Top 100 firme — Activități profesionale, Vâlcea după scădere cifră de afaceri în 2025
203 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -35,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -91,3 K RON, iar liderul atinge -2,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.HAM CONSULTING SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -2,5 mil. RON▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | -711,4 K RON | |
| 2 | 2.CLUSTER SENSE S.R.L.▲ 3 | Sat Faureşti, Comuna Făureşti, Vâlcea | -2,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -677,7 K RON | |
| 3 | 3.RZ SPORT MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | -1,8 mil. RON▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 284,8 K RON | |
| 4 | 4.DIGITAL AI MASTER S.R.L.nou | Sat Titireci, Comuna Buneşti, Vâlcea | -1,7 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -53,8 K RON | |
| 5 | 5.ARTAROM SRLnou | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | -1,5 mil. RON▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 6,9 K RON | |
| 6 | 6.99 VEHICLES MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,1 mil. RON▼ 38 % | ▼ 38 % | 32,8 K RON | |
| 7 | 7.TURBINE ENGINEERING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1 mil. RON▼ 99,2 % | ▼ 99,2 % | -294,6 K RON | |
| 8 | 8.SVL PROEC S.R.L.▲ 69 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -905,4 K RON▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 152 K RON | |
| 9 | 9.POLYMER TECHNOLOGY CONSULTING S.R.L.▲ 24 | Sat Romani, Oraş Băbeni, Vâlcea | -887,4 K RON▼ 62,4 % | ▼ 62,4 % | 159,1 K RON | |
| 10 | 10.E.D.C. PROSPICIO S.R.L.nou | Sat Vlăduceni, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | -731,3 K RON▼ 60 % | ▼ 60 % | 160,9 K RON | |
| 11 | 11.SEB DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -709,2 K RON▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | 97,3 K RON | |
| 12 | 12.DIMARO SRLnou | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | -700,4 K RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 134,2 K RON | |
| 13 | 13.ELTOPO S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -614,6 K RON▼ 64 % | ▼ 64 % | 141,8 K RON | |
| 14 | 14.EDIL PRO CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | -564,3 K RON▼ 79,8 % | ▼ 79,8 % | 10,7 K RON | |
| 15 | 15.RIONVIL SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -559,7 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | -150,5 K RON | |
| 16 | 16.POD CONS SRLnou | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | -532,4 K RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | 105,9 K RON | |
| 17 | 17.MEDIA GROUP SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -521,6 K RON▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | 190,7 K RON | |
| 18 | 18.MEZDRAW S.R.L.nou | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | -510,5 K RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 5,9 K RON | |
| 19 | 19.CAD DESIGN & BUILDING SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂnou | Oraş Băile Govora, Vâlcea | -393,4 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 110,2 K RON | |
| 20 | 20.BIAX PREST S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -392,9 K RON▼ 89,6 % | ▼ 89,6 % | -91,7 K RON | |
| 21 | 21.WEB MASTER PRO S.R.L.nou | Sat Popeşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | -381,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -10 K RON | |
| 22 | 22.VERSA VENTURE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -373,2 K RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | -16,2 K RON | |
| 23 | 23.AMIFRUCT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -372,4 K RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 12,6 K RON | |
| 24 | 24.GEOMETRIA LINE SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -367,7 K RON▼ 79,4 % | ▼ 79,4 % | -122,7 K RON | |
| 25 | 25.INFOTOUR SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -357,5 K RON▼ 84,6 % | ▼ 84,6 % | -144,9 K RON | |
| 26 | 26.CADIMOB SRLnou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | -351,9 K RON▼ 65,9 % | ▼ 65,9 % | 85 K RON | |
| 27 | 27.ATLAS TOUR SRL▲ 84 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -349,1 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 416,3 K RON | |
| 28 | 28.PROPRAMM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -302,8 K RON▼ 76,8 % | ▼ 76,8 % | -146,2 K RON | |
| 29 | 29.MAT INSPECTION S.R.L.▼ 19 | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | -301,1 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 529,5 K RON | |
| 30 | 30.ARHINET PLUS SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -299 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 23,1 K RON | |
| 31 | 31.THE ALD GROUP S.R.L.nou | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | -296,1 K RON▼ 88 % | ▼ 88 % | -342,2 K RON | |
| 32 | 32.OKIDOK MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -289 K RON▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 41,3 K RON | |
| 33 | 33.MONIVET SRL▲ 104 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -288,9 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 162,6 K RON | |
| 34 | 34.TRAKO CONSULTING SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -278,6 K RON▼ 75 % | ▼ 75 % | -68,5 K RON | |
| 35 | 35.OLTCOMPLEX CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -278,3 K RON▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 21,4 K RON | |
| 36 | 36.NORY VET SRL▼ 29 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -275,5 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | -388,6 K RON | |
| 37 | 37.EFECT MASAKI S.R.L.nou | Sat Păuseşti-Otăsău, Comuna Păuseşti, Vâlcea | -274,4 K RON▼ 81,1 % | ▼ 81,1 % | 4,9 K RON | |
| 38 | 38.NUTRITIE S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | -269,7 K RON▼ 84,2 % | ▼ 84,2 % | -234 K RON | |
| 39 | 39.DIA BUSINESS CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -258,8 K RON▼ 50 % | ▼ 50 % | 81,4 K RON | |
| 40 | 40.IANA SERV SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -257,2 K RON▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 30,8 K RON | |
| 41 | 41.MAC-A.P.C. SRL▼ 14 | Oraş Băile Govora, Vâlcea | -252,6 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 66,3 K RON | |
| 42 | 42.PROTOFORGE ELECTRONIC DEVICES S.R.L.▲ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -244 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -73,5 K RON | |
| 43 | 43.GTF VÂLCEA S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -240,4 K RON▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 234,6 K RON | |
| 44 | 44.DENEB STORE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -233 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 2,4 K RON | |
| 45 | 45.VLADI PROJECT ENGINEERING S.R.L.▼ 27 | Sat Dobriceni, Comuna Stoeneşti, Vâlcea | -231,3 K RON▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | -229,1 K RON | |
| 46 | 46.RADURO MEDIA S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | -227,8 K RON▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | 2,4 K RON | |
| 47 | 47.ALMADIX PREST SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -223,6 K RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 185,8 K RON | |
| 48 | 48.AXEL NEW CONSULTING S.R.L.nou | Sat Frânceşti, Comuna Frânceşti, Vâlcea | -219,7 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 230,6 K RON | |
| 49 | 49.IMPACT MEDIA GROWTH S.R.L.▼ 43 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -219 K RON▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 144,3 K RON | |
| 50 | 50.ELGECON PROD SRL▲ 140 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -202,8 K RON▼ 59 % | ▼ 59 % | 9,7 K RON | |
| 51 | 51.ALCO PROIECTARE GENERALA S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -201 K RON▼ 74,4 % | ▼ 74,4 % | -64,5 K RON | |
| 52 | 52.CRACKERJACK S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -199,5 K RON▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 65,9 K RON | |
| 53 | 53.BIROU CONSULTANTA ANTREPRENORIALA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -196,9 K RON▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | -457,8 K RON | |
| 54 | 54.AIMID TRADE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -191,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -124 RON | |
| 55 | 55.DAIC SYSTEM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -191,4 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 110,8 K RON | |
| 56 | 56.BB GRAPHISTRUCT S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | -183,9 K RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | -39,2 K RON | |
| 57 | 57.VARDI DAN TRADUCERI S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -182,9 K RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 137,1 K RON | |
| 58 | 58.COMALTRONIC SRL▲ 88 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -173,6 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 11,1 K RON | |
| 59 | 59.RCI REUMAMED S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -169,2 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 482 K RON | |
| 60 | 60.CARMEN DRAGUTESCU SRL▲ 99 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -157,3 K RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 52,9 K RON | |
| 61 | 61.CMV BOTORAN ADELA S.R.L.▲ 72 | Sat Botorani, Comuna Măciuca, Vâlcea | -156,2 K RON▼ 64,7 % | ▼ 64,7 % | 196,4 K RON | |
| 62 | 62.CONEXPERT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -153,8 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 430,2 K RON | |
| 63 | 63.RED VETS SN S.R.L.▲ 62 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -152,5 K RON▼ 66,3 % | ▼ 66,3 % | -59,7 K RON | |
| 64 | 64.IMPACT ENGINEERING & CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -150,2 K RON▼ 50 % | ▼ 50 % | 82,7 K RON | |
| 65 | 65.CAT FIX UP S.R.L.▲ 90 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -148 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 97,7 K RON | |
| 66 | 66.XSLAYDER MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | -147,9 K RON▼ 48 % | ▼ 48 % | 93,5 K RON | |
| 67 | 67.JOC-ART SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -147,2 K RON▼ 49,8 % | ▼ 49,8 % | 14,3 K RON | |
| 68 | 68.DORELLY SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -146,3 K RON▼ 67,1 % | ▼ 67,1 % | 42,8 K RON | |
| 69 | 69.TARRM SRL▲ 83 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -143 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | -15,6 K RON | |
| 70 | 70.MT DATAMART S.R.L.nou | Sat Buneşti, Comuna Buneşti, Vâlcea | -140 K RON▼ 47 % | ▼ 47 % | 11,2 K RON | |
| 71 | 71.DOBRIFLOR PROJECTING SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -140 K RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | -31,7 K RON | |
| 72 | 72.FRIMITURI S.R.L.▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -137 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 335,9 K RON | |
| 73 | 73.EXPERT DIGITALCONT S.R.L.nou | Sat Fedeleşoiu, Comuna Dăeşti, Vâlcea | -135,3 K RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 96,9 K RON | |
| 74 | 74.EFRIM DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -132,8 K RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 7 K RON | |
| 75 | 75.PROTOTYPETECH S.R.L.▲ 96 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -127,1 K RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 139,2 K RON | |
| 76 | 76.HIDROTOP SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -126,8 K RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 7,7 K RON | |
| 77 | 77.PODRUM PROIECT SRL▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -125,6 K RON▼ 64 % | ▼ 64 % | -83,4 K RON | |
| 78 | 78.ECO SMART CHANGE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -124,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -2 K RON | |
| 79 | 79.PIPING DESIGN DIVISION S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -124,3 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 207,7 K RON | |
| 80 | 80.LIQUID DYNAMICS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -121,5 K RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 193,4 K RON | |
| 81 | 81.BASORELIEF SIMBOL S.R.L.▲ 85 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | -115,7 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 9,7 K RON | |
| 82 | 82.AZ CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -115 K RON▼ 43,4 % | ▼ 43,4 % | 68,3 K RON | |
| 83 | 83.BĂLTEANU CONTEXPERT S.R.L.nou | Oraş Băbeni, Vâlcea | -114,4 K RON▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 3,5 K RON | |
| 84 | 84.PRESTIGE CREATIV STORY S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -113,8 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | -15,7 K RON | |
| 85 | 85.PROIECTARE POPESCU SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -112,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -19,6 K RON | |
| 86 | 86.YUCADAR S.R.L.nou | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | -111,2 K RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 14,5 K RON | |
| 87 | 87.FARMACIA ANIMAL MIB S.R.L.nou | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | -110,5 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | -260,5 K RON | |
| 88 | 88.CIORANU ION SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -105,8 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 47,5 K RON | |
| 89 | 89.GIS PLAN SOLUTION SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -103,8 K RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 1,6 K RON | |
| 90 | 90.EAS EXPERT MARKETING S.R.L.▼ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -103,3 K RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 55,2 K RON | |
| 91 | 91.SEBACONT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -102,2 K RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 2,6 K RON | |
| 92 | 92.ITP GOG S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -100,7 K RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 131,6 K RON | |
| 93 | 93.RAMIL PROIECT S.R.L.nou | Sat Bârseşti, Comuna Budeşti, Vâlcea | -100,6 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 257,5 K RON | |
| 94 | 94.NTX PROJEKT SRL▼ 42 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | -95,5 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 152,9 K RON | |
| 95 | 95.FISTEM GRUP SRL▲ 43 | Sat Fireşti, Comuna Buneşti, Vâlcea | -95,5 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 67,5 K RON | |
| 96 | 96.ALCO ARHITECTURA S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -94,6 K RON▼ 46,5 % | ▼ 46,5 % | 34,4 K RON | |
| 97 | 97.SIVCON CONSULTING S.R.L.▲ 79 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -94 K RON▼ 89,7 % | ▼ 89,7 % | -91,5 K RON | |
| 98 | 98.KIM VET S.R.L.nou | Sat Fumureni, Comuna Lungeşti, Vâlcea | -92,7 K RON▼ 58,4 % | ▼ 58,4 % | 6,9 K RON | |
| 99 | 99.WONAIDA S.R.L.nou | Sat Balota, Comuna Racoviţa, Vâlcea | -91,8 K RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 0 RON | |
| 100 | 100.REMEDIA STOCKS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -91,3 K RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 55,8 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vâlcea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
239 firme · 208,9 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
4 firme · 113,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
134 firme · 44,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
62 firme · 43,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
43 firme · 35 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
98 firme · 33,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
115 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
51 firme · 20,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
61 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
29 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
18 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
76 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
7 firme · 2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
6 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
13 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 960 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
4 firme · 416,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 409,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 363,3 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 97,6 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 35 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 12 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 300 RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 0 RON