Top 100 firme — Construcții, Bihor după cifră de afaceri în 2025
3.400 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 4,2 mld. RON. Pragul de intrare în top este 9,8 mil. RON, iar liderul atinge 354,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Cifră de afaceri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DRUM ASFALT SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 354,7 mil. RON▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 46,5 mil. RON | |
| 2 | 2.SELINA SRL▲ 13 | Municipiul Oradea, Bihor | 213,7 mil. RON▲ 171,7 % | ▲ 171,7 % | 14,8 mil. RON | |
| 3 | 3.PRECON TRANSILVANIA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 191 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 21 mil. RON | |
| 4 | 4.DUMEXIM SRL▲ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 161,8 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 15,6 mil. RON | |
| 5 | 5.GLOBAL INDUSTRIAL SRL▲ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 140,6 mil. RON▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 24,8 mil. RON | |
| 6 | 6.FLODOR TRANSCOM SRL▲ 12 | Municipiul Oradea, Bihor | 129,8 mil. RON▲ 77,2 % | ▲ 77,2 % | 8,9 mil. RON | |
| 7 | 7.DRUMURI BIHOR SA▲ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 123,6 mil. RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 8 | 8.DEME MACARALE SRL▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 121,7 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 15 mil. RON | |
| 9 | 9.COSTA V.O.C. IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 115,4 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 10 | 10.TERMOPRO EDIL SRL▲ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 108,7 mil. RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 16,1 mil. RON | |
| 11 | 11.CHROM CONSTRUCŢII CIVILE ŞI EDILITARE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 108,1 mil. RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 4,7 mil. RON | |
| 12 | 12.IGNA CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | 92,7 mil. RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 2 mil. RON | |
| 13 | 13.CONSTRUCTII BIHOR SA= | Municipiul Oradea, Bihor | 90,7 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.SOLARGROUP ENERGY RO S.R.L.▲ 6 | Municipiul Salonta, Bihor | 89,4 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 15 | 15.LEKO CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 80,3 mil. RON— | — | 24,4 mil. RON | |
| 16 | 16.ILE VIOREL CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Tărcăiţa, Comuna Tărcaia, Bihor | 77,6 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 14,5 mil. RON | |
| 17 | 17.DRUMURI ORASENESTI SA▲ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 63,8 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,1 mil. RON | |
| 18 | 18.CRISANA PRO CONSTRUCT SA▲ 4 | Municipiul Salonta, Bihor | 59,4 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 13,6 mil. RON | |
| 19 | 19.MADLEV CONS SRL▲ 18 | Loc. Aleşd, Oraş Aleşd, Bihor | 57,3 mil. RON▲ 117,1 % | ▲ 117,1 % | 8,9 mil. RON | |
| 20 | 20.GAVELLA COM SRL▲ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 54,3 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 2 mil. RON | |
| 21 | 21.NEWCON TEHNIC S.R.L.▲ 33 | Municipiul Oradea, Bihor | 51,1 mil. RON▲ 153,7 % | ▲ 153,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 22 | 22.ABED NEGO COM SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 50,9 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 5,2 mil. RON | |
| 23 | 23.FGM SOLAR SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 47,8 mil. RON— | — | 2,6 mil. RON | |
| 24 | 24.CONSTRUCTORUL SALARD SRL▲ 2 | Sat Sălard, Comuna Sălard, Bihor | 47,3 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 9,2 mil. RON | |
| 25 | 25.STIL ELECTRO MAX SRL▲ 264 | Municipiul Oradea, Bihor | 46,6 mil. RON▲ 1.803,6 % | ▲ 1.803,6 % | 14,1 mil. RON | |
| 26 | 26.FGM SOLAR RENEWABLE S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 44,1 mil. RON— | — | 2,3 mil. RON | |
| 27 | 27.AMBRUS A&B CONSULTING SRL▲ 24 | Municipiul Marghita, Bihor | 43,1 mil. RON▲ 108 % | ▲ 108 % | 8,7 mil. RON | |
| 28 | 28.VILADINA CONSTRUCTII SRL▼ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 42,3 mil. RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 6,5 mil. RON | |
| 29 | 29.SIMBAC SA▼ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 39,8 mil. RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -4,7 mil. RON | |
| 30 | 30.SECOM CONS SRL▲ 17 | Municipiul Oradea, Bihor | 39,4 mil. RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 7,3 mil. RON | |
| 31 | 31.CHR SPA CONSTRUCT S.R.L.▲ 118 | Municipiul Oradea, Bihor | 35,9 mil. RON▲ 519,1 % | ▲ 519,1 % | 3,5 mil. RON | |
| 32 | 32.ADC SUSTAINABLE POWER S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 34,4 mil. RON— | — | 270,1 K RON | |
| 33 | 33.HERALD COM IMPEX SRL▲ 29 | Municipiul Oradea, Bihor | 33,9 mil. RON▲ 95,3 % | ▲ 95,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 34 | 34.DISTRIGAZ VEST CONSTRUCŢII S.R.L.▲ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 32,8 mil. RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 6,3 mil. RON | |
| 35 | 35.COMPLET INSTAL CONSTRUCT SRL▼ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 31,1 mil. RON▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 36 | 36.SANDORLUKACS CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 30,2 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 37 | 37.PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL▼ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 30,2 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 4,7 mil. RON | |
| 38 | 38.INROTUR SRL▲ 8 | Sat Berechiu, Comuna Sânnicolau Român, Bihor | 28,3 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 181,3 K RON | |
| 39 | 39.ASFAMIXT SRL▼ 28 | Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor | 27,4 mil. RON▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | 932,3 K RON | |
| 40 | 40.CAPITALIST PRODCOM SRL▲ 10 | Sat Aştileu, Comuna Aştileu, Bihor | 27 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 651 K RON | |
| 41 | 41.RIVOLTO CONS SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 26,8 mil. RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 152,9 K RON | |
| 42 | 42.TERMOLINE SRL▼ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 26,5 mil. RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 971,1 K RON | |
| 43 | 43.BICONSTAL SRL▲ 114 | Sat Cihei, Comuna Sânmartin, Bihor | 26,2 mil. RON▲ 380,9 % | ▲ 380,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 44 | 44.VUTAN INSTALATII SRL▲ 13 | Sat Rieni, Comuna Rieni, Bihor | 26,1 mil. RON▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 3,4 mil. RON | |
| 45 | 45.REL-MONT SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 25 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 46 | 46.IMPERIAL PROCONSTRUCT SRL▼ 7 | Sat Vărăşeni, Comuna Răbăgani, Bihor | 25 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 5,5 mil. RON | |
| 47 | 47.MIRGHIS & MAYER SRL▼ 20 | Municipiul Oradea, Bihor | 24,5 mil. RON▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 472,6 K RON | |
| 48 | 48.SYALE INVESTMENT S.R.L.▲ 332 | Sat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor | 24,4 mil. RON▲ 1.279,2 % | ▲ 1.279,2 % | 4,9 mil. RON | |
| 49 | 49.ADERENT S.R.L.▼ 11 | Sat Balc, Comuna Balc, Bihor | 24,4 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 3,9 mil. RON | |
| 50 | 50.ENERGETIC MONTREL SRL▲ 84 | Sat Păuşa, Comuna Nojorid, Bihor | 23,5 mil. RON▲ 247,5 % | ▲ 247,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 51 | 51.ELESAL SRL▲ 9 | Municipiul Salonta, Bihor | 22,8 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 52 | 52.EDMA TELEKOM S.R.L.▼ 16 | Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor | 22,8 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 3,6 mil. RON | |
| 53 | 53.ALE-YAN LOGISTIC S.R.L.▲ 49 | Municipiul Oradea, Bihor | 22,3 mil. RON▲ 165,1 % | ▲ 165,1 % | 972,1 K RON | |
| 54 | 54.REBADI IMPEX SRL▲ 7 | Sat Peştere, Comuna Aştileu, Bihor | 20,9 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 55 | 55.RITMOTEH SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 20,9 mil. RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 5,3 mil. RON | |
| 56 | 56.TOPIZOL SRL▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 20,8 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 57 | 57.FICSOR CONSTRUCT SRL▲ 46 | Sat Ineu, Comuna Ineu, Bihor | 20,7 mil. RON▲ 147,7 % | ▲ 147,7 % | 127,8 K RON | |
| 58 | 58.KEVIEP EPITOIPARI ES KERESKEDELMI SRL DEBRECEN SUCURSALA ORADEA▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 20,5 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 4,5 mil. RON | |
| 59 | 59.AD WEST CONSTRUCT SRL▼ 7 | Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor | 20,1 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 854,5 K RON | |
| 60 | 60.RUS & BEN CONSTRUCT SRL▲ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 19,3 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 61 | 61.DHELECTRIC SYSTEM S.R.L.▼ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 18,8 mil. RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 62 | 62.KLUNER S.R.L.▲ 34 | Municipiul Oradea, Bihor | 18,8 mil. RON▲ 112 % | ▲ 112 % | 2,4 mil. RON | |
| 63 | 63.GIS ENERGY S.R.L.▲ 47 | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 18,6 mil. RON▲ 133,2 % | ▲ 133,2 % | 3,4 mil. RON | |
| 64 | 64.CRITO PROD SRL▼ 23 | Municipiul Oradea, Bihor | 17,5 mil. RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 65 | 65.FLAVOIA INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 17,1 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 66 | 66.TECHNO MONTAJ SISTEM SRL▲ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 16,9 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 96,4 K RON | |
| 67 | 67.ERGOCON SRL▼ 4 | Sat Sântion, Comuna Borş, Bihor | 16,7 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 625 K RON | |
| 68 | 68.VEST BUILD S.R.L.▲ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 16,5 mil. RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 3,6 mil. RON | |
| 69 | 69.SELALICE B COM SRL▲ 2 | Sat Ţeţchea, Comuna Ţeţchea, Bihor | 16,3 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 696,7 K RON | |
| 70 | 70.DITO GROUP SRL▼ 38 | Municipiul Oradea, Bihor | 16,2 mil. RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 3,6 mil. RON | |
| 71 | 71.DREAM ROAD SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 15,6 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 72 | 72.CARIER SRL▼ 29 | Municipiul Marghita, Bihor | 15,2 mil. RON▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 981,4 K RON | |
| 73 | 73.TERRA URBAN CONSTRUCT SRL▲ 12 | Municipiul Oradea, Bihor | 15 mil. RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 56,3 K RON | |
| 74 | 74.ELECTROVALCAN SRL▲ 147 | Sat Duşeşti, Comuna Ceica, Bihor | 13,9 mil. RON▲ 303,8 % | ▲ 303,8 % | 36,8 K RON | |
| 75 | 75.DEME&CO SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 13,8 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 869 K RON | |
| 76 | 76.GIOP CONSTRUCŢII SRL▲ 102 | Sat Pietroasa, Comuna Pietroasa, Bihor | 13,7 mil. RON▲ 192,8 % | ▲ 192,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 77 | 77.DUBLU PRESTACOM SRL▼ 47 | Sat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor | 13,5 mil. RON▼ 59,7 % | ▼ 59,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 78 | 78.EUROSEL TRANS SRL▼ 5 | Municipiul Salonta, Bihor | 13 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 9,1 mil. RON | |
| 79 | 79.PORTATIV SRL▼ 30 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,9 mil. RON▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | 2,7 mil. RON | |
| 80 | 80.WINDOWS SERVICE SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,8 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 201,8 K RON | |
| 81 | 81.CONPILA SRL▲ 27 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,8 mil. RON▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 5,3 K RON | |
| 82 | 82.URBANLED SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,7 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 324,2 K RON | |
| 83 | 83.GAP METAL SRL▲ 3 | Sat Apateu, Comuna Nojorid, Bihor | 12,4 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 84 | 84.ELECTROFOR SRL▼ 25 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,4 mil. RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 718,6 K RON | |
| 85 | 85.INTRATHERMO G.A. S.R.L.▲ 188 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,2 mil. RON▲ 363,4 % | ▲ 363,4 % | 56,9 K RON | |
| 86 | 86.UNION SQUARE S.R.L.▲ 58 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,2 mil. RON▲ 102,2 % | ▲ 102,2 % | 893 K RON | |
| 87 | 87.PRINCEPS DECO&HOME SRL▼ 52 | Sat Tileagd, Comuna Tileagd, Bihor | 12,2 mil. RON▼ 58,5 % | ▼ 58,5 % | 3,9 mil. RON | |
| 88 | 88.VITAN EXIM SRL▲ 135 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,1 mil. RON▲ 254,2 % | ▲ 254,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 89 | 89.VISUELSE-CONSTRUCTION S.R.L.▲ 53 | Municipiul Oradea, Bihor | 11,8 mil. RON▲ 88,6 % | ▲ 88,6 % | 484,6 K RON | |
| 90 | 90.HEXTECHINDUSTRIAL SRL▲ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 11,8 mil. RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 821,3 K RON | |
| 91 | 91.SPAS CONSTRUCT REABILITARE TERMICĂ S.R.L.▲ 261 | Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor | 11,7 mil. RON▲ 482 % | ▲ 482 % | 3,9 K RON | |
| 92 | 92.SXA EXPERT PROIECT CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 11,5 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 3 mil. RON | |
| 93 | 93.BOGDYCOS CONSTRUCT SRL▼ 13 | Sat Tinca, Comuna Tinca, Bihor | 11,4 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 67,9 K RON | |
| 94 | 94.MDS KOGĂLNICEANU DEVELOPMENT S.R.L.▲ 2.599 | Municipiul Oradea, Bihor | 11 mil. RON— | — | 2,2 mil. RON | |
| 95 | 95.NEDLUC SERVICE SRL▲ 94 | Municipiul Salonta, Bihor | 10,8 mil. RON▲ 149,1 % | ▲ 149,1 % | 74,8 K RON | |
| 96 | 96.EDIL SRK S.R.L.▲ 74 | Municipiul Oradea, Bihor | 10,7 mil. RON▲ 121,5 % | ▲ 121,5 % | 239,7 K RON | |
| 97 | 97.LIRA INNOVATE INDUSTRIES S.R.L.▼ 33 | Sat Şişterea, Comuna Cetariu, Bihor | 10,3 mil. RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 98 | 98.NETPRO SRL▲ 28 | Municipiul Oradea, Bihor | 10,1 mil. RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 29 K RON | |
| 99 | 99.COPOS CONSTRUCȚII S.R.L.▲ 22 | Municipiul Oradea, Bihor | 9,9 mil. RON▲ 38 % | ▲ 38 % | 922,1 K RON | |
| 100 | 100.NEW DESIGN CONSTRUCT SRL▼ 30 | Sat Lăzăreni, Comuna Lăzăreni, Bihor | 9,8 mil. RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 91,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Bihor
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
377 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.225 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
107 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
307 firme · 521,9 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
190 firme · 363,4 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
287 firme · 330,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
52 firme · 257,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
24 firme · 160,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
18 firme · 155,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
223 firme · 135,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
99 firme · 87,8 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
114 firme · 70,3 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
9 firme · 57 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
6 firme · 52,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
102 firme · 51,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
23 firme · 22,7 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 20,9 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
75 firme · 18,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
25 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
25 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
44 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
14 firme · 6,8 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
18 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
13 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
8 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 595,3 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 256,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 0 RON