Top 100 firme — Construcții, Tulcea după cifră de afaceri în 2022
614 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 754 mil. RON. Pragul de intrare în top este 914,2 K RON, iar liderul atinge 167,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TERRA CONSTRUCT SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 167,5 mil. RON▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 5,5 mil. RON | |
| 2 | 2.COMPLEX DELTA SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 106,9 mil. RON▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 32,4 mil. RON | |
| 3 | 3.CORAL SRL▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 105,1 mil. RON▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 8,5 mil. RON | |
| 4 | 4.GP SAGEATA PROD S.R.L.▼ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 38,9 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 3,1 mil. RON | |
| 5 | 5.WALDEVAR ENERGY S.R.L.▲ 23 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 31,1 mil. RON▲ 817 % | ▲ 817 % | 7,3 mil. RON | |
| 6 | 6.CONDOR SRL▼ 1 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 20,9 mil. RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 235,7 K RON | |
| 7 | 7.GAZ CONTROL SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 16,4 mil. RON▲ 123,5 % | ▲ 123,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 8 | 8.OMNI CESTARO GROUP SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 12,5 mil. RON▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 355,5 K RON | |
| 9 | 9.ELCOS GRUP SRL▲ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 9,5 mil. RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 10 | 10.BARON-SERVICE SRL▲ 9 | Sat Stejaru, Comuna Stejaru, Tulcea | 9,5 mil. RON▲ 111,5 % | ▲ 111,5 % | 986,4 K RON | |
| 11 | 11.GENERAL INSTAL COM SRL▲ 1 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 9,3 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 673,4 K RON | |
| 12 | 12.BIZANTINE ART PROIECT S.R.L.▼ 2 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 8,9 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 864,8 K RON | |
| 13 | 13.ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJE ENERGETICE S.R.L.▲ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 8,1 mil. RON▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | 250,6 K RON | |
| 14 | 14.DINAMIC CONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 7,8 mil. RON▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 543,7 K RON | |
| 15 | 15.ECHITABIL CONSTRUCT SRL▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 7,3 mil. RON▲ 67,5 % | ▲ 67,5 % | 3,2 mil. RON | |
| 16 | 16.ARCOSIM SRL▼ 10 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 7,1 mil. RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 6,2 K RON | |
| 17 | 17.HIPERLINE UTILAJ SRL▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5,9 mil. RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 18 | 18.CESENA SPEED GROUP SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5,8 mil. RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 522,9 K RON | |
| 19 | 19.P.G.H. CONSTRUCT-COM SRL▼ 6 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 5,7 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.NESAND SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5,7 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 474,2 K RON | |
| 21 | 21.MIXTURA SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5,5 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 880,2 K RON | |
| 22 | 22.RICOSTAR SRL▲ 34 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5,5 mil. RON▲ 202,7 % | ▲ 202,7 % | 80,8 K RON | |
| 23 | 23.SERCONS&CONTRACTOR S.R.L.= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5,3 mil. RON▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 483,1 K RON | |
| 24 | 24.MITROFAR SRL▲ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 5,2 mil. RON▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 25 | 25.ENERGY GROUP SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4,5 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 122,9 K RON | |
| 26 | 26.MARIX SRL▲ 18 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 4,4 mil. RON▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 80,1 K RON | |
| 27 | 27.PAVIMAX SRL▼ 9 | Sat Greci, Comuna Greci, Tulcea | 4,1 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 1 mil. RON | |
| 28 | 28.BACIU ENERGY SRL▲ 117 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,5 mil. RON▲ 703,4 % | ▲ 703,4 % | 565,6 K RON | |
| 29 | 29.PERIGEM SRL▼ 8 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,5 mil. RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 211 K RON | |
| 30 | 30.MODERN GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,4 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 46,3 K RON | |
| 31 | 31.BV ULIA SRL▲ 35 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,4 mil. RON▲ 169,4 % | ▲ 169,4 % | 4,6 K RON | |
| 32 | 32.MODERN AMBIENT SRL▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,4 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 8,1 K RON | |
| 33 | 33.FINECO ADMAT SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,2 mil. RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | -3 mil. RON | |
| 34 | 34.CONSTART - CONFORT SRL▼ 2 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 3,1 mil. RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 683,6 K RON | |
| 35 | 35.N & G RIVER CONSTRUCT S.R.L.▼ 6 | Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea | 3 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 21,5 K RON | |
| 36 | 36.SIRUTI SRL▲ 11 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,8 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 485,9 K RON | |
| 37 | 37.ALTCON PREST SRL▼ 21 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 2,8 mil. RON▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | 15,2 K RON | |
| 38 | 38.GMC PROFI - CLEAN SRL▲ 206 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 2,8 mil. RON▲ 1.920,4 % | ▲ 1.920,4 % | 838,2 K RON | |
| 39 | 39.DAMAVA IMOBIL SRL▲ 26 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 2,7 mil. RON▲ 118,2 % | ▲ 118,2 % | 968,5 K RON | |
| 40 | 40.ESTCONS SRL▲ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,7 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 41 | 41.AMAZON TERM SRL▲ 44 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,6 mil. RON▲ 180,3 % | ▲ 180,3 % | 567,2 K RON | |
| 42 | 42.TITAN-INSTAL SRL▲ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,6 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 7,2 K RON | |
| 43 | 43.CONSTRUCT ARTEMYH SRL▼ 9 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 2,5 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 678 K RON | |
| 44 | 44.RAI-PRESTSERV SRL▲ 1 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 2,5 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 18,3 K RON | |
| 45 | 45.GĂBOS SUPER SERVICII S.R.L.▼ 2 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,3 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 686,6 K RON | |
| 46 | 46.AVANTAJ GAZ SRL▲ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,3 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 495,8 K RON | |
| 47 | 47.MAN UP FASTER S.R.L.▼ 1 | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | 2,3 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 738,8 K RON | |
| 48 | 48.FEROBEND STEEL S.R.L.▲ 48 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2,2 mil. RON▲ 169,5 % | ▲ 169,5 % | 260,5 K RON | |
| 49 | 49.SAM ELAN PASTROI SRL▲ 2 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 2,1 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 448,1 K RON | |
| 50 | 50.GAL-COM SRL▲ 7 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 2 mil. RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 493,1 K RON | |
| 51 | 51.CLIMA SERVICE SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 2 mil. RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | -32,5 K RON | |
| 52 | 52.GENERAL HOME DESIGN BUILDING S.R.L.▲ 228 | Sat Nufăru, Comuna Nufăru, Tulcea | 2 mil. RON▲ 2.213,1 % | ▲ 2.213,1 % | 605,4 K RON | |
| 53 | 53.GRAFICONS SRL▲ 129 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,8 mil. RON▲ 586,7 % | ▲ 586,7 % | 676,3 K RON | |
| 54 | 54.PILOT SRL▲ 1 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1,8 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 1,1 K RON | |
| 55 | 55.DANUBIUS APARTAMENTS SRL▼ 46 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,8 mil. RON▼ 75,2 % | ▼ 75,2 % | -736,2 K RON | |
| 56 | 56.ALPHADRILL SOLAR S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,7 mil. RON▲ 331,4 % | ▲ 331,4 % | 351 K RON | |
| 57 | 57.MARIGEROM CONSTRUCT SRL▲ 48 | Sat Cerna, Comuna Cerna, Tulcea | 1,7 mil. RON▲ 136,1 % | ▲ 136,1 % | 406,9 K RON | |
| 58 | 58.CREATOR EXPERT S.R.L.▼ 33 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,6 mil. RON▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 15,5 K RON | |
| 59 | 59.KERRY LONGFORD S.R.L.▲ 98 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,6 mil. RON▲ 339,9 % | ▲ 339,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 60 | 60.DORASERV SRL▼ 24 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 1,5 mil. RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 11,4 K RON | |
| 61 | 61.SPIRU ELECTRA SRL▲ 38 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,5 mil. RON▲ 102,4 % | ▲ 102,4 % | 316,9 K RON | |
| 62 | 62.VALDROMMIT BUILDING SRL▲ 132 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,5 mil. RON▲ 548,8 % | ▲ 548,8 % | 872,2 K RON | |
| 63 | 63.KONSTANT GROUP SRL▼ 25 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1,4 mil. RON▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 183,1 K RON | |
| 64 | 64.SK MONTAGGI SHIP S.R.L.▼ 57 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,4 mil. RON▼ 83,5 % | ▼ 83,5 % | -1,9 mil. RON | |
| 65 | 65.TRANSIF SA▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,4 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 37,7 K RON | |
| 66 | 66.TEHNOSERV ENERGY S.R.L.▲ 61 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,4 mil. RON▲ 155,5 % | ▲ 155,5 % | 819,2 K RON | |
| 67 | 67.ELECTRO INSTAL SRL▲ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,4 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 51,1 K RON | |
| 68 | 68.RESTART PREMIUM S.R.L.▲ 75 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 1,4 mil. RON▲ 208 % | ▲ 208 % | 23 K RON | |
| 69 | 69.ALMAR ELECTRIC SRL▲ 3 | Sat Jijila, Comuna Jijila, Tulcea | 1,4 mil. RON▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 375,1 K RON | |
| 70 | 70.CIMEX SA▼ 3 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,4 mil. RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | -583,1 K RON | |
| 71 | 71.MICOR SRL▲ 23 | Sat Victoria, Comuna Nufăru, Tulcea | 1,4 mil. RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 236,3 K RON | |
| 72 | 72.VICOFRUCT SRL▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,4 mil. RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 319 K RON | |
| 73 | 73.INFRABILD SRL▼ 21 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 1,4 mil. RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 166,8 K RON | |
| 74 | 74.TOP ELECTRIC SRL▼ 16 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 1,3 mil. RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 32 K RON | |
| 75 | 75.ALMARINA EDIFICIO S.R.L.▲ 92 | Sat Luncaviţa, Comuna Luncaviţa, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 316,1 % | ▲ 316,1 % | 351,1 K RON | |
| 76 | 76.CREATIVE VIOLETA PAPETĂRIE SRL▼ 22 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 1,3 mil. RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 739,5 K RON | |
| 77 | 77.UTIL CLIMA SRL▼ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 1,6 K RON | |
| 78 | 78.ABABEI ROGIDIACRIS S.R.L.▲ 22 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 74,2 % | ▲ 74,2 % | 700 K RON | |
| 79 | 79.PERICLESTAR S.R.L.▼ 40 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,3 mil. RON▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 416,2 K RON | |
| 80 | 80.ETAIROS BUILD SRL▲ 49 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,2 mil. RON▲ 134,7 % | ▲ 134,7 % | 821,7 K RON | |
| 81 | 81.GENERAL PRO INVEST S.R.L.▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,2 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 100,3 K RON | |
| 82 | 82.OXAMAP PROJECT S.R.L.nou | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,2 mil. RON— | — | — | 827,4 K RON |
| 83 | 83.RIGECONS SRL▼ 20 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,2 mil. RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 60,5 K RON | |
| 84 | 84.DENISA GENERAL CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Războieni, Comuna Casimcea, Tulcea | 1,2 mil. RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | -67,1 K RON | |
| 85 | 85.WORK TRUE SRL▲ 34 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | 116 K RON | |
| 86 | 86.BASING ABCONS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 192,9 K RON | |
| 87 | 87.SEBA NEOCONS SRL▼ 34 | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Tulcea | 1,1 mil. RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 25,6 K RON | |
| 88 | 88.VALAND GLOBAL IMOCONS S.R.L.▲ 251 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1 mil. RON▲ 4.342,2 % | ▲ 4.342,2 % | -171 K RON | |
| 89 | 89.FLOTON BEST SRL▲ 34 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1 mil. RON▲ 81,6 % | ▲ 81,6 % | -45,3 K RON | |
| 90 | 90.EDIL GRANITA SRL▼ 3 | Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia, Tulcea | 1 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 858 K RON | |
| 91 | 91.IMPACT SUD-EST S.R.L.▼ 58 | Sat Traian, Comuna Cerna, Tulcea | 1 mil. RON▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | -194,2 K RON | |
| 92 | 92.ADI & GRIG CONSTANT S.R.L.▲ 24 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1 mil. RON▲ 64 % | ▲ 64 % | -193,2 K RON | |
| 93 | 93.DELTA GAZ SRL▼ 29 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1 mil. RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 33,5 K RON | |
| 94 | 94.TERMO TEHNO COLD SRL▼ 15 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 59,8 K RON | |
| 95 | 95.MEDIAN INDUSTRII SRL▼ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 225 K RON | |
| 96 | 96.EURO-TRUST SRL▼ 21 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 985,6 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 224,7 K RON | |
| 97 | 97.DECODEEP BUILDING S.R.L.▼ 56 | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Tulcea | 947,4 K RON▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | -374,8 K RON | |
| 98 | 98.DOGEO SRL▲ 5 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 930,9 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 112,8 K RON | |
| 99 | 99.FINATTI SRL▼ 6 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 928,7 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 148,4 K RON | |
| 100 | 100.ROCONS MINI UTILAJE S.R.L.▼ 27 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 914,2 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | -68,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Tulcea
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
101 firme · 440,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 437,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
10 firme · 160 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
169 firme · 100,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
56 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
62 firme · 59,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
17 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
17 firme · 32,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
30 firme · 24,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
15 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
16 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 705,7 K RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 484,3 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 205 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 117,2 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 26 K RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 25,1 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 0 RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON