Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Ilfov după capitaluri în 2022
1.384 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 354 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,1 mil. RON, iar liderul atinge 43 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CLUB MILITARI RESIDENCE SRL= | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 43 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 4,9 mil. RON | |
| 2 | 2.DNATA CATERING SRL▲ 13 | Oraş Otopeni, Ilfov | 30 mil. RON▲ 623,7 % | ▲ 623,7 % | 20,6 mil. RON | |
| 3 | 3.RIN RESORT & SPA SRL▼ 1 | Oraş Otopeni, Ilfov | 27,5 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 5,6 mil. RON | |
| 4 | 4.HITMAN INTERNATIONAL S.R.L.▲ 2 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 11 mil. RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 3,7 mil. RON | |
| 5 | 5.ALMIRA COM SRL= | Sat Săftica, Comuna Baloteşti, Ilfov | 9,7 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 4 mil. RON | |
| 6 | 6.SUSHI EXPERT SRL▼ 3 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 8,3 mil. RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 7,9 mil. RON | |
| 7 | 7.ORIENT COMEX S.R.L.= | Oraş Otopeni, Ilfov | 7,7 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 4,8 mil. RON | |
| 8 | 8.GRAND EXPO IMPEX SRL▲ 1 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 7,4 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 9 | 9.OZKARDES S.R.L.▲ 15 | Oraş Voluntari, Ilfov | 5,9 mil. RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 4,2 mil. RON | |
| 10 | 10.THELOS LUX SRL▲ 33 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 5,7 mil. RON▲ 155,7 % | ▲ 155,7 % | 4,5 mil. RON | |
| 11 | 11.SOSA & SOSA S.R.L.= | Oraş Voluntari, Ilfov | 5 mil. RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 3,2 mil. RON | |
| 12 | 12.MOONFIELDS S.R.L.▲ 7 | Oraş Otopeni, Ilfov | 4,8 mil. RON▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 13 | 13.RIN HOSPITALITY COMPANY SRL▼ 1 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 4,3 mil. RON▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 14 | 14.PIR INTERNATIONAL SRL▲ 47 | Comuna Domneşti, Ilfov | 4,3 mil. RON▲ 168,2 % | ▲ 168,2 % | -41,4 K RON | |
| 15 | 15.LIVADA DE PRUNI SRL▲ 7 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 4 mil. RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 3,9 mil. RON | |
| 16 | 16.ROBERT & NATALIA S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 3,8 mil. RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 232,1 K RON | |
| 17 | 17.LIBAO LUXORY S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 3,8 mil. RON▼ 28 % | ▼ 28 % | -90,2 K RON | |
| 18 | 18.PRIVILEG CATERING SRL▼ 10 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 3,8 mil. RON▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 19 | 19.JXY ASIA FORTUNE DEVELOPMENT SRL▲ 21 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,8 mil. RON▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 20 | 20.BITAL-SUD GROUP S.R.L.▲ 35 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 3,5 mil. RON▲ 99,4 % | ▲ 99,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 21 | 21.CHARTER SRL▼ 4 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 3,5 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 22 | 22.TOMCAT COMSERV S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 3,4 mil. RON— | — | 2,5 mil. RON | |
| 23 | 23.BAKERY STREET SRL▲ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,4 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 202,3 K RON | |
| 24 | 24.MUFI SRL▲ 6 | Sat Săftica, Comuna Baloteşti, Ilfov | 3,4 mil. RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 623,8 K RON | |
| 25 | 25.MUNTENIA ESTIVAL 2002 S.A.▲ 22 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 3,2 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 1 mil. RON | |
| 26 | 26.MALCOM INVEST IMP S.R.L.▼ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,2 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 27 | 27.HOTEL GIULIANO'S HERITAGE SRL▲ 5 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 3 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 542 K RON | |
| 28 | 28.AIRCATERING S.R.L.▼ 24 | Oraş Otopeni, Ilfov | 3 mil. RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | -6,1 mil. RON | |
| 29 | 29.NOBLE WISDOM SRL▼ 9 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 3 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 79,8 K RON | |
| 30 | 30.MIORITA COMPANY SRL▲ 1 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 3 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 31 | 31.NAZIFOGLU SRL▼ 3 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 2,9 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 297 K RON | |
| 32 | 32.TECADRA HOTELS SRL▼ 3 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 2,9 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 33 | 33.BEST CHOICE FOOD S.R.L.▲ 221 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 2,9 mil. RON▲ 1.022,5 % | ▲ 1.022,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 34 | 34.ALCO ENTERTAINMENT CLUB SRL▼ 16 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 2,9 mil. RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | -1,1 mil. RON | |
| 35 | 35.OLIVETO FA S.R.L.▲ 49 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,7 mil. RON▲ 162,6 % | ▲ 162,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 36 | 36.ADCO FOOD SRL▲ 1 | Comuna Jilava, Ilfov | 2,6 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 809,1 K RON | |
| 37 | 37.ORGANIC FRESH FOOD SRL▼ 24 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,6 mil. RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 38 | 38.HANAN INVEST SRL▼ 17 | Oraş Otopeni, Ilfov | 2,5 mil. RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 240,5 K RON | |
| 39 | 39.PROPER ROBERT INVEST S.R.L.▼ 23 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,5 mil. RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 40 | 40.ORIENT PARTNERS S.R.L.▲ 297 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,4 mil. RON▲ 1.472,4 % | ▲ 1.472,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 41 | 41.MIOTUR SRL▼ 6 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 2,3 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 358,8 K RON | |
| 42 | 42.MANDARIN EXPRESS S.R.L.▲ 68 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,3 mil. RON▲ 199,1 % | ▲ 199,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 43 | 43.VIO & TED MANSION S.R.L.▼ 7 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,3 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -57,5 K RON | |
| 44 | 44.TRANSILVANIA RESORT SRL▼ 3 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 2,3 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 45 | 45.IBERIC MASTER SRL▲ 35 | Oraş Otopeni, Ilfov | 2,3 mil. RON▲ 85,9 % | ▲ 85,9 % | 1 mil. RON | |
| 46 | 46.CELEBRINO CONCEPT S.R.L.▲ 198 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 2,2 mil. RON▲ 735,2 % | ▲ 735,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 47 | 47.GIO UNO SERV SRL▼ 5 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 2,2 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 48 | 48.ROMANIAN CATERING SRL▲ 44 | Oraş Otopeni, Ilfov | 2,1 mil. RON▲ 131,2 % | ▲ 131,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 49 | 49.AGREMENT SPORT CLUB SRL▼ 26 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,1 mil. RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 50 | 50.LARI'S LEGEND FOOD S.R.L.▲ 188 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 2,1 mil. RON▲ 644,8 % | ▲ 644,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 51 | 51.DIVADARIA SRL▲ 46 | Oraş Otopeni, Ilfov | 2 mil. RON▲ 128,7 % | ▲ 128,7 % | 2 mil. RON | |
| 52 | 52.HORECA VENUE S.R.L.▼ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 53 | 53.DONNA STYLE PROD SRL▼ 20 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 2 mil. RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 2 mil. RON | |
| 54 | 54.ZEYNEL FAST-FOOD S.R.L.▼ 6 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov | 2 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 55 | 55.SUN FOOD EXPERT S.R.L.▼ 10 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 2 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 56 | 56.CORELLI WINE & FOOD SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,9 mil. RON— | — | 102,6 K RON | |
| 57 | 57.GARDEN PUB SRLnou | Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov | 1,8 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 58 | 58.TRY-ENERGY PROJECT S.R.L.▲ 10 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 1,8 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 446 K RON | |
| 59 | 59.PROPER PIZZA S.R.L.▼ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,8 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 60 | 60.ARKAY CAPITAL S.R.L.nou | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 1,8 mil. RON— | — | 1,8 mil. RON | |
| 61 | 61.GRIPPEN SOFT INVESTMENT SRL▼ 22 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 1,8 mil. RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 1,8 mil. RON | |
| 62 | 62.CODRII VLASIEI SRL▲ 73 | Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 1,8 mil. RON▲ 192 % | ▲ 192 % | -343,4 K RON | |
| 63 | 63.STELLAD'ORO.STIL SRL▲ 9 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 1,8 mil. RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 475,6 K RON | |
| 64 | 64.ARIA INVEST PARTENERS S.R.L.▼ 11 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,7 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | -111,8 K RON | |
| 65 | 65.TITANIC RESIDENCE SRL▼ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,7 mil. RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 116,7 K RON | |
| 66 | 66.LAGUNA BALLROOM REZIDENTIAL SRL▼ 2 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 1,7 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 67 | 67.TURISM MONTAN "LA CETATE" SRL▲ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,7 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 312,4 K RON | |
| 68 | 68.MIOKO SERVICE IMPEX SRL▲ 3 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 1,6 mil. RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 320,1 K RON | |
| 69 | 69.FLOW EVOLUTION SRL▲ 4 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,6 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 312 K RON | |
| 70 | 70.ALTA STRADA SRL▲ 51 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 1,6 mil. RON▲ 135,9 % | ▲ 135,9 % | 918,3 K RON | |
| 71 | 71.PROPER CĂTĂLIN INVEST S.R.L.▼ 44 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,6 mil. RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 1,6 mil. RON | |
| 72 | 72.TOPLINE INVESTMENT & CONSULTANCY S.R.L.▲ 305 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,6 mil. RON▲ 1.378,4 % | ▲ 1.378,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 73 | 73.NEW ART CATERING S.R.L.▼ 21 | Sat Dimieni, Comuna Tunari, Ilfov | 1,5 mil. RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 74 | 74.CASA CRENGUTEI SRL▲ 26 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,5 mil. RON▲ 84,4 % | ▲ 84,4 % | 707,2 K RON | |
| 75 | 75.ONE FOOD EXPERIENCE S.R.L.▲ 78 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 1,5 mil. RON▲ 208,4 % | ▲ 208,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 76 | 76.GRĂTAR ŞI VORBE SRL▼ 18 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 1,5 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 928,7 K RON | |
| 77 | 77.CIKO LOUNGE S.R.L.▲ 5 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 1,5 mil. RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 629,8 K RON | |
| 78 | 78.VELDONI INTERNATIONAL PROD SRL▼ 24 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 1,5 mil. RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 822,1 K RON | |
| 79 | 79.DELARTE FOOD SRL▼ 16 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,5 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 185,3 K RON | |
| 80 | 80.TRATTORIA RIVOLI S.R.L.▼ 4 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,5 mil. RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 228,7 K RON | |
| 81 | 81.ENTA STAR INVEST S.R.L.▲ 18 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 1,5 mil. RON▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 82 | 82.ALEXYA EVENTS S.R.L.▼ 48 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,5 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 83 | 83.BARBEQUE HOUSE S.R.L.▲ 123 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 1,4 mil. RON▲ 303,5 % | ▲ 303,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 84 | 84.SLB SUN SRL▼ 25 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,4 mil. RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 85 | 85.YAIL SOLUTIONS SRL▼ 19 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,4 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 86 | 86.PROPER NICO S.R.L.▼ 37 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,3 mil. RON▼ 37,9 % | ▼ 37,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.CLEMENTIN S.R.L.▲ 14 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 1,2 mil. RON▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 723,9 K RON | |
| 88 | 88.MARKUS GAMES S.R.L.▼ 74 | Oraş Măgurele, Ilfov | 1,2 mil. RON▼ 72,7 % | ▼ 72,7 % | -57,6 K RON | |
| 89 | 89.TASTY BOX SRL▼ 8 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,2 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 148,3 K RON | |
| 90 | 90.AREZZO RISTORANTE S.R.L.▲ 12 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,2 mil. RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 1,2 mil. RON | |
| 91 | 91.STAR ITALIAN EUROTRADE S.R.L.▲ 48 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 98,7 % | ▲ 98,7 % | 564,7 K RON | |
| 92 | 92.SIMO VOYAGE SRL▲ 56 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 115,1 % | ▲ 115,1 % | 1 mil. RON | |
| 93 | 93.SMART LINE PRODUCTION SRL▼ 16 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 1,1 mil. RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 94 | 94.TAMAR HOTEL S.R.L.▼ 3 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 298,7 K RON | |
| 95 | 95.IL CALCIO MANAGEMENT S.R.L.▼ 2 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 325,1 K RON | |
| 96 | 96.EVENTCULINAR VOL S.A.▲ 720 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.ROWA FOOD SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 98 | 98.CURACAO FORTUNE S.R.L.▲ 43 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 93,1 % | ▲ 93,1 % | 866,4 K RON | |
| 99 | 99.ADAGIO D&M S.R.L.▲ 415 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 3.792,4 % | ▲ 3.792,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 100 | 100.RFC CITY S.R.L.▲ 25 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 59,1 % | ▲ 59,1 % | 1 mil. RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Ilfov
CAEN 5611
Restaurante
266 firme · 640,3 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
524 firme · 627,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
20 firme · 238,4 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
129 firme · 224,6 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
86 firme · 171,8 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
295 firme · 153,4 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
134 firme · 47,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
31 firme · 35,6 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
17 firme · 28 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
37 firme · 16,5 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
6 firme · 855,5 K RON
CAEN 5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
1 firme · 7,5 K RON