COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Mureș după angajați în 2025

2.090 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 5.823. Pragul de intrare în top este 18, iar liderul atinge 770.

FirmăAngajați
E.ON ASIST COMPLET S.A.=770▲ 2,3 %
GEIGER TRANSILVANIA SRL=440▲ 2,8 %
CIS GAZ SA▲ 1212▲ 3,9 %
ASTOR COM SRL▼ 1200▼ 10,7 %
SOCOT SA=192▲ 1,1 %
INSTGAZ SRL=187▲ 10 %
CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL▲ 1129▲ 1,6 %
DRUMURI ŞI PODURI MUREŞ SRL=125▼ 1,6 %
PROBICONS SRL▲ 1117▲ 3,5 %
MONTREPCOM SRL▲ 1109▼ 0,9 %
MACO CONSTRUCT SRL▲ 3106▲ 11,6 %
ECOSERV SIG SRL▲ 197▼ 2 %
CITADIN PREST SA▲ 291▲ 2,3 %
KRONOS LIFE CONSTRUCT SRL▲ 1088▲ 33,3 %
ATLAS SPORT SRL▲ 284▲ 1,2 %
LAS PROM SRL▼ 482▼ 20,4 %
DRUMSERV SA▼ 179▼ 7,1 %
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA▲ 476▲ 8,6 %
CONSTRUCT MAPCOM SRL▲ 166▼ 12 %
CONSUS ELECTRIC SRL▲ 666▲ 15,8 %
EVER GREEN CONSTRUCTII SRL▼ 365▼ 15,6 %
LANDMANIA SRL▼ 162▼ 15,1 %
BIRENDRA S.R.L.▼ 1658▼ 58,6 %
ARMONT SRL▼ 157▼ 17,4 %
INSTA GRUP S.A.=56▼ 5,1 %
CREATIV CONSREG S.R.L.▲ 1752▲ 44,4 %
LEHEL IMPEX SRL▼ 151▼ 10,5 %
STEFI REGALE S.R.L.▲ 551▲ 15,9 %
NARBAU CONSTRUCT SRL=49▲ 4,3 %
VELTOL HOLDING SRL▲ 948▲ 20 %
COMPANIA DE DEMOLARI INDUSTRIALE SRL▼ 346▼ 4,2 %
CONART STRUCTURI SRL▲ 245▲ 4,7 %
SEIV INSTAL SRL▲ 843▲ 13,2 %
HM PRODUCT SRL▲ 343▲ 2,4 %
MATE CONSTRUCT SRL▲ 343▲ 4,9 %
ROMINSTA SRL▼ 543▼ 4,4 %
CFP CONSTRUCT SRL▲ 842▲ 20 %
CARISMA BAU S.R.L.nou40—
MGC INSTAL CONSTRUCT SRL▲ 239▲ 2,6 %
CENTRUL DE FORAJE PENTRU INFRASTRUCTURA S.A.▲ 1738▲ 26,7 %
BUILDING INVEST SRL▼ 738▼ 11,6 %
CONSTRUCTII MURES S.R.L.▼ 237▼ 5,1 %
DEDRALEX SOLAR ENERGY S.R.L.▲ 1134▲ 9,7 %
AZIMUT COM SRL▲ 134▼ 2,9 %
CONSTRUCTIVE LIVING S.R.L.nou34—
INTRA SERV SRL▲ 133▼ 2,9 %
ACTCONSTRUCT-B SRL▼ 433▼ 8,3 %
ALL TIN SRL▲ 1330,0%
BAU DOM INVEST SRL▼ 233▼ 2,9 %
VERDI INDUSTRIAL CONSTRUCT S.R.L.▼ 1330,0%
VECTOR CONSULT SERVICES SRL▲ 332▲ 3,2 %
FLM CONSTRUCT MURES S.R.L.▼ 331▼ 6,1 %
TIBPET SRL▲ 631▲ 6,9 %
MARIANTHERM SRL▲ 931▲ 10,7 %
ELECTRIGAZ SOLUTIONS S.R.L.▲ 830▲ 7,1 %
BREWON NATURENERGY S.R.L.nou30—
POLI & MER MONTAJ S.R.L.▲ 630▲ 7,1 %
NAPA IMPEX SRL▲ 530▲ 7,1 %
INRECO REMIX SRL▲ 429▲ 3,6 %
INSTALDI SUPORT S.R.L.▼ 329▼ 3,3 %
TMGIP SA▼ 728▼ 9,7 %
SABISOR SRL▲ 1227▲ 12,5 %
FOMCO SOLAR SOLUTIONS S.R.L.▼ 2927▼ 37,2 %
INSTAL GLOBAL SRL▲ 1827▲ 22,7 %
ENERGO TERM INVEST SRL▲ 3270,0%
MACARALE MURES SRL▲ 225▼ 7,4 %
VERDINVEST SRL▼ 1825▼ 24,2 %
CEC INSTGROUP S.R.L.▲ 2325▲ 25 %
COMTERM INVEST SRL▲ 3250,0%
SOVIDEK CONSTRUCT S.R.L.nou24—
AQUA CONS CONSTRUCT S.R.L.▲ 7824▲ 84,6 %
TROVAINSTAL SRL▲ 7230,0%
MEROTIF SRL▲ 4823▲ 53,3 %
MOBCOMAND SRL▼ 423▼ 11,5 %
ZAPPA ELECTRIC SRL▼ 323▼ 8 %
OLTSPERA SRL▼ 222▼ 8,3 %
IZOPROD M.S. SRL▲ 222▼ 4,4 %
CIS GAZ SERVICII SRL▲ 7122▲ 69,2 %
MULTINVEST AG-ANTREPRENORIAT GENERAL SRL▼ 522▼ 8,3 %
HIDROSALT CONSULTING LTD SRL▲ 2220,0%
KRISKON SRL▲ 5122▲ 57,1 %
PARMADO CONSIMPEX SRL▼ 2321▼ 27,6 %
BMC CRISCON SRL▲ 821▲ 5 %
DELTATHERM SRL▲ 4210,0%
ANTON METAL BAU SRL▲ 4721▲ 50 %
PRESTCONSTAR SRL▲ 1.40721—
EN-RG-ETIC S.R.L.▲ 421▲ 5 %
ECOINSTAL IT CONSULT SRL▼ 621▼ 4,6 %
FIORD SRL▲ 221▲ 5 %
ENERGY TEAM CONSTRUCT INSTAL SRL▼ 820▼ 9,1 %
DIO MK INVEST SRL▼ 1720▼ 16,7 %
CARTACON SRL▲ 1320▲ 17,7 %
GREEN FLOW INSTAL S.R.L.▼ 1120▼ 9,1 %
MSD INSTALCONSTRUCT S.R.L.▲ 1120▲ 17,7 %
ROMMETAL ENGINEERING SRL▼ 4620▼ 39,4 %
PRO EX 2005 SRL▲ 520▲ 11,1 %
DLM DIVERS CONCEPT SRL▼ 2319▼ 20,8 %
ULTRAJET SRL▼ 1190,0%
MAURER IMOBILIARE MUREȘ S.R.L.▼ 1119▼ 9,5 %
GEIGER PROIECTE CONSTRUCTII S.R.L.▲ 518▲ 5,9 %

Codurile CAEN din construcții — Mureș

CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
692 firme · 851,2 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
263 firme · 571,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
231 firme · 568,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
31 firme · 539 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
78 firme · 514,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
225 firme · 404,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
62 firme · 239,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
6 firme · 131,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
106 firme · 69,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 61,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
18 firme · 58,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
25 firme · 54,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
72 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
14 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
41 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
41 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
55 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 13 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
15 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
17 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 85,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci