COMERCIAL.ro

URBANLED SRL

Municipiul Oradea, Bihor
În funcțiunePlătitor TVAOperator vamal (EORI)

Activitate principală: 4321 — Lucrări de instalații electrice

Înființată în 2013 · reînmatriculată la 23 septembrie 2014 · 13 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
12,7 mil. RON▲ 4,7 %
Profit net (2025)
324,2 K RON▼ 77,7 %
Angajați
21▲ 31,3 %
Capitaluri proprii
5,1 mil. RON▼ 10,6 %

Cifra de afaceri și profitul — URBANLED SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12,7 mil. lei, profit net de 324.214 lei și 21 de angajați. A depus bilanțuri pentru 12 ani (2013–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 3.226 lei în 2013 la 12,7 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre URBANLED SRL

URBANLED SRL are CUI 31467511, cod de TVA RO31467511 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J5/1420/2014. Este o societate cu răspundere limitată înființată în 2013 și reînmatriculată la 23 septembrie 2014, cu o vechime de 13 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Oradea, Bihor. Activitatea principală este CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre URBANLED SRL

Care este CUI-ul firmei URBANLED SRL?

CUI-ul firmei URBANLED SRL este 31467511. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO31467511. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J5/1420/2014.

Unde are sediul URBANLED SRL?

URBANLED SRL are sediul social în Municipiul Oradea, Bihor.

Ce activitate are URBANLED SRL?

Activitatea principală declarată de URBANLED SRL este CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice.

Ce cifră de afaceri are URBANLED SRL?

În 2025, URBANLED SRL a raportat o cifră de afaceri de 12,7 mil. lei. Profitul net a fost de 324.214 lei.

Câți angajați are URBANLED SRL?

În 2025, URBANLED SRL a avut în medie 21 de angajați.

Pe ce loc se află URBANLED SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, URBANLED SRL se află pe locul 336 din 9.008 firme active cu CAEN 4321 care au depus bilanț, iar în județul Bihor pe locul 12 din 307. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 252.960 lei.

Cât de veche este URBANLED SRL față de alte firme din domeniu?

URBANLED SRL are o vechime de 13 ani și este mai veche decât 66,4% dintre cele 9.008 firme active cu CAEN 4321 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4321 înființate în 2013 mai sunt active?

Dintre cele 472 de firme cu CAEN 4321 înființate în 2013 care au depus cel puțin un bilanț, 320 (67,8%) mai sunt active, iar URBANLED SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4321?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4321 sunt în București: 1.554 din 9.008 (17,3%). În județul Bihor sunt 307.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci