Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Sălaj după cifră de afaceri în 2017
310 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 82,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 194 K RON, iar liderul atinge 8,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VIDALIS IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,3 mil. RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | -739,6 K RON | |
| 2 | 2.ALEX-COMERT SI SERVICII SRL▼ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 6,4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 990,8 K RON | |
| 3 | 3.COMPLEX DESIRE SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,2 mil. RON▲ 64,4 % | ▲ 64,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 4 | 4.DAS TRANSILVANIA SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,5 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 672,4 K RON | |
| 5 | 5.SORIAD COM SRL▼ 1 | Sat Bălan, Comuna Bălan, Sălaj | 4,2 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 870,9 K RON | |
| 6 | 6.HANUL DRUMETILOR SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,6 mil. RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 305,4 K RON | |
| 7 | 7.SUPER MAX SRLnou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 1,8 mil. RON▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 19,3 K RON | |
| 8 | 8.BĂI BOGHIŞ SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,8 mil. RON▼ 19 % | ▼ 19 % | -507,1 K RON | |
| 9 | 9.FRATII JECAN SRL▲ 2 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 1,8 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 204,8 K RON | |
| 10 | 10.TERY COM SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,5 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 465,2 K RON | |
| 11 | 11.CLAN SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,4 mil. RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | -17,1 K RON | |
| 12 | 12.PENSIUNEA ZAGOR SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,4 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 58 K RON | |
| 13 | 13.TUNYOGI SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 44,1 K RON | |
| 14 | 14.IMBISS IMPORT EXPORT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,2 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 3,5 K RON | |
| 15 | 15.HANAS TIME FULL SRL▲ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,1 mil. RON▲ 110,1 % | ▲ 110,1 % | 776,3 K RON | |
| 16 | 16.OMEGA PRODCOM SRL▲ 167 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,1 mil. RON▲ 5.877,7 % | ▲ 5.877,7 % | 178 K RON | |
| 17 | 17.OPER TOUR SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,1 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 101,7 K RON | |
| 18 | 18.TIMEX COMIMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,1 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 337,6 K RON | |
| 19 | 19.SIMTUR SRL▼ 5 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1 mil. RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 11 K RON | |
| 20 | 20.PIF COM SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 882,5 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 68,5 K RON | |
| 21 | 21.ALL GAMES SRL▲ 60 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 838,4 K RON▲ 304,6 % | ▲ 304,6 % | 167,2 K RON | |
| 22 | 22.METEORA SERV SRL▼ 5 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 807,6 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 66,5 K RON | |
| 23 | 23.ANDREI AS SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 787,2 K RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 40,8 K RON | |
| 24 | 24.SALADINA SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 785,9 K RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 10,5 K RON | |
| 25 | 25.GALIŞ AMA SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 774,3 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | -46,4 K RON | |
| 26 | 26.KIGATI GAME SRL▼ 8 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 752,7 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 190,8 K RON | |
| 27 | 27.SPORT PLUS SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 729,6 K RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 130,2 K RON | |
| 28 | 28.MIBER GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 716,4 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 35,9 K RON | |
| 29 | 29.COMPLEX ELIZA SRL▲ 146 | Municipiul Zalău, Sălaj | 706,3 K RON▲ 2.807,4 % | ▲ 2.807,4 % | 301,6 K RON | |
| 30 | 30.ANAROZA PERFECT SRL▼ 7 | Sat Popteleac, Comuna Gârbou, Sălaj | 705,5 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 3 K RON | |
| 31 | 31.MISCOM SRL▼ 2 | Sat Gârbou, Comuna Gârbou, Sălaj | 705,1 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 6,2 K RON | |
| 32 | 32.BOGLAR CORONIŢA S.R.L.▲ 62 | Sat Almaşu, Comuna Almaşu, Sălaj | 702,7 K RON▲ 283,8 % | ▲ 283,8 % | -448 RON | |
| 33 | 33.CABANA DE LA TREI BRAZI SRL▼ 2 | Sat Gârceiu, Comuna Crişeni, Sălaj | 677 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 207,7 K RON | |
| 34 | 34.SKYCOM SRL= | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 668,1 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 181,4 K RON | |
| 35 | 35.GASTROCLUB SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 645,4 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -11 K RON | |
| 36 | 36.PIZZERIE & SPĂLĂTORIE S.R.L.▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 639,7 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | -40 K RON | |
| 37 | 37.COM CETATE SRL▼ 13 | Sat Port, Comuna Marca, Sălaj | 621,8 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -58,4 K RON | |
| 38 | 38.REGA CARPAO SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 578,2 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 36,4 K RON | |
| 39 | 39.TRIFAN PRODCOM SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 576,9 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 7,5 K RON | |
| 40 | 40.BOMBYX MORI SRL▼ 15 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 574,6 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 76 K RON | |
| 41 | 41.HOTEL HANNA SRL▼ 5 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 564,7 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 19,7 K RON | |
| 42 | 42.CASA ROMANĂ SRL▲ 5 | Sat Moigrad-Porolissum, Comuna Mirşid, Sălaj | 554,6 K RON▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 76,9 K RON | |
| 43 | 43.VERO-ZAL SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 532 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 362 K RON | |
| 44 | 44.EDYAN DIVINO SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 529,2 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 42,3 K RON | |
| 45 | 45.CASA PEACI SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 517,5 K RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | -49,1 K RON | |
| 46 | 46.EBW SOLUTIONS S.R.L.▲ 10 | Sat Meseşenii de Sus, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 506,7 K RON▲ 57 % | ▲ 57 % | -74,1 K RON | |
| 47 | 47.RESTAURANT A.C.Z. SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 479,7 K RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 48,3 K RON | |
| 48 | 48.MARIE & PIERRE SRL▼ 27 | Sat Lozna, Comuna Lozna, Sălaj | 456,3 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 36,9 K RON | |
| 49 | 49.SUPREMO CUCINA SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 413,6 K RON▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 130,4 K RON | |
| 50 | 50.LACHIDA FOOD SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 409,4 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 51 K RON | |
| 51 | 51.BRASERIA SELECT SRL▼ 5 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 407,9 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 107,2 K RON | |
| 52 | 52.PUSCAS-TRANS SRL▼ 11 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 395,9 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | -5,3 K RON | |
| 53 | 53.BUONA PIZZA S.R.L.▲ 46 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 382,1 K RON▲ 118,6 % | ▲ 118,6 % | 159,7 K RON | |
| 54 | 54.RESTLAND SRL▲ 3 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 374,1 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 12,7 K RON | |
| 55 | 55.IUNIRA NOVO TRIO SRL▲ 12 | Sat Racâs, Comuna Hida, Sălaj | 364,4 K RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | -26,7 K RON | |
| 56 | 56.ALL TIMES CLUB CEHU S.R.L.▲ 115 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 360,9 K RON▲ 1.166,5 % | ▲ 1.166,5 % | 40,6 K RON | |
| 57 | 57.BOGBI DIESEL SRL-D▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 354,9 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 167,4 K RON | |
| 58 | 58.CETATE COMPLEX TURISTIC SRL▲ 1 | Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 347,2 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | -108,5 K RON | |
| 59 | 59.BALOGH SNC▲ 1 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 333,5 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 6,8 K RON | |
| 60 | 60.CRIŞAN DUO & DALISA S.R.L.▲ 140 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 325,7 K RON▲ 6.654,5 % | ▲ 6.654,5 % | 31,2 K RON | |
| 61 | 61.SAVOAREA CAFELEI SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 314 K RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 178,4 K RON | |
| 62 | 62.STAR-SERVICE SRL▼ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 301,8 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | -57,3 K RON | |
| 63 | 63.MAJESTIC SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 298,1 K RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 2,7 K RON | |
| 64 | 64.AGRO ROBERTO PREST S.R.L.▼ 6 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 297,2 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | -16,3 K RON | |
| 65 | 65.THE SEED SRL▲ 115 | Municipiul Zalău, Sălaj | 296,5 K RON▲ 1.216,2 % | ▲ 1.216,2 % | -7,9 K RON | |
| 66 | 66.RANIERO SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 287 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 20,1 K RON | |
| 67 | 67.MINERUL COMIMPEX SRL▼ 6 | Comuna Sărmăşag, Sălaj | 283,6 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 35,8 K RON | |
| 68 | 68.DANIEL COM SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 283,4 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | -5,7 K RON | |
| 69 | 69.BOLNERADO SRL▼ 6 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 283,3 K RON0,0% | 0,0% | -52 K RON | |
| 70 | 70.ERGALOED TIME SRL▼ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 280,3 K RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 149,3 K RON | |
| 71 | 71.BARNUTIU COM IMPEX SRL▼ 6 | Comuna Nuşfalău, Sălaj | 278,1 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | -39 K RON | |
| 72 | 72.DAYA AMBIENT RISTIORANTE S.R.L.▲ 16 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 276,9 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 10,5 K RON | |
| 73 | 73.ANDNICK CORRADO S.R.L.▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 249,2 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -15,2 K RON | |
| 74 | 74.IZABELLA & SZOFIA SRL-D▲ 17 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 249 K RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 102,9 K RON | |
| 75 | 75.TAILOR DELIVERY SRL▲ 73 | Municipiul Zalău, Sălaj | 243,8 K RON▲ 260,4 % | ▲ 260,4 % | 26,6 K RON | |
| 76 | 76.ODORLEN TEAM SRL▲ 22 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 242,4 K RON▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 41,1 K RON | |
| 77 | 77.MADONA DELLA NEVE SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 238,7 K RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 18,2 K RON | |
| 78 | 78.MARIEVA SRL▼ 27 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 236,8 K RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 2,4 K RON | |
| 79 | 79.KORENA SRL▼ 30 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 233,3 K RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | -68,9 K RON | |
| 80 | 80.OPTIMAL DELIVERY S.R.L.▲ 71 | Municipiul Zalău, Sălaj | 231,7 K RON▲ 286,2 % | ▲ 286,2 % | -16,8 K RON | |
| 81 | 81.COSTITIME S.R.L.▼ 28 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 225,5 K RON▼ 33 % | ▼ 33 % | 26,7 K RON | |
| 82 | 82.CASA RAI & RIA SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 224,5 K RON— | — | — | -19,7 K RON |
| 83 | 83.PRODAS SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 223,4 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 195,5 K RON | |
| 84 | 84.DOMINO DOMINGO SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 219,9 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -26,4 K RON | |
| 85 | 85.TIBI COM SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 219,2 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 69,8 K RON | |
| 86 | 86.CAMINERO SRL▼ 12 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 217,5 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 46 K RON | |
| 87 | 87.GALLISTIK GAME SRL▲ 21 | Sat Şamşud, Comuna Şamşud, Sălaj | 216,9 K RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | -73,6 K RON | |
| 88 | 88.CIOCAN PROD SRL▲ 17 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 216,7 K RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 48,1 K RON | |
| 89 | 89.GAVAS COM SRL▲ 3 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 214,2 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 33,2 K RON | |
| 90 | 90.ELY & ANDY SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 214 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -10,8 K RON | |
| 91 | 91.CONCERTO CLASIC SRL▲ 6 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 212,6 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 2,9 K RON | |
| 92 | 92.MICROWORKS S.R.L.▼ 16 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 211,8 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 53,2 K RON | |
| 93 | 93.ALICANTE CAFFE SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 211,5 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -34,2 K RON | |
| 94 | 94.LUPOU TRANS SRL▲ 12 | Sat Plopiş, Comuna Plopiş, Sălaj | 210,2 K RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 15,8 K RON | |
| 95 | 95.NORBY CONTROL SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 206,1 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 7,7 K RON | |
| 96 | 96.RANDRA TURISM SRL▲ 39 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 203,7 K RON▲ 111,3 % | ▲ 111,3 % | -139,9 K RON | |
| 97 | 97.GRETAD COM SRL▲ 5 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 202,1 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 83,3 K RON | |
| 98 | 98.MULTIFOOD EXPRES SRL▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 198,4 K RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 120 K RON | |
| 99 | 99.RODINA ACQUA SRL▼ 4 | Sat Şimişna, Comuna Şimişna, Sălaj | 195,5 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 49,2 K RON | |
| 100 | 100.MAGIC COMPLETE EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 194 K RON— | — | — | -25,1 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Sălaj
CAEN 5611
Restaurante
47 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
99 firme · 66 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
17 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
111 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
9 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
46 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
14 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
2 firme · 156,7 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 100,8 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 0 RON