TRANS SRL▲ 3024,7 %▲ 13,4 %
PROFILIS IMPEX SRLnou24,7 %▲ 220,4 %
TEO LUNCH SRLnou23,9 %▲ 129,6 %
FINTINITA CRAIESEI SRL▲ 223,8 %▲ 15,9 %
EGOISTE SRL▲ 6723,7 %▲ 8,7 %
LA-TEI SRLnou23,5 %▲ 66,3 %
COMIX SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCAnou23,4 %▲ 4,3 %
ROM-JAGER SRL▼ 3623,1 %▼ 61,3 %
PAULO IMPEX SRL▲ 3122,8 %▲ 69,1 %
MAGIK RUSTIK 2006 SRLnou22,4 %▲ 60,2 %
V.L.B. TOUR SRL▼ 622,1 %▲ 13,2 %
HILL TOUR SRLnou21,5 %▲ 43,7 %
LUCI TOUR IOANA SRL▼ 1021,3 %▼ 28,2 %
DERBY SRL▼ 420,7 %▲ 41,5 %
DALV SRL▲ 3920 %▲ 0,8 %
PRESTIGE IMPEX SRLnou19,8 %▲ 9,9 %
ALTIUS SRL▼ 4619,8 %▲ 4,2 %
KEOPS CAFE SRLnou19,7 %▲ 91,9 %
GARBI HOLIDAYS SRLnou18,8 %▼ 65,5 %
LIBERTY PROMOTION SRLnou17,9 %▲ 28 %
BUTUM SRL▲ 2917,6 %▼ 0,5 %
TRAVELAND SRLnou17,5 %▲ 38,6 %
CASA VIOREL SRL▼ 3217,5 %▲ 16,4 %
SELDAS SRLnou17,3 %▼ 0,6 %
KOPE SRLnou16,4 %▲ 87 %
COMTIREX IMPEX 95 S.R.L.▲ 1616,2 %▲ 42,6 %
GAROFITA PIETREI CRAIULUI SRLnou15,7 %▲ 59,1 %
TRESOR-COM SRL▼ 6115,5 %▼ 60,9 %
PREDEAL HOLIDAYS SRLnou15,5 %▲ 14,7 %
CORTEXIM SRL▼ 1515,5 %▲ 4,7 %
COTOFANA IMPEX SRL▼ 4615,2 %▼ 13,9 %
SILCOMEX SRLnou14,9 %—
ELMAS FOODS SRL▼ 2114,9 %▲ 8 %
JUNIMEA SRL▼ 2314,9 %▲ 15,6 %
TISSOT FOOD SRL▼ 6113,8 %▲ 52,5 %
REPS SRLnou13,7 %▲ 28,9 %
PIZZA MUZICA ITALIANA SRLnou13,7 %▲ 14,2 %
XELABES SRLnou13,6 %▲ 61,2 %
DIGMA INTERNATIONAL SRLnou13,4 %▲ 20,4 %
LUC & MIR SRLnou13,4 %▲ 19,5 %
TEAM SPIRIT SRL▼ 5813 %▼ 1,5 %
D & C INVESTMENT SRLnou13 %▼ 62,6 %
CABANA JULIUS ROMER SRL▼ 4412,9 %▼ 17,1 %
COMPLEX HOTELIER POIANA URSULUI SRLnou12,7 %▲ 88,7 %
MOLY PLUS SRLnou12,5 %▲ 90,4 %
RESTAURANT NORMANDIE SRL▲ 712,3 %▲ 18,7 %
PENSIUNEA GENTIANA SRL▼ 8212,3 %▲ 4,8 %
WEBAR SRLnou12,2 %▲ 42,1 %
BV & PBV HOTELS SRLnou11,8 %▼ 16,6 %
N & C TURISM SRL▼ 5811,8 %▼ 2,4 %
GREEN HOLIDAY HOTELS SRL▼ 8811,3 %▼ 4,2 %
BRASROM SRLnou11,3 %▲ 32,2 %
BAR VLADIMAR SRLnou11,2 %▲ 17,8 %
STEFANESCU IMPEX SRL▲ 510,8 %▲ 29,9 %
ENTIAN COMSERV SRLnou10,6 %▲ 52,1 %
SURIMI COM SRL▼ 2310,5 %▼ 0,3 %
TRANSMANEC SRLnou10,4 %▲ 91,1 %
ROMITALYPAST SRL▼ 2110,3 %▲ 10,1 %
TODANI IMPEX SRLnou10,2 %▲ 36,1 %
GROUP ONE SRL▼ 4210 %▼ 5,3 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci