COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Industria prelucrătoare după angajați în 2015

64.754 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 249.273. Pragul de intrare în top este 1.116, iar liderul atinge 13.884.

FirmăAngajați
AUTOMOBILE-DACIA SA=13.884▼ 1,3 %
AUTOLIV ROMANIA SRL▲ 28.124▲ 17,9 %
APTIV TECHNOLOGY SERVICES & SOLUTIONS S.R.L.▼ 16.532▼ 14 %
LIBERTY GALATI S.A.▲ 16.379▼ 5,5 %
LEONI WIRING SYSTEMS RO SRL▲ 66.364▲ 46,4 %
FUJIKURA AUTOMOTIVE ROMANIA SRL▲ 15.677▲ 5,3 %
DRM DRAXLMAIER ROMANIA SISTEME ELECTRICE SRL▼ 15.427▼ 15,3 %
KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA ME SRL▲ 315.405▲ 149,2 %
SE BORDNETZE SRL▲ 95.165▲ 66 %
AUMOVIO TECHNOLOGIES ROMANIA S.R.L.=5.157▲ 14,9 %
YAZAKI ROMANIA SRL▼ 24.848▲ 6,9 %
LEONI WIRING SYSTEMS ARAD SRL▼ 44.434▼ 2,9 %
TAKATA ROMANIA SRL=4.209▲ 2,6 %
JOHNSON CONTROLS ROMANIA SRL▼ 24.146▼ 0,4 %
LEAR CORPORATION ROMANIA SRL▲ 84.070▲ 41,7 %
SCHAEFFLER ROMANIA SRL▼ 23.804▼ 1,7 %
FLEXTRONICS ROMÂNIA SRL▼ 13.450▲ 8,6 %
VARD SHIPYARDS ROMANIA S.A.▼ 33.339▼ 5,3 %
ARAMIS INVEST SRL▲ 53.240▲ 13,9 %
ZOPPAS INDUSTRIES ROMANIA SRL▼ 13.056▲ 1 %
BEKO ROMANIA S.A.▲ 82.942▲ 19,5 %
TRW AUTOMOTIVE SAFETY SYSTEMS SRL▼ 12.911▼ 0,7 %
AUMOVIO SYSTEMS ROMANIA S.R.L.▼ 12.870▼ 0,9 %
UNICARM SRL▲ 12.825▼ 0,2 %
MICHELIN ROMANIA S.A.▲ 12.823▲ 4,6 %
FORD OTOSAN ROMANIA S.R.L.▼ 92.668▼ 15,1 %
LEONI WIRING SYSTEMS PITEŞTI SRL▲ 172.660▲ 30 %
TAKATA SIBIU SRL▲ 92.621▲ 16,8 %
LISA DRAXLMAIER AUTOPART ROMANIA SRL▼ 92.603▼ 13,3 %
KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA NA SRL▲ 552.597▲ 111,1 %
DAMEN SHIPYARDS MANGALIA S.A.▼ 42.585▲ 0,4 %
HELLA ROMÂNIA SRL▲ 102.579▲ 25,6 %
SANTIERUL NAVAL DAMEN GALATI SA▲ 12.511▲ 7,6 %
PIRELLI TYRES ROMANIA SRL▲ 12.507▲ 9,9 %
DAR DRAXLMAIER AUTOMOTIVE SRL▼ 52.471▲ 1,3 %
MARQUARDT SCHALTSYSTEME SCS▲ 142.457▲ 39,3 %
GREENBRIER ROMANIA S.A.▼ 92.452▼ 3 %
EKR-ELEKTROKONTAKT ROMANIA SRL▲ 52.419▲ 18,1 %
VEL PITAR SA▼ 82.411▼ 0,9 %
ALRO SA▼ 72.397▼ 0,8 %
CONTINENTAL AUTOMOTIVE PRODUCTS SRL▼ 32.381▲ 6,3 %
EMERSON SRLnou2.318▲ 7,3 %
OLTCHIM SA▼ 72.178▼ 3,9 %
KATHREIN ROMANIA SRL▼ 32.073▲ 0,1 %
HS TIMBER PRODUCTIONS S.R.L.▲ 32.055▲ 11,6 %
EATON ELECTRO PRODUCTIE SRL▼ 12.004▼ 0,3 %
KROMBERG & SCHUBERT ROMANIA TI SRL▼ 71.907▼ 10,9 %
DELPHI PACKARD MOLDOVA NOUA SRL▲ 5081.907▲ 497,8 %
ROMAQUA GROUP SA▼ 21.8950,0%
REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE RA▼ 181.867▼ 23,1 %
COMPA SA▲ 21.743▲ 5 %
PHINIA DELPHI ROMANIA S.R.L.▼ 31.724▼ 3 %
AGRICOLA INTERNATIONAL SA▲ 61.713▲ 8,4 %
RAAL SA▲ 91.708▲ 11,2 %
RULMENTI SA=1.706▲ 4,4 %
VARD BRĂILA S.A.▼ 101.680▼ 12,4 %
AEROSTAR SA▲ 11.659▲ 3,7 %
CONTITECH ROMANIA SRL▲ 31.622▲ 4,9 %
SILCOTUB SA▼ 31.605▼ 1,2 %
AEM SA▲ 161.565▲ 20,9 %
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R.- S.C.R.L. BRASOV S.A.▼ 81.560▼ 6 %
CONTITECH FLUID AUTOMOTIVE ROMÂNIA SRL▲ 91.538▲ 11,8 %
BADER ROMANIA S.R.L.▲ 39.2721.524—
COCA-COLA HBC ROMANIA S.R.L.▼ 21.511▼ 2,3 %
PLIMOB SA=1.491▲ 0,3 %
AVIVA SRL▲ 171.466▲ 17,2 %
JTEKT BEARINGS ROMANIA S.A.▲ 11.462▲ 3 %
ANTIBIOTICE SA▼ 21.458▼ 0,5 %
JOYSON SAFETY SYSTEMS RIBITA S.R.L.▲ 231.454▲ 27,9 %
JOYSONQUIN AUTOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.▼ 101.439▼ 7,2 %
BOSCH AUTOMOTIVE S.R.L.▲ 281.435▲ 29,9 %
CESIRO SA▼ 201.430▼ 15,9 %
SOCIETATEA INTRETINERE SI REPARATII LOCOMOTIVE SI UTILAJE - C.F.R. IRLU S.A.▼ 161.421▼ 12,2 %
URSUS BREWERIES SA▼ 101.419▼ 4,8 %
AZOMURES SA▼ 241.413▼ 18,3 %
FAURECIA ROMANIA S.R.L.▲ 39.2591.403—
DTR DRAXLMAIER SISTEME TEHNICE ROMANIA SRL▲ 121.356▲ 17,7 %
ARTIFEX SRL▼ 31.344▲ 1 %
TIME INTERNATIONAL TRADING SRL▼ 11.325▲ 4,3 %
STAR TRANSMISSION SRL=1.321▲ 5,3 %
GP SOFA SRL▼ 141.312▼ 8,6 %
DAMEN WORKFORCE MANGALIA S.R.L.▲ 181.295▲ 23,7 %
COS TÂRGOVIŞTE S.A.▼ 101.290▼ 4,8 %
ALISON HAYES (ROMÂNIA) SRL▼ 31.281▲ 2,2 %
INTERPIPE ROMAN S.A.▼ 151.255▼ 10,8 %
FAIST MEKATRONIC SRL▲ 551.253▲ 44,4 %
SUMIDA ROMANIA SRL▲ 211.242▲ 23,7 %
ITALSOFA ROMANIA SRL▼ 141.235▼ 8,1 %
ARA SHOES ROMANIA SRL▼ 101.212▼ 4,5 %
SORTILEMN SA▼ 181.208▼ 12,2 %
ZES ZOLLNER ELECTRONIC SRL▲ 131.207▲ 17,4 %
READY GARMENT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.▲ 1.0021.199▲ 537,8 %
YAZAKI COMPONENT TECHNOLOGY SRL▲ 161.174▲ 17,5 %
ROMPETROL RAFINARE SA▼ 171.173▼ 7,8 %
COMELF SA▼ 41.159▲ 1,6 %
CONFIND SRL▼ 141.153▼ 7,9 %
IRIS SERVICE CIUC SA▲ 41.149▲ 10 %
ROMANITA S.A.▲ 39.2371.144—
APULUM SA▲ 121.117▲ 14,1 %
EUROPEAN FOOD SA▼ 41.116▼ 0,8 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci