COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Bihor după capitaluri în 2016

2.492 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 535,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 967,7 K RON, iar liderul atinge 37,9 mil. RON.

FirmăCapitaluri
DEME MACARALE SRL▲ 137,9 mil. RON▲ 4,8 %
GAVELLA COM SRL▼ 137,1 mil. RON▲ 0,2 %
CONSTRUCTII BIHOR SA▲ 128,4 mil. RON▲ 1,9 %
ISOPLUS ROMANIA SRL▲ 123,6 mil. RON▲ 4,5 %
DUMEXIM SRL▼ 222,7 mil. RON▼ 20,1 %
REPCON S.A.▲ 121,8 mil. RON▲ 8,1 %
SELINA SRL▲ 2.42720,6 mil. RON—
ALIZEE RESIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L.=19 mil. RON▼ 1,4 %
DRUMURI ORASENESTI SA=16,7 mil. RON▲ 7,8 %
DRUMURI BIHOR SA▼ 416,1 mil. RON▼ 26,7 %
PRIMA KAPITAL PROJECT SRL▲ 62016 mil. RON▲ 23.344,2 %
VISAN-FELIX SRLnou15,2 mil. RON▼ 1,3 %
SIMBAC SA=12,2 mil. RON▲ 0,2 %
R.P.M. CONSTRUCŢII DRUMURI S.A.▼ 49 mil. RON▼ 41 %
FLODOR TRANSCOM SRL▲ 327,9 mil. RON▲ 193,7 %
COMPANIA DE CONSTRUCŢII REZIDENŢIALE AG SRL▼ 57,8 mil. RON▼ 44 %
DITO GROUP SRL=7,4 mil. RON▲ 14,5 %
OVISERGA PREST SRL▼ 37,2 mil. RON▲ 2,6 %
CAPITALIST PRODCOM SRL▼ 57,1 mil. RON▼ 7,5 %
ROYAL ESTATES & BUILDINGS S.R.L.▼ 27,1 mil. RON▲ 12 %
DRUM ASFALT SRL▲ 57 mil. RON▲ 54,8 %
CRISANA PRO CONSTRUCT SA▼ 36,5 mil. RON▲ 3,2 %
EURO MAX INVESTMENT SRL▼ 116,5 mil. RON▼ 48,5 %
REVERSE LOGISTIC S.R.L.▼ 46,4 mil. RON▲ 5,7 %
ILE VIOREL CONSTRUCT SRL▲ 165,5 mil. RON▲ 84,5 %
EUROCIV - CONS SRL▼ 105,1 mil. RON▼ 23,1 %
STEINBERG PROPERTY INVEST SRL▲ 1.3014,7 mil. RON—
EXTRACT COM SRL▲ 164,4 mil. RON▲ 51,9 %
COSTA V.O.C. IMPEX SRL=4 mil. RON▲ 2,7 %
ASFAMIXT SRL▲ 73,8 mil. RON▲ 24,8 %
COMPACT INVEST SRL▼ 103,8 mil. RON▼ 32 %
COLOSSEUM PRINT SRL▼ 43,7 mil. RON▼ 12,2 %
VIA VITA SRL▼ 23,6 mil. RON▲ 0 %
CONSTRUCTORUL SALARD SRL▼ 123,5 mil. RON▼ 37,3 %
HERALD COM IMPEX SRL▼ 53,5 mil. RON▼ 8,9 %
TERMOLINE SRL▲ 43,4 mil. RON▲ 13,6 %
CIM 91 SRL▼ 43,2 mil. RON▼ 2,6 %
BAIPAS SRL▲ 53,1 mil. RON▲ 7,2 %
SELINA INVEST SRL▲ 93 mil. RON▲ 14,1 %
DELPRO SRL▼ 52,9 mil. RON▼ 6,4 %
MEDHOTEL SRL▼ 92,7 mil. RON▼ 24,5 %
PROEXCO SRL▲ 42,7 mil. RON▼ 1,1 %
DORACIM SRL▲ 82,7 mil. RON▲ 11,4 %
ULIDAN SRL▼ 52,6 mil. RON▼ 12,9 %
BOGDELIM INVEST SRL▲ 702,6 mil. RON▲ 198,4 %
INSTALATII MONTAJ SRL▼ 192,6 mil. RON▼ 40,8 %
VANCOL COM SRL▲ 352,5 mil. RON▲ 90,7 %
NOVATIV IMOBILIARE SRL▲ 132,5 mil. RON▲ 18,8 %
CARPAT CONSTRUCT CONSULTING SRLnou2,5 mil. RON▼ 44 %
TECHNO MONTAJ SISTEM SRL▲ 1132,5 mil. RON▲ 320,4 %
GALIRIO SRL▼ 12,5 mil. RON▲ 1,6 %
HITECH AUTOMATIZARI SRL▲ 1412,5 mil. RON▲ 417,9 %
HALON IMPEX SRL▼ 12,4 mil. RON▼ 0,6 %
GAUSS TOPO SRL▼ 52,4 mil. RON▼ 10,8 %
ARTCONSTRUCT SRL▼ 12,4 mil. RON▲ 2,4 %
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL▼ 12,4 mil. RON▲ 6,2 %
ELESAL SRL▲ 62,3 mil. RON▲ 13,8 %
DANIDIA EXIM SRL▼ 22,3 mil. RON▲ 3,6 %
URBANLED SRL▲ 2542,1 mil. RON▲ 829,6 %
FRETUS SRL▲ 22 mil. RON▼ 0,8 %
INSTALVEST SRL▲ 122 mil. RON▲ 29,8 %
DEME&CO SRL▲ 32 mil. RON▲ 4,9 %
CONSTOR SRL▼ 32 mil. RON▼ 5,1 %
REL-MONT SRL▼ 302 mil. RON▼ 36,4 %
ZIMIN SRL▼ 72 mil. RON▼ 9,5 %
ALTERNATIV ENERGY SOLUTION SRL▲ 2861,9 mil. RON▲ 860 %
BOGDYCOS CONSTRUCT SRL▼ 101,9 mil. RON▼ 14,8 %
CIVILE CONSTRUCT CENTER SRL▼ 11,8 mil. RON▼ 1,8 %
ROLINGER SERVICII SRL▲ 881,7 mil. RON▲ 169,3 %
ABED NEGO COM SRL▼ 111,6 mil. RON▼ 26,1 %
CRITO PROD SRL▼ 51,6 mil. RON▼ 16 %
BUZZACCARO CONSTRUCT SRL▼ 41,6 mil. RON▼ 15,5 %
CONTEHNO SRL▼ 501,5 mil. RON▼ 67,1 %
FORVILA SRL▲ 61,5 mil. RON▲ 1,6 %
VUTAN INSTALATII SRL▼ 31,5 mil. RON▼ 15,6 %
MARY & NATY CONSTRUCT SRL▲ 731,4 mil. RON▲ 118,2 %
TRAMINO SRL▲ 11,4 mil. RON▼ 2,6 %
TERMOPRO EDIL SRL▼ 41,4 mil. RON▼ 9,6 %
IGNA CONSTRUCT SRL▼ 341,4 mil. RON▼ 50,7 %
INFOCONCEPT SRL▼ 111,4 mil. RON▼ 23,7 %
BELMAR COM SRL=1,4 mil. RON▲ 2,3 %
ESEPI SRL▲ 591,4 mil. RON▲ 92,3 %
RITMOTEH SRL▼ 301,4 mil. RON▼ 41,7 %
UTILMEC SRL▲ 21,3 mil. RON▲ 4,8 %
CAPA INSTAL SRL▲ 1231,3 mil. RON▲ 211,9 %
LEKO CONSTRUCT SRL▼ 11,3 mil. RON▲ 0,6 %
PATRIK CABLE SRL=1,3 mil. RON▲ 1,1 %
AQUA PLUS SRL▼ 501,3 mil. RON▼ 58 %
RIVOLTO CONS SRL▲ 71,2 mil. RON▲ 12,7 %
NEDATIM SRL=1,2 mil. RON▲ 0,4 %
VITAN EXIM SRL▼ 81,2 mil. RON▼ 10,4 %
ERSABITT SRL▲ 321,1 mil. RON▲ 43,4 %
YUCATAN SRL▼ 161,1 mil. RON▼ 24,6 %
ŞTEFĂNUŢ&DARIA SRL▲ 121,1 mil. RON▲ 14,4 %
GECONSTRUCT FAN SRL▼ 111,1 mil. RON▼ 14,9 %
STABILITAS LUX SRL▲ 1.5261,1 mil. RON—
VILADINA CONSTRUCTII SRL▲ 31,1 mil. RON▲ 7,9 %
NYMPHEA MATCOM SRL▲ 1051 mil. RON▲ 125,8 %
ECOLOGIC CONSTRUCT SRL▲ 2.304973 K RON—
ERGOCON SRL▲ 13967,7 K RON▲ 7,9 %

Codurile CAEN din construcții — Bihor

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
377 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.225 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
107 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
307 firme · 521,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
190 firme · 363,4 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
287 firme · 330,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
52 firme · 257,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
24 firme · 160,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
18 firme · 155,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
223 firme · 135,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
99 firme · 87,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
114 firme · 70,3 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
9 firme · 57 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
6 firme · 52,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
102 firme · 51,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
23 firme · 22,7 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 20,9 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
75 firme · 18,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
25 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
25 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
44 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
14 firme · 6,8 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
18 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
13 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
8 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 595,3 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 256,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci