Top 100 firme — Activități profesionale, Vaslui după angajați în 2010
377 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 437. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 23.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPACTUS GRIMS SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 23▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 824,2 K RON | |
| 2 | 2.INVESTCAD SRL▲ 9 | Municipiul Huşi, Vaslui | 18▲ 200 % | ▲ 200 % | 303,6 K RON | |
| 3 | 3.TOPOGEOTEHNICS SRL▲ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 16▲ 100 % | ▲ 100 % | 659,7 K RON | |
| 4 | 4.ELICOM TRANS SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 13▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 138,7 K RON | |
| 5 | 5.AGRO NEW ENERGY SA▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 12▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 49 K RON | |
| 6 | 6.COMPANIA EMO SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 863,2 K RON | |
| 7 | 7.TOPGEOCAD SRL▲ 4 | Sat Dobrosloveşti, Comuna Zăpodeni, Vaslui | 11▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 160 K RON | |
| 8 | 8.ANDRINA SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 10▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | -71 K RON | |
| 9 | 9.SADI TEXTYLE SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 10— | — | -23,8 K RON | |
| 10 | 10.STRIBLEA SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 80,0% | 0,0% | 157,9 K RON | |
| 11 | 11.ANTARES CONSULT SRL▲ 202 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8— | — | 15,5 K RON | |
| 12 | 12.SERIGRAF DESIGN SRL▼ 8 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 8▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | -35,4 K RON | |
| 13 | 13.TWOVET-FARM SRL▲ 10 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | 6,7 K RON | |
| 14 | 14.ELBOMIR SRL▼ 10 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 7▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 30 K RON | |
| 15 | 15.SIEPROMED SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -171,1 K RON | |
| 16 | 16.NEXT DESIGN SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 60,0% | 0,0% | 8,2 K RON | |
| 17 | 17.VETVITAL COM SRL▼ 7 | Municipiul Huşi, Vaslui | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 61 K RON | |
| 18 | 18.INVEST PROIECT SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 8,7 K RON | |
| 19 | 19.MEDIVET AMN SRL▼ 8 | Loc. Murgeni, Oraş Murgeni, Vaslui | 60,0% | 0,0% | 96,1 K RON | |
| 20 | 20.CADASTRU TOP SRL▲ 41 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 27,6 K RON | |
| 21 | 21.PALM CONS SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 1 K RON | |
| 22 | 22.TEH-SEBIRI SRL▲ 80 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 5▲ 400 % | ▲ 400 % | 8,8 K RON | |
| 23 | 23.PLATINIT VASLUI SRL▲ 79 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5▲ 400 % | ▲ 400 % | 847 RON | |
| 24 | 24.STEFIALEX DESIGN SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 5— | — | — | -37,3 K RON |
| 25 | 25.NEXIM SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 50,0% | 0,0% | 2,1 K RON | |
| 26 | 26.PLATINIT SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 50,0% | 0,0% | -69,8 K RON | |
| 27 | 27.PIXELART SRL▼ 4 | Sat Secuia, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 5,7 K RON | |
| 28 | 28.ROCONSTANT SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4— | — | -382,5 K RON | |
| 29 | 29.AUDIT EXPERTCONT SRL▲ 32 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 1,9 K RON | |
| 30 | 30.VALMIVET SRL▲ 183 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 4— | — | 1,8 K RON | |
| 31 | 31.ECONOM AGRICONSULT SRL▲ 182 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4— | — | 0 RON | |
| 32 | 32.MADY SERVCONT SRL▼ 9 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 834 RON | |
| 33 | 33.NOVAVET SRL▲ 5 | Sat Ivăneşti, Comuna Ivăneşti, Vaslui | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 15,4 K RON | |
| 34 | 34.MARY-VET SRL▼ 11 | Sat Soleşti, Comuna Soleşti, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 7,4 K RON | |
| 35 | 35.EXPERT NECHITA SRL▲ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 19,4 K RON | |
| 36 | 36.LAGOSILVET SRL▲ 2 | Sat Puieşti, Comuna Puieşti, Vaslui | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 25,8 K RON | |
| 37 | 37.EUROCOMCRIS SRL▼ 14 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | -59,2 K RON | |
| 38 | 38.PROHOME SRL▼ 15 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 129,8 K RON | |
| 39 | 39.TEHNO-CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -14,1 K RON | |
| 40 | 40.CLICK FOR MORE SRL▲ 173 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4— | — | -14,3 K RON | |
| 41 | 41.MKM CONSULT PROIECT AUDIT SRL▼ 30 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 55,1 K RON | |
| 42 | 42.COMPANIA PROEX SRL▼ 19 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 17,1 K RON | |
| 43 | 43.PROING SERV SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 14,1 K RON | |
| 44 | 44.PISLARIU SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 47,2 K RON | |
| 45 | 45.DECOART SRL▼ 22 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -41,4 K RON | |
| 46 | 46.SERV-VET IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 43,5 K RON | |
| 47 | 47.GEOTOP SRL▼ 24 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 34,2 K RON | |
| 48 | 48.FINAUDIT SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 28,8 K RON | |
| 49 | 49.EXPERT CONSULTING FINCONT SRL▼ 11 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 31,2 K RON | |
| 50 | 50.MEDI INTERVET SRL▼ 12 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 26,6 K RON | |
| 51 | 51.TICAU SRL▼ 13 | Sat Lipovăţ, Comuna Lipovăţ, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -4,3 K RON | |
| 52 | 52.LORACRIT SRL▲ 9 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 66,9 K RON | |
| 53 | 53.CHRIS CONSULTING SRL▲ 49 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 339,4 K RON | |
| 54 | 54.ANMARTEX SRL▼ 43 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3▼ 50 % | ▼ 50 % | -5,6 K RON | |
| 55 | 55.HELASMED SRL▼ 32 | Sat Ghermăneşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 2,5 K RON | |
| 56 | 56.ANIMAMED SRL▲ 46 | Sat Creţeşti, Comuna Creţeşti, Vaslui | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -2,5 K RON | |
| 57 | 57.ZOO-VASVET SRL▼ 19 | Sat Pădureni, Comuna Pădureni, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 23,7 K RON | |
| 58 | 58.CONSULTANT LUCENT SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3— | — | — | 1,8 K RON |
| 59 | 59.EMICAD EXPERT SRL▲ 2 | Sat Sofroneşti, Comuna Todireşti, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -65,1 K RON | |
| 60 | 60.TOPOPROIECT SRL▼ 22 | Municipiul Huşi, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -56,5 K RON | |
| 61 | 61.EUROTEHCONSULT SRL▼ 23 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 58 K RON | |
| 62 | 62.AVENTHO EXPERT SRL▲ 40 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 4,9 K RON | |
| 63 | 63.INTERSET SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3— | — | 27,7 K RON | |
| 64 | 64.SOREX TOP SRL▼ 26 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 210,5 K RON | |
| 65 | 65.COSVAN SRL▲ 37 | Sat Gara Banca, Comuna Banca, Vaslui | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 35,8 K RON | |
| 66 | 66.FLORIVASVET SRLnou | Sat Buda, Comuna Alexandru Vlahuţă, Vaslui | 3— | — | — | 23,4 K RON |
| 67 | 67.I-TOPOCAD SRL▼ 29 | Municipiul Huşi, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -49,5 K RON | |
| 68 | 68.ARHITECT HANGANU SRL▼ 50 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | -59,1 K RON | |
| 69 | 69.SANIVET SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 2,9 K RON | |
| 70 | 70.CIVIL PROIECT SRL▼ 9 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 43 K RON | |
| 71 | 71.BILANTCONT SRL▲ 31 | Municipiul Huşi, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 611 RON | |
| 72 | 72.OFICIAL CONSULT SRLnou | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -13,6 K RON | |
| 73 | 73.ARHIPROIECT SRL▼ 12 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -52,7 K RON | |
| 74 | 74.CONTAGEX SRL▼ 36 | Municipiul Huşi, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 18,7 K RON | |
| 75 | 75.AUDILEX SRL▲ 27 | Municipiul Huşi, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 101,4 K RON | |
| 76 | 76.POLYDERM SRL▼ 15 | Municipiul Huşi, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 41,9 K RON | |
| 77 | 77.GETINVEST SRL▼ 16 | Municipiul Huşi, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -14,8 K RON | |
| 78 | 78.ESSOVET SRL▼ 55 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 11,8 K RON | |
| 79 | 79.DIACO-VET SRL▼ 18 | Sat Tăcuta, Comuna Tăcuta, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 3,7 K RON | |
| 80 | 80.TEOVET CONSULT SRL▼ 19 | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 58,8 K RON | |
| 81 | 81.DAFAVET SRL▼ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -20 K RON | |
| 82 | 82.DESILVET SRL▼ 21 | Sat Epureni, Comuna Duda-Epureni, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 8,4 K RON | |
| 83 | 83.VOLOSTING-PROTECT SRL▼ 22 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -26,6 K RON | |
| 84 | 84.NEW-VET SRL▲ 18 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -72,9 K RON | |
| 85 | 85.ELIS TRADING SRL▼ 24 | Municipiul Huşi, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 198 RON | |
| 86 | 86.PACIOLA ERUDIT SRL▼ 25 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 7,2 K RON | |
| 87 | 87.ARHICAD PRO SRL▲ 15 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 43,4 K RON | |
| 88 | 88.INFOCONT-CONSULT SRL▲ 14 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 14,6 K RON | |
| 89 | 89.CENTRUL DE CONSULTANTA IN AFACERI SRL▲ 124 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2— | — | 9 K RON | |
| 90 | 90.GEOCADAL SRL▼ 29 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 31,1 K RON | |
| 91 | 91.CONTADOR PREST SRL▼ 53 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 10,2 K RON | |
| 92 | 92.GEO PROIECT SRL▼ 31 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 36 K RON | |
| 93 | 93.MILAN EXPERT SRL▼ 55 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 61,1 K RON | |
| 94 | 94.ACVILA SRL▼ 33 | Municipiul Huşi, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -1,9 K RON | |
| 95 | 95.CONSULTING EVALUARI SRL▼ 34 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 9,2 K RON | |
| 96 | 96.VREMEA NOUA SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 2,8 K RON | |
| 97 | 97.C&M CONTEXAUDIT SRL▼ 36 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -31,9 K RON | |
| 98 | 98.JULY EXPERT CONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 38,8 K RON | |
| 99 | 99.REVISOR EXPERT SRL▲ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 14,2 K RON | |
| 100 | 100.CASSIOPEIA ARHITECT SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 15,7 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vaslui
CAEN 7500
Activități veterinare
81 firme · 593,7 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
126 firme · 51,1 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
53 firme · 44,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
54 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
64 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 13,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
18 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
36 firme · 10,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
35 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
19 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
12 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
19 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
5 firme · 612,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 374,6 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 367,2 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 255,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 174,6 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
4 firme · 154 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
5 firme · 139,9 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
2 firme · 65,6 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
2 firme · 27,8 K RON