Top 100 firme — Activități profesionale, Vaslui după angajați în 2025
580 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.484. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 783.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VANBET SRL= | Sat Sălcioara, Comuna Banca, Vaslui | 783▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 21,4 mil. RON | |
| 2 | 2.MEDIA INVEST SRL= | Municipiul Huşi, Vaslui | 45▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.SEREDIN AVI S.R.L.= | Sat Sălcioara, Comuna Banca, Vaslui | 45▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 4 | 4.SIGN & PRINT TOTAL SRL▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 44▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 5 | 5.INTERSET SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 32▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 754,8 K RON | |
| 6 | 6.MEDIA INVEST EXPRESS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Huşi, Vaslui | 31▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 375,5 K RON | |
| 7 | 7.VETVITAL COM SRL= | Municipiul Huşi, Vaslui | 28▲ 12 % | ▲ 12 % | 169,6 K RON | |
| 8 | 8.GMT-EVALUARI SI CONSULTANTA SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 25▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 211,7 K RON | |
| 9 | 9.COMPACTUS GRIMS SRL▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 23▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 581,3 K RON | |
| 10 | 10.CHRIS CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 19▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | -1,2 mil. RON | |
| 11 | 11.TWOVET-FARM SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 190,0% | 0,0% | 81,2 K RON | |
| 12 | 12.COSVAN SRL▲ 3 | Sat Gara Banca, Comuna Banca, Vaslui | 18▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 527,6 K RON | |
| 13 | 13.TCIAS OIL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 15▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 13,2 K RON | |
| 14 | 14.VAN BET FARMS S.R.L.▲ 7 | Sat Sălcioara, Comuna Banca, Vaslui | 11▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 799,4 K RON | |
| 15 | 15.ELBOMIR SRL▲ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 16 | 16.SOVCADLEX SRL▲ 5 | Municipiul Huşi, Vaslui | 10▲ 25 % | ▲ 25 % | 150,1 K RON | |
| 17 | 17.AUTOCAZACU S.R.L.▲ 10 | Sat Satu Nou, Comuna Soleşti, Vaslui | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 108,7 K RON | |
| 18 | 18.SPECIALISTUL SRL▼ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 90,0% | 0,0% | 483,7 K RON | |
| 19 | 19.DUPLICOM GRUP SRL▼ 2 | Sat Cănţălăreşti, Comuna Ştefan cel Mare, Vaslui | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 262,1 K RON | |
| 20 | 20.AUDIT EXPERTCONT SRL▼ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 285,7 K RON | |
| 21 | 21.PREVENT SERV SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 70,0% | 0,0% | 98,5 K RON | |
| 22 | 22.CONTAB HUŞI SRL▲ 5 | Municipiul Huşi, Vaslui | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 59,2 K RON | |
| 23 | 23.SERV-VET IMPEX SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 70,0% | 0,0% | 2,1 mil. RON | |
| 24 | 24.EDEN SRL▲ 42 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 312,3 K RON | |
| 25 | 25.CIVIL PROIECT SRL▲ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.DESIGN PROJECTS SOLUTIONS S.R.L.▲ 7 | Sat Mânjeşti, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 45 K RON | |
| 27 | 27.APIMUNT SRL= | Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de Sus, Vaslui | 60,0% | 0,0% | 22 K RON | |
| 28 | 28.FINEUROCONT SRL▲ 19 | Municipiul Huşi, Vaslui | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 348,8 K RON | |
| 29 | 29.MKM CONSULT PROIECT AUDIT SRL▼ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 185,5 K RON | |
| 30 | 30.EUROEST URBAN PLANNING S.R.L.▲ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 50,0% | 0,0% | 225,7 K RON | |
| 31 | 31.PUCU VET SRL▲ 2 | Municipiul Huşi, Vaslui | 50,0% | 0,0% | 442,1 K RON | |
| 32 | 32.JULY EXPERT CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 50,0% | 0,0% | 1,2 mil. RON | |
| 33 | 33.EVOCONT MGM S.R.L.▲ 14 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 5,8 K RON | |
| 34 | 34.PROING SERV SRL▼ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 50,0% | 0,0% | 36 K RON | |
| 35 | 35.NILCOM SERVTRANS SRL▲ 12 | Sat Drânceni, Comuna Drânceni, Vaslui | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 556,5 K RON | |
| 36 | 36.NOMCRIS CONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Urdeşti, Comuna Dodeşti, Vaslui | 50,0% | 0,0% | 608,6 K RON | |
| 37 | 37.PIXI GIFT S.R.L.▲ 10 | Sat Secuia, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -98,2 K RON | |
| 38 | 38.PROSPERTRANS SRL▼ 15 | Sat Sălcioara, Comuna Banca, Vaslui | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 228,6 K RON | |
| 39 | 39.SILVAPAS PROIECT S.R.L.▼ 12 | Municipiul Huşi, Vaslui | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 670,4 K RON | |
| 40 | 40.INFOMASS-LORENS SRL▲ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 380,1 K RON | |
| 41 | 41.SOLID SERVICE CONSTRUCT S.R.L.▲ 55 | Municipiul Huşi, Vaslui | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 414,2 K RON | |
| 42 | 42.GEOTOP SRL▲ 5 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 166,4 K RON | |
| 43 | 43.SOREX TOP SRL▲ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 194,4 K RON | |
| 44 | 44.MINACIPVET S.R.L.▲ 22 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 12,7 K RON | |
| 45 | 45.PROHOME SRL▲ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 93,1 K RON | |
| 46 | 46.MILAN EXPERT SRL▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 109,2 K RON | |
| 47 | 47.PRESTCONSULT SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 198 K RON | |
| 48 | 48.EVEFOTOCOLOR S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 40,0% | 0,0% | -86,7 K RON | |
| 49 | 49.PLANYX SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 7,9 K RON | |
| 50 | 50.CONSULTING EVALUARI SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 189,9 K RON | |
| 51 | 51.URGOVET SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 196 K RON | |
| 52 | 52.OPTIM CONT AUDIT SRL▼ 19 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 95,8 K RON | |
| 53 | 53.COMPANIA EMO SRL▼ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -179,7 K RON | |
| 54 | 54.SANIVET SRL▼ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 66,3 K RON | |
| 55 | 55.PROCONTA EXPERT SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 263,3 K RON | |
| 56 | 56.FIB SSM CONSULT S.R.L.▲ 40 | Municipiul Huşi, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 42,1 K RON | |
| 57 | 57.TOPOSAN SRL▲ 304 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3— | — | -55,8 K RON | |
| 58 | 58.LC-SERVCONT SRL▲ 8 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 34,5 K RON | |
| 59 | 59.AKKA CONSULT SRL▲ 105 | Sat Râşeşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 94,9 K RON | |
| 60 | 60.TOTAL INDUSTRIAL GRUP S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 19,7 K RON | |
| 61 | 61.ROCONSTANT SRL▲ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 64,9 K RON | |
| 62 | 62.HOLOSPHERE AGENCY S.R.L.▲ 299 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3— | — | 90,5 K RON | |
| 63 | 63.EXPERT NECHITA SRL▲ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 142 K RON | |
| 64 | 64.ILAROPEC S.R.L.▲ 32 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 479,6 K RON | |
| 65 | 65.TERRASTUD SERVICE SRL▲ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 4,4 K RON | |
| 66 | 66.DAPRO-IDEEA S.R.L.▲ 30 | Sat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,7 K RON | |
| 67 | 67.ATELIERUL DE RECLAME SRL▼ 1 | Sat Crâng, Comuna Ciocani, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 22,9 K RON | |
| 68 | 68.FAMAGROMED SRL▼ 2 | Sat Bogdana, Comuna Bogdana, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 129,7 K RON | |
| 69 | 69.REVISOR EXPERT SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -81,8 K RON | |
| 70 | 70.GAMITEH SRLnou | Sat Simila, Comuna Zorleni, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 18,2 K RON | |
| 71 | 71.GEO DATA SRL▼ 5 | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 2,5 mil. RON | |
| 72 | 72.AKANION S.R.L.▲ 92 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 191,8 K RON | |
| 73 | 73.FOCAVET SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 81,6 K RON | |
| 74 | 74.BIOROMAD SRL▼ 8 | Sat Bălteni, Comuna Bălteni, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 187,7 K RON | |
| 75 | 75.POLIGON VIRTUAL SRL▼ 42 | Sat Crasna, Comuna Albeşti, Vaslui | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 326 K RON | |
| 76 | 76.AUTONOVATEST S.R.L.▼ 43 | Sat Trestiana, Comuna Griviţa, Vaslui | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 82 K RON | |
| 77 | 77.PIXELART SRL▼ 11 | Sat Secuia, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 17,2 K RON | |
| 78 | 78.MARY-VET SRL▼ 31 | Sat Soleşti, Comuna Soleşti, Vaslui | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 63,9 K RON | |
| 79 | 79.ADVISOR TAX EXPERT SRL▼ 13 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 86,7 K RON | |
| 80 | 80.IMPACTLED S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3— | — | — | 3,3 K RON |
| 81 | 81.HORIMIRVET SRL▼ 15 | Sat Gârceni, Comuna Gârceni, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 217,5 K RON | |
| 82 | 82.ANDVIOLA SRL▼ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 156,3 K RON | |
| 83 | 83.DELIPAN VET SRL▲ 13 | Sat Secuia, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 15,3 K RON | |
| 84 | 84.ARCA PREVENT SRL▼ 18 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 197,3 K RON | |
| 85 | 85.FLAMENGO CONSULTING SRL▼ 19 | Sat Băcani, Comuna Băcani, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 733,2 K RON | |
| 86 | 86.ABD CONTEXPERT SRL▼ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 106,9 K RON | |
| 87 | 87.COMPANIA PROEX SRL▼ 54 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 750,6 K RON | |
| 88 | 88.NEXT EDUPRO S.R.L.▲ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 584 RON | |
| 89 | 89.NOVACORP DIGITAL S.R.L.▼ 23 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 90 | 90.ROTVET SRL▲ 6 | Municipiul Huşi, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 2,5 K RON | |
| 91 | 91.MOBIMAR EXPERT PROIECTARE SRL▲ 5 | Municipiul Huşi, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 10,6 K RON | |
| 92 | 92.OBIECTIV SRL▲ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -47,5 K RON | |
| 93 | 93.AUTO VTP S.R.L.▼ 27 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 3,1 K RON | |
| 94 | 94.MEDIVET AMN SRL▲ 2 | Loc. Murgeni, Oraş Murgeni, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 6,9 K RON | |
| 95 | 95.AUTOBELDIE S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -58,2 K RON | |
| 96 | 96.CARTOMID S.R.L.= | Sat Horga, Comuna Epureni, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 631 RON | |
| 97 | 97.MUNCAD CONSULT S.R.L.▲ 67 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 405,8 K RON | |
| 98 | 98.VTPEXPERT S.R.L.▲ 66 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 46,3 K RON | |
| 99 | 99.TEOVET CONSULT SRL▼ 33 | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 145,2 K RON | |
| 100 | 100.NEW-VET SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 65,1 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vaslui
CAEN 7500
Activități veterinare
81 firme · 593,7 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
126 firme · 51,1 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
53 firme · 44,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
54 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
64 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 13,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
18 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
36 firme · 10,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
35 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
19 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
12 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
19 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
5 firme · 612,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 374,6 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 367,2 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 255,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 174,6 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
4 firme · 154 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
5 firme · 139,9 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
2 firme · 65,6 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
2 firme · 27,8 K RON