Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după angajați în 2013
529 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 473. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 17.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.HANNA PLANNING SRL▲ 2 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 17▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 12,9 K RON | |
| 2 | 2.QC UNIT SRL▲ 9 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 17▲ 70 % | ▲ 70 % | 7,3 K RON | |
| 3 | 3.CONTROLUL CALITĂŢII SRL▼ 1 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 16▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 8,9 K RON | |
| 4 | 4.PREFCON SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 140,0% | 0,0% | 115,4 K RON | |
| 5 | 5.VECOM SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | 15 K RON | |
| 6 | 6.AGROTRANSPORT SA= | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 130,0% | 0,0% | 871 RON | |
| 7 | 7.QUALITY UNIT SRL▲ 2 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 4,5 K RON | |
| 8 | 8.EDILAS AGG SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 11▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 51,1 K RON | |
| 9 | 9.PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 35,7 K RON | |
| 10 | 10.PROCONSAL SA▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | -395,4 K RON | |
| 11 | 11.MIKRON PROIECT SRL▲ 10 | Comuna Crasna, Sălaj | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 3,6 K RON | |
| 12 | 12.PER-SAL SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 90,0% | 0,0% | 5,2 K RON | |
| 13 | 13.ITALSERVICE SRL▲ 40 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 8▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | 1,6 K RON | |
| 14 | 14.FOLIOMATT DESIGN SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,0% | 0,0% | -92,4 K RON | |
| 15 | 15.FINANCIAR CONSULT SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 46,8 K RON | |
| 16 | 16.ECOPROIECT SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 32,1 K RON | |
| 17 | 17.EXPERT CONTABIL PETRUŞAN ANA SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 32,7 K RON | |
| 18 | 18.MATRA IMPEX PROD COM SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 60,0% | 0,0% | 14,2 K RON | |
| 19 | 19.CONCRET DESIGN SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 44,7 K RON | |
| 20 | 20.DARCONT FINANCIAR SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 17,8 K RON | |
| 21 | 21.TOPO CAD URECHE SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -65,4 K RON | |
| 22 | 22.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 60,0% | 0,0% | 1,1 mil. RON | |
| 23 | 23.CREATIVE MEDIA SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 50,0% | 0,0% | 31,2 K RON | |
| 24 | 24.MANAGER SRL▲ 107 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▲ 400 % | ▲ 400 % | 606 K RON | |
| 25 | 25.SERVET CONSULT SRL▲ 28 | Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -9,6 K RON | |
| 26 | 26.CONSTRUCT PROGET SRL▲ 27 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -126,6 K RON | |
| 27 | 27.AMS CONT SRL▲ 224 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 5— | — | 69,9 K RON | |
| 28 | 28.ELECTRO CONSULT SRL▼ 1 | Sat Câmpia, Comuna Bocşa, Sălaj | 50,0% | 0,0% | 21,2 K RON | |
| 29 | 29.DEBIT CREDIT SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 2,1 K RON | |
| 30 | 30.PIROTEHNIC COM SRL▲ 23 | Sat Meseşenii de Jos, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 74,3 K RON | |
| 31 | 31.PROJECT HAWK SRL▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 89,5 K RON | |
| 32 | 32.ALBERT PLUS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 5— | — | — | 39,2 K RON |
| 33 | 33.PROD COM G.T.SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 14,4 K RON | |
| 34 | 34.JARCA TOPOGRAFU SNC▲ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 12,5 K RON | |
| 35 | 35.CROMATIC COM PREST SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 19,3 K RON | |
| 36 | 36.DINU SERV SRL▲ 47 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 49,2 K RON | |
| 37 | 37.BEST CONSULTING SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 25,3 K RON | |
| 38 | 38.ANACONT SRL▲ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 77 K RON | |
| 39 | 39.FORM SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | -48,3 K RON | |
| 40 | 40.ACTIV CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 106,6 K RON | |
| 41 | 41.INFINITY EXCONT S.R.L.▼ 14 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 38,3 K RON | |
| 42 | 42.ALFAVET SRL▼ 5 | Sat Ceaca, Comuna Zalha, Sălaj | 40,0% | 0,0% | -24,2 K RON | |
| 43 | 43.FOTO KOVACS SRL▼ 6 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 16,4 K RON | |
| 44 | 44.IODANI CONSULT SRL▼ 7 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 61,9 K RON | |
| 45 | 45.HANNA ASSOCIATES SRL▼ 24 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 4,7 K RON | |
| 46 | 46.CORPORATE CONSULTING SRL▲ 7 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 20,4 K RON | |
| 47 | 47.DAVA CONSULT SRL▲ 84 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 39,2 K RON | |
| 48 | 48.TOPOWORD SRL▼ 11 | Sat Tetişu, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 10,3 K RON | |
| 49 | 49.EN.PRO.CONS. SOLUTIONS SRL▲ 34 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 777,2 K RON | |
| 50 | 50.ORIONCONT SERVICIICONTABILE SRL▲ 33 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 1,3 K RON | |
| 51 | 51.KASTIN TEST SRL▼ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -39,1 K RON | |
| 52 | 52.TRAFFICTUBE SRL▼ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 95,3 K RON | |
| 53 | 53.PRONET SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -21 K RON | |
| 54 | 54.ART PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 34,6 K RON | |
| 55 | 55.I.G.PROIECT PLUS SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 9,3 K RON | |
| 56 | 56.PROVET SRL▼ 3 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 32,1 K RON | |
| 57 | 57.ALEX NET SRL▲ 74 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 45 K RON | |
| 58 | 58.STAR EUROCONSULT SRL▲ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -10,6 K RON | |
| 59 | 59.BIOTIC SRL▲ 192 | Sat Treznea, Comuna Treznea, Sălaj | 3— | — | 8 K RON | |
| 60 | 60.ACCENT ART SRL▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 51,4 K RON | |
| 61 | 61.GLOBAL ELECTRIC SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | -27,7 K RON | |
| 62 | 62.JONY R CONSULT SRL▼ 9 | Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 1,3 K RON | |
| 63 | 63.VEST-BELA SRL▼ 10 | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 17,6 K RON | |
| 64 | 64.EUROMED FITO SRL▼ 37 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 15,2 K RON | |
| 65 | 65.TOP ROM SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | -25,4 K RON | |
| 66 | 66.ANALITIC SRL▼ 13 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 41,5 K RON | |
| 67 | 67.EXPERT PROIECT SRL▼ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 1,7 K RON | |
| 68 | 68.WYA-PROJECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 3— | — | 8,5 K RON | |
| 69 | 69.BLACK-LINE SRL▼ 16 | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 25,8 K RON | |
| 70 | 70.CRIS-VET SRL▼ 17 | Sat Sălăţig, Comuna Sălăţig, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 5,9 K RON | |
| 71 | 71.SELT CONT SRL▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 8 K RON | |
| 72 | 72.DINAMIC CONCEPT SRL▼ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 135,7 K RON | |
| 73 | 73.FOTO SMILE SRL▼ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | -8,7 K RON | |
| 74 | 74.CONION ACCOUNTING SRL▼ 37 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 57,3 K RON | |
| 75 | 75.CONTA CATA SRL▼ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 13,7 K RON | |
| 76 | 76.VERTICAL DEVELOPMENT SRL▼ 23 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 65 K RON | |
| 77 | 77.RADU ZETTAVET SRL▲ 6 | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 8,1 K RON | |
| 78 | 78.BOLO PHEONIX ITP SRL▲ 5 | Sat Peceiu, Comuna Bănişor, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -12,8 K RON | |
| 79 | 79.SPORTUL SĂLĂJEAN SRL▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 91,4 K RON | |
| 80 | 80.MUSICAL GARDEN SRL▼ 27 | Sat Biuşa, Comuna Benesat, Sălaj | 30,0% | 0,0% | -8,8 K RON | |
| 81 | 81.CONTACT CONSULT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 14,5 K RON | |
| 82 | 82.DEAC CONSULTING DYNASTY SRL▼ 29 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 3,1 K RON | |
| 83 | 83.PRO SATEG SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 14,8 K RON | |
| 84 | 84.TEHNIC CONSULT SERV SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 3,3 K RON | |
| 85 | 85.ART PLUS SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 12,9 K RON | |
| 86 | 86.COMPPIL SRL▲ 165 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 2— | — | 6,4 K RON | |
| 87 | 87.GEO TOPO INVEST SRL▼ 34 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 15,1 K RON | |
| 88 | 88.AGRITECH INTERNAŢIONAL TR S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 80,7 K RON | |
| 89 | 89.QUALI AS SRL▲ 42 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 23,5 K RON | |
| 90 | 90.ZOLTAN SRL▼ 37 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 26,4 K RON | |
| 91 | 91.NEW CONSULTING SRL▲ 40 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -193,7 K RON | |
| 92 | 92.CONTDOBAI SRL▼ 9 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 15,1 K RON | |
| 93 | 93.CONSULT-CONT AUGUSTA SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 7,1 K RON | |
| 94 | 94.CRIVET SRL▲ 37 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -92,4 K RON | |
| 95 | 95.MADIR SRL▲ 156 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 2— | — | -9,7 K RON | |
| 96 | 96.FELICIAN SRL▲ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 16,8 K RON | |
| 97 | 97.ALEXCO SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 62,1 K RON | |
| 98 | 98.CAMIL PROJECT SRL▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 3,1 K RON | |
| 99 | 99.CONFIN PREST SRL▼ 16 | Sat Câmpia, Comuna Bocşa, Sălaj | 20,0% | 0,0% | -18,3 K RON | |
| 100 | 100.GLOBAL TOPO SRL▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | -3,5 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON