Top 100 firme — Activități profesionale, Călărași după cifră de afaceri în 2025
523 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 248,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 398,5 K RON, iar liderul atinge 26,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ARONA SRL▲ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 26,1 mil. RON▲ 635,7 % | ▲ 635,7 % | 5,4 mil. RON | |
| 2 | 2.PROEX INSTAL CONSULTING SRL▲ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 24,8 mil. RON▲ 1.244,6 % | ▲ 1.244,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 3 | 3.KOMORA ENGINEERING SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 23,1 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.BETTING PRO ADVERTISING SRL▼ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,5 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 9,8 mil. RON | |
| 5 | 5.INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA▼ 2 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 17,7 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | -5,2 mil. RON | |
| 6 | 6.ALISA FARM MANAGEMENT SRL= | Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi | 12,2 mil. RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 516,1 K RON | |
| 7 | 7.VEST INSTAL S.R.L.▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 10,3 mil. RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 8 | 8.INVEST GAMA CONSULTING S.R.L.▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 9,2 mil. RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 244 K RON | |
| 9 | 9.XDR GLOBAL BUSINESS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6,7 mil. RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 5,3 mil. RON | |
| 10 | 10.WEADVERTISE FOR YOU SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5,3 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 1 mil. RON | |
| 11 | 11.FAVORIT SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 5 mil. RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 768,2 K RON | |
| 12 | 12.INFINITE ADS S.R.L.▲ 22 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4,1 mil. RON▲ 275,2 % | ▲ 275,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 13 | 13.ANMAR CONTEXPERT SRL▲ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 3,2 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 710,8 K RON | |
| 14 | 14.KIV SPECIAL TRADE S.R.L.▲ 2 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 3,1 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 226,4 K RON | |
| 15 | 15.AGRI FARM CONSULTING S.R.L.▲ 5 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 2,8 mil. RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 760,3 K RON | |
| 16 | 16.KOMORA SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,8 mil. RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 45,9 K RON | |
| 17 | 17.VIA FECTUM S.R.L.▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,7 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 18 | 18.AGROAUTOTEST SRL▲ 1 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2,5 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 694,6 K RON | |
| 19 | 19.MSKONCEPT ARHISTUDIO SRL▲ 30 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2,1 mil. RON▲ 160,9 % | ▲ 160,9 % | 957 K RON | |
| 20 | 20.TOATE BUNE S.R.L.▲ 39 | Sat Tămădău Mare, Comuna Tămădău Mare, Călăraşi | 2 mil. RON▲ 202,8 % | ▲ 202,8 % | 904,5 K RON | |
| 21 | 21.PAMIR CONTABILITATE SRL▲ 10 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,8 mil. RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 194,9 K RON | |
| 22 | 22.AN CONTAB SRL▲ 7 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 1,8 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 752,3 K RON | |
| 23 | 23.RALEX PROIECT CONSTRUCT SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,8 mil. RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 664,8 K RON | |
| 24 | 24.4 DREAMS SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,7 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 18,8 K RON | |
| 25 | 25.HUNTER'S MEDIA S.R.L.▼ 4 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 1,6 mil. RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 59,8 K RON | |
| 26 | 26.GRAPH PRODUCȚIE PUBLICITARĂ S.R.L.▲ 2 | Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călăraşi | 1,5 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 10,8 K RON | |
| 27 | 27.VSV TOP PRINT S.R.L.▲ 47 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 1,5 mil. RON▲ 221,4 % | ▲ 221,4 % | 114,9 K RON | |
| 28 | 28.MIG IRP SRL▲ 17 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,5 mil. RON▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 1 mil. RON | |
| 29 | 29.GI STRUCTURE K-GROUP S.R.L.▲ 19 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,4 mil. RON▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | 808,3 K RON | |
| 30 | 30.VIDAS VETLIFE SRL▼ 3 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 1,3 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 17,9 K RON | |
| 31 | 31.C&D FINANCE ADVISORY S.R.L.▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,2 mil. RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 818,2 K RON | |
| 32 | 32.PROD VET SRL▲ 7 | Sat Dragoş Vodă, Comuna Dragoş Vodă, Călăraşi | 1,2 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 239,1 K RON | |
| 33 | 33.MAG CONSULTANCY S.R.L.▲ 11 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 818,4 K RON | |
| 34 | 34.MKM PREST CONSULT S.R.L.▲ 55 | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 168,7 % | ▲ 168,7 % | 535 K RON | |
| 35 | 35.SCOPE TIME COST - PROJECT MANAGEMENT S.R.L.▲ 26 | Sat Postăvari, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 330,4 K RON | |
| 36 | 36.GEOGIS PROIECT SRL▼ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 172,1 K RON | |
| 37 | 37.ARHITECT STUDIO PLUS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1,1 mil. RON▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 314,6 K RON | |
| 38 | 38.PROLIFE VET SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 100,9 K RON | |
| 39 | 39.PROVITCOM SRL▼ 1 | Comuna Gradiştea, Călăraşi | 1 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 63,7 K RON | |
| 40 | 40.SALVAVET AP SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 44,6 K RON | |
| 41 | 41.VET PLUS SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -26,6 K RON | |
| 42 | 42.LANDMARK CONCEPT S.R.L.▼ 7 | Sat Rasa, Comuna Gradiştea, Călăraşi | 981,3 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 296,4 K RON | |
| 43 | 43.ZENIT SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 911,1 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 148 K RON | |
| 44 | 44.DDD EXPERT CONSULTING S.R.L.▲ 117 | Sat Pădurişu, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 908,8 K RON▲ 255,2 % | ▲ 255,2 % | 399,3 K RON | |
| 45 | 45.GARAJUL LUI NEDY S.R.L.▲ 13 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 904,3 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 264,4 K RON | |
| 46 | 46.PROIECT RO INVEST CAPITAL S.R.L.▼ 24 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 883,3 K RON▼ 56,2 % | ▼ 56,2 % | 98,7 K RON | |
| 47 | 47.CERTCONT SRL▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 866,3 K RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 411 K RON | |
| 48 | 48.EURO CONSULT 07 SRL▼ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 854,2 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 197 K RON | |
| 49 | 49.ASII PROMOTOR SRL▲ 44 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 842,7 K RON▲ 115,9 % | ▲ 115,9 % | 605,9 K RON | |
| 50 | 50.STINGLINE PROTECT SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 835,1 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 425,3 K RON | |
| 51 | 51.CBRN EXPERTS CONSULTING S.R.L.▼ 34 | Sat Fundeni, Comuna Fundeni, Călăraşi | 788,3 K RON▼ 69,2 % | ▼ 69,2 % | 22,6 K RON | |
| 52 | 52.CATANĂ MARKET COM SRL▲ 2 | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | 785,2 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 312 K RON | |
| 53 | 53.IDEAL CONSULTING AND SALES S.R.L.▼ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 763,4 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 625 K RON | |
| 54 | 54.ELLITE EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▲ 214 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 752,8 K RON▲ 569,2 % | ▲ 569,2 % | 397,3 K RON | |
| 55 | 55.GREENFIELD ANALYTICS S.R.L.▲ 246 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 748,4 K RON▲ 791,8 % | ▲ 791,8 % | 485,9 K RON | |
| 56 | 56.MIKA EVALUATOR SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 731,5 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 440,7 K RON | |
| 57 | 57.KADAL SRL▼ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 717 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -43,9 K RON | |
| 58 | 58.PUBLICITARIA SHOP S.R.L.▲ 10 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 712,2 K RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | -122,4 K RON | |
| 59 | 59.HASAW CONSULTING S.R.L.▲ 17 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 677,8 K RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 65,6 K RON | |
| 60 | 60.PROEV ENGINEERING INSTAL S.R.L.▼ 34 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 602,9 K RON▼ 62,8 % | ▼ 62,8 % | 314,7 K RON | |
| 61 | 61.PROFIRE VET SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 600,9 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 173,6 K RON | |
| 62 | 62.LIPEȘTE ȘI DECOREAZĂ SRL▲ 32 | Sat Curcani, Comuna Curcani, Călăraşi | 584,3 K RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 190,8 K RON | |
| 63 | 63.RISTEA AUTOTEST S.R.L.▼ 3 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 573,6 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 161,2 K RON | |
| 64 | 64.DOCTOR MOJO S.R.L.▲ 39 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 573,2 K RON▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 75,8 K RON | |
| 65 | 65.INFINITY VIDEOHUB S.R.L.▼ 24 | Sat Călăraşii Vechi, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 569,1 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | -84,8 K RON | |
| 66 | 66.ARIAOFFICE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Fundeni, Comuna Fundeni, Călăraşi | 568,3 K RON— | — | 171 K RON | |
| 67 | 67.CREATIV SERV EXPERT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 557,1 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 353,8 K RON | |
| 68 | 68.BKV TEAM & SERV SRL▲ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 545,4 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 307 K RON | |
| 69 | 69.BOCIOAGĂ VET S.R.L.▲ 19 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 536,2 K RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 261,1 K RON | |
| 70 | 70.DELTA RESEARCH S.R.L.▼ 58 | Sat Dragoş Vodă, Comuna Dragoş Vodă, Călăraşi | 518,9 K RON▼ 85,4 % | ▼ 85,4 % | 58 RON | |
| 71 | 71.CONTAB CONSULT SRL▲ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 518,7 K RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 238,6 K RON | |
| 72 | 72.ITP BY POSTOLACHE S.R.L.▲ 82 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 505,1 K RON▲ 87,6 % | ▲ 87,6 % | 262,3 K RON | |
| 73 | 73.MARIPREST RESUM SRL▲ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 503,9 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 131,6 K RON | |
| 74 | 74.ROTARU ENGINEERING S.R.L.▲ 44 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 496 K RON▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 377,7 K RON | |
| 75 | 75.POPA TAX EXPERT S.R.L.▲ 297 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 495,8 K RON▲ 1.816,5 % | ▲ 1.816,5 % | 304,8 K RON | |
| 76 | 76.ARH INTERMOOD S.R.L.▲ 1 | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | 494,9 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 78,9 K RON | |
| 77 | 77.SMVET SERV SRL▲ 46 | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 493,9 K RON▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 126,3 K RON | |
| 78 | 78.LIMAR EXPERTCONT S.R.L.▼ 3 | Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călăraşi | 491 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 414,5 K RON | |
| 79 | 79.BLEBEA VET S.R.L.▲ 8 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 475,3 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 46,1 K RON | |
| 80 | 80.POLYCHOR CAPITAL S.R.L.▼ 14 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 472,1 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 95,2 K RON | |
| 81 | 81.ADYDEN CONSULT SRL▲ 157 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 469,5 K RON▲ 229,5 % | ▲ 229,5 % | 227,4 K RON | |
| 82 | 82.A & A CONSULTING SRL▼ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 462,5 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 347,5 K RON | |
| 83 | 83.OVERBLEND S.R.L.▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 458,2 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 402,9 K RON | |
| 84 | 84.EVICONTA NELIA SRL▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 446,2 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 98,5 K RON | |
| 85 | 85.ADVISORBOX S.R.L.▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 444,1 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 249,4 K RON | |
| 86 | 86.PARDUS VET CONSTRUCT SRL▼ 8 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 442,7 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 47,6 K RON | |
| 87 | 87.DIGITAL MKT CONSULTING S.R.L.▲ 11 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 435,5 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 320,6 K RON | |
| 88 | 88.ACCOUNTING & CONSULTING CONCEPT SRL▲ 65 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 430,4 K RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 111 K RON | |
| 89 | 89.GEMA ROM SRL▲ 7 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 427,8 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 196,9 K RON | |
| 90 | 90.VENDOR SRL▲ 17 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 425,8 K RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 70,5 K RON | |
| 91 | 91.IQS PROIECT SRL▼ 40 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 422,4 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 136,8 K RON | |
| 92 | 92.ENCOREM WORLDWIDE S.R.L.▲ 121 | Sat Ştefan Vodă, Comuna Ştefan Vodă, Călăraşi | 421,8 K RON▲ 130,7 % | ▲ 130,7 % | 119,8 K RON | |
| 93 | 93.DBV PRO MANAGEMENT S.R.L.▲ 9 | Sat Dârvari, Comuna Tămădău Mare, Călăraşi | 419,5 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 189,6 K RON | |
| 94 | 94.STANGER DESIGN S.R.L.▼ 51 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 417,6 K RON▼ 56 % | ▼ 56 % | 278,5 K RON | |
| 95 | 95.ROMSVTI SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 411,2 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 229,5 K RON | |
| 96 | 96.RAZVAN CONCEPT S.R.L.▼ 26 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Călăraşi | 401,2 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 51,9 K RON | |
| 97 | 97.TARABOSTES VET S.R.L.▲ 18 | Sat Ileana, Comuna Ileana, Călăraşi | 400,3 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 7,2 K RON | |
| 98 | 98.BML BOX PRODUCTION S.R.L.▲ 125 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 400,2 K RON▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | -54,9 K RON | |
| 99 | 99.SOME DESIGN ARH S.R.L.▲ 76 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 398,9 K RON▲ 72 % | ▲ 72 % | 130,3 K RON | |
| 100 | 100.START DEMAND SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 398,5 K RON— | — | 215,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Călărași
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
52 firme · 83,1 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
71 firme · 82,2 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
61 firme · 31,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
88 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
52 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
5 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
26 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
22 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
24 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
31 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
12 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
12 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
7 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 899,1 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
6 firme · 840,6 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
3 firme · 791,4 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 136,9 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 89,5 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 76,2 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 4,4 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 0 RON