COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Mureș după capitaluri în 2019

1.742 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 563,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,6 mil. RON, iar liderul atinge 55,7 mil. RON.

FirmăCapitaluri
GEIGER TRANSILVANIA SRL=55,7 mil. RON▲ 22,7 %
FOMCO IMOBILIARE S.R.L.▲ 329,6 mil. RON▲ 102,3 %
SOCOT SA▼ 126,1 mil. RON▲ 1,8 %
KATAN CONSULTING SRL▼ 121,9 mil. RON▲ 5,4 %
ASTOR COM SRL▲ 120,3 mil. RON▲ 40,4 %
COFIT CONSTRUCT SRL▼ 218,4 mil. RON▲ 23,7 %
TOP GAZ SRL=14,8 mil. RON▲ 4,6 %
MARSO HOLDING SRL=13,9 mil. RON▲ 2,3 %
CITADIN PREST SA=13,8 mil. RON▲ 16,6 %
TOP CLASS IMOBILIARE SRL▲ 4713,3 mil. RON▲ 499,2 %
CIS GAZ SA▲ 612 mil. RON▲ 70,7 %
AZIMUT COM SRL=11,9 mil. RON▲ 9,6 %
INSTA GRUP S.A.▼ 311,1 mil. RON▲ 0,3 %
EMIVAS CONS SRL▼ 311,1 mil. RON▼ 0,2 %
HM PRODUCT SRL=10,6 mil. RON▲ 15,9 %
DRUMSERV SA▼ 210,6 mil. RON▲ 12,3 %
MACO CONSTRUCT SRL▲ 97,2 mil. RON▲ 60,2 %
ROMARIS SRLnou7,1 mil. RON▲ 170,3 %
ROMINSTA SRL▼ 36,8 mil. RON▼ 9,5 %
INRECO REMIX SRL▲ 16,7 mil. RON▲ 36,7 %
TIBPET SRL▼ 26,1 mil. RON▲ 3,7 %
ARCOFLOR CONSTRUCT SRL▲ 525,9 mil. RON▲ 221,6 %
INSTGAZ SRL▲ 935,9 mil. RON▲ 431,1 %
ATLAS SPORT SRL▲ 215,7 mil. RON▲ 88,1 %
VECTOR CONSULT SERVICES SRL=5,7 mil. RON▲ 26 %
PROBICONS SRL▲ 105,4 mil. RON▲ 47,3 %
MACARALE MURES SRL▼ 95,4 mil. RON▼ 14,8 %
RUXMAR TRADE SRL▼ 54,9 mil. RON▲ 7,8 %
DRUMURI ŞI PODURI MUREŞ SRL▼ 24,9 mil. RON▲ 11,9 %
INSTAROM SRL▲ 34,9 mil. RON▲ 18,7 %
LANDMANIA SRL▲ 554,8 mil. RON▲ 226,3 %
MONTREPCOM SRL▲ 24,7 mil. RON▲ 17,7 %
THE SCIENCE CITY FOR RESEARCH AND MEDICAL INFORMATICS S.A.▼ 94,5 mil. RON▼ 0,2 %
CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL▲ 164,4 mil. RON▲ 59,7 %
ALFACONSTRUCT S.R.L.▼ 54,3 mil. RON▲ 4 %
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA▲ 284,3 mil. RON▲ 106,9 %
RCB RESIDENTIAL SRL▼ 94,3 mil. RON▲ 0,7 %
ASPHADRUM S.R.L.▼ 64,1 mil. RON▼ 0,4 %
INSTALDI SRL▼ 14 mil. RON▲ 14,5 %
VALENTIN ELECTRO SRL▲ 13,9 mil. RON▲ 18,3 %
CONSTRUCT MAPCOM SRL▲ 193,7 mil. RON▲ 71,7 %
INTRA SERV SRL▼ 223,6 mil. RON▼ 31,4 %
BUILDING INVEST SRL▼ 43,5 mil. RON▲ 0,4 %
LAS PROM SRL▲ 143,4 mil. RON▲ 54,5 %
NTL PROPERTY S.R.L.▲ 233,3 mil. RON▲ 65,3 %
CIS GAZ SERVICII SRL▲ 863,3 mil. RON▲ 255,5 %
DANDAN TUR CONSTRUCT SRL▼ 13,3 mil. RON▲ 7,7 %
CONIMUR SRL▼ 193,2 mil. RON▼ 22,1 %
HEBA VIA CONS SRL▲ 2583,2 mil. RON▲ 908,7 %
CALA-CENTRUL DE TEHNOLOGII FARA SAPATURA S.A.▼ 73,1 mil. RON▼ 3,2 %
ARMONT SRL▼ 203,1 mil. RON▼ 25,3 %
SEIV INSTAL SRL▲ 23 mil. RON▲ 19,5 %
TMGIP SA▼ 43 mil. RON▲ 9 %
NET CONF SRL▲ 122,9 mil. RON▲ 39,9 %
LEHEL IMPEX SRL▼ 72,9 mil. RON▲ 3,3 %
PARDOSELI BETON SERVICE SRL▲ 72,8 mil. RON▲ 35,4 %
GEIGER PROIECTE CONSTRUCTII S.R.L.▲ 1.2992,7 mil. RON—
ZAPPA ELECTRIC SRL▲ 252,7 mil. RON▲ 67,7 %
ATLAS COMPANY SRL▲ 312,6 mil. RON▲ 92,7 %
MFC PROFESSIONAL TECHNIC CONSTRUCT SRLnou2,6 mil. RON—
MONTAJ SRL▼ 52,5 mil. RON▲ 8,5 %
IZOCOND TECH S.R.L.▼ 92,5 mil. RON▼ 4,1 %
CONS BUILDING A-Z SRLnou2,5 mil. RON—
INTRASERV IMOBILIARE S.R.L.nou2,5 mil. RON—
VERDINVEST SRLnou2,4 mil. RON▲ 24,8 %
PAS IMOB CRIS SRL▲ 292,4 mil. RON▲ 82,9 %
COMTERM INVEST SRL▼ 122,4 mil. RON▼ 5,9 %
INSTALDI SUPORT S.R.L.▲ 1.0162,4 mil. RON▲ 1.288.813,7 %
DLM DIVERS CONCEPT SRLnou2,3 mil. RON▲ 43 %
CLEAN PRO CONSTRUCT INVEST SRL▲ 152,2 mil. RON▲ 41,7 %
EVER GREEN SRL▲ 82,2 mil. RON▲ 23,7 %
MULTINVEST AG-ANTREPRENORIAT GENERAL SRL▲ 192,1 mil. RON▲ 60,4 %
ULTRAJET SRLnou2,1 mil. RON▲ 85,5 %
MEGAMONTAJ SRL▲ 182,1 mil. RON▲ 59,6 %
KRONOS LIFE CONSTRUCT SRL▼ 42,1 mil. RON▲ 6,7 %
MULTI PROD IMPEX SRL▼ 112,1 mil. RON▼ 1,3 %
G&M INTERNATIONAL INSTALATII SRL▼ 12,1 mil. RON▲ 12,9 %
PATRIWAE SRL▲ 282 mil. RON▲ 64 %
DIOPREST SRL▲ 452 mil. RON▲ 102,8 %
MARIANTHERM SRL▼ 282 mil. RON▼ 25,2 %
RUCK DESIGN & SERVICE SRL▼ 192 mil. RON▼ 7,6 %
M&M MELY MAR SRL▲ 3762 mil. RON▲ 1.194,8 %
DAFLOR PROJECT S.R.L.▲ 1.2072 mil. RON—
MIF SA▼ 61,9 mil. RON▲ 10,8 %
DIMOV HOUSE EXPERT SRL▲ 1.2131,9 mil. RON—
VOMTRANS COM IMPEX SRL▼ 141,9 mil. RON▲ 0,5 %
IZOPROD M.S. SRL▲ 281,9 mil. RON▲ 70,6 %
CELTIA PREST SRL▼ 181,9 mil. RON▼ 4,2 %
EXPERT CONTRACTING SRL▲ 81,9 mil. RON▲ 45,6 %
CN UNICAT SRL▼ 481,9 mil. RON▼ 43,7 %
ELECTRIGAZ SOLUTIONS S.R.L.▲ 611,8 mil. RON▲ 134,1 %
IMPULS DECOR SRL▼ 191,7 mil. RON▼ 6 %
ITACA LOGISTIC SRLnou1,7 mil. RON▲ 1,9 %
EN-RG-ETIC S.R.L.▲ 1401,7 mil. RON▲ 284,3 %
LETARCONS PROD SRL▼ 111,7 mil. RON▲ 8 %
FUTURE BUILDING TECHNOLOGIES INC S.R.L.▼ 91,7 mil. RON▲ 14,4 %
RESPV SRL▼ 201,7 mil. RON▼ 8,3 %
NEO CONCEPT HABITAT SRL▲ 1.4421,6 mil. RON—
CONSIG SA▼ 191,6 mil. RON▼ 6 %
UNIPREST IMOBILIARE SRL▲ 1.4331,6 mil. RON—

Codurile CAEN din construcții — Mureș

CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
692 firme · 851,2 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
263 firme · 571,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
231 firme · 568,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
31 firme · 539 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
78 firme · 514,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
225 firme · 404,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
62 firme · 239,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
6 firme · 131,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
106 firme · 69,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 61,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
18 firme · 58,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
25 firme · 54,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
72 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
14 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
41 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
41 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
55 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 13 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
15 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
17 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 85,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci