Top 100 firme — Construcții, Botoșani după cifră de afaceri în 2015
487 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 691,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 515,7 K RON, iar liderul atinge 236,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ELSACO ENGINEERING SRL▲ 115 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 236,4 mil. RON▲ 76.532,6 % | ▲ 76.532,6 % | 895,1 K RON | |
| 2 | 2.VICTOR CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 115,5 mil. RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 3,1 mil. RON | |
| 3 | 3.CORNELL'S FLOOR SRL▼ 1 | Sat Roma, Comuna Roma, Botoşani | 51,6 mil. RON▲ 97,4 % | ▲ 97,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 4 | 4.TRANSPORTURI AUTO SAnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 35,9 mil. RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 5 | 5.CONREC AGREMIN TRANS S.R.L.▼ 1 | Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani | 23,2 mil. RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 2,5 mil. RON | |
| 6 | 6.CONDACIA SA▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 14,1 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -3,7 mil. RON | |
| 7 | 7.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 12,5 mil. RON▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 275,6 K RON | |
| 8 | 8.BINAPE CONSTRUCT GRUP SRL▲ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 11,8 mil. RON▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | 470,2 K RON | |
| 9 | 9.BISCOP SRL▲ 10 | Sat Şendriceni, Comuna Şendriceni, Botoşani | 9,4 mil. RON▲ 170,3 % | ▲ 170,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 10 | 10.DIOCONSTRUCT SRL▲ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,7 mil. RON▲ 113,8 % | ▲ 113,8 % | 628,4 K RON | |
| 11 | 11.ASICONS SRL▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 7,8 mil. RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 863,2 K RON | |
| 12 | 12.ADVAN CONSTRUCŢII SRL▼ 9 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 7,8 mil. RON▼ 67,6 % | ▼ 67,6 % | 19,7 K RON | |
| 13 | 13.ABC-CON-INTERNAŢIONAL SRL▼ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,9 mil. RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 3 K RON | |
| 14 | 14.D&D CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,2 mil. RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 316 K RON | |
| 15 | 15.DELTA CON SRL▼ 1 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 6 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 5,2 K RON | |
| 16 | 16.99 C.C.C. SA▼ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,7 mil. RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 519,1 K RON | |
| 17 | 17.ELEGANT GLOB SRL▲ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,3 mil. RON▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 268 K RON | |
| 18 | 18.TINO UNITRANS SRL▲ 16 | Sat Roma, Comuna Roma, Botoşani | 5,2 mil. RON▲ 184,1 % | ▲ 184,1 % | 425,3 K RON | |
| 19 | 19.INSTAL-CON SRL▼ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5 mil. RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 175,8 K RON | |
| 20 | 20.TOP DESIGN SRL▲ 5 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 4,6 mil. RON▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 215,3 K RON | |
| 21 | 21.CONSTAR SRL▲ 30 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,6 mil. RON▲ 383,5 % | ▲ 383,5 % | 24,8 K RON | |
| 22 | 22.PROMETEU EXPERT INOX SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,5 mil. RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.TOTEX SRL▼ 14 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,4 mil. RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | -93,8 K RON | |
| 24 | 24.QUARTZ IMPEX SRL▼ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,9 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 245 K RON | |
| 25 | 25.ELSACO POWER S.R.L.▲ 5 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 3,6 mil. RON▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 224,9 K RON | |
| 26 | 26.PROFI IZO.BEK SRL▼ 6 | Sat Hudum, Comuna Curteşti, Botoşani | 3,6 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 279,2 K RON | |
| 27 | 27.TRANS SERVICE TRADING SRL▲ 33 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 3,6 mil. RON▲ 337,4 % | ▲ 337,4 % | 533,5 K RON | |
| 28 | 28.TOTAL INVEST GRUP SRL▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,5 mil. RON▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | -6,5 K RON | |
| 29 | 29.COSMINVEST CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 3,3 mil. RON▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | -37,7 K RON | |
| 30 | 30.AST PÎNZARIU SRL▲ 29 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 3,2 mil. RON▲ 288,4 % | ▲ 288,4 % | 499,4 K RON | |
| 31 | 31.ELPROEX SA▲ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3 mil. RON▲ 89,8 % | ▲ 89,8 % | 431,6 K RON | |
| 32 | 32.SEBIANA SRL▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,8 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 44,7 K RON | |
| 33 | 33.CIBOCAZ SRL▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,7 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 352,2 K RON | |
| 34 | 34.MERIDIAN SRL▲ 12 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,6 mil. RON▲ 117,4 % | ▲ 117,4 % | 128,7 K RON | |
| 35 | 35.ZEHN BAUHERREN SRL▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,2 mil. RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 7,7 K RON | |
| 36 | 36.BATICONSTRUCT COMPLET RENOVATION SRL▲ 17 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2 mil. RON▲ 129,2 % | ▲ 129,2 % | 673,8 K RON | |
| 37 | 37.GAFCO CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Lozna, Comuna Lozna, Botoşani | 2 mil. RON▲ 36 % | ▲ 36 % | 164,6 K RON | |
| 38 | 38.GRYSOM BUILDS SRL▲ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,9 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 180,9 K RON | |
| 39 | 39.THT EXPERT INTCONSULTING SRLnou | Sat Mănăstirea Doamnei, Comuna Curteşti, Botoşani | 1,9 mil. RON▲ 333,4 % | ▲ 333,4 % | 81,7 K RON | |
| 40 | 40.OMNIUTIL SRL▲ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,6 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 425,2 K RON | |
| 41 | 41.ALERO SRL▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,6 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 136,2 K RON | |
| 42 | 42.ALFA LAND REZIDENŢIAL PARK SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,5 mil. RON— | — | — | -78,5 K RON |
| 43 | 43.LOCAL SERVICII SRL▲ 13 | Loc. Flămânzi, Oraş Flămânzi, Botoşani | 1,5 mil. RON▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 4,1 K RON | |
| 44 | 44.EOLOS ENERGY CONCEPT SRL▲ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,4 mil. RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 35,3 K RON | |
| 45 | 45.PALAZZO CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,4 mil. RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 67,7 K RON | |
| 46 | 46.SCORPION SRL▼ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,3 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 329,7 K RON | |
| 47 | 47.ERGO-SISTEM SRL▲ 14 | Sat Brehuieşti, Comuna Vlădeni, Botoşani | 1,3 mil. RON▲ 63,9 % | ▲ 63,9 % | 227 K RON | |
| 48 | 48.R & Z ASCON SRL▲ 43 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,3 mil. RON▲ 161 % | ▲ 161 % | 222,6 K RON | |
| 49 | 49.SOFIEA IMPEX SRL▲ 22 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 354,3 K RON | |
| 50 | 50.MIRAD CONSTRUCTII SRL▲ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 124,7 K RON | |
| 51 | 51.AILIESEI INSTAL COM SRL▲ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 29 K RON | |
| 52 | 52.BRM GRUP SRL▲ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | -153,6 K RON | |
| 53 | 53.WALAND SRL▼ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 13,8 K RON | |
| 54 | 54.STE CONSTRUCŢII SRL▼ 4 | Sat Roşiori, Comuna Răchiţi, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 244,1 K RON | |
| 55 | 55.REZISTENT CONSTRUCT PROIECT SRL▲ 72 | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 1 mil. RON▲ 282,2 % | ▲ 282,2 % | 129,4 K RON | |
| 56 | 56.ALLES BAU QUALITY SRL▼ 40 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1 mil. RON▼ 75 % | ▼ 75 % | -258,1 K RON | |
| 57 | 57.VICTOR L.D.C. IMOBILIARE SRLnou | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 80,3 K RON | |
| 58 | 58.ANA ARHITECTURĂ & CONSTRUCŢII SRL▼ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 966,3 K RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 277,6 K RON | |
| 59 | 59.ELIENA EPCON SRL▲ 14 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 957,6 K RON▲ 50 % | ▲ 50 % | 13,8 K RON | |
| 60 | 60.METAL NORD-EST SRL▲ 65 | Sat Sarafineşti, Comuna Corni, Botoşani | 956,3 K RON▲ 240,4 % | ▲ 240,4 % | 423,1 K RON | |
| 61 | 61.GROUP EXTRA SRL▼ 3 | Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani | 887,5 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 45,1 K RON | |
| 62 | 62.ECOENERGY ENGINEERING SRL▲ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 880,2 K RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 138,9 K RON | |
| 63 | 63.MATI COM SRLnou | Sat Vârfu Câmpului, Comuna Vârfu Câmpului, Botoşani | 859,1 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 2,3 K RON | |
| 64 | 64.NEO-STYLE SRL▼ 16 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 858,9 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 21,2 K RON | |
| 65 | 65.NELU INTERNAŢIONAL RENOVATION SRL▲ 106 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 853,8 K RON▲ 486,4 % | ▲ 486,4 % | 110,1 K RON | |
| 66 | 66.B.D. ELECTRO SERVICE SRL▲ 32 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 802,2 K RON▲ 88 % | ▲ 88 % | 36,2 K RON | |
| 67 | 67.MARIAN DECOR POLICONSTRUCT SRL▲ 17 | Sat Tocileni, Comuna Stăuceni, Botoşani | 776,1 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 86,8 K RON | |
| 68 | 68.FRIGO-STAR SRL▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 754,2 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 73,9 K RON | |
| 69 | 69.DIVERR-CITY SRL▲ 32 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 749,9 K RON▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 9,2 K RON | |
| 70 | 70.VENT INSTAL SRL▲ 4 | Sat Mănăstirea Doamnei, Comuna Curteşti, Botoşani | 733,4 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 298,8 K RON | |
| 71 | 71.INSTALEXPERT MOLDOVA SRL▲ 64 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 726,1 K RON▲ 195,2 % | ▲ 195,2 % | 130,5 K RON | |
| 72 | 72.ALSIT CON B.G. SRL▲ 22 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 721,7 K RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 13,2 K RON | |
| 73 | 73.FLORIN CONSTRUCT COMPANY SRL▼ 4 | Sat Mănăstirea Doamnei, Comuna Curteşti, Botoşani | 699,4 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -23,7 K RON | |
| 74 | 74.K-SIM INSTALCON SRL▲ 65 | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 699,1 K RON▲ 206,8 % | ▲ 206,8 % | 154 K RON | |
| 75 | 75.BAFONI SRL▲ 21 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 686,9 K RON▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 39,3 K RON | |
| 76 | 76.AQVIS SRL▲ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 682,9 K RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 162,4 K RON | |
| 77 | 77.INSTALCOM - CONDREA SRL▼ 35 | Sat Roşiori, Comuna Răchiţi, Botoşani | 681,5 K RON▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | -46,4 K RON | |
| 78 | 78.LAROX WOOD HOUSE SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 680,1 K RON— | — | — | 44,1 K RON |
| 79 | 79.PALAZZO REAL SRL▼ 53 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 670,2 K RON▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | 5 K RON | |
| 80 | 80.TUDOR ELECTRIC GRUP SRL▲ 17 | Loc. Săveni, Oraş Săveni, Botoşani | 665,6 K RON▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 54,5 K RON | |
| 81 | 81.VASY CONSTRUCT ERGO-SISTEM SRL▲ 236 | Sat Şendriceni, Comuna Şendriceni, Botoşani | 637,5 K RON— | — | 38,6 K RON | |
| 82 | 82.VICNIC SRLnou | Sat Poiana, Comuna Vorona, Botoşani | 625,6 K RON▲ 205,9 % | ▲ 205,9 % | 148,9 K RON | |
| 83 | 83.TERMIC FRANCE INVEST SRL▼ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 623,4 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 119,8 K RON | |
| 84 | 84.CONSTRUCT COM SRL▼ 74 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 622,2 K RON▼ 90,6 % | ▼ 90,6 % | 12,5 K RON | |
| 85 | 85.CELEBRITY REFLECTION SRL▲ 28 | Sat Durneşti, Comuna Ungureni, Botoşani | 618,4 K RON▲ 93,6 % | ▲ 93,6 % | 13,6 K RON | |
| 86 | 86.AGOS CONSTRUCŢII SRL▼ 34 | Sat Broscăuţi, Comuna Broscăuţi, Botoşani | 615,9 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 74,5 K RON | |
| 87 | 87.ASPENDOS GRUP SRL▲ 12 | Sat Dângeni, Comuna Dângeni, Botoşani | 602,9 K RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 103,8 K RON | |
| 88 | 88.DOMACO SRL▼ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 602,2 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 123,1 K RON | |
| 89 | 89.METAL STIL SRL▼ 4 | Sat Pârâu Negru, Comuna Mihăileni, Botoşani | 594,6 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 11,2 K RON | |
| 90 | 90.SABARI BUILDING CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 591,4 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 23,7 K RON | |
| 91 | 91.BUMERANG EFECT SRL▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 588,4 K RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 4 K RON | |
| 92 | 92.INTELITECH GROUP SRL▲ 12 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 586,4 K RON▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 2,7 K RON | |
| 93 | 93.INSTAL FRANCE SRL▼ 29 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 573,7 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 17,6 K RON | |
| 94 | 94.BODO INVESTMENT & CO SRL▲ 15 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 560,4 K RON▲ 63,8 % | ▲ 63,8 % | -161,7 K RON | |
| 95 | 95.TIPCON SRL▼ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 555,4 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | -42,3 K RON | |
| 96 | 96.DAV ELY MONTAJ SRL▼ 33 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 550,6 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 42,4 K RON | |
| 97 | 97.SIGMA INSTALGAZ SRL▼ 15 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 546,6 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 3,6 K RON | |
| 98 | 98.SPIRU MAR SRL▲ 7 | Sat Tocileni, Comuna Stăuceni, Botoşani | 543 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 221,5 K RON | |
| 99 | 99.CORNELL'S TEHNIC CONSTRUCT SRL▲ 211 | Sat Copălău, Comuna Copălău, Botoşani | 518,3 K RON▲ 51.729,6 % | ▲ 51.729,6 % | 79,3 K RON | |
| 100 | 100.CONDECOR ART SRL▼ 21 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 515,7 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 4,1 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Botoșani
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
302 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
18 firme · 958,9 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
18 firme · 342,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
82 firme · 196 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
104 firme · 193,5 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 52,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
63 firme · 48,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 42,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 21,9 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
25 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
33 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
27 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
10 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
8 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 190,5 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON