Top 100 firme — Activități profesionale, Vâlcea după cifră de afaceri în 2017
711 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 145,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 219,2 K RON, iar liderul atinge 62,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - I.C.S.I. RAMNICU VALCEA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 62,9 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 217,6 K RON | |
| 2 | 2.ELECTROVALCEA SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 11,8 mil. RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 312 K RON | |
| 3 | 3.JUST CONSULTING SRL= | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 5 mil. RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 462,5 K RON | |
| 4 | 4.VLADI PROJECT ENGINEERING S.R.L.▲ 3 | Sat Dobriceni, Comuna Stoeneşti, Vâlcea | 4,8 mil. RON▲ 120 % | ▲ 120 % | 137,4 K RON | |
| 5 | 5.CONERO MANAGEMENT SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,2 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 79,8 K RON | |
| 6 | 6.PREDCONSULT SRL= | Sat Călina, Comuna Prundeni, Vâlcea | 2,7 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 533,1 K RON | |
| 7 | 7.DUANIS SRL▼ 2 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 2,3 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 61,1 K RON | |
| 8 | 8.DARO PROIECT SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,2 mil. RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 185 K RON | |
| 9 | 9.CONSINSTAL ENERGY SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,9 mil. RON▲ 201,8 % | ▲ 201,8 % | 93,6 K RON | |
| 10 | 10.COZIA CONCEPT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,9 mil. RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 206,3 K RON | |
| 11 | 11.MOBILE VET S.R.L.▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 105,9 K RON | |
| 12 | 12.MARKET IMPACT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | -188,4 K RON | |
| 13 | 13.LAMA-MED SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 190,8 K RON | |
| 14 | 14.NORY VET SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 354,7 K RON | |
| 15 | 15.SONUX CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 258,4 K RON | |
| 16 | 16.TURBINE ENGINEERING S.R.L.▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 48,8 K RON | |
| 17 | 17.BIGREEN ENGINEERING INFRASTRUCTURE S.R.L.▲ 33 | Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 181,6 % | ▲ 181,6 % | 723,6 K RON | |
| 18 | 18.RIONVIL SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 516 K RON | |
| 19 | 19.CONS - DRUM SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 438,2 K RON | |
| 20 | 20.LACUDAS SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 99,3 % | ▲ 99,3 % | 568,3 K RON | |
| 21 | 21.PROJECT IMPLEMENT CONSULT SRL▲ 33 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 948,3 K RON▲ 155,2 % | ▲ 155,2 % | 553 K RON | |
| 22 | 22.MONIVET SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 928,4 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 127,7 K RON | |
| 23 | 23.VALMAB TRADE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 913,1 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 22,6 K RON | |
| 24 | 24.EXTRAVET-SERV SRL▲ 101 | Sat Popeşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | 901,2 K RON▲ 385,2 % | ▲ 385,2 % | 4,2 K RON | |
| 25 | 25.COMALTRONIC SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 896,1 K RON▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 47,5 K RON | |
| 26 | 26.TARRM SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 882,2 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 32 K RON | |
| 27 | 27.ATLAS TOUR SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 846,4 K RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 143 K RON | |
| 28 | 28.ARHINET PLUS SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 788,2 K RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 309,7 K RON | |
| 29 | 29.IMA DOWNSTREAM S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 709,4 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 133,2 K RON | |
| 30 | 30.EUCONS SRL▼ 18 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 607,3 K RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 174,3 K RON | |
| 31 | 31.LACUENTA SRL▲ 27 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 600,6 K RON▲ 83,2 % | ▲ 83,2 % | 76 K RON | |
| 32 | 32.ARASON SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 589,6 K RON▼ 33 % | ▼ 33 % | -127,5 K RON | |
| 33 | 33.PROMARKETING SRL▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 585,9 K RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 447,3 K RON | |
| 34 | 34.CORYBELA SRL▲ 1 | Oraş Bălceşti, Vâlcea | 560,1 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 1,4 K RON | |
| 35 | 35.GRUP CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 558,6 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 254,6 K RON | |
| 36 | 36.DIRECTION FOR BUSINESS GRUP SRL▲ 2 | Sat Popeşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | 551,4 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 2,1 K RON | |
| 37 | 37.NUCLEUL DE PROIECTARE SRL-D▲ 51 | Sat Buzdugan, Comuna Păuseşti, Vâlcea | 544,8 K RON▲ 150,1 % | ▲ 150,1 % | 87,7 K RON | |
| 38 | 38.STEINORT SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 520 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 25,1 K RON | |
| 39 | 39.EVILEX SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 517,1 K RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 199 K RON | |
| 40 | 40.BEFAC SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 512,4 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 168,6 K RON | |
| 41 | 41.MODDRUM CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 493,5 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 342,9 K RON | |
| 42 | 42.NDE VISREM SRL= | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 485,4 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 305,1 K RON | |
| 43 | 43.PURICE ADRIANA CABINET VETERINAR SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 456 K RON▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 20,4 K RON | |
| 44 | 44.MCT COUNT SRL▲ 28 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 455,6 K RON▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 82,8 K RON | |
| 45 | 45.EAP CONSULTING SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 444 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 309,2 K RON | |
| 46 | 46.MTEM CONSULTING SRL▲ 87 | Sat Milcoiu, Comuna Milcoiu, Vâlcea | 438,2 K RON▲ 149,5 % | ▲ 149,5 % | 350,3 K RON | |
| 47 | 47.GTF VÂLCEA S.R.L.▲ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 428,4 K RON▲ 55 % | ▲ 55 % | 163,7 K RON | |
| 48 | 48.HAM CONSULTING SRL▲ 65 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 417,4 K RON▲ 111,4 % | ▲ 111,4 % | 46,9 K RON | |
| 49 | 49.POD CONS SRL▼ 9 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 390,8 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 143,8 K RON | |
| 50 | 50.GISNICOL GEOCAD S.R.L.▼ 11 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 389 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | -32,3 K RON | |
| 51 | 51.VERING DF S.R.L.▲ 115 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 384,5 K RON▲ 187,1 % | ▲ 187,1 % | 130,6 K RON | |
| 52 | 52.HWG CONSULTING SRL▲ 34 | Sat Bratia din Deal, Comuna Galicea, Vâlcea | 382,4 K RON▲ 74 % | ▲ 74 % | 155,7 K RON | |
| 53 | 53.ETIAN CONSULT SRL▲ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 376,8 K RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 290,6 K RON | |
| 54 | 54.G-TRADE S.R.L.▲ 313 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 376,5 K RON▲ 1.441,4 % | ▲ 1.441,4 % | 332,3 K RON | |
| 55 | 55.FARMACIA ANIMAL MIB S.R.L.▲ 259 | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 374,8 K RON▲ 811,1 % | ▲ 811,1 % | 10,7 K RON | |
| 56 | 56.CAPED CONSULT SRL▲ 68 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 357,6 K RON▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 149,6 K RON | |
| 57 | 57.CLUSTER SENSE S.R.L.▼ 25 | Sat Faureşti, Comuna Făureşti, Vâlcea | 357,3 K RON▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 38,9 K RON | |
| 58 | 58.LABORATOR X-RAY SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 355,4 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 100 K RON | |
| 59 | 59.FLAVISTA AGE S.R.L.▲ 59 | Sat Măciuceni, Comuna Măciuca, Vâlcea | 353,9 K RON▲ 82,4 % | ▲ 82,4 % | 47,7 K RON | |
| 60 | 60.GEOMETRIC SRL▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 350,7 K RON▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | 163,7 K RON | |
| 61 | 61.DIMARO SRL▲ 55 | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | 335,3 K RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 42,7 K RON | |
| 62 | 62.SUDURI SPECIALE SRL▲ 68 | Sat Negreni, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 334,8 K RON▲ 88 % | ▲ 88 % | 119,7 K RON | |
| 63 | 63.DOCTOR MOLDOVEANU ALEXANDRA CABINET VETERINAR SRL▲ 31 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 332,8 K RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 32,9 K RON | |
| 64 | 64.AUDIT CONSULTING ŞTEFĂNESCU MARIA S.R.L.▲ 38 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 330,4 K RON▲ 61 % | ▲ 61 % | 253,9 K RON | |
| 65 | 65.RORAVET SERV S.R.L.= | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 328 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 66,2 K RON | |
| 66 | 66.ARHIGRUP SRL▼ 38 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 324,1 K RON▼ 52 % | ▼ 52 % | 24 K RON | |
| 67 | 67.RAMCONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 315,3 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 106,2 K RON | |
| 68 | 68.TRUŞCĂ AUTO SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 13 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 312,7 K RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 62 K RON | |
| 69 | 69.TMT MECHANICAL TECHNICAL SERV S.R.L.▼ 20 | Sat Negreni, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 312,6 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 238,8 K RON | |
| 70 | 70.ALIDESIGN SRL▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 310,9 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 2,1 K RON | |
| 71 | 71.INTELIGIS TOP S.R.L.▲ 202 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 304,8 K RON▲ 429,9 % | ▲ 429,9 % | 62,2 K RON | |
| 72 | 72.GIS PLAN SOLUTION SRL▲ 132 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 304,5 K RON▲ 181,2 % | ▲ 181,2 % | 77,8 K RON | |
| 73 | 73.SUPERCARGO SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 302,5 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 30,9 K RON | |
| 74 | 74.HOSTEAM MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 300,2 K RON— | — | — | 4,2 K RON |
| 75 | 75.JOC-ART SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 296,9 K RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 40,5 K RON | |
| 76 | 76.ŞOREGA-VET SRL▼ 16 | Sat Copăceni, Comuna Racoviţa, Vâlcea | 295,7 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 57,8 K RON | |
| 77 | 77.CONEXPERT SRL▼ 32 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 294,6 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 159,8 K RON | |
| 78 | 78.DIELECTRA SRL▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 293,8 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 111,4 K RON | |
| 79 | 79.AUDIPREST SRL▲ 52 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 286,5 K RON▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 91,1 K RON | |
| 80 | 80.ZOTAS SERVICE SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 283,6 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 156,7 K RON | |
| 81 | 81.PROCEL SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 274,9 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 100 K RON | |
| 82 | 82.COMETEX LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 274,3 K RON— | — | — | 19,8 K RON |
| 83 | 83.ROAD CONSULTING SRL▼ 42 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 271,2 K RON▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | 45,7 K RON | |
| 84 | 84.P& T CONSULTING S.R.L.▲ 383 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 267 K RON— | — | 188,6 K RON | |
| 85 | 85.STANICA CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 266,7 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 91,5 K RON | |
| 86 | 86.OPTIMUM GEOTEHNIC SRL▲ 113 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 264,2 K RON▲ 141,5 % | ▲ 141,5 % | 107,3 K RON | |
| 87 | 87.RZ SPORT MANAGEMENT SRL▼ 25 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 263,6 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 8,1 K RON | |
| 88 | 88.PUBLICITAR COM SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 256,8 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 13,3 K RON | |
| 89 | 89.PODRUM PROIECT SRL▼ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 256,8 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 191,3 K RON | |
| 90 | 90.CONSMETROTEST SRL▼ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 254,8 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 59,8 K RON | |
| 91 | 91.RAVI CONSULT SRL▲ 46 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 239,9 K RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 42,7 K RON | |
| 92 | 92.BIOSAN SRL▲ 11 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 239,7 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 41,6 K RON | |
| 93 | 93.TUVET PHARM S.R.L.▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 239,3 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 47 K RON | |
| 94 | 94.ID TRANSFER SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 232,3 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 103,7 K RON | |
| 95 | 95.STEFANYSERV SRL▼ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 232 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 15,2 K RON | |
| 96 | 96.STEROM CTS S.R.L.▼ 19 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 221 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 11,3 K RON | |
| 97 | 97.BĂLTEANU CONTEXPERT S.R.L.▲ 103 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 219,9 K RON▲ 101,2 % | ▲ 101,2 % | 114,5 K RON | |
| 98 | 98.NTX PROJEKT SRL▲ 73 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | 219,8 K RON▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 121,6 K RON | |
| 99 | 99.BĂLTEANU SERVCONT S.R.L.nou | Oraş Băbeni, Vâlcea | 219,4 K RON— | — | — | 100 K RON |
| 100 | 100.CRINESTAR EVENTS S.R.L.▼ 10 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 219,2 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 38,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vâlcea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
239 firme · 208,9 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
134 firme · 44,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
62 firme · 43,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
43 firme · 35 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
98 firme · 33,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
115 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
51 firme · 20,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
61 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
29 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
18 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
76 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
7 firme · 2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
13 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 960 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
4 firme · 416,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 409,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 363,3 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 97,6 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 35 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 12 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 300 RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 0 RON