Top 100 firme — Construcții, Botoșani după datorii în 2025
802 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,3 mld. RON. Pragul de intrare în top este 1,1 mil. RON, iar liderul atinge 405,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ELSACO ELECTRONIC SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 405,8 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 91,5 mil. RON | |
| 2 | 2.CORNELL'S FLOOR SRL= | Sat Roma, Comuna Roma, Botoşani | 100,3 mil. RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 74,2 mil. RON | |
| 3 | 3.UNIQUE REAL ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 81 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 4 | 4.ELSACO SOLUTIONS SRL= | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 51 mil. RON▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 3,6 mil. RON | |
| 5 | 5.FRUBO SULITA S.R.L.▲ 1 | Sat Suliţa, Comuna Suliţa, Botoşani | 49,5 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 6 | 6.BIG CONF SRL▲ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 41,6 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 7 | 7.CONREC AGREMIN TRANS S.R.L.▼ 2 | Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani | 39,2 mil. RON▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | 8,1 mil. RON | |
| 8 | 8.ALFA LAND REZIDENŢIAL PARK SRL▲ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 37,3 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 599,2 K RON | |
| 9 | 9.BAHM CONSTRUCȚII CIVILE ȘI INDUSTRIALE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 36,9 mil. RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 29 mil. RON | |
| 10 | 10.GAFCO CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Lozna, Comuna Lozna, Botoşani | 33 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 14,1 mil. RON | |
| 11 | 11.SIMION TEHNOCONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Sat Curteşti, Comuna Curteşti, Botoşani | 31,2 mil. RON▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 25,2 mil. RON | |
| 12 | 12.VULTURI SRL▲ 2 | Sat Corni, Comuna Corni, Botoşani | 28,9 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 15,1 mil. RON | |
| 13 | 13.POPA SERVICII SRL▲ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 20,5 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 101,1 K RON | |
| 14 | 14.AST PÎNZARIU SRL▲ 2 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 19,7 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 15 | 15.BOLD IMPEX SRL▲ 7 | Sat Răchiţi, Comuna Răchiţi, Botoşani | 18,4 mil. RON▲ 60,2 % | ▲ 60,2 % | 287,2 K RON | |
| 16 | 16.TRANSASFALT PROD S.R.L.▼ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 15,6 mil. RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | 5,9 mil. RON | |
| 17 | 17.D&D CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 11,1 mil. RON▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 18 | 18.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA▲ 26 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 9,8 mil. RON▲ 205,5 % | ▲ 205,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.RESIDENCE DECOFLOR S.R.L.▲ 35 | Sat Lozna, Comuna Lozna, Botoşani | 8,8 mil. RON▲ 230,8 % | ▲ 230,8 % | 101,3 K RON | |
| 20 | 20.EOLOS ENERGY CONCEPT SRL▲ 28 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,6 mil. RON▲ 186,8 % | ▲ 186,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 21 | 21.PROFI IZO.BEK SRL▼ 4 | Sat Hudum, Comuna Curteşti, Botoşani | 8,2 mil. RON▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | -2,2 mil. RON | |
| 22 | 22.COLUMNA AG S.R.L.▼ 2 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 7,8 mil. RON▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 23 | 23.ELEGANT GLOB SRL▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 7,7 mil. RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 24 | 24.AMERICAN INVEST GROUP SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 7,3 mil. RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 809,7 K RON | |
| 25 | 25.LAROX WOOD HOUSE SRL▲ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,4 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -746,6 K RON | |
| 26 | 26.SPECTRUM SECURE CONSTRUCTION SRL▲ 19 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,1 mil. RON▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | 996,6 K RON | |
| 27 | 27.DELTA CON SRL▲ 4 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 6 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 287,5 K RON | |
| 28 | 28.ELPROEX SA▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,8 mil. RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 29 | 29.ALERO SRL▲ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,8 mil. RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 532 K RON | |
| 30 | 30.ASICONS SRL▲ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,5 mil. RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 358 K RON | |
| 31 | 31.CALINDU PRO SRL▲ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,5 mil. RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 290,2 K RON | |
| 32 | 32.EVOLVE POWER BUILD S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,3 mil. RON— | — | — | 3,1 mil. RON |
| 33 | 33.ELSACO POWER S.R.L.▲ 9 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 5,3 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 996 K RON | |
| 34 | 34.BINAPE CONSTRUCT GRUP SRL▼ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,6 mil. RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 35 | 35.CONS-EXPERTIZA-PRO SRL▼ 8 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 4,5 mil. RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 36 | 36.DAM CONSTRUCT SRL▲ 28 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,3 mil. RON▲ 99 % | ▲ 99 % | 1,3 mil. RON | |
| 37 | 37.ADVAN CONSTRUCŢII SRL▼ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,1 mil. RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 11,6 K RON | |
| 38 | 38.RTB FUNDS CONSULTING SRL▼ 5 | Sat Cerchejeni, Comuna Blândeşti, Botoşani | 4 mil. RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 39 | 39.INSTAL-CON SRL▲ 34 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,9 mil. RON▲ 107,9 % | ▲ 107,9 % | 809,3 K RON | |
| 40 | 40.ELIENA EPCON SRL▲ 6 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 3,9 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 130,4 K RON | |
| 41 | 41.VOLT ENERGY S.R.L.▲ 161 | Sat Victoria, Comuna Stăuceni, Botoşani | 3,7 mil. RON▲ 774 % | ▲ 774 % | 134 K RON | |
| 42 | 42.CONS EXPERT ȚURCANU S.R.L.▲ 39 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 3,5 mil. RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 81,8 K RON | |
| 43 | 43.INTELITECH GROUP SRL▲ 10 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,4 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 44 | 44.BINAPE ELEVATORS SRL▼ 14 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,2 mil. RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 858,4 K RON | |
| 45 | 45.WSB GREEN ENERGY S.R.L.▼ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,1 mil. RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 339,4 K RON | |
| 46 | 46.ESTATE URBAN PLAZA S.R.L.▲ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,1 mil. RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 0 RON | |
| 47 | 47.BEN'S PRO CONSTRUCTIONS S.R.L.▲ 154 | Oraş Bucecea, Botoşani | 3,1 mil. RON▲ 628,9 % | ▲ 628,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 48 | 48.TEKTO INDUSTRIES AG S.R.L.▲ 77 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 3 mil. RON▲ 195,7 % | ▲ 195,7 % | 623,1 K RON | |
| 49 | 49.QUARTZ IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 468,1 K RON | |
| 50 | 50.ENBOFORM CONCEPT SRL= | Sat Lunca, Comuna Lunca, Botoşani | 2,9 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 51 | 51.INTERIOR INNOVATION SRL▲ 1 | Sat Mănăstirea Doamnei, Comuna Curteşti, Botoşani | 2,9 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 52 | 52.ADRISTAL SERV S.R.L.▲ 11 | Sat Şendriceni, Comuna Şendriceni, Botoşani | 2,9 mil. RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 939,4 K RON | |
| 53 | 53.GRS-CONSTEEL S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,8 mil. RON▲ 159,4 % | ▲ 159,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 54 | 54.TRIOCONSTRUCT SRL▲ 37 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,8 mil. RON▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 55 | 55.ECOENERGY ENGINEERING SRL▼ 15 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,7 mil. RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 894 K RON | |
| 56 | 56.ELSACO ENGINEERING SRL▲ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,7 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 158,1 K RON | |
| 57 | 57.ARCI SURVEILLANCE SOLUTIONS SRL▲ 48 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,6 mil. RON▲ 113,5 % | ▲ 113,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 58 | 58.DONARIS ELECTRIC S.R.L.▲ 66 | Sat Loturi, Comuna Manoleasa, Botoşani | 2,3 mil. RON▲ 121,8 % | ▲ 121,8 % | 940,6 K RON | |
| 59 | 59.FABY PROPERTY CONCEPT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,3 mil. RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 847,4 K RON | |
| 60 | 60.TOTAL INVEST GRUP SRL▲ 22 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,2 mil. RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | -241,7 K RON | |
| 61 | 61.NORD-EST BETON INVEST SRL▲ 51 | Sat Hilişeu-Horia, Comuna Hilişeu-Horia, Botoşani | 2,2 mil. RON▲ 97,1 % | ▲ 97,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 62 | 62.ONARISS IMOBILIARE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,2 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | -28,2 K RON | |
| 63 | 63.BIARAL SRL▲ 37 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 71 % | ▲ 71 % | 652,3 K RON | |
| 64 | 64.MEDOX GAZ SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 2 mil. RON | |
| 65 | 65.PLAZZA COMERȚ IGER S.R.L.▲ 4 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -52,3 K RON | |
| 66 | 66.PALAS MAPAMOND S.R.L.▲ 13 | Sat Şendriceni, Comuna Şendriceni, Botoşani | 2,1 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 770,5 K RON | |
| 67 | 67.B.L.A. LIDER CONSTRUCT S.R.L.▲ 138 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2 mil. RON▲ 374,2 % | ▲ 374,2 % | 2,4 mil. RON | |
| 68 | 68.ARON GOLD EVOLUTION S.R.L.▲ 184 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2 mil. RON▲ 585,8 % | ▲ 585,8 % | -449,9 K RON | |
| 69 | 69.FERMA EUROAGUS SRL▲ 2 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,8 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 210,5 K RON | |
| 70 | 70.CONDECOR ART SRL▼ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,8 mil. RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 405,1 K RON | |
| 71 | 71.PROIECTE ŞI LOCUINŢE SRL▲ 24 | Sat Broscăuţi, Comuna Broscăuţi, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 8,2 K RON | |
| 72 | 72.OLARU & FIUL SRL▲ 214 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 782,7 % | ▲ 782,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 73 | 73.NORDIC URBANTEC SRL▲ 21 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 267,2 K RON | |
| 74 | 74.MAXIM SPECIAL CONSTRUCT SRL▲ 12 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,8 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -40 K RON | |
| 75 | 75.GAD INVEST ECHIP S.R.L.▼ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,7 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 565,7 K RON | |
| 76 | 76.VANITANIX SRL▲ 51 | Sat Roma, Comuna Roma, Botoşani | 1,7 mil. RON▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 488 K RON | |
| 77 | 77.CONSTRUZIONI GENERALE SRL▲ 21 | Sat Lozna, Comuna Lozna, Botoşani | 1,6 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 186,7 K RON | |
| 78 | 78.MEDECON S.R.L.▼ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,6 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 2,5 K RON | |
| 79 | 79.STE CONSTRUCŢII SRL▲ 76 | Sat Roşiori, Comuna Răchiţi, Botoşani | 1,6 mil. RON▲ 119,4 % | ▲ 119,4 % | 519,6 K RON | |
| 80 | 80.TERMO CONSTRUCT ȚURCANU S.R.L.nou | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,6 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | -178,4 K RON | |
| 81 | 81.TELEKOM WIDE ENERGY S.R.L.▲ 129 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,5 mil. RON▲ 287,3 % | ▲ 287,3 % | 607,6 K RON | |
| 82 | 82.REZISTENT CONSTRUCT PROIECT SRL▲ 31 | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 1,5 mil. RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 135,2 K RON | |
| 83 | 83.BRAMIS REBUILD S.R.L.▲ 52 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,4 mil. RON▲ 58,9 % | ▲ 58,9 % | 147,5 K RON | |
| 84 | 84.DOVI SRL▲ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,4 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -483,8 K RON | |
| 85 | 85.OCEANIC SRL▲ 30 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Ibăneşti, Botoşani | 1,3 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 2,8 K RON | |
| 86 | 86.INNOVO WINDTHERM SRL▲ 32 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,3 mil. RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 159,3 K RON | |
| 87 | 87.DUFEL-CON SRL▲ 12 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,3 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 386,5 K RON | |
| 88 | 88.APARATAJ LED S.R.L.▼ 14 | Sat Baisa, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,3 mil. RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 314,2 K RON | |
| 89 | 89.PRISACARIU BUILD&CONSTRUCT S.R.L.▲ 4 | Sat Poiana, Comuna Braeşti, Botoşani | 1,3 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 548,9 K RON | |
| 90 | 90.VIP TERRALAND GROUP SRL▲ 157 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,3 mil. RON▲ 331,4 % | ▲ 331,4 % | 630 RON | |
| 91 | 91.MELIJONS SRL▲ 13 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 1,2 K RON | |
| 92 | 92.PUȚZENSCHNEL S.R.L.▲ 171 | Sat Măscăteni, Comuna Albeşti, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 375,3 % | ▲ 375,3 % | 388,3 K RON | |
| 93 | 93.TEHNIC MARFLO S.R.L.▲ 38 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 94 | 94.MSC REAL ESTATE S.R.L.▲ 20 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | -9 K RON | |
| 95 | 95.M26 CONSTRUCT SRLnou | Sat Huţani, Comuna Vlădeni, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 339,7 % | ▲ 339,7 % | 684,4 K RON | |
| 96 | 96.CMABAU VOR S.R.L.▲ 762 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2 mil. RON— | — | 121,2 K RON | |
| 97 | 97.CONFORT RETAIL ENTREPRISE S.R.L.▲ 44 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2 mil. RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 3,4 mil. RON | |
| 98 | 98.CONSTRUCT COM SRL▼ 31 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2 mil. RON▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | 37,8 K RON | |
| 99 | 99.FLOORTILES-BEN GRESS S.R.L.▲ 76 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 97,8 % | ▲ 97,8 % | 654,8 K RON | |
| 100 | 100.ELEKTRO.TUDORA.ARINI S.R.L.▲ 57 | Sat Tudora, Comuna Tudora, Botoşani | 1,1 mil. RON▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 593,4 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Botoșani
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
302 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
18 firme · 958,9 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
18 firme · 342,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
82 firme · 196 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
104 firme · 193,5 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 52,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
63 firme · 48,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 42,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 21,9 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
25 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
33 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
27 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
10 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
8 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 190,5 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON