Top 100 firme — Activități profesionale, Vâlcea după cifră de afaceri în 2010
554 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 116,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 149,9 K RON, iar liderul atinge 34,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - I.C.S.I. RAMNICU VALCEA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 34,3 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 354,9 K RON | |
| 2 | 2.ELECTROVALCEA SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 27,4 mil. RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 716,9 K RON | |
| 3 | 3.DESIGNRO SA= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,9 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 141,1 K RON | |
| 4 | 4.ACVIL GROUP SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,8 mil. RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 365,7 K RON | |
| 5 | 5.DISTINS SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,4 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 24,5 K RON | |
| 6 | 6.DARO PROIECT SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,3 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 897,5 K RON | |
| 7 | 7.DATCON EXPERT SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 441,9 K RON | |
| 8 | 8.JUST CONSULTING SRL▲ 23 | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 1,8 mil. RON▲ 231 % | ▲ 231 % | 134,8 K RON | |
| 9 | 9.INTELIGIS SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 1,4 K RON | |
| 10 | 10.COZIA CONCEPT S.R.L.▲ 58 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 552,5 % | ▲ 552,5 % | 216,5 K RON | |
| 11 | 11.PREDCONSULT SRL▲ 103 | Sat Călina, Comuna Prundeni, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 949 % | ▲ 949 % | 91,9 K RON | |
| 12 | 12.TEXCONF SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | -98 K RON | |
| 13 | 13.INITIAL ADVISORY SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 126,7 % | ▲ 126,7 % | -14,9 K RON | |
| 14 | 14.ATLAS TOUR SRL▲ 32 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 187,6 % | ▲ 187,6 % | 242,1 K RON | |
| 15 | 15.RZ SPORT MANAGEMENT SRL▲ 35 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 187,8 % | ▲ 187,8 % | 620,5 K RON | |
| 16 | 16.MARKET IMPACT SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1 mil. RON▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 4,9 K RON | |
| 17 | 17.GTE CONSTRUCT SRL▲ 47 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 948,4 K RON▲ 247,6 % | ▲ 247,6 % | 40,2 K RON | |
| 18 | 18.ARHINET PLUS SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 839,3 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 44,5 K RON | |
| 19 | 19.STINADESIGN SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 726,4 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -91,9 K RON | |
| 20 | 20.LABORATOR X-RAY SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 717,9 K RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 209,2 K RON | |
| 21 | 21.LEX EDO SRL▲ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 704 K RON▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 47,4 K RON | |
| 22 | 22.CONSINSTAL ENERGY SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 670,2 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 108,9 K RON | |
| 23 | 23.TARRM SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 656,5 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 3,9 K RON | |
| 24 | 24.VIROTEHNIC SRL▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 643,9 K RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 154 K RON | |
| 25 | 25.GLOBAL DEVELOPMNET CONCEPT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 579,2 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | -7,7 K RON | |
| 26 | 26.CONSULTINVEST SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 552,7 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 3,8 K RON | |
| 27 | 27.ARHIGRUP SRL▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 543,1 K RON▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 112,6 K RON | |
| 28 | 28.IMPECABIL SRL▲ 29 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 498,7 K RON▲ 72 % | ▲ 72 % | 6,7 K RON | |
| 29 | 29.BEFAC SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 497,5 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 143,4 K RON | |
| 30 | 30.LACUDAS SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 480,8 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | 20,3 K RON | |
| 31 | 31.GRUP CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 470,7 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 23,3 K RON | |
| 32 | 32.RIONVIL SRL▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 463,7 K RON▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | 888 RON | |
| 33 | 33.PRACTIK ART COMPANY SRL▲ 40 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 451,9 K RON▲ 88,9 % | ▲ 88,9 % | 6,8 K RON | |
| 34 | 34.PROMARKETING SRL▲ 26 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 444,8 K RON▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 329 K RON | |
| 35 | 35.MAC-A.P.C. SRL▲ 6 | Oraş Băile Govora, Vâlcea | 411,9 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 30,8 K RON | |
| 36 | 36.NDE VISREM SRL▲ 45 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 401,7 K RON▲ 82,8 % | ▲ 82,8 % | 194,5 K RON | |
| 37 | 37.CRINESTAR SRL▼ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 391,6 K RON▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | 20,9 K RON | |
| 38 | 38.EAP CONSULTING SRL▲ 45 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 353,8 K RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 136,7 K RON | |
| 39 | 39.MINIVET PRO SRL▲ 45 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 348,3 K RON▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | 33,4 K RON | |
| 40 | 40.ELINVEST SRL▼ 30 | Sat Zăvideni, Comuna Prundeni, Vâlcea | 344,6 K RON▼ 73 % | ▼ 73 % | 11,3 K RON | |
| 41 | 41.INSTALCONSULT SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 333,1 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 142 K RON | |
| 42 | 42.PROMEO MEDIA SRL▲ 1 | Sat Dăeşti, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 332,8 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 6,6 K RON | |
| 43 | 43.DAN TUDOR SRL▲ 29 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 325,9 K RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 94,6 K RON | |
| 44 | 44.STEFANYSERV SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 318,5 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 1,1 K RON | |
| 45 | 45.PUBLICITAR COM SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 312,8 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -129,4 K RON | |
| 46 | 46.DOX DESIGN SRL▲ 50 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 304,6 K RON▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 8,9 K RON | |
| 47 | 47.LAMA-MED SRL▲ 365 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 302,2 K RON▲ 9.495,3 % | ▲ 9.495,3 % | 41,7 K RON | |
| 48 | 48.CEREX CONSULTING SRL▲ 72 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 299,1 K RON▲ 114,9 % | ▲ 114,9 % | 62,5 K RON | |
| 49 | 49.JOC-ART SRL▲ 26 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 296,4 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 31,7 K RON | |
| 50 | 50.FLEXCON SRL▼ 28 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 289,3 K RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 108,4 K RON | |
| 51 | 51.METALIZARI INDUSTRIALE SRL▼ 27 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 273,1 K RON▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | 30,3 K RON | |
| 52 | 52.VILARED SRL▲ 6 | Sat Văratici, Comuna Costeşti, Vâlcea | 269,2 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 10,4 K RON | |
| 53 | 53.STRATEGIC CONSULTING SRL▲ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 265,7 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 696 RON | |
| 54 | 54.O.M.N. PROIECT SRL▲ 213 | Sat Padina, Comuna Amărăşti, Vâlcea | 263,9 K RON▲ 591,4 % | ▲ 591,4 % | 173,1 K RON | |
| 55 | 55.TOPO BUSINESS TEAM 3D S.R.L.▲ 33 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 260,4 K RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 18,7 K RON | |
| 56 | 56.EVILEX SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 253,1 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 9,9 K RON | |
| 57 | 57.ESENTIAL SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 252,9 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 48,8 K RON | |
| 58 | 58.RUMEXCOM SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 240,7 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 1,3 K RON | |
| 59 | 59.HATY CONSULT SRL▲ 294 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 239,5 K RON▲ 1.725,3 % | ▲ 1.725,3 % | 15,6 K RON | |
| 60 | 60.FARMASERV SRL▲ 53 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 237,5 K RON▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | 73,9 K RON | |
| 61 | 61.RAMCONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 237,3 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 24,5 K RON | |
| 62 | 62.VIA POD PROIECT SRL▼ 47 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 231 K RON▼ 79,2 % | ▼ 79,2 % | 27,1 K RON | |
| 63 | 63.PODRUM PROIECT SRL▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 230,9 K RON▼ 38 % | ▼ 38 % | 75 K RON | |
| 64 | 64.CAPED CONSULT SRL▲ 60 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 230 K RON▲ 74,8 % | ▲ 74,8 % | 51,5 K RON | |
| 65 | 65.TOPDESIGN SRL▲ 20 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 227,8 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 71,7 K RON | |
| 66 | 66.POD CONS SRL▲ 11 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 218 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 11,1 K RON | |
| 67 | 67.ROMAUDIT SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 217,6 K RON▼ 27 % | ▼ 27 % | 136,3 K RON | |
| 68 | 68.TAMEX SRL▼ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 213,6 K RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 33,8 K RON | |
| 69 | 69.STARSIN CON SRL▲ 160 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 209,8 K RON▲ 267,9 % | ▲ 267,9 % | -26,8 K RON | |
| 70 | 70.AEROKALT SRL▲ 254 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 208,1 K RON▲ 1.010 % | ▲ 1.010 % | 10 K RON | |
| 71 | 71.CLEAR VIEW CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 204 K RON— | — | — | 15,7 K RON |
| 72 | 72.BOGALEX CONSULTING SRL▲ 124 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 202,5 K RON▲ 160,3 % | ▲ 160,3 % | 60,2 K RON | |
| 73 | 73.PROPRAMM SRL▼ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 201,6 K RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 106,8 K RON | |
| 74 | 74.DIELECTRA SRL▼ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 198,8 K RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 0 RON | |
| 75 | 75.STAR CONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 194,9 K RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | -46,8 K RON | |
| 76 | 76.HIDROTOP SRL▲ 33 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 194,3 K RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 63,7 K RON | |
| 77 | 77.FERGUS EXPERT SRL▲ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 190,1 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -52,3 K RON | |
| 78 | 78.VALEREXIM SRL▲ 44 | Sat Mateeşti, Comuna Mateeşti, Vâlcea | 188,7 K RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 2,9 K RON | |
| 79 | 79.EUROFOND PROIECTE SRL▲ 354 | Sat Zăvideni, Comuna Prundeni, Vâlcea | 188,1 K RON— | — | 6,6 K RON | |
| 80 | 80.PROINVEST SRL▼ 74 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 185,7 K RON▼ 90,3 % | ▼ 90,3 % | 12,4 K RON | |
| 81 | 81.ANALYZ PLAN SRL▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 180,1 K RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 12,5 K RON | |
| 82 | 82.CONSINLIFE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 178,5 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 64,2 K RON | |
| 83 | 83.ZDN CONSULTING SRL▲ 331 | Sat Bratia din Deal, Comuna Galicea, Vâlcea | 172,6 K RON▲ 5.653,6 % | ▲ 5.653,6 % | 5,2 K RON | |
| 84 | 84.BIGAD SRL▲ 61 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 170,2 K RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 40,8 K RON | |
| 85 | 85.NONEY SRL▼ 43 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 169,8 K RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | -7,6 K RON | |
| 86 | 86.OLTCONSULT SRL▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 168 K RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | -41,5 K RON | |
| 87 | 87.ARASON SRL▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 166,9 K RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | -28,8 K RON | |
| 88 | 88.PROVICAD SRL▲ 102 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 166,7 K RON▲ 107,1 % | ▲ 107,1 % | 50 K RON | |
| 89 | 89.STANICA CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 166,3 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -2 K RON | |
| 90 | 90.SEMTEX SRL▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 166,3 K RON▼ 30 % | ▼ 30 % | 3,5 K RON | |
| 91 | 91.RAVI CONSULT SRL▼ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 165,6 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 30,5 K RON | |
| 92 | 92.COVRESCU SRL▲ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 164,1 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 57,6 K RON | |
| 93 | 93.DANUTZ EXPERT SRL▼ 32 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 163,7 K RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 3,6 K RON | |
| 94 | 94.ARHICOMPLEX SRL▲ 14 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 163,6 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 74,1 K RON | |
| 95 | 95.ID TRANSFER SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 161,7 K RON— | — | — | 50,5 K RON |
| 96 | 96.ARHISPACE SRL▲ 235 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 160,2 K RON▲ 798 % | ▲ 798 % | 60,6 K RON | |
| 97 | 97.GIOSAN CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 159,1 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 36,4 K RON | |
| 98 | 98.EUROCONSULT SRL▲ 144 | Sat Gura Văii, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 157,8 K RON▲ 209,8 % | ▲ 209,8 % | 1 K RON | |
| 99 | 99.CONSULT TEHNIC SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 150,6 K RON— | — | 70,8 K RON | |
| 100 | 100.ROBVET SRL▲ 11 | Sat Mogeşti, Comuna Slătioara, Vâlcea | 149,9 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 30 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vâlcea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
239 firme · 208,9 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
134 firme · 44,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
62 firme · 43,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
43 firme · 35 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
98 firme · 33,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
115 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
51 firme · 20,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
61 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
29 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
18 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
76 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
7 firme · 2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
13 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 960 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
4 firme · 416,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 409,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 363,3 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 97,6 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 35 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 12 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 300 RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 0 RON