Top 100 firme — Activități profesionale, Mureș după cifră de afaceri în 2022
2.099 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 508 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,1 mil. RON, iar liderul atinge 200 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.E.ON ROMÂNIA S.A.▲ 1.594 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 200 mil. RON— | — | 47,3 mil. RON | |
| 2 | 2.B2B SYNERGY S.R.L.▲ 15 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 26,9 mil. RON▲ 660,8 % | ▲ 660,8 % | 6,9 mil. RON | |
| 3 | 3.PROMEDIVET SRL▼ 2 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 20,3 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 2,2 mil. RON | |
| 4 | 4.MULTINVEST SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 18,1 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 2,5 mil. RON | |
| 5 | 5.NEON & SIGN SRL▼ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 13,4 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -821,8 K RON | |
| 6 | 6.WESSLING ROMANIA SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11,4 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 62,8 K RON | |
| 7 | 7.BERES PHARMA SRL▼ 1 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 10,1 mil. RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 98,3 K RON | |
| 8 | 8.TMF SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9,9 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 708,2 K RON | |
| 9 | 9.SVT ELECTRONICS SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 7,7 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 889,8 K RON | |
| 10 | 10.MEDIA MARKETING SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,8 mil. RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 11 | 11.FOMCO BUSINESS MANAGEMENT S.R.L.= | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 5,5 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 281,7 K RON | |
| 12 | 12.SAIP AUTOMATION INTERNATIONAL S.R.L.▼ 3 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 4,5 mil. RON▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 277,4 K RON | |
| 13 | 13.MANSART CORPORATE SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,5 mil. RON▲ 122,4 % | ▲ 122,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 14 | 14.MULTINVEST PROIECTARE S.R.L.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,4 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 408,7 K RON | |
| 15 | 15.BUNGALOW.NET MARKETING SERVICES SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4,3 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 265,9 K RON | |
| 16 | 16.GRAFIS ART SRL▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 4 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 61 K RON | |
| 17 | 17.NEROLI GENERAL SOLUTIONS SRL▲ 26 | Sat Acăţari, Comuna Acăţari, Mureş | 3,7 mil. RON▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 18 | 18.PADO GROUP INFRASTRUCTURES SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,4 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 937,4 K RON | |
| 19 | 19.ARMOS EXIM SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,4 mil. RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | -319,8 K RON | |
| 20 | 20.MARSARMIA TRANS SRL▲ 69 | Municipiul Reghin, Mureş | 3,3 mil. RON▲ 227,4 % | ▲ 227,4 % | 577,4 K RON | |
| 21 | 21.BLICOILSTAR SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,3 mil. RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 284,5 K RON | |
| 22 | 22.ARHISTUDIO FARCASAN SRL▲ 1.571 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,2 mil. RON▲ 3.596.587,8 % | ▲ 3.596.587,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 23 | 23.WELD ROBOTIC SYSTEM AUTOMOTIVE SRL▼ 13 | Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | 3,2 mil. RON▼ 51,2 % | ▼ 51,2 % | -2,6 mil. RON | |
| 24 | 24.ROTURK MED CONSULTING S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,1 mil. RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 932,4 K RON | |
| 25 | 25.PANTHERA MED SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 130,9 K RON | |
| 26 | 26.GPT LORA SERVICES SRL▲ 61 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 mil. RON▲ 163,8 % | ▲ 163,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 27 | 27.ONE CAD STUDIO SRL▲ 14 | Sat Stejeriş, Comuna Acăţari, Mureş | 2,7 mil. RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 28 | 28.CENTRU DE ELABORARE PROIECTE UNIONALE SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 303,2 K RON | |
| 29 | 29.ORACLER GRAPHICS SRL▲ 18 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,7 mil. RON▲ 69,7 % | ▲ 69,7 % | 949,8 K RON | |
| 30 | 30.VENTRUST CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,6 mil. RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 1,4 mil. RON | |
| 31 | 31.RAB CONNECT PARTNERS SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,6 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 475,9 K RON | |
| 32 | 32.VACONS CONSTRUCTION S.R.L.▲ 8 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 2,5 mil. RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 120,3 K RON | |
| 33 | 33.ADI PROIECT SRL▲ 28 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,5 mil. RON▲ 78,5 % | ▲ 78,5 % | 899,3 K RON | |
| 34 | 34.WS IT SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 148,4 K RON | |
| 35 | 35.VALTER SERV SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 36 | 36.PROIECT SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 11,9 K RON | |
| 37 | 37.HUZZO STUDIO SRL▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 38 | 38.STRUCTURALIA STUDIO S.R.L.▲ 19 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 39 | 39.FLORAMY FHS SRL▼ 18 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,2 mil. RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | -346,2 K RON | |
| 40 | 40.CHIC ARHITECTURAL DESIGN SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 877,3 K RON | |
| 41 | 41.MEDICODE SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 46 K RON | |
| 42 | 42.BUSINESS FOR SUCCESS S.R.L.▼ 6 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 263 K RON | |
| 43 | 43.SSM & SIU SRL▼ 8 | Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 974,6 K RON | |
| 44 | 44.CCA CONSULT SRL▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 9 K RON | |
| 45 | 45.ATELIER UNDAVERDE SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 46 | 46.ECOROM SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2 mil. RON▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 1 mil. RON | |
| 47 | 47.NEXT INDUSTRY SRL▲ 32 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 1,9 mil. RON▲ 70,1 % | ▲ 70,1 % | 444,3 K RON | |
| 48 | 48.DECONSIM SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 247,6 K RON | |
| 49 | 49.NEOTECH CITY S.R.L.▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 20,7 K RON | |
| 50 | 50.WORLD VIP SERVICE S.R.L.▲ 1.545 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 51 | 51.CONSOFT PROIECT SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 491,7 K RON | |
| 52 | 52.HOSPITAL CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 79,8 K RON | |
| 53 | 53.PRO REGIO CONSULTING SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 54 | 54.MILLENIUM MANAGEMENT SISTEM SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 113,2 K RON | |
| 55 | 55.REGIOTURISM SRL▲ 28 | Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 63,2 % | ▲ 63,2 % | 535,6 K RON | |
| 56 | 56.PID COMBUST SRL▲ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 88,6 K RON | |
| 57 | 57.SI MAR CONSULTING SRL▲ 3 | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 163,5 K RON | |
| 58 | 58.STRUCTURALIA OFFICE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON— | — | — | 1,5 mil. RON |
| 59 | 59.DESIGN SOLUTIONS CONSULTING SRL▼ 14 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 85,5 K RON | |
| 60 | 60.HAPPY RECRUITER S.A.▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | -676,9 K RON | |
| 61 | 61.ATS AUTOMOTIVE SOLUTIONS SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 98,3 K RON | |
| 62 | 62.BIGMAT SRL▲ 6 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 390,2 K RON | |
| 63 | 63.ORACLER ADVERTISING SRL▲ 34 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 278,7 K RON | |
| 64 | 64.LABAQUACONSULT SRL▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 919,7 K RON | |
| 65 | 65.CPM INVEST SRL▲ 596 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 861,3 % | ▲ 861,3 % | 255,8 K RON | |
| 66 | 66.BUNGALOW.NET MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 67 | 67.ARHING SRL▲ 74 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 140,3 % | ▲ 140,3 % | 679,9 K RON | |
| 68 | 68.FIZIOCOM SRL▲ 111 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 183,8 % | ▲ 183,8 % | 211,7 K RON | |
| 69 | 69.OMNIA IMPEX SRL▲ 59 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 120,2 % | ▲ 120,2 % | 522,2 K RON | |
| 70 | 70.RAPIL EXPERT SERVICE S.R.L.▲ 1.525 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 1,5 mil. RON— | — | 889,8 K RON | |
| 71 | 71.WIKI-WIKI MANAGEMENT SRL▲ 24 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 407,3 K RON | |
| 72 | 72.TUTSEK FILM SRL▲ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 715,4 K RON | |
| 73 | 73.GRAMA PROIECT SRL▲ 5 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 48,4 K RON | |
| 74 | 74.SHADOW MANAGEMENT SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 346,6 K RON | |
| 75 | 75.DFF PROIECT ELECTRIC S.R.L.▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 76 | 76.HARMON PROFESIONAL CONSULTING SRL▲ 104 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 162 % | ▲ 162 % | 1,2 mil. RON | |
| 77 | 77.INFRAPROIECT EXECUTIE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON— | — | — | 889,1 K RON |
| 78 | 78.ARHIGRAF SRL▼ 41 | Sat Căluşeri, Comuna Ernei, Mureş | 1,4 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | -199 K RON | |
| 79 | 79.MAGESCO MANAGEMENT SRL▼ 16 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 80 | 80.ADMINISTRATIV BUSINESS SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 682,1 K RON | |
| 81 | 81.SUNSHINE PROJECT DCL S.R.L.▲ 22 | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 353,2 K RON | |
| 82 | 82.BAPLAN BAU SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | 541,1 K RON | |
| 83 | 83.ECO LOGIC CONSULTING SRL▼ 37 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 186,6 K RON | |
| 84 | 84.OME -OLARU MIRCEA ENGINEERING S.R.L.▲ 623 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 783,6 % | ▲ 783,6 % | 228,9 K RON | |
| 85 | 85.ANIMAL REPAIR CENTER SRL▲ 191 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 277,2 % | ▲ 277,2 % | 42,3 K RON | |
| 86 | 86.SPF MEDIA SRL▼ 62 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,3 mil. RON▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | 457 K RON | |
| 87 | 87.M&CO EUROPE TRAINING AND CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 222,1 K RON | |
| 88 | 88.POLICONT SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 656,3 K RON | |
| 89 | 89.TEHNIC EDIL PROJECT SRL▲ 450 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 518,8 % | ▲ 518,8 % | 795,8 K RON | |
| 90 | 90.TOPOPONT SRL▼ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 49,7 K RON | |
| 91 | 91.GASCOP SRL▲ 40 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 81 % | ▲ 81 % | 423,2 K RON | |
| 92 | 92.DT CONSULT MM SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 25,2 K RON | |
| 93 | 93.CARDIOBIT S.R.L.▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 334,8 K RON | |
| 94 | 94.CONSTRUCT CC SRL▼ 43 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 960,4 K RON | |
| 95 | 95.CAD MASTER SRL▲ 1.500 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 96 | 96.MILLENIUM MANAGEMENT SRL▲ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 155,2 K RON | |
| 97 | 97.EVALEX SA▼ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 821 K RON | |
| 98 | 98.TEODOL SRL▲ 40 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 68,8 % | ▲ 68,8 % | 427 K RON | |
| 99 | 99.CABINET VETERINAR DÓSA S.R.L.▲ 226 | Sat Chibed, Comuna Chibed, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 278,8 % | ▲ 278,8 % | 214,3 K RON | |
| 100 | 100.AFFINITY COMMUNICATION SRL▼ 46 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 675,8 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Mureș
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
113 firme · 220,6 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
440 firme · 202 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
238 firme · 92,3 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
321 firme · 88,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
230 firme · 63,6 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
139 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
98 firme · 43,5 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
76 firme · 42,1 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
94 firme · 23,7 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
6 firme · 16 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
84 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
36 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
118 firme · 8,2 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
22 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
41 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
6 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
14 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
8 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 563,2 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 428,9 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 345 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 308,1 K RON