Top 100 firme — Activități profesionale, Mureș după cifră de afaceri în 2018
1.686 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 298,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 688,9 K RON, iar liderul atinge 59,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.E.ON ASIST COMPLET S.A.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 59,2 mil. RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | -6,3 mil. RON | |
| 2 | 2.E.ON ROMÂNIA S.A.= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 21,9 mil. RON▼ 33 % | ▼ 33 % | 555,9 mil. RON | |
| 3 | 3.PROMEDIVET SRL= | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 15,6 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 4 | 4.REGIONAL BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 512 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 14 mil. RON▲ 12.386,6 % | ▲ 12.386,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 5 | 5.FLORAMY FHS SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 12,4 mil. RON▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | 276,7 K RON | |
| 6 | 6.WESSLING ROMANIA SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 8,8 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 322,7 K RON | |
| 7 | 7.NEOGEN SA▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 7,1 mil. RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 21,2 mil. RON | |
| 8 | 8.TMF SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,2 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 9 | 9.ARMOS EXIM SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6,2 mil. RON▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.BERES PHARMA SRL▼ 1 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 6,1 mil. RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 410,1 K RON | |
| 11 | 11.SVT ELECTRONICS SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,9 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 923,5 K RON | |
| 12 | 12.HBRO SRL▲ 4 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 5,6 mil. RON▲ 108,1 % | ▲ 108,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 13 | 13.SAIP AUTOMATION INTERNATIONAL S.R.L.▲ 70 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 4,3 mil. RON▲ 509,1 % | ▲ 509,1 % | 992,5 K RON | |
| 14 | 14.DLM DIVERS CONCEPT SRL▲ 21 | Loc. Iernut, Oraş Iernut, Mureş | 4,1 mil. RON▲ 172 % | ▲ 172 % | 1,6 mil. RON | |
| 15 | 15.BIGMAT SRL▼ 2 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 4 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 2 mil. RON | |
| 16 | 16.MEDIA MARKETING SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,8 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 17 | 17.GYM AERONET SRLnou | Municipiul Târnăveni, Mureş | 3,2 mil. RON— | — | — | 3,1 mil. RON |
| 18 | 18.GRAFIS ART SRL▼ 4 | Municipiul Reghin, Mureş | 3,2 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 11,7 K RON | |
| 19 | 19.WELD ROBOTIC SYSTEM AUTOMOTIVE SRL▲ 100 | Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | 3 mil. RON▲ 481,2 % | ▲ 481,2 % | 225,7 K RON | |
| 20 | 20.DESIGN SOLUTIONS CONSULTING SRL= | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 3 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 517,2 K RON | |
| 21 | 21.PADO GROUP INFRASTRUCTURES SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,5 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 315,2 K RON | |
| 22 | 22.FERTILIZER INDUSTRIAL SERVICES LIMITED BRACKNELL SUCURSALA TÎRGU MUREȘ (SUCURSALA STRAINA)▲ 108 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 373,4 % | ▲ 373,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 23 | 23.SPF MEDIA SRL▲ 4 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,3 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 24 | 24.SCH JAGD SRL▼ 6 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,3 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 295,3 K RON | |
| 25 | 25.MEDICODE SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,3 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 27,1 K RON | |
| 26 | 26.SERVTELCOM SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 306,7 K RON | |
| 27 | 27.ORACLER ADVERTISING SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,2 mil. RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 486,4 K RON | |
| 28 | 28.NEXT INDUSTRY SRL▲ 3 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 2,1 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 897,4 K RON | |
| 29 | 29.DECONSIM SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,9 mil. RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 123,6 K RON | |
| 30 | 30.MIRAGE CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,9 mil. RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 395,8 K RON | |
| 31 | 31.CCA CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,9 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 154,8 K RON | |
| 32 | 32.CENTRU DE ELABORARE PROIECTE UNIONALE SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 463 K RON | |
| 33 | 33.KING'S SWEET S.R.L.▲ 136 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 420,5 % | ▲ 420,5 % | 498,8 K RON | |
| 34 | 34.VENTRUST CONSULTING SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,8 mil. RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 997,7 K RON | |
| 35 | 35.ATS AUTOMOTIVE SOLUTIONS SRL▲ 37 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 111,3 % | ▲ 111,3 % | 365,9 K RON | |
| 36 | 36.VACONS CONSTRUCTION S.R.L.▼ 7 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -330,3 K RON | |
| 37 | 37.PROIECT SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 11 K RON | |
| 38 | 38.FIZIOCOM SRL▲ 66 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 1,7 mil. RON▲ 180,5 % | ▲ 180,5 % | 307,9 K RON | |
| 39 | 39.SSM & SIU SRL▼ 1 | Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | 1,6 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 797,8 K RON | |
| 40 | 40.GPT LORA SERVICES SRL▼ 18 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 560,1 K RON | |
| 41 | 41.SI MAR CONSULTING SRL▲ 6 | Loc. Ungheni, Oraş Ungheni, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 69,1 K RON | |
| 42 | 42.VALTER SERV SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 744,8 K RON | |
| 43 | 43.PID COMBUST SRL▲ 53 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 125,2 % | ▲ 125,2 % | 118,7 K RON | |
| 44 | 44.LABAQUACONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 766 K RON | |
| 45 | 45.WINDELCON SRL▲ 138 | Sat Daneş, Comuna Daneş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 322,3 % | ▲ 322,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.KUNIGUNDA SRL▲ 46 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 110,8 % | ▲ 110,8 % | 585,7 K RON | |
| 47 | 47.HOSPITAL CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,4 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 6,8 K RON | |
| 48 | 48.ECOROM SRL▲ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 477,4 K RON | |
| 49 | 49.WS IT SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | -75,4 K RON | |
| 50 | 50.TRIAL ACT SRL▼ 14 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 658,1 K RON | |
| 51 | 51.PANTHERA MED SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 13,8 K RON | |
| 52 | 52.BLICOILSTAR SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,3 mil. RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 52,1 K RON | |
| 53 | 53.KANTOR IMPEX S.R.L.▼ 27 | Loc. Vişinelu, Oraş Sărmaşu, Mureş | 1,2 mil. RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 127,2 K RON | |
| 54 | 54.STRUCTURALIA STUDIO S.R.L.▲ 5 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 819,3 K RON | |
| 55 | 55.BISSDOG SRL▲ 6 | Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 266,3 K RON | |
| 56 | 56.HAPPY RECRUITER S.A.▲ 187 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 418,5 % | ▲ 418,5 % | 282,5 K RON | |
| 57 | 57.MAGESCO MANAGEMENT SRL▼ 33 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,2 mil. RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 1 mil. RON | |
| 58 | 58.FOREST INFO EXPERT SRL▲ 11 | Sat Ibăneşti, Comuna Ibăneşti, Mureş | 1,2 mil. RON▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 335,4 K RON | |
| 59 | 59.CONSULT CONSTRUCT SRL▼ 26 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1,2 mil. RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 477,1 K RON | |
| 60 | 60.ATD SERVICII TEHNICE SRL▲ 690 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 1.790,1 % | ▲ 1.790,1 % | 183,1 K RON | |
| 61 | 61.ADI PROIECT SRL▲ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 48,3 K RON | |
| 62 | 62.NEOTECH CITY S.R.L.▲ 18 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 216,3 K RON | |
| 63 | 63.SARAL EXPERT CONSULT SRL▼ 42 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,1 mil. RON▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 63,5 K RON | |
| 64 | 64.AHS ENGINEERING SRL▼ 12 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,1 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 575,5 K RON | |
| 65 | 65.ALEX AUTOMATION SYSTEMS SRL▲ 6 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 1 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 197 K RON | |
| 66 | 66.MANSART CORPORATE SRL▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 455,2 K RON | |
| 67 | 67.GRAMA PROIECT SRL▼ 13 | Municipiul Reghin, Mureş | 1 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 100,4 K RON | |
| 68 | 68.MOBIFER SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 397,7 K RON | |
| 69 | 69.HUZZO STUDIO SRL▼ 27 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 994,3 K RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 580,6 K RON | |
| 70 | 70.ARHIGRAF SRL▼ 27 | Sat Căluşeri, Comuna Ernei, Mureş | 993 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | -196,4 K RON | |
| 71 | 71.SMILEY SRL▲ 36 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 985,7 K RON▲ 72,3 % | ▲ 72,3 % | 114,8 K RON | |
| 72 | 72.MILLENIUM MANAGEMENT SISTEM SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 982,3 K RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 151,7 K RON | |
| 73 | 73.FOTO ZEISS SERV SRL▼ 16 | Municipiul Reghin, Mureş | 982,1 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 1,8 K RON | |
| 74 | 74.MALIO MEDIA SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 934,4 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 491,8 K RON | |
| 75 | 75.LATERES SRL▲ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 932 K RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 394,6 K RON | |
| 76 | 76.ARHING SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 916,7 K RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 4,5 K RON | |
| 77 | 77.IOANA SRL▼ 33 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 910,7 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 431,8 K RON | |
| 78 | 78.POLICONT SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 884,6 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 340,5 K RON | |
| 79 | 79.INTELLIGENT DIGITAL MARKETING SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 883,6 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 211,6 K RON | |
| 80 | 80.INTERMEDIA EXPERT SRL▲ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 867,2 K RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 263,8 K RON | |
| 81 | 81.CONSTRUCT CC SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 863,3 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 243,9 K RON | |
| 82 | 82.EVALEX SA▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 843,4 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 412,2 K RON | |
| 83 | 83.CONSULTANTA STANDARDE ISO SRL▼ 27 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 839,6 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 732 K RON | |
| 84 | 84.MILLENIUM MANAGEMENT SRL▼ 20 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 833,2 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 44,3 K RON | |
| 85 | 85.ECOCONSULT SA▼ 32 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 830,2 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 433,7 K RON | |
| 86 | 86.EUROPA PROIECT SRL▼ 24 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 822 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 598,6 K RON | |
| 87 | 87.ALL CRIS SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 818 K RON— | — | 109,9 K RON | |
| 88 | 88.PRO REGIO CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 812,9 K RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 457,5 K RON | |
| 89 | 89.INFRA METEO SRL▲ 851 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 795,3 K RON▲ 2.317,3 % | ▲ 2.317,3 % | 460,7 K RON | |
| 90 | 90.TEODOL SRL▲ 45 | Municipiul Reghin, Mureş | 768,4 K RON▲ 66,8 % | ▲ 66,8 % | 421,6 K RON | |
| 91 | 91.REGIOTURISM SRL▲ 77 | Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş | 753,9 K RON▲ 117,6 % | ▲ 117,6 % | 336,2 K RON | |
| 92 | 92.PETRISORVET SRL▲ 370 | Sat Sânger, Comuna Sânger, Mureş | 745,3 K RON▲ 470,5 % | ▲ 470,5 % | 224,4 K RON | |
| 93 | 93.TOPOPONT SRL▼ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 744,6 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 21,2 K RON | |
| 94 | 94.INGINERIE CIOATA SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 739,8 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 21,4 K RON | |
| 95 | 95.CATES TECHNICAL SERVICES SRL▼ 14 | Sat Chirileu, Comuna Sînpaul, Mureş | 731,8 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 685,3 K RON | |
| 96 | 96.DYNAMIC DRILLING SERVICES SRL▲ 16 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 720,8 K RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 624,7 K RON | |
| 97 | 97.PEGAS CURSURI DE CALIFICARE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 719,1 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 100,8 K RON | |
| 98 | 98.M&CO EUROPE TRAINING AND CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 717,7 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 174 K RON | |
| 99 | 99.CABINET VETERINAR R&R SRL▲ 32 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 712,8 K RON▲ 51 % | ▲ 51 % | 103,3 K RON | |
| 100 | 100.GEO TOPO LAND SRL▲ 306 | Sat Ţigmandru, Comuna Nadeş, Mureş | 688,9 K RON▲ 343,2 % | ▲ 343,2 % | 268 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Mureș
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
113 firme · 220,6 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
440 firme · 202 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
238 firme · 92,3 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
321 firme · 88,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
230 firme · 63,6 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
139 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
98 firme · 43,5 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
76 firme · 42,1 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
94 firme · 23,7 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
6 firme · 16 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
84 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
36 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
118 firme · 8,2 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
22 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
41 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
6 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
14 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
8 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 563,2 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 428,9 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 345 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
3 firme · 308,1 K RON