COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Mureș după capitaluri în 2015

1.603 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 436,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 977,5 K RON, iar liderul atinge 57 mil. RON.

FirmăCapitaluri
GEIGER TRANSILVANIA SRL=57 mil. RON▲ 31,5 %
DRUMURI ŞI PODURI MUREŞ SRL=30,2 mil. RON▲ 17,1 %
CITADIN PREST SA▲ 116,3 mil. RON▲ 12,9 %
KATAN CONSULTING SRL▲ 713,2 mil. RON▲ 44,8 %
AZIMUT COM SRL▼ 213,1 mil. RON▼ 12,9 %
MARSO HOLDING SRL=12,6 mil. RON▲ 1,7 %
ASTOR COM SRL▼ 211,6 mil. RON▼ 14 %
EMIVAS CONS SRL▼ 111,1 mil. RON▼ 4,6 %
INSTA GRUP S.A.=10,7 mil. RON▲ 6,1 %
DRUMSERV SA=10,5 mil. RON▲ 10,4 %
ELECTROSERV TIRNAVA EXIM SRL▼ 310,2 mil. RON▲ 0 %
MONTREPCOM SRL▲ 28,7 mil. RON▲ 21,9 %
ROMINSTA SRL▲ 36,9 mil. RON▲ 2,1 %
HM PRODUCT SRL▲ 136,4 mil. RON▲ 53,3 %
CIS GAZ SA▲ 86,3 mil. RON▲ 26,5 %
MACARALE MURES SRL▲ 26,2 mil. RON▲ 3,5 %
TOP GAZ SRL▼ 26 mil. RON▼ 14,6 %
PROCONSTRUCT CORPORATION SRL▲ 775,8 mil. RON▲ 565,1 %
LETARCONS PROD SRL▼ 25,7 mil. RON▼ 12,8 %
SOCOT SA▼ 15,5 mil. RON▼ 8,3 %
PROBICONS SRL▲ 135,2 mil. RON▲ 56,3 %
INTRA SERV SRLnou5 mil. RON▲ 74,8 %
ALFACONSTRUCT S.R.L.▲ 174,6 mil. RON▲ 60,4 %
THE SCIENCE CITY FOR RESEARCH AND MEDICAL INFORMATICS S.A.=4,6 mil. RON▼ 1,7 %
DANDAN TUR CONSTRUCT SRL▲ 1184,6 mil. RON▲ 828,3 %
RUXMAR TRADE SRL▲ 64,6 mil. RON▲ 32,5 %
ASPHADRUM S.R.L.▲ 24,4 mil. RON▲ 15,6 %
CONIMUR SRL▼ 84 mil. RON▼ 27,3 %
PREMACO SA▲ 13,8 mil. RON▲ 1,7 %
TIBPET SRL▲ 83,7 mil. RON▲ 25,5 %
ARAMIS SRL▼ 93,7 mil. RON▼ 25,9 %
INSTALDI SRL▲ 33,7 mil. RON▲ 12 %
BUILDING INVEST SRL▼ 23,7 mil. RON▲ 1,4 %
BERSYSTEM SRL▲ 363,7 mil. RON▲ 146,6 %
VECTOR CONSULT SERVICES SRL▼ 93,6 mil. RON▼ 16,5 %
RCB RESIDENTIAL SRL▼ 153,4 mil. RON▼ 35,3 %
ENERGOPLUS SRL▼ 13,4 mil. RON▲ 6,7 %
INSTAROM SRL▲ 53,4 mil. RON▲ 24,9 %
LAS PROM SRL▼ 113,3 mil. RON▼ 18 %
IZOCOND TECH S.R.L.▲ 53 mil. RON▲ 17,1 %
MULTI PROD IMPEX SRL▼ 22,9 mil. RON▲ 0,1 %
MONTAJ SRL▼ 92,9 mil. RON▼ 15,6 %
INRECO REMIX SRL▲ 12,8 mil. RON▲ 9,7 %
TEHNIC TRUST SA▼ 22,8 mil. RON▲ 1,8 %
EDIMUR CONSTRUCT SRL▲ 402,7 mil. RON▲ 153,7 %
TMGIP SA=2,5 mil. RON▲ 1,6 %
CELTIA PREST SRL=2,4 mil. RON▲ 2,3 %
IZOREP SRL▼ 352,4 mil. RON▼ 66,5 %
VALENTIN ELECTRO SRL▼ 12,4 mil. RON▲ 1,6 %
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA▲ 32,4 mil. RON▲ 30 %
SAFE ART CONCEPT SRL▲ 632,3 mil. RON▲ 262,9 %
COMTERM INVEST SRL▲ 122,2 mil. RON▲ 38,4 %
SEIV INSTAL SRL▲ 252,2 mil. RON▲ 75,8 %
LEHEL IMPEX SRL=2,2 mil. RON▲ 18,6 %
SEKA LTD COMPANY SRL▼ 52,1 mil. RON▲ 7,1 %
CONSTRUCT MAPCOM SRL▼ 52,1 mil. RON▲ 6,3 %
CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRLnou2 mil. RON—
REVICOND CANALTECH SRL▲ 292 mil. RON▲ 93,8 %
RUCK DESIGN & SERVICE SRL=2 mil. RON▲ 14,6 %
G&M INTERNATIONAL INSTALATII SRL▲ 12 mil. RON▲ 13,5 %
TRATTOCON SRL▼ 61,9 mil. RON▲ 7,3 %
TGI CONSTRUCT SRL▼ 371,9 mil. RON▼ 57,4 %
FULAREX TERMO ENERG SRL▼ 111,9 mil. RON▼ 0,4 %
ATLAS COMPANY SRL▲ 121,8 mil. RON▲ 41,9 %
ZAPPA ELECTRIC SRL▲ 91,8 mil. RON▲ 31,9 %
VOMTRANS COM IMPEX SRL▲ 131,8 mil. RON▲ 43,2 %
INSTASERVICE SOCIETATE PE ACŢIUNI▼ 301,7 mil. RON▼ 42,6 %
FLEX CONSTRUCT SRL▼ 101,7 mil. RON▼ 3 %
POLI IZO CONSTRUCT SRL▼ 61,7 mil. RON▲ 6,4 %
DAVIDORA PRESTCOM SRL▼ 81,7 mil. RON0,0%
ACTCONSTRUCT-B SRL▲ 2951,6 mil. RON▲ 1.101 %
MULTIVAN SRL▼ 161,6 mil. RON▼ 10 %
ARMONT SRL▼ 11,6 mil. RON▲ 9,6 %
NOVA CONSTRUCT SRL▼ 81,5 mil. RON▲ 0,9 %
PARDOSELI BETON SERVICE SRL▼ 81,5 mil. RON▲ 0,1 %
EXPLO CONSTRUCT SRL▼ 81,5 mil. RON0,0%
DELTATHERM SRL▼ 121,5 mil. RON▼ 2,6 %
SUBTRANSCON SRL▼ 291,5 mil. RON▼ 28,5 %
ISTRATE UTILAJE S.R.L.nou1,5 mil. RON▲ 8,4 %
FANDEMO SRL▲ 81,4 mil. RON▲ 40,8 %
AV CONSTRUCT SRL▼ 81,4 mil. RON▼ 3 %
MEGAMONTAJ SRL▲ 11,3 mil. RON▲ 18,8 %
REG ALEX PROD IMPEX SRL▼ 141,3 mil. RON▼ 12,9 %
THC PREST SRL▲ 431,3 mil. RON▲ 131,1 %
CONSIG SA▼ 141,2 mil. RON▼ 18,9 %
DOMARDO SRL=1,2 mil. RON▲ 12,3 %
TELESAT SERVICE SRL▼ 121,2 mil. RON▼ 9,2 %
IZOPROD M.S. SRL▼ 81,2 mil. RON▲ 0,9 %
MOLINVEST SRL▲ 551,1 mil. RON▲ 126,3 %
HEL CON STRUCT SRL▲ 1431,1 mil. RON▲ 305,3 %
KRISKON SRL▲ 121,1 mil. RON▲ 44,9 %
COMUREXIM SRL▼ 81,1 mil. RON▼ 1,4 %
BVS HOLDING SRL▼ 31,1 mil. RON▲ 11 %
ELECTRIC RASARITULUI SRL▼ 31,1 mil. RON▲ 10 %
GAT CONSTRUCT SRL▼ 141,1 mil. RON▼ 6,1 %
MACO CONSTRUCT SRL▲ 211 mil. RON▲ 63,8 %
ERGOM SRL▼ 81 mil. RON▲ 2,9 %
EVER GREEN SRL▼ 5985,4 K RON▲ 7,8 %
EVER GREEN CONSTRUCTII SRL▲ 5983,5 K RON▲ 30,9 %
CARDINAL PREST SERV SRL▲ 32977,5 K RON▲ 83 %

Codurile CAEN din construcții — Mureș

CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
692 firme · 851,2 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
263 firme · 571,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
231 firme · 568,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
31 firme · 539 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
78 firme · 514,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
225 firme · 404,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
62 firme · 239,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
6 firme · 131,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
106 firme · 69,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 61,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
18 firme · 58,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
25 firme · 54,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
72 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
14 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
41 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
41 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
55 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 13 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
15 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
17 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 85,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci