Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după cifră de afaceri în 2012
546 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 56,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 138,6 K RON, iar liderul atinge 6,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.I.C.P.E. BISTRITA SA▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,4 mil. RON▼ 30 % | ▼ 30 % | 132,6 K RON | |
| 2 | 2.CONSTANDA INSTAL SRL▲ 32 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 4,8 mil. RON▲ 1.097,3 % | ▲ 1.097,3 % | 49 K RON | |
| 3 | 3.KLEVER SYSTEM SRL▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,3 mil. RON▲ 310,4 % | ▲ 310,4 % | 106,6 K RON | |
| 4 | 4.TOTAL TRUST INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,3 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 16,6 K RON | |
| 5 | 5.VALORA ENERGY SERVICES SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,2 mil. RON▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | -5,2 K RON | |
| 6 | 6.TOURMONT KING SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6 mil. RON▲ 100,1 % | ▲ 100,1 % | 5,6 K RON | |
| 7 | 7.HARDVISION SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4 mil. RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 8,6 K RON | |
| 8 | 8.AMINODAN 2004 SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | -173,6 K RON | |
| 9 | 9.NET DESIGN SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 129,8 K RON | |
| 10 | 10.BEST-ART S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 90,5 K RON | |
| 11 | 11.ADVER GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 448,9 K RON | |
| 12 | 12.STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU POMICULTURA BISTRITA▼ 4 | Municipiul Bistrita, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 31,8 K RON | |
| 13 | 13.SEPIA PRINT SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 149,2 K RON | |
| 14 | 14.CAPRICCIO SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 995,1 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 210,8 K RON | |
| 15 | 15.ACTIV CONTROLLING SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 975,7 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 169,1 K RON | |
| 16 | 16.FIATECH SRL▲ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 866,2 K RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 16,4 K RON | |
| 17 | 17.PATRU FANTANI SRL▲ 2 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 811 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 31,4 K RON | |
| 18 | 18.MARKET BUSINESS SOLUTION SRL▲ 193 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 794,1 K RON▲ 1.554,4 % | ▲ 1.554,4 % | 41,9 K RON | |
| 19 | 19.EUROFILTER SRL▲ 1 | Sat Sieu-Odorhei, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | 620,8 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -100,6 K RON | |
| 20 | 20.EEC-EUROPEAN ENGINEERING & CONSULTING SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 610,4 K RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 78,1 K RON | |
| 21 | 21.VETPHARM SRL▲ 9 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 575,7 K RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 4,6 K RON | |
| 22 | 22.ALES DEADALUS SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 552,8 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -45,8 K RON | |
| 23 | 23.GEOLAND SRL▲ 126 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 543,7 K RON▲ 573,3 % | ▲ 573,3 % | 149,3 K RON | |
| 24 | 24.SCALA SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 528,9 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | -57,9 K RON | |
| 25 | 25.JACQUELINE MARRIAGE SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 485 K RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 785 RON | |
| 26 | 26.SIMETRIC STYLE SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 474,1 K RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 76,3 K RON | |
| 27 | 27.GIATOS CONSULTING SRL▲ 119 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 464,5 K RON▲ 473,6 % | ▲ 473,6 % | 102 K RON | |
| 28 | 28.MOBITRAD SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 460,2 K RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 25,4 K RON | |
| 29 | 29.PROMARKT SRL▼ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 436,6 K RON▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | 17,9 K RON | |
| 30 | 30.VET MEDICA SRL▲ 12 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 434,2 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 11,5 K RON | |
| 31 | 31.PROMIR TEHNIC SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 423,4 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 402 K RON | |
| 32 | 32.DRUM PROIECT SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 419,9 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 174,7 K RON | |
| 33 | 33.PROGAZ-INSTAL SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 412,8 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 107,4 K RON | |
| 34 | 34.MOBILSERV SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 401,4 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 19,3 K RON | |
| 35 | 35.PROSOFT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 395,3 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 52,5 K RON | |
| 36 | 36.CONTEC I.E.Q. SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 386,1 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 211,2 K RON | |
| 37 | 37.KRONE MATEX SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 366,1 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 349 K RON | |
| 38 | 38.PROIECT 90 SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 364,3 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 163,8 K RON | |
| 39 | 39.MAREXPERT CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 363 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 198,5 K RON | |
| 40 | 40.STELLA BLUE & CO SRL▲ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 342 K RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 220,3 K RON | |
| 41 | 41.ASIX-RO PRODCOM SRL▲ 38 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 332,8 K RON▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 2,4 K RON | |
| 42 | 42.ECONEX TYPE SRL▲ 307 | Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | 324 K RON— | — | 173,8 K RON | |
| 43 | 43.HELLO MEDIA SRL▲ 40 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 322,6 K RON▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | -49,1 K RON | |
| 44 | 44.EXAUDIT SRL▲ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 320 K RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 61,6 K RON | |
| 45 | 45.BLUE APPLE CONCEPT SRL▲ 53 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 311,2 K RON▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 16,3 K RON | |
| 46 | 46.OPPORTUNITY BUSINESS SRL▲ 39 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 311,2 K RON▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | 165,4 K RON | |
| 47 | 47.GRAND ART SRL▼ 10 | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | 306 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 102,4 K RON | |
| 48 | 48.VETERINARIA SRL▲ 28 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 303,2 K RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 20,8 K RON | |
| 49 | 49.ASCENSOR ADVERTISING SRL▲ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 299,9 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 50,5 K RON | |
| 50 | 50.FARAL CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 295,5 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 116,4 K RON | |
| 51 | 51.MELDAV TOPO SRL▼ 19 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 290,7 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 2,2 K RON | |
| 52 | 52.BALLARDINI CONSULT SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 289,5 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | -19,2 K RON | |
| 53 | 53.ALTA BRIANZA SRL▼ 1 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 288,3 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 51,3 K RON | |
| 54 | 54.HEDRO STAR SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 287,9 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 22,4 K RON | |
| 55 | 55.VISIONARH SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 277,1 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 171,4 K RON | |
| 56 | 56.AGENTIA 215 SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 261,1 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | -215,9 K RON | |
| 57 | 57.DIVERTA CLASS SHOP SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 258,9 K RON— | — | — | 250 K RON |
| 58 | 58.BREVITEX-RO-TEXTILE-SERVICE SRL▲ 5 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 254,9 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 202,6 K RON | |
| 59 | 59.EDIL CONCEPT SRL▲ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 252,4 K RON▲ 38 % | ▲ 38 % | 5,6 K RON | |
| 60 | 60.OPEN CONSULT IMPEX SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 252,1 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | -3,7 K RON | |
| 61 | 61.COLUMNA CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 249,7 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 49,5 K RON | |
| 62 | 62.TRANSILVANIA DEPO S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 243,4 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | -29,5 K RON | |
| 63 | 63.QUETICO PLAN SOCIETATE IN COMANDITA SIMPLA▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 233,4 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 92,8 K RON | |
| 64 | 64.BURIDAVA-2000 SERV SRL▲ 158 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 232,1 K RON▲ 440,1 % | ▲ 440,1 % | 6 K RON | |
| 65 | 65.TOTAL CONSTRUCT SRL▼ 44 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 229,9 K RON▼ 65,7 % | ▼ 65,7 % | 16,2 K RON | |
| 66 | 66.UNIDAL-GRUP SRL▲ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 223,7 K RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 31,8 K RON | |
| 67 | 67.ILSO AUTOTEST SRL▲ 135 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 219,3 K RON▲ 324,2 % | ▲ 324,2 % | 97,5 K RON | |
| 68 | 68.EMADIA LINE SRL▼ 13 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 218,4 K RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 82,4 K RON | |
| 69 | 69.DAN-PROMOVET SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 202,7 K RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 6,3 K RON | |
| 70 | 70.E.M. AUDIT-CONT SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 202 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 62,9 K RON | |
| 71 | 71.FOTO VRASMAS SRL▼ 22 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 201,2 K RON▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | -12,7 K RON | |
| 72 | 72.PRODICON SRL▼ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 199,2 K RON▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 87,4 K RON | |
| 73 | 73.KEY TRUST ADVISING & CONSULTING SRL▼ 56 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 198,7 K RON▼ 77,6 % | ▼ 77,6 % | 36,2 K RON | |
| 74 | 74.GENERALCOM SA= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 198,2 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 83,7 K RON | |
| 75 | 75.LG CONTAUDITEX SRL▲ 191 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 194,5 K RON▲ 795,4 % | ▲ 795,4 % | 179,4 K RON | |
| 76 | 76.MEDIA PLAN BISTRITEANUL SRL▲ 41 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 193,3 K RON▲ 77,4 % | ▲ 77,4 % | 167,4 K RON | |
| 77 | 77.VILAGE CONSTRUCT SRL▲ 17 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 190,2 K RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 42,5 K RON | |
| 78 | 78.TONVET SRL▲ 18 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 190,2 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 4,6 K RON | |
| 79 | 79.AWA OFFICE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 184,4 K RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | -47,3 K RON | |
| 80 | 80.PRO INSPECTIN SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 181,8 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -34 K RON | |
| 81 | 81.BOCA-MEDIVET SRL▼ 4 | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | 178,2 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 33,6 K RON | |
| 82 | 82.CONT CONSULTING SRL▲ 13 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 177,1 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 15,1 K RON | |
| 83 | 83.CODREA-ROVETMEDIS SRL▲ 1 | Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud | 175,3 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 14,6 K RON | |
| 84 | 84.MILARIM CONS SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 172,3 K RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 82,9 K RON | |
| 85 | 85.AGER CONT SRL▲ 7 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 171,2 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 128,3 K RON | |
| 86 | 86.A.B. CONSULTING SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 169,8 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 177 RON | |
| 87 | 87.LIDALY PRODCOM SRL▼ 1 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 169,7 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 48 K RON | |
| 88 | 88.VETAGRAMUR SRL▼ 1 | Sat Chiochis, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | 161 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 47,4 K RON | |
| 89 | 89.ECO-MIR-CONSULT SRL▲ 84 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 159 K RON▲ 137,4 % | ▲ 137,4 % | -5,6 K RON | |
| 90 | 90.MAPCAD PROIECT SRL▲ 216 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 155,2 K RON▲ 1.624,7 % | ▲ 1.624,7 % | 105,6 K RON | |
| 91 | 91.BILL VET SRL▲ 2 | Sat Satu Nou, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 152,3 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 38,9 K RON | |
| 92 | 92.ELECTRO MARGO LINE SRL▲ 219 | Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 148,9 K RON▲ 1.825 % | ▲ 1.825 % | 187 RON | |
| 93 | 93.BOTA CONSPRO SRL▼ 86 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 147,6 K RON▼ 89,6 % | ▼ 89,6 % | -101,9 K RON | |
| 94 | 94.UNIBILCONT SRL▼ 4 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 147 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 18,8 K RON | |
| 95 | 95.PROIECT ORION SRL▲ 67 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 146,8 K RON▲ 103,5 % | ▲ 103,5 % | -7,3 K RON | |
| 96 | 96.ZOOVET SERV SRL▲ 47 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 145,3 K RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | -33,6 K RON | |
| 97 | 97.MOLDOCAR EXIM SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 144,4 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | -16,2 K RON | |
| 98 | 98.ARHI-STRUCT SRL▼ 55 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 143,2 K RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | -40,8 K RON | |
| 99 | 99.SERVICII VETERINARE SBIRCEA SRL▲ 111 | Sat Susenii Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 138,8 K RON▲ 189 % | ▲ 189 % | 41,8 K RON | |
| 100 | 100.CONSECO LEADER SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 138,6 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 77,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON