COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Dâmbovița după angajați în 2020

328 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.244. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 289.

FirmăAngajați
TONELI HOLDING S.A.=289▲ 2,1 %
AVICOLA TARTASESTI SA=106▼ 1,9 %
ERBALACT S.R.L.▲ 162▼ 16,2 %
MERRYBERRY SRL▲ 548▲ 71,4 %
CREON IMPEX SRL=46▼ 22 %
SILVADOR COMPANY SRL=39▲ 5,4 %
VALENTIN VLAD FOREST S.R.L.=35▲ 12,9 %
G.M.B VIVAI GRUP SRL=30▲ 3,5 %
OCOLUL SILVIC VLĂSIA S.R.L.▲ 128▲ 3,7 %
OCOLUL SILVIC IALOMICIOARA SRL▲ 223▲ 4,6 %
DAIBO FOREXIM SRL=20▼ 23,1 %
BADEA COM CEREAL S.R.L.▲ 319▲ 26,7 %
COMPLEX TAVY S.R.L.▲ 117▼ 5,6 %
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRAŢIA PARCULUI NATURAL BUCEGI RA▲ 1150,0%
TRIX FRESH S.R.L.▲ 5140,0%
AGRICOLA CORNATELU S.R.L.▲ 713▲ 18,2 %
NEW SILVA S.R.L.▲ 313▼ 7,1 %
PISCICULTORUL SA▼ 312▼ 20 %
AVICRISALI SRL▲ 4110,0%
MONTEAGRO INVEST SRL▲ 1010▲ 11,1 %
FORESTIERA MOROIENI SRL▲ 210▼ 9,1 %
AGROPIG BILCIUREŞTI IMPEX S.R.L.▲ 4100,0%
PISCICOLA SĂLCIOARA SRL▲ 3100,0%
SC ONACRI S.R.L.▼ 210▼ 23,1 %
ALCADAN COM SRL▲ 139▲ 28,6 %
EXFOR SRL=8▼ 20 %
MARIART SERV SRL▲ 680,0%
SIMEX PLANT SRL▼ 28▼ 20 %
FILIP RESMONT S.R.L.▲ 18▼ 11,1 %
LUIE TOTAL S.R.L.▲ 380,0%
AGRO VILLAGE S.R.L.▲ 238▲ 60 %
ECOAGROMIN S.R.L.▼ 178▼ 46,7 %
IND-AGRO-IMPEX SRL▼ 37▼ 22,2 %
SAGIT LIFE SRL▲ 470,0%
AGROZOOTEHNICA SRL▲ 107▲ 16,7 %
TEHNICA AGRICOLA COJASCA SRL▲ 307▲ 75 %
FERMA OLARU CO S.R.L.▲ 177▲ 40 %
AG MOORKENS PATRIMONIUM S.R.L.nou7▲ 75 %
SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.▲ 67▲ 16,7 %
GIVISOMA SRL▼ 26▼ 14,3 %
PROECO SRL▲ 136▲ 20 %
ALMADIM PROD SRL▲ 126▲ 20 %
AGROCORAL SRL▼ 106▼ 25 %
RIVA FOOD S.R.L.▲ 160,0%
MAFI CONSTRUCT SRL=60,0%
MERE DE VOINEŞTI SRL▼ 136▼ 25 %
POSTOLACHE IONUŢ S.R.L.▲ 76▲ 20 %
DOI-M SRL▼ 105▼ 28,6 %
VITPREST SRL▲ 175▲ 25 %
OCTAVIA TRANS SRL▼ 125▼ 28,6 %
AVICOL PROD-CONSULT SRL▲ 155▲ 25 %
GLOBAL PIGEON SUPPLIES SRL▲ 250,0%
SORGI AGRO SRL▼ 85▼ 16,7 %
KASBLY SRL▼ 95▼ 16,7 %
CLAU-ROMI FOREST SRL▼ 175▼ 28,6 %
HANUL GALBEN SRL▼ 250,0%
AGRO KASAN SRL▼ 350,0%
GREEN AGROTOP PRODUCTION SRL▼ 450,0%
DANIEL AGRO LOGISTICS S.R.L.▼ 550,0%
HARIP REZIDENTIAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 205▲ 66,7 %
BAFTARII SRL▼ 234▼ 42,9 %
AGRO ALEXOANA SRL▲ 440,0%
ADMACOR SRL▲ 174▲ 33,3 %
INDFOREST IMPEX SRL▼ 104▼ 20 %
CHIM SEM AGRO SRL▲ 154▲ 33,3 %
AGRICOLA-CORBII MARI-COM SRL▲ 144▲ 33,3 %
RADTOP SRL▼ 140,0%
ECO AGRO TOTAL S.R.L.▼ 234▼ 33,3 %
BUNEA FOREST SRL▼ 340,0%
IOCOMINI FOREXIM S.R.L.▲ 104▲ 33,3 %
ALA UTIL FOREST S.R.L.▲ 94▲ 33,3 %
AGROANCA SĂCUENI S.R.L.▲ 304▲ 100 %
MIMEK AGRO S.R.L.▲ 1264—
AGRO BĂRĂCENI S.R.L.nou4—
RAMO FAIN SRL▼ 93▼ 25 %
AGROMEC RACARI SA▼ 103▼ 25 %
GEOAGRA SRL▲ 330,0%
VICSAB COM SRL▲ 230,0%
EXPLO BOM SRL▼ 133▼ 25 %
FORESTIERA ROSETTI SRL=30,0%
MOTECO COSTEŞTI VALE SRL▼ 130,0%
GHIŢĂ SRL▼ 230,0%
ALEYANICAT SRL▼ 330,0%
AGRO-CROITORI-COCOŞI SRL▼ 430,0%
CONŢEŞTI AGRICULTURĂ-INDUSTRIE-COMERŢ S.R.L.▼ 193▼ 25 %
AGROSTATIC S.R.L.▲ 163▲ 50 %
LA TEVA TENDA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 1123—
SEMALEX AGRO-TOP S.R.L.▲ 143▲ 50 %
BEGEMAN SRL▲ 133▲ 50 %
AGRICOLA TMF S.R.L.▲ 123▲ 50 %
RORAM GARDEN ECO S.R.L.▼ 253▼ 25 %
SOFI POTOCELU S.R.L.▲ 403▲ 200 %
ECO PROD SAAN S.R.L.▲ 1063—
IRBIS SRL▲ 820,0%
AGROMEC BRANISTE SA▲ 720,0%
BĂDESCU PRODCOM SRL▲ 620,0%
SEQUOIA FOREST SRL▼ 172▼ 33,3 %
PROD TOTAL SRL▲ 420,0%
POPCRIST-TRANS SRL▲ 320,0%
AGARICUS IMPEX SRL▲ 220,0%

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Dâmbovița

CAEN 0147
Creșterea păsărilor
8 firme · 373 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
107 firme · 224,2 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
61 firme · 110,3 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
52 firme · 92,9 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
9 firme · 71,2 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
23 firme · 50,6 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
15 firme · 35,1 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
13 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
14 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
22 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
5 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
5 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
2 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
3 firme · 1 mil. RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 983,6 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
3 firme · 485,8 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
6 firme · 329,8 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
5 firme · 99,9 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci