Top 100 firme — Activități profesionale, Călărași după creștere YoY în 2025
155 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 12,7 %, iar liderul atinge 1.244,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PROEX INSTAL CONSULTING SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1.244,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 2 | 2.ARONA SRL▼ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 635,7 % | 5,4 mil. RON | |
| 3 | 3.ELLITE EXPERT CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 569,2 % | 397,3 K RON | |
| 4 | 4.INFINITE ADS S.R.L.▲ 16 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 275,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 5 | 5.DDD EXPERT CONSULTING S.R.L.▲ 52 | Sat Pădurişu, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 255,2 % | 399,3 K RON | |
| 6 | 6.ADYDEN CONSULT SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 229,5 % | 227,4 K RON | |
| 7 | 7.VSV TOP PRINT S.R.L.▲ 85 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 221,4 % | 114,9 K RON | |
| 8 | 8.TOATE BUNE S.R.L.▼ 4 | Sat Tămădău Mare, Comuna Tămădău Mare, Călăraşi | 202,8 % | 904,5 K RON | |
| 9 | 9.MKM PREST CONSULT S.R.L.nou | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | 168,7 % | 535 K RON | |
| 10 | 10.MSKONCEPT ARHISTUDIO SRL▲ 107 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 160,9 % | 957 K RON | |
| 11 | 11.BML BOX PRODUCTION S.R.L.nou | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 133,3 % | -54,9 K RON | |
| 12 | 12.ITP SVU SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 133 % | -35,8 K RON | |
| 13 | 13.ENCOREM WORLDWIDE S.R.L.nou | Sat Ştefan Vodă, Comuna Ştefan Vodă, Călăraşi | 130,7 % | 119,8 K RON | |
| 14 | 14.ASII PROMOTOR SRL▼ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 115,9 % | 605,9 K RON | |
| 15 | 15.ADA CONSULTISOLUTIONS MED S.R.L.▲ 90 | Sat Lupşanu, Comuna Lupşanu, Călăraşi | 107,5 % | 177,5 K RON | |
| 16 | 16.DOMUS DESIGN SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 96,7 % | 169,8 K RON | |
| 17 | 17.BAXTER SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 90,8 % | 75,1 K RON | |
| 18 | 18.NBR SMART SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 88 % | 243,5 K RON | |
| 19 | 19.ITP BY POSTOLACHE S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 87,6 % | 262,3 K RON | |
| 20 | 20.GEOPROIECT SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 78,6 % | 133,2 K RON | |
| 21 | 21.SCOPE TIME COST - PROJECT MANAGEMENT S.R.L.▲ 49 | Sat Postăvari, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 75,5 % | 330,4 K RON | |
| 22 | 22.ADDMAN PROTOTYPING S.R.L.nou | Sat Roseţi, Comuna Roseţi, Călăraşi | 74,5 % | 43,2 K RON | |
| 23 | 23.SOME DESIGN ARH S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 72 % | 130,3 K RON | |
| 24 | 24.GI STRUCTURE K-GROUP S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 69,9 % | 808,3 K RON | |
| 25 | 25.ROTARU ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 65,6 % | 377,7 K RON | |
| 26 | 26.SMVET SERV SRLnou | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 65,6 % | 126,3 K RON | |
| 27 | 27.BIROUL DE CONTA S.R.L.nou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 65 % | 144,4 K RON | |
| 28 | 28.ADDICTED ADV SRLnou | Sat Spanţov, Comuna Spanţov, Călăraşi | 62,5 % | 18,9 K RON | |
| 29 | 29.INCUBATORUL DE DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 61,3 % | 115,1 K RON | |
| 30 | 30.DOCTOR MOJO S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 61,2 % | 75,8 K RON | |
| 31 | 31.MIG IRP SRL▲ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 61,2 % | 1 mil. RON | |
| 32 | 32.EDGE CONSULT SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 60,1 % | 42 K RON | |
| 33 | 33.NANA GENERAL CONSULTING S.R.L.nou | Sat Nana, Comuna Nana, Călăraşi | 59,8 % | 272,9 K RON | |
| 34 | 34.ACCOUNTING & CONSULTING CONCEPT SRLnou | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 59,2 % | 111 K RON | |
| 35 | 35.CONTAPRO SEMPER FI S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 56,8 % | 149,5 K RON | |
| 36 | 36.ARHITECT STUDIO PLUS S.R.L.▲ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 54,4 % | 314,6 K RON | |
| 37 | 37.ADS IMPEX SRL▲ 32 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 54,3 % | 204,6 K RON | |
| 38 | 38.LIPEȘTE ȘI DECOREAZĂ SRL▲ 9 | Sat Curcani, Comuna Curcani, Călăraşi | 52,1 % | 190,8 K RON | |
| 39 | 39.CONTEX SERVICE SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 51 % | 102,9 K RON | |
| 40 | 40.HASAW CONSULTING S.R.L.▼ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 47,4 % | 65,6 K RON | |
| 41 | 41.PODGOREANU MPC S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 46,8 % | 92,2 K RON | |
| 42 | 42.WORLD CLASS MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 45,8 % | 114,1 K RON | |
| 43 | 43.ATICO DIGITAL S.R.L.nou | Sat Coslogeni, Comuna Dichiseni, Călăraşi | 44,2 % | 163,2 K RON | |
| 44 | 44.THYME STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,2 % | 155,5 K RON | |
| 45 | 45.INFRA ENGINEERING S.R.L.nou | Comuna Ştefan Vodă, Călăraşi | 39,4 % | 140,8 K RON | |
| 46 | 46.ANTOPET DOMINO CONSULTING S.R.L.nou | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 38,8 % | 47 K RON | |
| 47 | 47.GCG DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 37,8 % | 203,1 K RON | |
| 48 | 48.PRESTSERV CONTAB SRL▲ 31 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 34,9 % | 38,8 K RON | |
| 49 | 49.PUBLICITARIA SHOP S.R.L.▲ 82 | Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 32,8 % | -122,4 K RON | |
| 50 | 50.ROUNIVERSE S.R.L.nou | Sat Faurei, Comuna Ulmu, Călăraşi | 32,6 % | 49,3 K RON | |
| 51 | 51.CONT EXPERT RAZVAN SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 32,5 % | 50,4 K RON | |
| 52 | 52.GARAJUL LUI NEDY S.R.L.▲ 39 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 32,3 % | 264,4 K RON | |
| 53 | 53.NEMILA CORON SRL▲ 57 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 31,4 % | 98 K RON | |
| 54 | 54.ADEMAR SERVICE SOLUTIONS SRL▲ 76 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 31,3 % | 90,1 K RON | |
| 55 | 55.CAM VET AGRI CONSULT S.R.L.▼ 39 | Sat Luptători, Comuna Frăsinet, Călăraşi | 30,4 % | 111,3 K RON | |
| 56 | 56.PUIŞOR CONT S.R.L.▲ 72 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,3 % | 265,4 K RON | |
| 57 | 57.TOPCAD LAND SRL▲ 11 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 29,8 % | 69,5 K RON | |
| 58 | 58.BOCIOAGĂ VET S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 29,8 % | 261,1 K RON | |
| 59 | 59.ALISA FARM MANAGEMENT SRL▲ 61 | Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi | 29,8 % | 516,1 K RON | |
| 60 | 60.CONT EXPERT SRL▲ 40 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 29,6 % | 166,7 K RON | |
| 61 | 61.TIF SSM SERV S.R.L.▼ 34 | Comuna Sohatu, Călăraşi | 28,9 % | 118,8 K RON | |
| 62 | 62.SERVICE ITP CRISTEA S.R.L.▼ 18 | Sat Săpunari, Comuna Lehliu, Călăraşi | 28,3 % | 36,6 K RON | |
| 63 | 63.RINGOLOR S.R.L.▲ 45 | Sat Gradiştea, Comuna Gradiştea, Călăraşi | 28 % | -13,1 K RON | |
| 64 | 64.DEM ADVICE SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 27,6 % | 119,8 K RON | |
| 65 | 65.DESTINY BEST CONSULTING SRL▼ 25 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 27,3 % | 208 K RON | |
| 66 | 66.CAMNEC BUSINESS CONSULTING S.R.L.▼ 18 | Sat Negoeşti, Comuna Şoldanu, Călăraşi | 27,1 % | 6,7 K RON | |
| 67 | 67.TARABOSTES VET S.R.L.▲ 30 | Sat Ileana, Comuna Ileana, Călăraşi | 26,8 % | 7,2 K RON | |
| 68 | 68.PAMIR CONTABILITATE SRL▼ 63 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 26,7 % | 194,9 K RON | |
| 69 | 69.ENACRIS CONSULT ASIG S.R.L.nou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 25,2 % | -54,4 K RON | |
| 70 | 70.ZERORISK DMV S.R.L.▲ 34 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 24,8 % | 40,7 K RON | |
| 71 | 71.VENDOR SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 23,9 % | 70,5 K RON | |
| 72 | 72.HERA TRADUCERI S.R.L.▲ 27 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 23,5 % | 118,3 K RON | |
| 73 | 73.AGRI FARM CONSULTING S.R.L.▼ 39 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 23,1 % | 760,3 K RON | |
| 74 | 74.ALEXMAR CONTA S.R.L.nou | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 22,8 % | 100,7 K RON | |
| 75 | 75.CONTAB CONSULT SRL▲ 52 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 22,3 % | 238,6 K RON | |
| 76 | 76.CALLIS PROIECT SRL▼ 41 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 21,8 % | 34,1 K RON | |
| 77 | 77.MIRO VET SRL▲ 21 | Sat Roseţi, Comuna Roseţi, Călăraşi | 21,5 % | 264,1 K RON | |
| 78 | 78.CERTCONT SRL▲ 36 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,3 % | 411 K RON | |
| 79 | 79.AN CONTAB SRL▼ 34 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 19,7 % | 752,3 K RON | |
| 80 | 80.NEDEXPERT BUSINESS FINANCE SRL▲ 26 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 19,5 % | 77,3 K RON | |
| 81 | 81.EXPERT SMART OFFICE SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 19,3 % | 54 K RON | |
| 82 | 82.MAG CONSULTANCY S.R.L.▼ 74 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 18,8 % | 818,4 K RON | |
| 83 | 83.ADIKARA VET S.R.L.nou | Sat Călăraşii Vechi, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 18,2 % | 29 K RON | |
| 84 | 84.C&D FINANCE ADVISORY S.R.L.▼ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 17,4 % | 818,2 K RON | |
| 85 | 85.DBV PRO MANAGEMENT S.R.L.▼ 67 | Sat Dârvari, Comuna Tămădău Mare, Călăraşi | 17,4 % | 189,6 K RON | |
| 86 | 86.ARCHDAILY DESIGN S.R.L.nou | Sat Dorobanţu, Comuna Plătăreşti, Călăraşi | 17,3 % | -112,3 K RON | |
| 87 | 87.DIGITAL MKT CONSULTING S.R.L.= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 16,7 % | 320,6 K RON | |
| 88 | 88.AMD UDRIȘTE SRL▲ 44 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 16,3 % | 222,2 K RON | |
| 89 | 89.PROD VET SRL▼ 22 | Sat Dragoş Vodă, Comuna Dragoş Vodă, Călăraşi | 16,3 % | 239,1 K RON | |
| 90 | 90.NOFIRE HOLDING SRL▼ 47 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 16,1 % | 35,1 K RON | |
| 91 | 91.MARIPREST RESUM SRL▼ 36 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 15,9 % | 131,6 K RON | |
| 92 | 92.DETECT SRL▼ 11 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 15,5 % | 56,1 K RON | |
| 93 | 93.GEMA ROM SRLnou | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 13,7 % | 196,9 K RON | |
| 94 | 94.VIA FECTUM S.R.L.= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 13,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 95 | 95.CREATIV SERV EXPERT S.R.L.▼ 74 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 13,2 % | 353,8 K RON | |
| 96 | 96.SANDRA COM SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 13,1 % | -5,4 K RON | |
| 97 | 97.VLOGO MARKETING S.R.L.▼ 26 | Sat Pasărea, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 13,1 % | 95,3 K RON | |
| 98 | 98.BLEBEA VET S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 13,1 % | 46,1 K RON | |
| 99 | 99.MEDICAL CONTACT SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 13 % | 80,5 K RON | |
| 100 | 100.INTEGRATED SOLUTIONS CONCEPT SRLnou | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 12,7 % | 138,5 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Călărași
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
52 firme · 83,1 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
71 firme · 82,2 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
61 firme · 31,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
88 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
52 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
5 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
26 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
22 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
24 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
31 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
12 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
12 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
7 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 899,1 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
6 firme · 840,6 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
3 firme · 791,4 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 136,9 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 89,5 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 76,2 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 4,4 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 0 RON