COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Imobiliare, Prahova după cifră de afaceri în 2016

492 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 136,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 222,6 K RON, iar liderul atinge 24,9 mil. RON.

FirmăCifră de afaceri
ALLIANSO PARK MANAGEMENT SRL=24,9 mil. RON▲ 14,7 %
HALE SI PIETE SA=11,1 mil. RON▼ 5,6 %
DIBO INDUSTRIAL PARK S.R.L.▲ 16,9 mil. RON▲ 0,7 %
INOVIA HOMES SRL▲ 16,6 mil. RON▲ 5,7 %
CIOCIRLIA SA▼ 26,4 mil. RON▼ 11 %
KALETEPE GÜRAL S.R.L.=5,7 mil. RON▲ 0,6 %
PETROCONSULT INVEST SRL▲ 12,9 mil. RON▲ 0,3 %
REAL LOCATOR INVEST SRL▲ 12,8 mil. RON▲ 4,4 %
PALTINU SA▲ 12,8 mil. RON▲ 8,2 %
LIEGL & DACHSER PROPERTY SRL▲ 12,7 mil. RON▲ 7,4 %
FOROFFICE SRL▲ 12,6 mil. RON▲ 4,2 %
SINAIA FOREVER SRL▲ 12,5 mil. RON▲ 13 %
CEDARS OVERSEES SRL▼ 62,1 mil. RON▼ 57,3 %
SERPO PROD IMPEX SRL=2,1 mil. RON▲ 2,5 %
CARPAŢI SINAIA SA▲ 42,1 mil. RON▲ 14,6 %
LAURA IMOBILIARE SRL▲ 52,1 mil. RON▲ 32,7 %
BUCEGI SA▼ 11,9 mil. RON▲ 1,4 %
CLISHOUSE SRL▼ 31,9 mil. RON▼ 6,9 %
KANALA SRL▼ 21,7 mil. RON▼ 8,8 %
FERUCCIO COM SRL▼ 21,7 mil. RON▼ 8,8 %
CITRAS SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▼ 11,5 mil. RON▼ 3,1 %
MERCANTIS BIG SA=1,5 mil. RON▼ 2,4 %
NOVADEX & CA SRL=1,4 mil. RON▼ 4,2 %
CONSPROIECT SAnou1,4 mil. RON▲ 5,7 %
PRINTEX SA▲ 11,3 mil. RON▼ 1,2 %
PROFESIONAL PETRO OFFICE SRL▲ 41,1 mil. RON▲ 21,7 %
METALEUROEST SRL▲ 11,1 mil. RON▼ 1,4 %
ESTATE ARICEŞTI IMOB SRL▲ 4906 K RON▲ 2,2 %
TDD ASSETS SRL=896,2 K RON▼ 10,8 %
PRAHOVA COM SA▲ 1893,2 K RON▼ 2,3 %
YAN LUCK TOTAL SERVICES SRL▲ 8891,2 K RON▲ 22,6 %
RADAN IMOB SRL▲ 3863 K RON▲ 1,1 %
BASTI SA▲ 3848 K RON▲ 9,7 %
REVAL PARK SRL▲ 32845 K RON▲ 107 %
CANADIAN - GERMAN INVESTMENT SRL▲ 9793,6 K RON▲ 25,1 %
MIRGOMI SRLnou740,1 K RON▼ 28,7 %
SOLAR SA▲ 1728,5 K RON▼ 1,6 %
MANSARDA SERV SRL▼ 4724,5 K RON▼ 16 %
MALOSERV IMPEX SRL▼ 2717,5 K RON▼ 3,5 %
SIEL COM SRL▼ 13661,8 K RON▼ 45 %
BRINITY ACTIV SRL▲ 1660 K RON0,0%
CHIPPERFIELD PROPERTIES SRL▼ 2659 K RON▼ 2 %
ANETTE DESIGN SRL▲ 29640,3 K RON▲ 82,5 %
KANDORAS SRLnou612,3 K RON▲ 20,7 %
RENTRIT SA▲ 3585,9 K RON▼ 2,6 %
APERENT SRL▲ 6582,7 K RON▲ 11 %
ATCOM PRAHOVA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 3573,9 K RON▲ 0,6 %
GAMA CENTER SRL▲ 3570,5 K RON▲ 1,9 %
UNIREA MIZIL SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 5553,9 K RON▲ 8,8 %
SHAMROCK COMIMPEX SRL▼ 7541,1 K RON▼ 17,5 %
LOCAL SRL▲ 206522,4 K RON▲ 3.293,3 %
PO - LARI AMP SRL▲ 1521,8 K RON▲ 1 %
ZORILE SA▲ 6498,2 K RON▲ 9,9 %
RODISI INTERNATIONAL SRL▼ 7480,4 K RON▼ 20,3 %
BRITANIC WORLD SRL▼ 14474,2 K RON▼ 28,2 %
GOLDEN EXCLUSIVE REST SRL▲ 1472,6 K RON▼ 0,6 %
ROMAL SRL▲ 8427,7 K RON▲ 2,9 %
GIORGISIMOB SERV SRL▼ 12427,6 K RON▼ 29,1 %
TESSUTI FIORENTINI SRL▲ 2402,7 K RON▼ 6 %
SAFA TRADING SRL▲ 8397,8 K RON▲ 5,1 %
MARIUS + A.PRODSERVCOM SRL▲ 13395,3 K RON▲ 19,1 %
DACOLE SERVICE SRL▼ 29394,9 K RON▼ 54,6 %
T.A.R.A.-COM "SOIMUL" S.R.L.▲ 4393,5 K RON▼ 0,1 %
CLUB PIGEON BLEU SRL▼ 4391,6 K RON▼ 12,8 %
TERANET SRL▼ 2387,3 K RON▼ 8,3 %
RAPP PAUL SRL▲ 3386,3 K RON▲ 2,5 %
UNITRANS SA▲ 6380 K RON▲ 8,8 %
KOMBAC SRL▲ 23372,2 K RON▲ 54,7 %
RIVIERA GREEN SRL▲ 118364,6 K RON▲ 474,9 %
PARACORA IMOB SRL▲ 5360,5 K RON▲ 14,3 %
REAL ESTATE PROPERTIES MANAGEMENT CONSULT SRL=354,5 K RON▼ 3,1 %
ALEDANI SRL▲ 8352,9 K RON▲ 23,6 %
MERVANI INVEST SRL▲ 3351,2 K RON▲ 14 %
TAGA INVESTMENT SRL▲ 3324,3 K RON▲ 8,2 %
GRAFICA PRAHOVEANA SA▲ 3323,8 K RON▲ 12,1 %
GOV FASHION CENTER SRL▲ 243318,4 K RON—
ROYAL BEST PROINVEST SRL▲ 13315,4 K RON▲ 26,6 %
PROTIMA SERV SRL▲ 4310,4 K RON▲ 11,4 %
MARSHALL IMOBILIARE SRL▲ 9301,6 K RON▲ 15,8 %
IMMOAN DEVELOPMENT SRL▲ 109290,2 K RON▲ 371,5 %
ARTA SRL▲ 3287,5 K RON▲ 4,3 %
INOVATIVE INVESTMENT SRL▲ 115279,5 K RON▲ 427 %
NOVIS SRL▼ 27276,2 K RON▼ 42,9 %
SIGA & CO CIMPINA SRLnou269,4 K RON▲ 438,8 %
ARC IMOBILIARE INVEST SRL▲ 2269,1 K RON▲ 1,2 %
BARTSERV SOLUTIONS SRL▲ 83263,2 K RON▲ 224,7 %
SMALL GARDEN SRL▼ 4261,3 K RON▼ 5,8 %
KASRO CONSULT SRL▼ 2261,2 K RON▼ 4,6 %
GIA MOTORS COM SERV SRL▼ 8258,3 K RON▼ 8,1 %
AVEDISIS PAN SRL▲ 28256,3 K RON▲ 52,9 %
QT TOPALU SRL▲ 228251,5 K RON—
RUSTELION SERVICES SRL▼ 13251,2 K RON▼ 12,9 %
BAKER PRESTĂRI SERVICII SRL▲ 65249,4 K RON▲ 160 %
BAYSOLAR SRLnou247 K RON▲ 4,9 %
KAROLA IMOB SOLUTIONS S.R.L.▲ 26241,6 K RON▲ 48,8 %
ACTIVE T&S INVEST SRL▲ 162233,2 K RON▲ 1.427,1 %
VENIDIU IMPEX SRL▼ 12230,5 K RON▼ 16,3 %
FABY NG TRADING SRL▼ 6227,9 K RON▲ 4,1 %
ASTRA ŞOFERI AMATORI SRL▼ 5227 K RON▲ 4,8 %
HENKO SRL▼ 4222,6 K RON▲ 3,9 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci