COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Brăila după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2017

214 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 13 %, iar liderul atinge 220,9 %.

FirmăCAGR 3 ani
NAMPO TRADE SRL▲ 9220,9 %▲ 794 %
ANYULMAGRO SRLnou190,3 %▼ 15 %
NYOLLGAS SRL▼ 1122,1 %▲ 83,8 %
AGRO SABFLO SRLnou107,5 %▲ 66,6 %
BĂDĂLAND COMPANY SRLnou102,7 %▲ 17,2 %
RADUCOMBAL AGRO SRLnou86,5 %▲ 3.272,3 %
MIHAZAM SRL▲ 480,6 %▲ 244,8 %
AGRISTATION SRLnou67,7 %▼ 9 %
TU AGRAR FARM SRLnou62,2 %▲ 43,8 %
FRESHPAN SRL▼ 662,2 %▼ 10,1 %
ISAVLAN AGRO SRL▲ 456,7 %▲ 38,6 %
OCTAGRISAB LAND SRLnou54,9 %▲ 12,7 %
IONOMIS SRLnou53,1 %▲ 513,8 %
MIHAPPLE SRL▲ 9352,3 %▲ 32 %
RODBUN FARM ONCEŞTI SRLnou51,2 %▲ 182,5 %
AGRODIRECT SRL▲ 248,6 %▲ 68,3 %
AGROGOLF SRL▲ 2248 %▲ 57,5 %
AGROFARM SERV SRL▲ 3141,8 %▲ 49,4 %
CONTUR SRL▲ 3341,8 %▲ 61,2 %
POMICOLA SRL▲ 11240,7 %▲ 12,7 %
GHERMANAGRAR SRL▲ 6339,7 %▲ 78,4 %
ECOSILV PROD SRL▲ 5739,4 %▲ 79,7 %
RIMVAS PROD COM SRLnou39,3 %▲ 61,4 %
PRICONS AGRICULTURE SRL▼ 1738,8 %▼ 63,3 %
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRAŢIA PARCULUI NATURAL BALTA MICĂ A BRĂILEI RA▲ 2835,2 %▲ 53,1 %
ALHUSSIN SRLnou34,7 %▲ 278,9 %
PISTEA COM SRL▲ 4234,2 %▲ 38,6 %
SILVIFOREST COM SRLnou33,3 %▲ 11,3 %
HORTICOLA LUNCA VECHE SRLnou33,2 %▲ 5,1 %
MIHAGRICOM SRL▼ 1332,8 %▲ 20,5 %
CIVDORA COMPANY EXIM SRL▲ 5832,5 %▲ 59,5 %
AGRIDED COM SRL▲ 4831,8 %▲ 14,2 %
ROCRIMEL SRL▼ 1031,3 %▲ 2 %
ROAGRITED TRANS SRLnou31,2 %▼ 3,7 %
EXPLOREAGRO SRLnou30,8 %▼ 1,4 %
HORTICOST SRL▼ 2729,4 %▲ 4,1 %
STEELFAN GRUP SRL▲ 729,2 %▲ 6,7 %
SC BRIBOGA CROP SRL▼ 1728,7 %▲ 11,1 %
ROMARPITA SRL▼ 2728,4 %▼ 22,7 %
AGRO AVMAR SRL▲ 728,2 %▲ 23,5 %
RINAMIA SRL▼ 427,3 %▼ 2,5 %
STAR KONSTANTINIDIS KONSTANTINOS & SONS SRL▲ 7326,9 %▼ 4,9 %
AGRO AVEVO SRL▼ 226,2 %▲ 8 %
AGRO PODARU SRL▲ 12925,9 %▲ 55,6 %
DOMINATOR LAND SRL▲ 10825,1 %▲ 12,8 %
AGRURFEND SRL▼ 624,7 %▼ 3,3 %
POENARIU FARM SRLnou24,7 %▲ 55,1 %
GEMAREN AGRO SRL▼ 1524,1 %▲ 0,1 %
TEFAGER AGRO SRL▼ 2923,8 %▲ 17,4 %
AGRORIVA SRLnou23,6 %▲ 77,6 %
VILLABACO SRL▼ 3523,5 %▼ 32,9 %
FROGOR AGRO SRLnou23,4 %▲ 11,2 %
ZANCOOL SRL▲ 222,7 %▲ 17,8 %
AGROSILGO SRL▼ 2722,7 %▲ 31,8 %
PROD FRUITS TRADE SRL▼ 2421,8 %▼ 7,6 %
SORIFAN SRL▲ 1921,5 %▼ 9,2 %
AGROZOOSTREZ SRLnou21,4 %▲ 6,7 %
BLACK EARTH ROM SRL▼ 1520,8 %▲ 15,7 %
BRAGRO SRLnou20,2 %▲ 64,2 %
MARDENDANIS SRLnou20,1 %▼ 19,6 %
EORELA AGROCOM SRL▲ 7620 %▲ 13 %
STOALGEO SRL▼ 3220 %▼ 15,3 %
NELTIC AGRO SRL▲ 1519,8 %▲ 2,4 %
MADRIAS COM SRL▲ 11119,6 %▲ 25,7 %
AGROTURISM IMPEX SRL▲ 1119,5 %▲ 23,2 %
AGROTON LEG SRLnou19,2 %▲ 33,9 %
RIFSOL IMPEX SRL▼ 4318,9 %▼ 18,7 %
GREENLAND SRL▲ 7618,7 %▼ 10,5 %
PRACTIC SERV SRL▲ 8518,6 %▲ 5,8 %
FERMALIMENT SRL▼ 2218,3 %▼ 3,3 %
GENETICA AGRO SRL▲ 6217,7 %▲ 4,7 %
AGROBAT SRL▲ 4516,9 %▲ 14,3 %
FERMA SCHEI SRL▼ 216,8 %▲ 5,5 %
DIACRIS PROD SRL▲ 8716,5 %▲ 38,4 %
TRYCRIS AGRO SRLnou16,4 %▲ 85,5 %
SORIBAT AGRO SRLnou16,2 %▲ 43,1 %
GEVITEX SAnou16 %▲ 34,6 %
POPALEX COM SRL▼ 5615,9 %▲ 2,3 %
GRADESCHI PROD SRL▲ 5615,8 %▲ 1,6 %
GEFER IMPEX SRLnou15,8 %▲ 1,9 %
EUROSEM - BIOAGRIVOR SRL▲ 3315,7 %▼ 6,8 %
AYALON COMPANY SRL▼ 1515,5 %▲ 18,3 %
GROPENEANU COM SRLnou15,3 %▲ 95,3 %
AGROMEC ROMANU SAnou14,8 %▲ 63,8 %
AGRO RELIDOB SRL▼ 2114,6 %▲ 8,4 %
AGRO DANIEL SRL▲ 5914,5 %▲ 1,5 %
SOFALEX SRL▲ 7714,3 %▲ 23,5 %
GRAND ABAMAB SRL▼ 6014,3 %▼ 11,4 %
GILFOR SRL▼ 3514,3 %▲ 1,9 %
AMIPEDRO SRL▼ 5414,2 %▲ 8 %
FAGADUIALA SERV COM SRL▼ 2514,1 %▲ 6,7 %
DACOMI AGRO SRL▲ 8814,1 %▼ 5,1 %
ELSTACI AGRO SRL▼ 4313,9 %▼ 7,7 %
TATU PROD SRL▲ 4713,8 %▲ 52,1 %
AGRAR-M SERV SRL▲ 3213,8 %▲ 21,8 %
HORTICOLA DUNAREA SAnou13,8 %▲ 760,8 %
RADIALL SERVICE SRL▲ 4113,8 %▲ 33,5 %
AGMA SERVOCOM SRL▲ 1513,2 %▼ 3,7 %
CHARON AGRO SRL▲ 4013,2 %▲ 43,1 %
DARIA COSMI SRL▲ 3613 %▼ 0,8 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Brăila

CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
450 firme · 1,8 mld. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
17 firme · 81 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
24 firme · 28,5 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
16 firme · 28,2 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
5 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
7 firme · 14 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
6 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
4 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
5 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
5 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
1 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
7 firme · 928,6 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
4 firme · 881,2 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
6 firme · 336,4 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
2 firme · 310,6 K RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
1 firme · 44,4 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
4 firme · 19,7 K RON
CAEN 0311
Pescuitul maritim
1 firme · 0 RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
2 firme · 0 RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
3 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci