COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Iași după angajați în 2019

871 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 4.020. Pragul de intrare în top este 15, iar liderul atinge 340.

FirmăAngajați
MAF FORCE SRL=340▼ 2,9 %
MADO CORPORATION SRL=227▼ 25,1 %
CORSINI RISTORANTE SRL▲ 2162▲ 5,9 %
COMPLEX HOTELIER UNIREA SA▼ 1127▼ 39,5 %
VIVO STREET FOOD SRL▲ 2117▲ 4,5 %
EURO MARKET JUNIOR SRL=108▼ 4,4 %
FADIS TIME HOLDING SRL▲ 295▲ 14,5 %
CLASS INVEST SRL▲ 1490▲ 76,5 %
MCM BOUTIQUE RESORT S.R.L.nou89▲ 2.866,7 %
CORNICHE CAFFE SRL▲ 486▲ 28,4 %
SELECT GRUP SA=80▲ 6,7 %
PALAS INTERNATIONAL RESORT SRL▼ 280▲ 2,6 %
HOTEL ORIZONT SRL=74▲ 2,8 %
INPROIECT SRL▲ 764▲ 20,8 %
NOVOTRONIC SRL=62▲ 1,6 %
RITA SI ANDREIA SRL▲ 458▲ 7,4 %
MOTEL BUCIUM SRL▲ 1155▲ 48,7 %
BIOLIN FAM SRL▼ 355▼ 9,8 %
ZHONGMIN WIN INDUSTRIAL SRL▼ 150▼ 12,3 %
CAFFETERIA CAPPUCCINI SRL▼ 349▼ 17 %
COMPLEX ONYX SRL▼ 247▼ 14,6 %
OSIRIS GAME SRLnou45▲ 28,6 %
TAKEANDEAT SRL▲ 1242▲ 23,5 %
OSCAR EIGO FOOD S.R.L.▲ 6841▲ 192,9 %
HOME LAND FIVE S.R.L.nou40—
INDIANA SRL=39▼ 2,5 %
CORSO TERASA SA▲ 439▲ 11,4 %
BODYDANY SRL▲ 4939▲ 129,4 %
SIMI-DOM SRL=38▲ 5,6 %
BEST BITE SRL▲ 137▲ 5,7 %
VOTERA GRUP S.R.L.▲ 636▲ 16,1 %
RAMI SRL▲ 635▲ 16,7 %
BELMI TRADE SRL▼ 2350,0%
CAYA DELIVERY FOOD S.R.L.nou35—
TURISM SIRETUL PASCANI SA▲ 1320,0%
AVELLA SRL▼ 732▼ 11,1 %
THE BOX SRL▲ 3432▲ 77,8 %
DAION SERCOM SRL▲ 530▲ 11,1 %
EURO D.E.C. SYSTEM SRL▼ 830▼ 14,3 %
ALILA SRL▼ 1329▼ 25,6 %
DISA-ORG SRL▼ 329▼ 3,3 %
IVVI PROJECTS SRL▼ 2290,0%
ONUSIL SRLnou29—
AUTO CD SERV SRL▼ 1928▼ 34,9 %
VIV FOOD SRL▼ 4280,0%
DUK FOOD S.R.L.nou27—
GOLD FOOD R.D.F. SRL▼ 626▼ 7,1 %
DOMARI DOUGHNUT SRLnou26▼ 7,1 %
EUROMEX INDUSTRY SRL▼ 126▲ 8,3 %
MASTER FOODS INDUSTRIES SRL▼ 225▲ 4,2 %
BEST CONFORT SRL=25▲ 8,7 %
OMNIA UNIVERS SRLnou25—
CARDIFF LGD SRL▲ 324▲ 9,1 %
QUARTZ CONCEPT & SOLUTIONS SRL▲ 524▲ 14,3 %
OSCAR FOOD SRL▲ 24224▲ 1.100 %
ORGANIZĂRI NUNŢI S.R.L.▲ 8724▲ 200 %
BERĂRIA VECHE SRL▼ 1222▼ 15,4 %
BOLTA RECE SA▲ 821▲ 10,5 %
EMUS COM SRL▼ 321▼ 4,6 %
CAPITAL INVEST IMPEX SRL▲ 3921▲ 61,5 %
CRUNCH SRL▼ 1521▼ 16 %
AGREMENT CIRIC SRL▼ 1920▼ 25,9 %
BUENA VISTA SRL▼ 1220▼ 13 %
UNI-TOUR SRL▼ 520▼ 4,8 %
GNOSEO COMPANY SRL▼ 2200,0%
ONUR SYSTEM S.R.L.=20▲ 5,3 %
RELATIV IMPACT SRL▲ 2520▲ 42,9 %
CRISTIANDAS SRL▼ 1220▼ 9,1 %
VENETO RESTAURANT S.R.L.▲ 2320▲ 42,9 %
MASTER CLUB EXCELLENCE S.R.L.▼ 1920▼ 13 %
GRANPANINO SRL=19▲ 5,6 %
LA PLĂCINTE SRL▼ 119▲ 5,6 %
UNDERGROUND PUB SRL▼ 219▲ 5,6 %
RIN EXCLUSIVE SRL▲ 319▲ 11,8 %
B.I.S. CONSTRUCT SRL▼ 1218▼ 10 %
HANUL DACILOR SRL▼ 1718▼ 14,3 %
CLIFF SERV SRL▼ 1118▼ 5,3 %
MIRAJ PARTY SRL▼ 7180,0%
ECO SNACKS SRL▼ 1318▼ 5,3 %
HARMONY FAMILY S.R.L.▲ 5318▲ 100 %
PROFESSIONAL RESTAURANT SYSTEM SRL▲ 218▲ 12,5 %
HOTEL ASTORIA S.R.L.nou18—
VELTEX SRL▼ 6170,0%
LEES COM SRL▼ 7170,0%
ABI BERARIUM S.R.L.nou17—
LA-BAZĂ S.R.L.▲ 2717▲ 54,6 %
BIZANTIQ S.R.L.▼ 6317▼ 63,8 %
INTERCONNECT FRANKLY S.R.L.=17▲ 13,3 %
ARTEPIZZA ROMANO S.R.L.▼ 2617▼ 15 %
PAPA FOOD SRL▲ 6717▲ 142,9 %
POLIZU EVENTS SRL▲ 117▲ 21,4 %
PROEXIN SRL▼ 1516▼ 5,9 %
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 PRESTCOR▼ 2216▼ 11,1 %
PROD-LIV SRL▼ 3516▼ 23,8 %
PUFY & FAMILY SRL▼ 4416▼ 30,4 %
DABO FOOD SRL▲ 11216▲ 300 %
SMILE ARIS SWEET SRL▲ 6016▲ 128,6 %
IMPEX MINI MARKET SRL▼ 10150,0%
FAIR PLAY COMP SRL▼ 11150,0%
HCC POLAR SRL▼ 815▲ 7,1 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci