Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după angajați în 2022
282 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2.142. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 592.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.E.ON BUSINESS SERVICES CLUJ SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 592▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 4,3 mil. RON | |
| 2 | 2.VERTIV ROMANIA SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 407▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 6,2 mil. RON | |
| 3 | 3.STEELCASE SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 331▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 4,9 mil. RON | |
| 4 | 4.WELOCALIZE SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 71▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 520,3 K RON | |
| 5 | 5.PHONIX COMMUNITY S.R.L.▲ 1 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 39▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 675,6 K RON | |
| 6 | 6.PROMOSERV SRL▲ 2 | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj | 36▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -42,2 K RON | |
| 7 | 7.SARKOILUK 2013 S.R.L.▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36▼ 28 % | ▼ 28 % | 540,6 K RON | |
| 8 | 8.CORAL OIL SRL▼ 1 | Sat Călăraşi-Gară, Comuna Călărasi, Cluj | 32▼ 3 % | ▼ 3 % | 279,2 K RON | |
| 9 | 9.UG SMART SERVICES S.R.L.▲ 1 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 250,0% | 0,0% | 1,7 mil. RON | |
| 10 | 10.WIEN OIL D & S SRL▼ 1 | Municipiul Dej, Cluj | 19▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 176,7 K RON | |
| 11 | 11.TRMK MARKET S.R.L.= | Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 190,0% | 0,0% | 311,8 K RON | |
| 12 | 12.NAPOCA FUEL SRL= | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 180,0% | 0,0% | 67,3 K RON | |
| 13 | 13.MEIN GESCHAFT MARKT S.R.L.▲ 12 | Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj | 17▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 637,1 K RON | |
| 14 | 14.MAMO TRADE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 17▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 323,9 K RON | |
| 15 | 15.NOTE IMPEX SRL▲ 1 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 16▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -946,5 K RON | |
| 16 | 16.DRP QUALITY PREMIUM S.R.L.▲ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 16▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 501 K RON | |
| 17 | 17.ICHIM JAV S.R.L.▲ 3 | Sat Mociu, Comuna Mociu, Cluj | 15▲ 25 % | ▲ 25 % | 200,2 K RON | |
| 18 | 18.ALMO TCA MARKET S.R.L.▼ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 150,0% | 0,0% | 267,5 K RON | |
| 19 | 19.VICERIO WORK S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 15— | — | — | 85,8 K RON |
| 20 | 20.SUPPLY CHAIN FACTORY ROMANIA SRL▼ 4 | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 140,0% | 0,0% | 5,8 K RON | |
| 21 | 21.BASC PRESTSERV IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Dej, Cluj | 130,0% | 0,0% | 60,1 K RON | |
| 22 | 22.PIC O M V SRL▼ 6 | Municipiul Gherla, Cluj | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 258,4 K RON | |
| 23 | 23.LINES SRL▲ 2 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 161,4 K RON | |
| 24 | 24.IMPACT MARKET CVM S.R.L.▼ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 120,0% | 0,0% | 372,5 K RON | |
| 25 | 25.ANTO & PATRY MARKET S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 12— | — | — | 169,5 K RON |
| 26 | 26.GABNELVAS S.R.L.nou | Sat Chiuieşti, Comuna Chiuieşti, Cluj | 12— | — | — | 28,1 K RON |
| 27 | 27.NIROSNA ADVANCE S.R.L.▲ 2 | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 11▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 340 K RON | |
| 28 | 28.CONFIRM CONSTRUCTII SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 29 | 29.ZIMOL SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 63,5 K RON | |
| 30 | 30.KAVAY PREST S.R.L.▼ 2 | Sat Băişoara, Comuna Băişoara, Cluj | 100,0% | 0,0% | 156,5 K RON | |
| 31 | 31.KAV BEST PRESTCOM S.R.L.▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 289,6 K RON | |
| 32 | 32.POP & ANDRA BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Turda, Cluj | 10— | — | — | 85,2 K RON |
| 33 | 33.SIM CVS SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10— | — | — | -37 K RON |
| 34 | 34.ALLMAR CONSULTING S.R.L.▼ 1 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 284,7 K RON | |
| 35 | 35.ROBIZA PROD SRL▼ 2 | Sat Unguras, Comuna Unguras, Cluj | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 4,7 K RON | |
| 36 | 36.MAD MDL SERVICES S.R.L.▼ 7 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 80,0% | 0,0% | 161 K RON | |
| 37 | 37.MCR IDEAL PROIECT S.R.L.▼ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 187,3 K RON | |
| 38 | 38.ADIMAR BUSINESS CLASS S.R.L.nou | Municipiul Dej, Cluj | 8— | — | — | 56,4 K RON |
| 39 | 39.FANART CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 29,8 K RON | |
| 40 | 40.AMBESTEN MANAGER S.R.L.▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | 118 K RON | |
| 41 | 41.TAD FRESH FOOD S.R.L.▲ 81 | Sat Căpusu Mic, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 7— | — | 187,9 K RON | |
| 42 | 42.CALINA ONE MARKET S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7— | — | — | 94,6 K RON |
| 43 | 43.IDEAL TURLINE S.R.L.nou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 7— | — | — | 74,7 K RON |
| 44 | 44.ARL PREMIUM DESIGN S.R.L.▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 38,8 K RON | |
| 45 | 45.POLIEMCA DRY S.R.L.▲ 77 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 6— | — | 280,6 K RON | |
| 46 | 46.AXYUTA S.R.L.▼ 6 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 223,4 K RON | |
| 47 | 47.AURORA M MARKET S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6— | — | — | 110,2 K RON |
| 48 | 48.DAMIAN MARKET S.R.L.nou | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 6— | — | — | 79,6 K RON |
| 49 | 49.ALIIR DUO ACTIVE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6— | — | — | 113,8 K RON |
| 50 | 50.MOCANA STORE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6— | — | — | 80,3 K RON |
| 51 | 51.PETRUT BUSINESS SELECT S.R.L.nou | Sat Rugăseşti, Comuna Caseiu, Cluj | 6— | — | — | 33,5 K RON |
| 52 | 52.RURAL PFC S.R.L.nou | Sat Ciucea, Comuna Ciucea, Cluj | 6— | — | — | 5 K RON |
| 53 | 53.EMAVIA S.R.L.▼ 13 | Municipiul Dej, Cluj | 50,0% | 0,0% | 576 RON | |
| 54 | 54.DANICSU MARKET S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 5— | — | — | 81,5 K RON |
| 55 | 55.ANUBIS SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | 32,6 K RON | |
| 56 | 56.FOCSTING SRL▼ 16 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 44,6 K RON | |
| 57 | 57.CRISERV ASISTANCE SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | -520 RON | |
| 58 | 58.DOI ANDREI SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | 38,8 K RON | |
| 59 | 59.DELICIA FEFO SRL▼ 15 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 40,0% | 0,0% | 23,7 K RON | |
| 60 | 60.ALENTO PRESS S.R.L.▲ 62 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4— | — | 95 K RON | |
| 61 | 61.OCEAN OUTSOURCING S.R.L.▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 62 | 62.NICO&FAMILY STORE SERVICES S.R.L.nou | Sat Ciucea, Comuna Ciucea, Cluj | 4— | — | — | 12,3 K RON |
| 63 | 63.STAN ASAC S.R.L.nou | Sat Horlacea, Comuna Sâncraiu, Cluj | 4— | — | — | 2,5 K RON |
| 64 | 64.CAR BOC SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 44 K RON | |
| 65 | 65.AUTO GEO SRL▼ 15 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 30,0% | 0,0% | 139,4 K RON | |
| 66 | 66.EURO CONTEXT SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 102,6 K RON | |
| 67 | 67.CREDIT SECURITY SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 89,4 K RON | |
| 68 | 68.MOVACCENT S.R.L.▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 47,9 K RON | |
| 69 | 69.CORNELIUS PRESS S.R.L.▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 169,4 K RON | |
| 70 | 70.COLECTOR AGRI S.R.L.▼ 30 | Municipiul Dej, Cluj | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 692 RON | |
| 71 | 71.FUNNX COMP MARKET S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3— | — | — | 49,5 K RON |
| 72 | 72.COMPASS BUSINESS GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3— | — | — | 182,2 K RON |
| 73 | 73.RACASAN MA STORE S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 3— | — | — | 13,1 K RON |
| 74 | 74.ELECTROTERM PRODSERV SRL▼ 16 | Municipiul Turda, Cluj | 20,0% | 0,0% | 910,6 K RON | |
| 75 | 75.MEDISERV SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 1,5 mil. RON | |
| 76 | 76.WILLEMINA SRL▼ 18 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 20,0% | 0,0% | 125,1 K RON | |
| 77 | 77.NOVO MANAGEMENT S.A.▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 11,5 K RON | |
| 78 | 78.AUTO IST SRL▼ 20 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 20,0% | 0,0% | 94,2 K RON | |
| 79 | 79.ASISTO CORP SRL▼ 5 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 209,3 K RON | |
| 80 | 80.CONFORMITY ADVISERS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 131,8 K RON | |
| 81 | 81.DAVILUX PREST SRL▲ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | 262,2 K RON | |
| 82 | 82.AC IDEAL PROJECT SRL▼ 24 | Sat Aschileu Mare, Comuna Aschileu, Cluj | 20,0% | 0,0% | 185,1 K RON | |
| 83 | 83.TADDAT RECRUITING & HEADHUNTING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 3,4 K RON | |
| 84 | 84.ATREIDES LIDER S.R.L.▼ 26 | Municipiul Turda, Cluj | 20,0% | 0,0% | 68,3 K RON | |
| 85 | 85.EDUCA FAMILY S.R.L.▼ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 114,7 K RON | |
| 86 | 86.CONFORMITY AUDIT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 153,7 K RON | |
| 87 | 87.ZINBLE BUSINESS CONSULTING S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2— | — | — | 100,3 K RON |
| 88 | 88.ELECTRO SICOB SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -67,2 K RON | |
| 89 | 89.FANTEZIA SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -23 K RON | |
| 90 | 90.DOXA IMPEX SRL▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 77,9 K RON | |
| 91 | 91.FI SRL▲ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 133,8 K RON | |
| 92 | 92.ABSOLUT IMPEX SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 5,4 K RON | |
| 93 | 93.SPANDHA SERVCOM SRL▼ 19 | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 10,0% | 0,0% | -126,6 K RON | |
| 94 | 94.QUALICON SRL▼ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 55,8 K RON | |
| 95 | 95.STINGREX SERV SRLnou | Municipiul Gherla, Cluj | 10,0% | 0,0% | 184,2 K RON | |
| 96 | 96.KNIT MACHINE SERVICE SRL▼ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 13,3 K RON | |
| 97 | 97.ARISAN SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 39,6 K RON | |
| 98 | 98.DEV CONSULT SRL▲ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 55,2 K RON | |
| 99 | 99.MTM TRADING SRL▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 219,2 K RON | |
| 100 | 100.NUOVO DECOR SRL▼ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 94,3 K RON |