Top 100 firme — Activități profesionale, Mureș după cifră de afaceri în 2024
2.261 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 561,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,4 mil. RON, iar liderul atinge 203,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.E.ON ROMÂNIA S.A.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 203,2 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 5,7 mil. RON | |
| 2 | 2.MULTINVEST SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 27,9 mil. RON▲ 132,7 % | ▲ 132,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 3 | 3.NEON & SIGN SRL▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 19,4 mil. RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.TMF SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 15,2 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 461,7 K RON | |
| 5 | 5.B2B SYNERGY S.R.L.▲ 2 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 15,1 mil. RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 923,2 K RON | |
| 6 | 6.WESSLING ROMANIA SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 13,3 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 98,8 K RON | |
| 7 | 7.SVT ELECTRONICS SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,9 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 3,5 mil. RON | |
| 8 | 8.MANSART CORPORATE SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,3 mil. RON▲ 98,2 % | ▲ 98,2 % | 7,1 mil. RON | |
| 9 | 9.BERES PHARMA SRL= | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 10 mil. RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 416,6 K RON | |
| 10 | 10.ARMOS EXIM SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8,7 mil. RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 414,2 K RON | |
| 11 | 11.FOMCO BUSINESS MANAGEMENT S.R.L.= | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 7,9 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 779,3 K RON | |
| 12 | 12.SAIP AUTOMATION INTERNATIONAL S.R.L.▼ 2 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 7,6 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 552,9 K RON | |
| 13 | 13.MEDIA MARKETING SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,6 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 3,1 mil. RON | |
| 14 | 14.BUNGALOW.NET MARKETING SERVICES SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 51,9 K RON | |
| 15 | 15.XTINA M&C S.R.L.▲ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,2 mil. RON▲ 42 % | ▲ 42 % | 1 mil. RON | |
| 16 | 16.BUSINESS FOR SUCCESS S.R.L.▲ 15 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 4,7 mil. RON▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 17 | 17.MULTINVEST PROIECTARE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,4 mil. RON▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 503,1 K RON | |
| 18 | 18.GRAFIS ART SRL▲ 3 | Municipiul Reghin, Mureş | 4,4 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 127,1 K RON | |
| 19 | 19.PRO REGIO CONSULTING SRL▲ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,3 mil. RON▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | 2,6 mil. RON | |
| 20 | 20.CABINET VETERINAR DÓSA S.R.L.▲ 16 | Sat Chibed, Comuna Chibed, Mureş | 3,5 mil. RON▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 87,6 K RON | |
| 21 | 21.SCH JAGD SRL▲ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 3,4 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 226,3 K RON | |
| 22 | 22.INCUBCENTER S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,3 mil. RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 136,1 K RON | |
| 23 | 23.ORACLER GRAPHICS SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,3 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 696,9 K RON | |
| 24 | 24.PANTHERA MED SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,3 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 326,2 K RON | |
| 25 | 25.XPOL FOCUS LINE S.R.L.▲ 74 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 3,2 mil. RON▲ 118,2 % | ▲ 118,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.VENTRUST CONSULTING SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,1 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 876,3 K RON | |
| 27 | 27.RAB CONNECT PARTNERS SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,9 mil. RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 719,1 K RON | |
| 28 | 28.ADI PROIECT SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,8 mil. RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 613,1 K RON | |
| 29 | 29.GPT SMART PARTNER S.R.L.▲ 77 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 mil. RON▲ 94,6 % | ▲ 94,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 30 | 30.REGIOTURISM SRL▼ 11 | Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş | 2,7 mil. RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 975,6 K RON | |
| 31 | 31.BLICOILSTAR SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 mil. RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 193,4 K RON | |
| 32 | 32.MEDICODE SRL▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 8,8 K RON | |
| 33 | 33.FOREST INFO EXPERT SRL▼ 5 | Sat Ibăneşti, Comuna Ibăneşti, Mureş | 2,6 mil. RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 117,8 K RON | |
| 34 | 34.OME -OLARU MIRCEA ENGINEERING S.R.L.▲ 9 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 2,6 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 125,6 K RON | |
| 35 | 35.ALL CRIS SRL▲ 123 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,6 mil. RON▲ 165,7 % | ▲ 165,7 % | 969 K RON | |
| 36 | 36.SAH-10 MANAGEMENT S.R.L.▲ 208 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,6 mil. RON▲ 325,6 % | ▲ 325,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 37 | 37.ORACLER ADVERTISING SRL▲ 45 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,6 mil. RON▲ 54,1 % | ▲ 54,1 % | 437,3 K RON | |
| 38 | 38.DESIGN SOLUTIONS CONSULTING SRL▲ 40 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 2,5 mil. RON▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 519,4 K RON | |
| 39 | 39.CONSTRUCT CC SRL▲ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,5 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 548,6 K RON | |
| 40 | 40.LST ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,5 mil. RON— | — | — | 2 mil. RON |
| 41 | 41.ECOROM SRL▲ 25 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 42 | 42.ATELIER UNDAVERDE SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 43 | 43.PROMS ING ARHITECTURE SRL▲ 75 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 91 % | ▲ 91 % | 1,2 mil. RON | |
| 44 | 44.SPOTEXPO SRL▲ 63 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 74,2 % | ▲ 74,2 % | 416,2 K RON | |
| 45 | 45.ARTSERV SRL▲ 39 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 494,2 K RON | |
| 46 | 46.OMENGINEERS S.R.L.▲ 666 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 946,1 % | ▲ 946,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 47 | 47.ALL LINES TECHNOLOGY S.R.L.▲ 4 | Sat Saschiz, Comuna Saschiz, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 65,6 K RON | |
| 48 | 48.ARHING SRL▲ 181 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 238,4 % | ▲ 238,4 % | 204,9 K RON | |
| 49 | 49.RENNER CREATIV SOLUTIONS SRL▲ 164 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 207,1 % | ▲ 207,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 50 | 50.ARHIGRAF SRL▼ 8 | Sat Căluşeri, Comuna Ernei, Mureş | 2,3 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 22,9 K RON | |
| 51 | 51.HOSPITAL CONSULTING SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 23,3 K RON | |
| 52 | 52.NEROLI GENERAL SOLUTIONS SRL▲ 40 | Sat Acăţari, Comuna Acăţari, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 634,4 K RON | |
| 53 | 53.CENTRU DE ELABORARE PROIECTE UNIONALE SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,2 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | -361,4 K RON | |
| 54 | 54.PID COMBUST SRL▲ 5 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -91,6 K RON | |
| 55 | 55.SSM & SIU SRL▲ 8 | Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 367,9 K RON | |
| 56 | 56.TUKUMA WORKS SRL▲ 32 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 719,3 K RON | |
| 57 | 57.ADMINISTRATIV BUSINESS SRL▲ 37 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 58 | 58.DECONSIM SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 369,2 K RON | |
| 59 | 59.DFF PROIECT ELECTRIC S.R.L.▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 60 | 60.ADIFEIER SRL▲ 68 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 519,3 K RON | |
| 61 | 61.CPM SOLUTIONS S.R.L.▲ 147 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 172 % | ▲ 172 % | 214,2 K RON | |
| 62 | 62.WS IT SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -33,1 K RON | |
| 63 | 63.NIDE TECH S.R.L.▲ 60 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2 mil. RON▲ 62,3 % | ▲ 62,3 % | 2 K RON | |
| 64 | 64.INFRAPROIECT EXECUTIE S.R.L.▲ 58 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2 mil. RON▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 65 | 65.VACONS CONSTRUCTION S.R.L.▼ 33 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 2 mil. RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 7,6 K RON | |
| 66 | 66.POLICONT SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 979,5 K RON | |
| 67 | 67.WIKI-WIKI MANAGEMENT SRL▼ 29 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 1,9 mil. RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 241,7 K RON | |
| 68 | 68.ONE CAD STUDIO SRL▼ 28 | Sat Stejeriş, Comuna Acăţari, Mureş | 1,9 mil. RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 550 K RON | |
| 69 | 69.HUZZO STUDIO SRL▼ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,9 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 460,9 K RON | |
| 70 | 70.JF TOOLS SRL▲ 107 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 18,8 K RON | |
| 71 | 71.MILLENIUM MANAGEMENT SISTEM SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -106,3 K RON | |
| 72 | 72.ZK RESEARCH & DATA ANALYTICS S.R.L.▲ 29 | Sat Bozeni, Comuna Corunca, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 73 | 73.ARCAAM MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.▲ 80 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 74 | 74.ATS AUTOMOTIVE SOLUTIONS SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -192,7 K RON | |
| 75 | 75.GRAMA PROIECT SRL▼ 7 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,8 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 9,7 K RON | |
| 76 | 76.CGSN & CO CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,8 mil. RON— | — | — | 357,3 K RON |
| 77 | 77.LABAQUACONSULT SRL▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 78 | 78.LATERES SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 475,1 K RON | |
| 79 | 79.NOPP INTERIOR S.R.L.▲ 78 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 73 % | ▲ 73 % | 496,8 K RON | |
| 80 | 80.ANIMAL REPAIR CENTER SRL▲ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 251,9 K RON | |
| 81 | 81.OMNIA IMPEX SRL▲ 2 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 624,5 K RON | |
| 82 | 82.LEYA ICC S.R.L.▲ 1.189 | Sat Leorinţa, Comuna Grebenişu de Cîmpie, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 2.098,6 % | ▲ 2.098,6 % | 629,8 K RON | |
| 83 | 83.ARHITECTON SRL▲ 53 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 126,5 K RON | |
| 84 | 84.MILLENIUM MANAGEMENT SRL▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 445,3 K RON | |
| 85 | 85.PROSHIRT SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 131,6 K RON | |
| 86 | 86.DT CONSULT MM SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | -357,6 K RON | |
| 87 | 87.WEBIMAGE SRL▲ 168 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 169,1 % | ▲ 169,1 % | 362,8 K RON | |
| 88 | 88.NEXT INDUSTRY SRL▼ 36 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | -18,3 K RON | |
| 89 | 89.EURO PROIECT CVI SRL▲ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 90 | 90.QS EXECUTIVE ENGINEERING S.R.L.▲ 286 | Sat Tirimia, Comuna Gheorghe Doja, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 306,3 % | ▲ 306,3 % | 512,5 K RON | |
| 91 | 91.CLINICAL RESEARCH & INNOVATION S.R.L.▲ 110 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 153,4 K RON | |
| 92 | 92.STRUCTURALIA STUDIO S.R.L.▲ 4 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 93 | 93.GPT LORA SERVICES SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 320,1 K RON | |
| 94 | 94.INSTEL BIM PROJECT S.R.L.▲ 102 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 95 | 95.AFFINITY COMMUNICATION SRL▲ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 96 | 96.GEO TOPO LAND SRL▲ 16 | Sat Ţigmandru, Comuna Nadeş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 396,6 K RON | |
| 97 | 97.CLEAN ENERGY CONSULTING S.R.L.▲ 634 | Sat Tirimia, Comuna Gheorghe Doja, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 571,3 % | ▲ 571,3 % | 769,8 K RON | |
| 98 | 98.MAGESCO MANAGEMENT SRL▲ 6 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 976,8 K RON | |
| 99 | 99.LLOYDS 1972 INC S.R.L.▲ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 100 | 100.ROUTE E60 SRL▲ 157 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 150,4 % | ▲ 150,4 % | 1 mil. RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Mureș
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
113 firme · 220,6 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
440 firme · 202 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
238 firme · 92,3 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
321 firme · 88,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
230 firme · 63,6 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
139 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
98 firme · 43,5 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
76 firme · 42,1 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
94 firme · 23,7 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
6 firme · 16 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
84 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
36 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
118 firme · 8,2 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
22 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
41 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
6 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
14 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
8 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 563,2 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 428,9 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 345 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 308,1 K RON