Top 100 firme — Construcții, Bistrița-Năsăud după capitaluri în 2009
1.038 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 179,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 230,1 K RON, iar liderul atinge 18,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.M.I.S-GRUP SRL= | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 18,8 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 239,1 K RON | |
| 2 | 2.CML.RO SRL▲ 3 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 13,7 mil. RON▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 638,1 K RON | |
| 3 | 3.KONCEPT IMOBIL SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 13,6 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -9,8 K RON | |
| 4 | 4.AUTO GAMMA SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,6 mil. RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | -5 mil. RON | |
| 5 | 5.TOPAZ-GROUP PRODEXIM SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 9,4 mil. RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | -3 mil. RON | |
| 6 | 6.GRUP TAURUS SRL= | Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | 8,8 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 7,8 K RON | |
| 7 | 7.LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 8,8 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 264,5 K RON | |
| 8 | 8.OZON & CO SA= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,9 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 4,9 K RON | |
| 9 | 9.CIPT-PARTENER SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,8 mil. RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 137,3 K RON | |
| 10 | 10.DIMEX-2000 COMPANY SRLnou | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 4,2 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 765,3 K RON | |
| 11 | 11.ARPA TEX SRL▼ 2 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 4 mil. RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | -1,1 mil. RON | |
| 12 | 12.CONSTRUCT PEROM SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 43,8 K RON | |
| 13 | 13.DHD UNIC DEVELOPMENT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,3 mil. RON— | — | — | -121,4 K RON |
| 14 | 14.ECO CONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,3 mil. RON▲ 69,5 % | ▲ 69,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 15 | 15.PROINSTAL 302 G SRL▲ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,1 mil. RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 112,8 K RON | |
| 16 | 16.CASA8TIMA IMOBILIARE SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,8 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | -386,1 K RON | |
| 17 | 17.UNIVVERSAL DEVELOPMENTS SRL▲ 1.097 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,8 mil. RON— | — | -44,6 K RON | |
| 18 | 18.VALEA ROMANEASCA PROD.IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,8 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | -97,5 K RON | |
| 19 | 19.INTESA C. G. SRL▲ 1.101 | Sat Jelna, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 2,6 mil. RON— | — | 74,7 K RON | |
| 20 | 20.STERN & CO SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,5 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 55,8 K RON | |
| 21 | 21.SERBIS SRL▲ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,2 mil. RON▲ 63 % | ▲ 63 % | 1,5 mil. RON | |
| 22 | 22.IMOBIL DAN SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,9 mil. RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 99,3 K RON | |
| 23 | 23.CREATIV GROUP SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,9 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 48,5 K RON | |
| 24 | 24.INST-NISTOR SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,8 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 588,6 K RON | |
| 25 | 25.DORIANDRI CONSTRUCT SRL▼ 5 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 1,8 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | -188,4 K RON | |
| 26 | 26.ELECTRO-URSA SERVCOM SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,6 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 45 K RON | |
| 27 | 27.MURAL CONSTRUCT SRL▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,5 mil. RON▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 954,4 K RON | |
| 28 | 28.LUCICOR PROD SRL▼ 2 | Sat Posmus, Comuna Sieu, Bistriţa-Năsăud | 1,4 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 28,2 K RON | |
| 29 | 29.PHOENIX CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 31,1 K RON | |
| 30 | 30.INDEMINAREA PRODCOM SRL▼ 2 | Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 1,4 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 51,3 K RON | |
| 31 | 31.DUMBRAVEANA CONSTRUCT SRL▼ 7 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 1,4 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | -180,9 K RON | |
| 32 | 32.PETERS-GROUP SRL▼ 2 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | -64,8 K RON | |
| 33 | 33.BAU REJI SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 2,2 K RON | |
| 34 | 34.IMPERIAL COMEX SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 137 K RON | |
| 35 | 35.ECO-FUN SA▼ 2 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 1,3 K RON | |
| 36 | 36.PANORAMA HILL SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 37 | 37.LARYLUC PROD SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 35,7 K RON | |
| 38 | 38.CAMILUX PROD SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 19,8 K RON | |
| 39 | 39.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 962 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 63,6 K RON | |
| 40 | 40.UNIRAIFEN SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 923,8 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 124,1 K RON | |
| 41 | 41.RECONUTI TRANS SRL▼ 4 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 885,9 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 107,1 K RON | |
| 42 | 42.TIHAROD CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 810,4 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 39,8 K RON | |
| 43 | 43.CONSTRUCT IMOBILDAN SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 804,4 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 118,8 K RON | |
| 44 | 44.DAVISILG CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 734,3 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | -194,8 K RON | |
| 45 | 45.BOLBOS-SERBOL SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 665,2 K RON— | — | — | 10,4 K RON |
| 46 | 46.SALRIF SRL▲ 1 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 660,4 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 24 K RON | |
| 47 | 47.PASS TOP IMPEX SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 603,4 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 36 K RON | |
| 48 | 48.SILVAPEX SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 542,5 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 11,6 K RON | |
| 49 | 49.TERRA NOSTRA 2001 SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 531,1 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 46,8 K RON | |
| 50 | 50.ECOSYSTEMS SRL▼ 1 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 522,5 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | -74,1 K RON | |
| 51 | 51.SCRIDINUTA COM SRL▲ 3 | Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 521,6 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 32,5 K RON | |
| 52 | 52.MIRON-CONSTRUCT SRL▲ 6 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 514 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 54,3 K RON | |
| 53 | 53.FASC SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 505,5 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 34,6 K RON | |
| 54 | 54.ART-DIVERSUM SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 477,8 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | -140,8 K RON | |
| 55 | 55.TERA CONTON SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 470,6 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 10,3 K RON | |
| 56 | 56.YORK SISTEM SRL▲ 16 | Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 459,9 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 395,7 K RON | |
| 57 | 57.BORGOVALEY SRL▲ 30 | Sat Tureac, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 450,5 K RON▲ 60,1 % | ▲ 60,1 % | 169,1 K RON | |
| 58 | 58.BINAL VIOMIR SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 445,2 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 3,4 K RON | |
| 59 | 59.GROSSER TRANS SRL▲ 11 | Sat Sieu, Comuna Sieu, Bistriţa-Năsăud | 438,4 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 73,3 K RON | |
| 60 | 60.GRAND CONSTRUCT SRL▼ 4 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 415,1 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | -63,6 K RON | |
| 61 | 61.IACOBINSTAL SRL▲ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 386,1 K RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 118,9 K RON | |
| 62 | 62.SYSCON SRL▼ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 385,6 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | -132,3 K RON | |
| 63 | 63.INDCON SRL▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 384,6 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 9,6 K RON | |
| 64 | 64.PAVAJCOLOR SRL▲ 140 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 384 K RON▲ 337,6 % | ▲ 337,6 % | 5,2 K RON | |
| 65 | 65.DUO CORVAL SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 382,3 K RON— | — | — | 362,3 K RON |
| 66 | 66.COTUTIU CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 372,9 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 1,1 K RON | |
| 67 | 67.CRIDAR CONS SRL▲ 7 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 369,8 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 31,5 K RON | |
| 68 | 68.ANDRE & COPAL SRL▲ 74 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 365,4 K RON▲ 138,1 % | ▲ 138,1 % | 211,9 K RON | |
| 69 | 69.UNI-STILVALY SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 364 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,4 K RON | |
| 70 | 70.PAULOCOREX SRL▲ 69 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 359,8 K RON▲ 117,8 % | ▲ 117,8 % | 194,5 K RON | |
| 71 | 71.DATACOR SRL▼ 18 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 356 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 11,2 K RON | |
| 72 | 72.GRUP CONSTRUCT PROD SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 352,4 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 21,4 K RON | |
| 73 | 73.PRACTOCONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 349,2 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 18 K RON | |
| 74 | 74.STILEXDUE SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 346,2 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | -88,2 K RON | |
| 75 | 75.F & A INTERNATIONAL INSTALATII SRL▲ 59 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 333,1 K RON▲ 91,3 % | ▲ 91,3 % | 158,9 K RON | |
| 76 | 76.BURDUHOS SRL▼ 3 | Sat Cepari, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 330,7 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | -15,3 K RON | |
| 77 | 77.TREPENDORF SRL▲ 63 | Sat Tărpiu, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 328,1 K RON▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | 162,9 K RON | |
| 78 | 78.AC INSTAL SRL▼ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 318,5 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | -203,5 K RON | |
| 79 | 79.LAXION SERV-PROD SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 309 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | -4,3 K RON | |
| 80 | 80.DACIA SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 301,4 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 4,5 K RON | |
| 81 | 81.POIANA ZINII SRL▲ 9 | Sat Valea Mare, Comuna Sant, Bistriţa-Năsăud | 298 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 28,3 K RON | |
| 82 | 82.EX-CALINI CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 295,5 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -11,5 K RON | |
| 83 | 83.SOVIAND SRL▲ 65 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 289,7 K RON▲ 98,9 % | ▲ 98,9 % | 288,6 K RON | |
| 84 | 84.EMI & NICO CONSTRUCT SRL▲ 4 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 281,2 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 2,4 K RON | |
| 85 | 85.PERMANTO SRL▲ 36 | Sat Mureşenii Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 279,1 K RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 89,7 K RON | |
| 86 | 86.GIPS DECOR CONSTRUCT SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 276,4 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | -14,6 K RON | |
| 87 | 87.RALUANDI SRL▲ 20 | Sat Ciceu-Giurgeşti, Comuna Ciceu-Giurgeşti, Bistriţa-Năsăud | 262,3 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 37,1 K RON | |
| 88 | 88.INTELIGENT CONSTRUCT SRL▲ 28 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 255,9 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 54,5 K RON | |
| 89 | 89.PICONMET-FIN SRL▲ 5 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 252,9 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | -4,8 K RON | |
| 90 | 90.UNYSYSTEM-INSTAL SRL▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 251 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -261 RON | |
| 91 | 91.ELECTRO-APARATAJ SRL▲ 7 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 250,9 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 6,8 K RON | |
| 92 | 92.ECOMAS ENERGOSYSTEM SRL▲ 92 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 248,1 K RON▲ 134 % | ▲ 134 % | 142,1 K RON | |
| 93 | 93.HALFIL SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 242,8 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 64 K RON | |
| 94 | 94.MIDAS CONSTRUCT SRL▼ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 241,9 K RON▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | -157,3 K RON | |
| 95 | 95.PREDESTIN PROD SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 241,6 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | -12,9 K RON | |
| 96 | 96.SIVA PRODCOM SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 240,7 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 14 K RON | |
| 97 | 97.VARIANT CONSTRUCT SRL▼ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 239,5 K RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 34,6 K RON | |
| 98 | 98.PAVIMAT SRL▲ 375 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 237,2 K RON▲ 2.994,7 % | ▲ 2.994,7 % | 29,6 K RON | |
| 99 | 99.DICONEXIUNI SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 237,2 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 25,9 K RON | |
| 100 | 100.SIST-ELECTRO SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 230,1 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | -87,4 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Bistrița-Năsăud
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
714 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
369 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
54 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
116 firme · 227,1 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
102 firme · 147,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
114 firme · 113,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 55,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
26 firme · 53,7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
49 firme · 53,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
28 firme · 44 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
37 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 13 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
12 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
15 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 943,6 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 571,7 K RON