Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după angajați în 2015
221 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.123. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 500.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.E.ON BUSINESS SERVICES CLUJ SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 500▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 2 | 2.STEELCASE SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 194▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 3 | 3.CORAL OIL SRL= | Sat Călăraşi-Gară, Comuna Călărasi, Cluj | 37▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 11,8 K RON | |
| 4 | 4.RAPID PAY SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 28▲ 100 % | ▲ 100 % | 9,3 K RON | |
| 5 | 5.PROMOSERV SRLnou | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj | 23▼ 8 % | ▼ 8 % | 16 K RON | |
| 6 | 6.BASC PRESTSERV IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Dej, Cluj | 22▲ 69,2 % | ▲ 69,2 % | 30,7 K RON | |
| 7 | 7.G & D TOP DESIGN SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 21▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | -479,6 K RON | |
| 8 | 8.NOTE IMPEX SRL▼ 2 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 18▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 112,9 K RON | |
| 9 | 9.EXON ENERGY SRL▲ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 18▲ 157,1 % | ▲ 157,1 % | 45 K RON | |
| 10 | 10.PIC O M V SRL▼ 3 | Municipiul Gherla, Cluj | 170,0% | 0,0% | 75,5 K RON | |
| 11 | 11.ZIMOL SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 130,0% | 0,0% | -17,3 K RON | |
| 12 | 12.REGAL BELOIT ROMANIA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11— | — | — | 28,4 K RON |
| 13 | 13.G&D PLUS CORPORATION SRL▲ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10▲ 400 % | ▲ 400 % | 101,3 K RON | |
| 14 | 14.NOVO MANAGEMENT S.A.▲ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9▲ 200 % | ▲ 200 % | 398 K RON | |
| 15 | 15.WELOCALIZE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9— | — | — | -614,9 K RON |
| 16 | 16.ROBIZA PROD SRL▲ 1 | Sat Unguras, Comuna Unguras, Cluj | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 89,1 K RON | |
| 17 | 17.NERO DATA SYSTEM SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8▲ 60 % | ▲ 60 % | 102,1 K RON | |
| 18 | 18.RAM SERVICII SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 2,1 K RON | |
| 19 | 19.MEDISERV SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,0% | 0,0% | 1,3 mil. RON | |
| 20 | 20.MED SERV SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | 289 K RON | |
| 21 | 21.ELECTROTERM PRODSERV SRL▲ 7 | Municipiul Turda, Cluj | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 377,3 K RON | |
| 22 | 22.FOCSTING SRL▼ 9 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 104 K RON | |
| 23 | 23.SARKOILUK 2013 S.R.L.▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,0% | 0,0% | -6 K RON | |
| 24 | 24.DOXA IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -313,5 K RON | |
| 25 | 25.EVENT CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,0% | 0,0% | 299,9 K RON | |
| 26 | 26.AHM SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 50,0% | 0,0% | 9,3 K RON | |
| 27 | 27.ELECTRO SICOB SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | -45,8 K RON | |
| 28 | 28.CONFIRM CONSTRUCTII SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 479,7 K RON | |
| 29 | 29.CAR BOC SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | 143,9 K RON | |
| 30 | 30.EURO CONTEXT SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | 44,2 K RON | |
| 31 | 31.WELLEN SERV SRL▲ 76 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4— | — | 44,6 K RON | |
| 32 | 32.SALPRINT SRL▲ 7 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 2,1 K RON | |
| 33 | 33.DOI ANDREI SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 6,8 K RON | |
| 34 | 34.DELICIA FEFO SRL▲ 5 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 35,1 K RON | |
| 35 | 35.SELENCO SERVICE SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | -170,4 K RON | |
| 36 | 36.QUALICON SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 19,9 K RON | |
| 37 | 37.ELECTROVISION SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,9 K RON | |
| 38 | 38.MG TOTAL SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 146 K RON | |
| 39 | 39.EXCLUSIVIO GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3— | — | — | 72,6 K RON |
| 40 | 40.KLM PROFESSIONAL SRL-D▼ 9 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 30,0% | 0,0% | 28,9 K RON | |
| 41 | 41.IMAGINEA AGENTIE SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 10,4 K RON | |
| 42 | 42.MTM TRADING SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 6,3 K RON | |
| 43 | 43.RTS ROMANIAN PSYCHOLOGICAL TESTING SERVICES SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 348,9 K RON | |
| 44 | 44.STIVUITOARE SERVIS SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 31,1 K RON | |
| 45 | 45.TREND CH SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 212,2 K RON | |
| 46 | 46.GOLD EXPERT SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 148,1 K RON | |
| 47 | 47.SUPPLY CHAIN FACTORY ROMANIA SRLnou | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 2— | — | — | 4,1 K RON |
| 48 | 48.PROM SEC CONSUL SRL▼ 9 | Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 20,0% | 0,0% | 48,2 K RON | |
| 49 | 49.ADFEL SERVICII SRL-D▼ 32 | Municipiul Turda, Cluj | 2▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 28,9 K RON | |
| 50 | 50.PERTINAX INVEST SRL▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 132,4 K RON | |
| 51 | 51.ASC PROF SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 5,5 K RON | |
| 52 | 52.AUTO IST SRL▲ 3 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 70,6 K RON | |
| 53 | 53.MAGDA SERVICE SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 13,7 K RON | |
| 54 | 54.ADVO SERV SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 55 | 55.REPATUR SERVICE SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 7,8 K RON | |
| 56 | 56.FI SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 4 K RON | |
| 57 | 57.ABSOLUT IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 904 RON | |
| 58 | 58.IMPER EXIM SRL▼ 3 | Municipiul Turda, Cluj | 10,0% | 0,0% | 3 K RON | |
| 59 | 59.NARED PRODCOM SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 17,4 K RON | |
| 60 | 60.AT ICE PRODCOM SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -6,3 K RON | |
| 61 | 61.KNIT MACHINE SERVICE SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -15 K RON | |
| 62 | 62.ARISAN SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -741 RON | |
| 63 | 63.SERVICE ARM SRL▼ 8 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 10,0% | 0,0% | -3,2 K RON | |
| 64 | 64.NUOVO DECOR SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -47,9 K RON | |
| 65 | 65.DENI FASHION SRL▼ 10 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 10,0% | 0,0% | 52 K RON | |
| 66 | 66.CONSULT IMOB SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 3 K RON | |
| 67 | 67.AUTOMEDIA SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -508,6 K RON | |
| 68 | 68.DOSARUL SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 96,1 K RON | |
| 69 | 69.BLITZ CONSULTING SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -20,9 K RON | |
| 70 | 70.VAL DECOR SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 96 K RON | |
| 71 | 71.BIC CONSULT SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 2,8 K RON | |
| 72 | 72.AUTO GEO SRL▼ 33 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -2,9 K RON | |
| 73 | 73.ANTHURIUM KLASS SRL▼ 18 | Municipiul Gherla, Cluj | 10,0% | 0,0% | 33,4 K RON | |
| 74 | 74.CARMAZOL SRL▲ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | -4,6 K RON | |
| 75 | 75.ALEX INK SRL▼ 20 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 10,0% | 0,0% | 47,7 K RON | |
| 76 | 76.SOTAR RO SRL▲ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 17,3 K RON | |
| 77 | 77.CALICONS SERV SRL▼ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 13,8 K RON | |
| 78 | 78.AUTOADMIN CONSULTING SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -3,8 K RON | |
| 79 | 79.AXELCO SRL▲ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 16,7 K RON | |
| 80 | 80.COMINO SRL▼ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 18,5 K RON | |
| 81 | 81.PROTEHCONS SRL▼ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 235,2 K RON | |
| 82 | 82.SAFETY OLY SRL▼ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 83 | 83.GLOB DECOR SRL▼ 28 | Municipiul Gherla, Cluj | 10,0% | 0,0% | 3,4 K RON | |
| 84 | 84.SGS TRADING SRL▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -13 K RON | |
| 85 | 85.AGENTIA INFINITY SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 32,6 K RON | |
| 86 | 86.MASTER SOURCE SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -9,5 K RON | |
| 87 | 87.PRO PROT SRL▼ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 8,5 K RON | |
| 88 | 88.24 SEVEN 3D SRL▼ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 379,1 K RON | |
| 89 | 89.SCORTACOS SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 41,8 K RON | |
| 90 | 90.TEAM BOX SRL▼ 35 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 10,0% | 0,0% | 27,8 K RON | |
| 91 | 91.AUTO ZECA SRL▼ 36 | Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj | 10,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 92 | 92.CRIDIPA SRL▼ 37 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 186,8 K RON | |
| 93 | 93.ECAMP SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | -33,4 K RON | |
| 94 | 94.CRAZY BEST SRLnou | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 1— | — | — | 37,2 K RON |
| 95 | 95.LUCRINI BEST SRLnou | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 1— | — | — | 34,3 K RON |
| 96 | 96.ALBERTSEN CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | — | 698,3 K RON |
| 97 | 97.NEI SERVICES SRLnou | Sat Luna de Jos, Comuna Dăbâca, Cluj | 1— | — | — | 28,4 K RON |
| 98 | 98.CAFFE CREME DE LUX SRLnou | Municipiul Turda, Cluj | 1— | — | — | 13,4 K RON |
| 99 | 99.CORSO TRANSILVANIA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 106,6 K RON | |
| 100 | 100.LAURAZ TRADING SRL▼ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -2 K RON |